Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Ježek 9200 45.Zítková 9200 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Veselá 4592 11.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldering na Vyšehradě 17.03.2013 Nevíte kam se chodí boulderovat na Vyšehrad v Praze? Zeď u té cesty / silnice, nebo je tam ještě něco jiného? Díky.
  Re: Bouldering na Vyšehradě 17.03.2013 Co naplavka, ta je po ceste a fajna na problemy.
    Re: Bouldering na Vyšehradě 17.03.2013 Náplavka na Výtoni? Není moc položená? :)
      Re: Bouldering na Vyšehradě 17.03.2013 Je dobra, stoji za vyzkouseni s bouldrovkou na odskoky.
  Re: Bouldering na Vyšehradě 17.03.2013 Kdysi dávno jsem si chodil ničit prsty na cihlové zdi v příkopech přímo na Vyšehradě. Není to ale dv
  Re: Bouldering na Vyšehradě 17.03.2013 Geokačeři ručkují sólo po římse nad tunelem. Keška je sice oficiálně zrušená, ale furt tam je. Joooo
    Re: Bouldering na Vyšehradě 18.03.2013 Sem si myslel, ze preklizkari lezou po preklizce??!!
      Re: Bouldering na Vyšehradě 18.03.2013 To nesmíš brát Kubu Turka tak vážně... Copak už jsi dávno z jeho příspěvků nezjistil, že jeho odpově
Kůže na prstech 17.03.2013 Zdravím lezci,
mám už delší dobu problém s tenkou, odlupující se kůží "po šupinkách" na prstech. Nejdřív se udělá bublinka a pak se začne kůže loupat. Nedá se pořádně trénovat, kůže se mi strašně rychle proleze a pak to bolí. Tady
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 climb-on, Infadolan, konopné masti s přídavkem bylinek (heřmánek, kostival, řepík)
Vitáminy A
    Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Nesmíš bejt takový ,,bebí" ty obrázky tak hrozný nejsou a myslim si, že tohle má 90% lezců. Po
      Re: Kůže na prstech 17.03.2013 To asi nevíš o čem to je, když tě po 1h. boulderu pálí a tlačí kůže na prstech tak, že se nemůžeš ud
        Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Fotky teda nejsou nic strašného, spíš normální prsty horolezce v lepším stavu. (Po týdenním výjezdu
        Re: Kůže na prstech 17.03.2013 No ještě to může být plíseň. Zkus nějakou mast proti tomu. Stěny tím jsou prolezlý. Dost tomu taky p
          Re: Kůže na prstech 17.03.2013 a jak dlouho lezeš ? a jak težke cesty/bouldry když se začínal rezistence mojí kůže byla asi taky ta
            Re: Kůže na prstech 17.03.2013 tak sem se podíval aj na ty fotky normálně to obrus šmirglem až budeš mít uplně hladké bříška ..a na
              Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Calcium pantothenicum taky pomáhá slušně. Mě takhle slezou prsty několikrát do roka, naprosto bez ja
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Pár informací o dané problematice máš zde: "
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Ahoj, jsou lidi, kteří na tohle moc netrpí. Mají více epidermisu a regenerují ho rychleji.
H
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Jestli je to plisen, tak zkus canesten (mast).
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 IMHO jasna mykoza. Muze to byt zivotnim stylem atd., ale nejspis jsi to chytl na stene. Nasadit anti
  Re: Kůže na prstech 17.03.2013 čoveče, pokud to není plíseň, tak já měl něco podobnýho hlavně při bouldrování, když jsem začínal, s
    Re: Kůže na prstech 17.03.2013 Díky všem moc za rady.
Zkusím to něják postupně po jednom ozkoušet a něco snad pomůže. Jak čt
  Re: Kůže na prstech 18.03.2013 Mně to přijde jako klasicky přesušená pokožka. Jak říkáš mast neodstaní příčinu. Příčina je dle mého
  Re: Kůže na prstech 18.03.2013 zdarec, me se stalo to same cca dva roky zpet, pak jsem zjistil ze jsem chytil nejakou mykozu.... po
    Re: Kůže na prstech 18.03.2013 Ma pravdu ten chlapec...
  Re: Kůže na prstech 20.03.2013 bubblinka a pak nasledny odloupnuti vypada na plisen... celkem snadno to chytis, kor kdyz se tkan po
    Re: Kůže na prstech 30.05.2013 Zdravím, píšu jak jsem slíbil.
Vezmu to postupně co mi rukama prošlo:
*spousta chytů n
  Re: Registrace AP 2013 15.03.2013 To hodně lidem řekne, zkratka Aprílového poháru:)
lezec.cz/clanek.php?key=10803
    Re: Registrace AP 2013 15.03.2013 Většina hardmovers je inteligentní a hravě si vzpomene. Pro ostatní je to zbytečná zpráva.
Mallorca 15.03.2013 čus bus, máte někdo tip na levné ubytko na Mallorce? Za každé použitelné info díkes:)
  Re: Mallorca 15.03.2013 já jsem objednával přes
Titulky na NJ film 15.03.2013 Zdar, nemate nahodou nekdo titulky ( AJ/CZ) na film Free Solo ( 2010, Alexandr Huber ) a Eternal Flame ( 2010, Huber Baum ) ?? Krasne filmy ale v NJ, rozumim tomu kulove :(
Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 14.03.2013 Ahoj, někde jsem zaslechl, že se připravuje nový a pěkný průvodce vltavskou žulu. Nemáte někdo nějaké info? Kdy bude k mání?
Dále, nevíte někdo, kde by se dal koupit průvodčík na Žihli z minulého padání? Dík.
  Re: Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 15.03.2013 Průvodce na úplně všechny bouldery ale i skály na Jesenicku (Petrohrad Ležky, Žihle) by měl být venk
    Re: Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 15.03.2013 Já bych take prosil o jednoho žiheláka můj email jannovaktj@email.cz diky
    Re: Průvodce Vltavská žula a průvodce Žihle 16.03.2013 Skvělé zprávy a dík za nabídku zaslání! I když mám předchozího průvodce na Petráč, tak koupím i toho
Skialpy v Krkonoších 13.03.2013 Ahoj!
Na víkend plánuji skialpy v Krkonoších. Nikdy jsem tam na skialpech nebyl. Teď koukám na krnapu, že je v Krkonoších pouze 8 povolených nebo doporučených tras.. :-( Z těch osmy se mi zamlouvá pouze jedna, ale to je na tři dny málo..
  Re: Skialpy v Krkonoších 13.03.2013 No skoro nikde se nesmi :). Na ty povoleny trasy doporucuju spis bezky nez skialpy...
    Re: Skialpy v Krkonoších 13.03.2013 V 1. a 2. zoně se smí lyžovat výhradně po značených turistických cestách. Ve 3. zoně se smí i po ost
      Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Lyžování v lese není zakázané obecně. Můžeš jezdit po všech cestách a cestičkách, které jsou vyznače
        Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Obecně je zakázáno lesním zákonem
          Re: Skialpy v Krkonoších 15.03.2013 Ale nééé. Maruška-Terezka nám zaručila volný průstup krajinou pěšky, na lyžích i na kole. Takže do l
  Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Zalezi na pocasi. Kdyz je mlha, tak vsude.
  Re: Skialpy v Krkonoších 14.03.2013 Jediná pořádná trasa je obřím dolem na sněžku a dolů přes růžohorky. Pozor pod lanovkou je nechané l
Silvretta 13.03.2013 Ahoj, zítra míříme na Silvrettu na chatu Wiesbadener a okolní vršky. Nevíte někdo, jestli je tamní ledovec klasika s lanem, nebo se tam dá chodit bez lana? Díky.
  Re: Silvretta 13.03.2013 S lanem.
  Re: Silvretta 15.03.2013 Byl jsem tam dvakrát, naposled před 3 týdny Ledovce tam jsou v tuhle dobu dobre zakryté bez velkých
krk/pag/rab 13.03.2013 ahoj, nemáte tipa kam na zmíněné ostrovy s prioritami v tomto pořadí? 1. malý, ošuntělý rodinný kemp mimo města (nebo tutovka nadivoko - berem malé děcka), 2. pěkný moře, 3. lezení, dws + freediving co nejblíž toho fleku.. díky za jakékoliv tipy :)
  Re: krk/pag/rab 14.03.2013 Kousek od Pagu je Pakoška, což není co řešit, jen moře tam není moc dobrý (a potápění asi uplně napy
    Re: krk/pag/rab 14.03.2013 Kemp mimo město a dobrá pláž pro děti je na ... ta pláž je totál brutál - přelidněný hnus kde po 100
      Re: krk/pag/rab 14.03.2013 predstavu o kvalite plaze mozno ziskat celkem snadno na streetview ;-)
      Re: krk/pag/rab 14.03.2013 Presne tak, dobry pro deti tak do 3 let. Da se tam tak 20 m od brehu smerem do more jezdit kocarem p
    Re: krk/pag/rab 15.03.2013 díky za tipy! v tom kempu na cresu u bali jsme byli – přesně toto jsem myslel, ideálně 3x menší.. le
  Re: krk/pag/rab 26.07.2015 Už to není aktuální, ale třeba to bude ještě někdo hledat:
na Rabu se dá bouldrovat nad vodou
1
...
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
555
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: