Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kůže na prstech 17.03.2013 Zdravím lezci,
mám už delší dobu problém s tenkou, odlupující se kůží "po šupinkách" na prstech. Nejdřív se udělá bublinka a pak se začne kůže loupat. Nedá se pořádně trénovat, kůže se mi strašně rychle proleze a pak to bolí. Tady
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 climb-on, Infadolan, konopné masti s přídavkem bylinek (heřmánek, kostival, řepík)
Vitáminy A
    Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Nesmíš bejt takový ,,bebí" ty obrázky tak hrozný nejsou a myslim si, že tohle má 90% lezců. Po
      Re: Kůže na prstech 17.03.2013 To asi nevíš o čem to je, když tě po 1h. boulderu pálí a tlačí kůže na prstech tak, že se nemůžeš ud
        Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Fotky teda nejsou nic strašného, spíš normální prsty horolezce v lepším stavu. (Po týdenním výjezdu
        Re: Kůže na prstech 17.03.2013 No ještě to může být plíseň. Zkus nějakou mast proti tomu. Stěny tím jsou prolezlý. Dost tomu taky p
          Re: Kůže na prstech 17.03.2013 a jak dlouho lezeš ? a jak težke cesty/bouldry když se začínal rezistence mojí kůže byla asi taky ta
            Re: Kůže na prstech 17.03.2013 tak sem se podíval aj na ty fotky normálně to obrus šmirglem až budeš mít uplně hladké bříška ..a na
              Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Calcium pantothenicum taky pomáhá slušně. Mě takhle slezou prsty několikrát do roka, naprosto bez ja
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Pár informací o dané problematice máš zde: "
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Ahoj, jsou lidi, kteří na tohle moc netrpí. Mají více epidermisu a regenerují ho rychleji.
H
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Jestli je to plisen, tak zkus canesten (mast).
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 IMHO jasna mykoza. Muze to byt zivotnim stylem atd., ale nejspis jsi to chytl na stene. Nasadit anti
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 čoveče, pokud to není plíseň, tak já měl něco podobnýho hlavně při bouldrování, když jsem začínal, s
    Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Díky všem moc za rady.
Zkusím to něják postupně po jednom ozkoušet a něco snad pomůže. Jak čt
  Re: Kůže na prstech 18.03.2013 Mně to přijde jako klasicky přesušená pokožka. Jak říkáš mast neodstaní příčinu. Příčina je dle mého
  Re: Kůže na prstech 18.03.2013 zdarec, me se stalo to same cca dva roky zpet, pak jsem zjistil ze jsem chytil nejakou mykozu.... po
    Re: Kůže na prstech 18.03.2013 Ma pravdu ten chlapec...
  Re: Kůže na prstech 20.03.2013 bubblinka a pak nasledny odloupnuti vypada na plisen... celkem snadno to chytis, kor kdyz se tkan po
    Re: Kůže na prstech 30.05.2013 Zdravím, píšu jak jsem slíbil.
Vezmu to postupně co mi rukama prošlo:
*spousta chytů n
  Re: Registrace AP 2013 15.03.2013 To hodně lidem řekne, zkratka Aprílového poháru:)
lezec.cz/clanek.php?key=10803
    Re: Registrace AP 2013 15.03.2013 Většina hardmovers je inteligentní a hravě si vzpomene. Pro ostatní je to zbytečná zpráva.
Mallorca 15.03.2013 čus bus, máte někdo tip na levné ubytko na Mallorce? Za každé použitelné info díkes:)
  Re: Mallorca 15.03.2013 já jsem objednával přes
Titulky na NJ film 15.03.2013 Zdar, nemate nahodou nekdo titulky ( AJ/CZ) na film Free Solo ( 2010, Alexandr Huber ) a Eternal Flame ( 2010, Huber Baum ) ?? Krasne filmy ale v NJ, rozumim tomu kulove :(
Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 14.03.2013 Ahoj, někde jsem zaslechl, že se připravuje nový a pěkný průvodce vltavskou žulu. Nemáte někdo nějaké info? Kdy bude k mání?
Dále, nevíte někdo, kde by se dal koupit průvodčík na Žihli z minulého padání? Dík.
  Re: Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 15.03.2013 Průvodce na úplně všechny bouldery ale i skály na Jesenicku (Petrohrad Ležky, Žihle) by měl být venk
    Re: Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 15.03.2013 Já bych take prosil o jednoho žiheláka můj email jannovaktj@email.cz diky
    Re: Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 16.03.2013 Skvělé zprávy a dík za nabídku zaslání! I když mám předchozího průvodce na Petráč, tak koupím i toho
Skialpy v Krkonoších 13.03.2013 Ahoj!
Na víkend plánuji skialpy v Krkonoších. Nikdy jsem tam na skialpech nebyl. Teď koukám na krnapu, že je v Krkonoších pouze 8 povolených nebo doporučených tras.. :-( Z těch osmy se mi zamlouvá pouze jedna, ale to je na tři dny málo..
  Re: Skialpy v Krkonoších 13.03.2013 No skoro nikde se nesmi :). Na ty povoleny trasy doporucuju spis bezky nez skialpy...
    Re: Skialpy v Krkonoších 13.03.2013 V 1. a 2. zoně se smí lyžovat výhradně po značených turistických cestách. Ve 3. zoně se smí i po ost
      Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Lyžování v lese není zakázané obecně. Můžeš jezdit po všech cestách a cestičkách, které jsou vyznače
        Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Obecně je zakázáno lesním zákonem
          Re: Skialpy v Krkonoších 15.03.2013 Ale nééé. Maruška-Terezka nám zaručila volný průstup krajinou pěšky, na lyžích i na kole. Takže do l
  Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Zalezi na pocasi. Kdyz je mlha, tak vsude.
  Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Jediná pořádná trasa je obřím dolem na sněžku a dolů přes růžohorky. Pozor pod lanovkou je nechané l
Silvretta 13.03.2013 Ahoj, zítra míříme na Silvrettu na chatu Wiesbadener a okolní vršky. Nevíte někdo, jestli je tamní ledovec klasika s lanem, nebo se tam dá chodit bez lana? Díky.
  Re: Silvretta 13.03.2013 S lanem.
  Re: Silvretta 15.03.2013 Byl jsem tam dvakrát, naposled před 3 týdny Ledovce tam jsou v tuhle dobu dobre zakryté bez velkých
krk/pag/rab 13.03.2013 ahoj, nemáte tipa kam na zmíněné ostrovy s prioritami v tomto pořadí? 1. malý, ošuntělý rodinný kemp mimo města (nebo tutovka nadivoko - berem malé děcka), 2. pěkný moře, 3. lezení, dws + freediving co nejblíž toho fleku.. díky za jakékoliv tipy :)
  Re: krk/pag/rab 14.03.2013 Kousek od Pagu je Pakoška, což není co řešit, jen moře tam není moc dobrý (a potápění asi uplně napy
    Re: krk/pag/rab 14.03.2013 Kemp mimo město a dobrá pláž pro děti je na ... ta pláž je totál brutál - přelidněný hnus kde po 100
      Re: krk/pag/rab 14.03.2013 predstavu o kvalite plaze mozno ziskat celkem snadno na streetview ;-)
      Re: krk/pag/rab 14.03.2013 Presne tak, dobry pro deti tak do 3 let. Da se tam tak 20 m od brehu smerem do more jezdit kocarem p
    Re: krk/pag/rab 15.03.2013 díky za tipy! v tom kempu na cresu u bali jsme byli – přesně toto jsem myslel, ideálně 3x menší.. le
  Re: krk/pag/rab 26.07.2015 Už to není aktuální, ale třeba to bude ještě někdo hledat:
na Rabu se dá bouldrovat nad vodou
Lezení na Mallorce 12.03.2013 Ahoj, na začátku května se chystáme vyrazit na Mallorcu. Neměl by někdo tip na levné ubytování poblíž lezeckých oblastí? Popřípadě bych uvítal i rady, do kterých sektorů se vydat :)
Díky, Vilda
  Re: Lezení na Mallorce 12.03.2013 Slušné info bude ve třetím čísle Montany, to už Ti ale asi nepomůže :-).
  Re: Lezení na Mallorce 13.03.2013 Skály tam se mi líbily všechny.Všechno je blízko, pokud máš auto. Pokud chceš slevu na ubytování, t
1
...
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: