LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230836 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
K2-Žilina - Žilina
Sokol Nymburk - Nymburk
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 On sight?04.03.2013
Cuaes,

vim, ze je to asi imbecilni dotaz, ale neak jsem se zajimal jak je presne difinovany on-sihgt atd... A zaujalo me, ze na lezci je to specifikovano takto...

OS ( on sight ) cestu nesmím znát ani o ní mít bližší informac
 Re: On sight?04.03.2013
Je proste pure OS a OS s preskama.
 Re: On sight?04.03.2013
Přijdeš pod cestu, kterou chceš lézt na OS a jsou v ní nacvakaný expresky od někoho kdo ji zkouší. C
 Re: On sight?04.03.2013
Jde o styl PP (Pink Point), kde expresky mas predem nacvakane. Tim OS Adam asi chtel rici, ze cestu
  Re: On sight?04.03.2013
Je to trochu slovíčkaření. Všichni asi uznají, že vylézt OS cestu i s tím, že si tam budu presky nan
 Re: On sight?04.03.2013
Jo tak to uz dava docela smysl. Diky moc :)

 svatošské skály04.03.2013
Cau, plánuju se vyrazit na svatošky, ale hledal jsem průvodce a nic jsem nenašel, néco je tady na lezci, ale zajímá me Nevěsta se ženichem a zejména ohří cesta 6- a cesty okolo, jen mě trošku vyděsilo video z horního jišténí. Ve videu: 
 Re: svatošské skály04.03.2013
kruh je v pohode a je tam i novej stand s 2xbh (lepsi asi slanovat na druhou stranu do sedla)

 Výsledky?03.03.2013
zdravím, víte někdo jak dopadl včerejší nominační závod v bouldru? nikde se nemůžu dohledat výsledků.
 Re: Výsledky?04.03.2013
 Kolik by to stálo?02.03.2013
Čau, chtěl jsem se vás zeptat na váš názor.. Na kolik si myslíte, že vyjde výlet za lezením do Ameriky? Třeba plácnu.. "Výlet" na El Capitan.. za předpokladu, že mám všechno vybavení co potřebuju.
Teď jsem se hádal s kamarádem.. a ten mi
 Re: Kolik by to stálo?03.03.2013
Nás to stálo na cca 17 dní kolem 25000 na osobu - před dvěma lety. Dost záleží, za kolik seženeš let
  Re: Kolik by to stálo?03.03.2013
letenka do SF 16oooKc..pujceni auta na 4 tydny cca 1000 dolaru i s pojistenim..jeep grandcheroke 3.5
   Re: Kolik by to stálo?03.03.2013
PS vizum uz neni..to by jsi mohl vedet..Staci temer online registrace za cca 14 dolaru..
    Re: Kolik by to stálo?03.03.2013
Výpočet je, řekl bych, správnej, ale musím říct, že výrok "luxusně se nažrat v mekáči" byc
    vízum04.03.2013
Jen proto, že se to jmenuje jinak, to není ani levnější, ani snazší. Stále tě můžou otočit a poslat
   Re: Kolik by to stálo?03.03.2013
Ok.. dík moc. Jsem si myslel, že to vyjde kolem 50000 na osobu cca na 10 dní.. a koukam, že se to ne
    Re: Kolik by to stálo?03.03.2013
SamoZdrejme.

 podmínky v Krasu02.03.2013
Čau, dotaz na Krasaře: jak to vypadá v Rudici nebo ve Sloupu? Není to moc zatečený?  Díky!
 Re: podmínky v Krasu02.03.2013
Zatečený, blato, sníh. Eště tak týden, 14 dní...
  Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Dneska tam jedem, určitě tam bude krásně.
   Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Jak říká Wilda, totálně na prd, navíc kdo je na vás zvědavý, celou zimu nádherné ticho a klid, skál
    Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Vlku pokud rikas ze tam bylo ticho a klid tak jsi jak te znam taky byl nekde ve skleniku :-))))))
     Re: podmínky v Krasu03.03.2013
a kdo je zvedavy na tvoje keci wolfe ? už se těším až dojedu nečo si hodím z vrchu na druháka a pak
      Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Odpojte ho ktosi od internetu, prosím... :}
       Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Kliiiid, mě tedy tento Vlkův koment přijde povýšený a zbytečně nesnášenlivý a protože si myslím, že
        Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Tak ja podam info z Rudic, z dneska (snad se to nekomu hodi). Pod levym masivem je hafo blata ale li
         Re: podmínky v Krasu03.03.2013
Na Holštejně až na vyjímky sucho, mráz to zatím drží.
          Re: podmínky v Krasu03.03.2013
A Sloup?
           Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii04.03.2013
Když už se bavíme o podmínkách, neví někdo jaké jsou podmínky na Čertových skalách u Lidečka, na slo
            Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii04.03.2013
Vsude je to na pytel, zateceny, bahno, zima a vlhko, minimalne do konce rijna, at se tam ani neukaze
             Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii04.03.2013
tak tohto retarda nado mnou by som odpojil od internetu okamzite... hoci je kazdemu jasne, ze koment
              Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii04.03.2013
Je len, že ketamín je disociatívne (celkové) anestetikum, ehm... :}
               Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii06.03.2013
no vsak to tak bolo myslene... umlcat..uplne :)
              Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii05.03.2013
Sakrys, uplne mi to vypadlo...hlavne tam nelezte vy pritroubla slovaciska!!!
             Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii04.03.2013
moje rec velebnosti pekne jste jim to ukazal!
             Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii08.03.2013
A ty vůbec neseš vlezlej brnák Vlku???
            Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii04.03.2013
Aleš: dneska jsem se byl podívat a stojí to za prd. Písek je totálně prochcaný vodou a drolí se. Leh
            Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii05.03.2013
V neděli jsme byli na Sulově.Na sluníčku parádně.Mezi věžema je ještě hafo sněha ale stěna až na vyt
             Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii05.03.2013
Super, dík za info. Myslel jsem že tak nějak to asi bude vypadat.
              Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii06.03.2013
Tak včera jsem byl na Čerťákách a jak fučelo, perfektně to oschlo. Už není ani sníh navrchu, takže l
               Re: podmínky v Lidečku, na Súlově a Predhorii06.03.2013
Díky dobré info
                Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
Zná někdo aktuální podmínky ve Sloupu, prosím? V Sobotu tam má být docela hezké počasí... Není zateč
                 Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
Vytušit správnou podmínku je problematické, neboť nejvíce záleží na množství vodních par ve vzduchu,
                  Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
díky za vysvětlení správnosti podmínky. jednou jsem tak lezl a asi bylo hodně vodních par (před bouř
                   Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
Pro většinu ČR na sobotu hlasi zataženo, teploty do 10°C a děšť někde i se sněhem (neříkám že zrovna
                    Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
odkedy v čechách riešia podmínky? Pokial viem tak pre čechov je aj lavinova 4 "dobrý vole to pu
                     Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
co sem ser*s ty svoje slovensky nacionalisticky zvasty ?
                     Re: podmínky ve Sloupu08.03.2013
Miluju xenofobně nacionalistický idioty, ať jsou odkudkoliv ... nejlepší jsou s kečupem a na cibulce

 Kolo nebo lezení... :o)01.03.2013
Hledám schopného sparing partnera, který umí jezdit na kole a není pro něj problém dát si za den 120km. Období červen nebo červenec, 4-5 týdnů, cesta kolem Irska. Přílet/příjezd do Dublinu, cestou, necestou, pobřežím a vnitrozemím se zastávkou ve městě Li
 Re: Kolo nebo lezení... :o)01.03.2013
prijde mi dost zvlastni neco takovyho podnikat s nekym koho vubec neznam ... ale asi je jina doba :
  Re: Kolo nebo lezení... :o)01.03.2013
ono větsinou lidi tohohle ražení nejsou většinou špatní...no ja takhle jezdím sám, než se s nekym ha
 Re: Kolo nebo lezení... :o)01.03.2013
Inzerce, Vládíku. Inzerce.
  Re: Kolo nebo lezení... :o)01.03.2013
Tam jsem to dal samozřejmě taky ;-)
   Re: Kolo nebo lezení... :o)02.03.2013
A proc tim inzeratem jeste zasiras diskusi? Neuvazoval jsi taky o clanku? Tam by si mohl prihodit i
    Re: Kolo nebo lezení... :o)02.03.2013
Jako kdyby na tom záleželo.. alespoň něco novýho v diskusi je. Nekteří lidi jsou jak ... jen čekat
    Re: Kolo nebo lezení... :o)02.03.2013
Jako kdyby na tom záleželo.. alespoň něco novýho v diskusi je. Nekteří lidi jsou jak ... jen čekat
     Re: Kolo nebo lezení... :o)02.03.2013
Sem to nepatri.
     Re: Kolo nebo lezení... :o)02.03.2013
Tak kdyz uz to autor dal do diskuze, tak asi chtel aby nejaka diskuze vznikla, ne? O cem jinym v tom
    Re: Kolo nebo lezení... :o)02.03.2013
Řeknu Ti jen jedno, milý anonyme. Check your brown star fish, please ;-)
     Re: Kolo nebo lezení... :o)04.03.2013
Když už chceš demonstrovat, že znáš pár anglických slov, tak starfish piš dohromady. A zamysli se, j

 FOTO DNE28.02.2013
zdarec foto dne neni jeremys fun ale nastu do cesty cavalieri selavagi nebo In dansaz :) dik

 nové lezečky27.02.2013
Čau, přecházel jste někdo na miury nebo podobný typ lezek z normálních, klasických lezeček (měla jksem saltic bara)? mám teda trochu menší velikost, ale je to jako kdybych se učila znovu stát, dovolí mi to stát jen na palcích, což je super na malinký stup
 Re: nové lezečky27.02.2013
Ahoj neboj to se poddá. Já na ně přecházel z mantisů, což je fakt papuč, navíc jsem je měl dost na v
  Re: nové lezečky27.02.2013
díky za uklidnění, toto se hezky čte:)
  Re: nové lezečky28.02.2013
Jako všechny časem trochu povolí a "sednou". Velikostně jen trochu v porovnání s jinými le
 Re: nové lezečky01.03.2013
Zažíval jsem podobné pocity, když jsem před lety vyzul Saltic Garnet a nazul LaSportiva Cobra... Tak
  Re: nové lezečky01.03.2013
No vidíš, já si naopak Miury nemůžu vynechválit, kolik páru už jsem prolez fakt asi radši ani nechci
   Re: nové lezečky01.03.2013
Nohu mam 43 a Cobry som kedysi kupoval 38-39, ale teraz uz asi 5 rokov leziem v 5.12
    Re: nové lezečky01.03.2013
Boty nosim 42 a LaSportivy lezky 37,5
     Re: nové lezečky01.03.2013
nohy 42, lezečky 41, LS- modré, podkolenky nebo naboso, vyjde to na stejno
   Re: nové lezečky01.03.2013
boty La sportiva 46 a 1/2 miury 42
   Re: nové lezečky01.03.2013
normální boty 39,5, lezky saltic úplně nadoraz 38.5, miury 36.5. Nechápu:)
  Re: nové lezečky01.03.2013
pro zajímavost: jaká moucha to je? (já mam speedstery)
   Re: nové lezečky01.03.2013
No nemaji hranu, velky nedostatek :D.
    Re: nové lezečky01.03.2013
Ve skutečnosti to nedostatek je, ale převážně ve větším převisu s malejma stupama, kde se kulatou le
  Re: nové lezečky01.03.2013
A jaká je, prosím, ta moucha na těch Futurách?
   Re: nové lezečky03.06.2013
To že lezečky z technologií No-edge nemají hranu není moucha, ale cíl výroby pro lepší cit (

 dierka na páperke27.02.2013
Zdravím. Chcem sa opýtať, ako slušne a zároveň esteticky ošetriť dierku veľkosti špendlíkovej hlavičky na páperovej budne? Ďakujem!
 Re: dierka na páperke27.02.2013
tejpkou
 Re: dierka na páperke27.02.2013
existuju zaplaty na gorac,lepil som tym nafukovacku,lepi to dobre a tusim su aj v roznej farbe
 Re: dierka na páperke27.02.2013
Tuším že Sir Joseph přímo nějaký takový záplaty na péřovky prodává, kdybys chtěl něco se zárukou :)
 Re: dierka na páperke27.02.2013
Pokud Ti nejde jen o zalepení díry, tak zkus sehnat záplaty (např. nažehlovací) ze stejného svrchníh
 Re: dierka na páperke27.02.2013
Ahoj,
pokud je to opravdu tak malá vada, tak je varianta lak na nehty. Svou péřovnku jsem s
  Re: dierka na páperke28.02.2013
Nebo to samý lepidlem AquaSeal, je pružný a nevydrolí se...vyzkoušeno ve stejným případě.
 Re: dierka na páperke28.02.2013
 Re: dierka na páperke28.02.2013
Vďaka za všetky rady - asi to skúsim najprv s lepidlom, pri prípadnej recidíve tou "Jozefovou&q
  Re: dierka na páperke01.03.2013
Samolepící záplaty od Sira Josepha, drží perfektně a za cca 80 Kč je toho na opravy spousta, jen ods
   Re: dierka na páperke29.03.2014
Zdravím, trochu oživím toto vlákno. Právě jsem vypral péřovku, která byla opravená lepicí záplatou n

 Ubytovani Siurana 27.02.2013
Ahoj, je nás 8 a jedeme do Siurany lézt na týden před Velikonocemi. Nemáte, prosím, někdo tip na levnější ubytování v nějakém apartmanu v dojezdové vzdálenosti cca 20km. Kemp je plný. Děkuji za tipy, kontakty.
 Re: Ubytovani Siurana 01.03.2013
V Cornudelle byl a asi je hostel, v Arboli byl hostel, v Monsant byl hostel, ve vsech asi trochu bor

1   ...   539   540   541   542   543   544   545   546   547   548   549   550   551   552   553   554   555   556   557   558   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 nové lezečky
Čau, přecházel jste někdo na miury nebo podobný typ lezek z normálních, klasických lezeček (měla jksem saltic bara)? mám teda trochu menší velikost, ale je to jako kdybych se učila znovu stát, dovolí mi to stát jen na palcích, což je super na malinký stupy, ale na velkých bych se taky ráda postavila normálně, baleťácký postoj je celkem únavný. Tak nevím, jestli je to normální pro tyhle typy lezek nebo jsem koupila malý číslo, případně jestli se roztáhnou..
K19:30:24 27.02.2013
odpovědět 
 Re: nové lezečky
Ahoj neboj to se poddá. Já na ně přecházel z mantisů, což je fakt papuč, navíc jsem je měl dost na volno a už mě štvalo, tak jsem šel o dvě čísla dolů a nemůžu si miury vynachválit. Skoro se začínám bát, aby se nerozšláply časem až moc, ale už snad moc nebudou. Chvíli je lez a pak v nich budeš moct stát na velkých normálně na celý špičce. Malýho čísla se neboj, nejsem žádnej extrémista v tomhle ohledu, ale vůbec bych se u muir nebál jít hodně dolu. Lezou skoro samy, najednou zjistíš, že to co si dřív neustála, nebo ti přišlo, že se rozumně ustát nedá je víc než snadný a hrozně ti pomůžou vylepšit práci nohou, skroutit je do spárek, vytočit atd.
Martin20:55:24 27.02.2013
odpovědět 
  Re: nové lezečky
díky za uklidnění, toto se hezky čte:)
K21:42:02 27.02.2013
odpovědět 
  Re: nové lezečky
Jako všechny časem trochu povolí a "sednou". Velikostně jen trochu v porovnání s jinými lezkami, tak půl čísla max, ale přizpůsobí se noze... nebo noha lezečkám ;-)

Většina lidí, co znám, byla po přechodu na miury nadšená nebo minimálně ne zklamaná.
Pavel05:53:53 28.02.2013
odpovědět 
 Re: nové lezečky
Zažíval jsem podobné pocity, když jsem před lety vyzul Saltic Garnet a nazul LaSportiva Cobra... Taky jsem si říkal, sakra, co jsem to udělal, jak v tomhle polezu, vždyť nedám nohu na tření, když mám tak skrčené prsty! Nebudu to protahovat, zvykl jsem si velmi rychle a Cobry si teď kupuju ještě menší, než byly ty první.
Co se týče konkrétně Miur, tak ty mě osobně zklamaly v několika ohledech - jednak se vytáhly více než bych si přál, respektive koupil jsem si je o půl čísla menší, než všechny Sportivy, ale ve finále byly největší ze všech. A přitom byly ve špičce hodně úzké a tlačily (a to mám hodně úzkou nohu a dlouhý palec!). Takže jsem byl moc rád, když se jim povolily švy na té pitomé podšívce (která plandala uvnitř boty a dělala tam záhyby) a vyreklamoval jsem je u Hudyho s výsledkem navrácení peněz. Mám Cobry na písek a Testarossy na ostatní lezení a jsem max. spokojen. Přemýšlel jsem o Futurách, ale našel jsem jednu mouchu, kterou No-edge má, takže už po nich neprahnu... ;-)
 Variant08:58:59 01.03.2013
odpovědět 
  Re: nové lezečky
No vidíš, já si naopak Miury nemůžu vynechválit, kolik páru už jsem prolez fakt asi radši ani nechci počítat :)
Ale napadla mně zajímavá statistika - o kolik menší máte la sportivy než normální botu. Já mám nohu 44-45, miury 41 1/2.
Luky Jeřábek09:12:39 01.03.2013
odpovědět 
   Re: nové lezečky
Nohu mam 43 a Cobry som kedysi kupoval 38-39, ale teraz uz asi 5 rokov leziem v 5.12
11:49:03 01.03.2013
odpovědět 
    Re: nové lezečky
Boty nosim 42 a LaSportivy lezky 37,5
P11:59:02 01.03.2013
odpovědět 
     Re: nové lezečky
nohy 42, lezečky 41, LS- modré, podkolenky nebo naboso, vyjde to na stejno
Element19:20:39 01.03.2013
odpovědět 
   Re: nové lezečky
boty La sportiva 46 a 1/2 miury 42
11:58:58 01.03.2013
odpovědět 
   Re: nové lezečky
normální boty 39,5, lezky saltic úplně nadoraz 38.5, miury 36.5. Nechápu:)
K16:51:08 01.03.2013
odpovědět 
  Re: nové lezečky
pro zajímavost: jaká moucha to je? (já mam speedstery)
milan09:23:03 01.03.2013
odpovědět 
   Re: nové lezečky
No nemaji hranu, velky nedostatek :D.
10:22:06 01.03.2013
odpovědět 
    Re: nové lezečky
Ve skutečnosti to nedostatek je, ale převážně ve větším převisu s malejma stupama, kde se kulatou lezkou nedá zachytit, v ostatních situacích fungujou minimálně stejně dobře jako ty "hranatý".
milan14:16:14 01.03.2013
odpovědět 
  Re: nové lezečky
A jaká je, prosím, ta moucha na těch Futurách?
Aleš18:55:52 01.03.2013
odpovědět 
   Re: nové lezečky
To že lezečky z technologií No-edge nemají hranu není moucha, ale cíl výroby pro lepší cit (http://www.climberism.com/la-sportiva-futura-review/). Speedstery jsou měkčí a Futury jsou víc tvrdší v celé špici.
 Pa8age16:29:18 03.06.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi