Ahoj, na začátku května se chystáme vyrazit na Mallorcu. Neměl by někdo tip na levné ubytování poblíž lezeckých oblastí? Popřípadě bych uvítal i rady, do kterých sektorů se vydat :)
Mám prosbu. Nemáte někdo průvodčíka od oblasti Presles která je asi 30km na spojnici Grenoble-Valence od Grenoblu? Nejedná se mi o žádný prásky, už jsem dávno mimo mísu ,ale chtěl bych něco do max. 6a,ale aby to bylo hlavně pěkný a i vícedýlkový bych bral
Čau, chtě bych se zeptat jestli někdo má nebo měl podobný problém. Tak 14 dní zpátky jsem to trosku přehnal na závodech a šlachy mi opravdu boleli tak 4 dny. Při normální zátěži mi to bolí tak jeden - dva dny po lezení, teď to bylo víc a po 14ti dnech jse
Čau,
máte někdo zkušenost s tím,jestli jde na Nomic první generace umístit Petzl kladivo Mar,určené pro Nomic 2 a 3? Nebo jsou nutné nějaké úpravy hlavice cepínu? Upřímně řečeno jsem na Nomic 1 zkoušel kladivo dát a je problém jej dostat tak daleko
Mám prosbu. Nemáte někdo průvodčíka od oblasti Presles která je asi 30km na spojnici Grenoble-Valence od Grenoblu? Nejedná se mi o žádný prásky, už jsem dávno mimo mísu ,ale chtěl bych něco do max. 6a,ale aby to bylo hlavně pěkný a i vícedýlkový bych bral. Díky Sudeťák
Zdarec,
Pressles mám, ale popravdě, nepůjčím.-). Do 6a toho najdeš málo. Zleva od silnice, serpentiny, jsou 3-4 délky do 5c, ale nic moc... Já osobně doporučuji cestu Chrizanteme, na výrazném pilíři nad kempem, popsáno. Je to 9 délek do 6a/b nutno umět 5c(těžší kroky lze odhákovat). Jednoznačně nejhezčí cesta v celém sektoru. Popř. piš na matousek(zav)vinobohemia.com třeba se mi podaří zaslat scan.
P.S. Ta stěna je famózní, zážitek na celý život. Navíc to byla má první vícedélka v životě, ta mne odpanila:-)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.