Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
Bouldry:
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231185 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Todra26.03.2013
Potřebovala bych poradit, kdy je nejlepší jet do Maroka (Todra) někdy mezi říjnem a prosincem... Méte nějaké zkušenosti nebo chytrou stránku s průměrnými srážkami v těchto měsících? (Teplota mě tolik netrápí...) Dík
 Re: Todra28.03.2013
v Todre prsi v prumeru 4 dny v roce, spis nych resil teplotu, nez srazky...

 Lezení v ZIMBABWE 25.03.2013
Ahoj, prosím, nemáte někdo nějaké info o lezení v ZIMBABWE?? Pokud ano, dejte prosím vědět. V létě budem zemí projíždět a rádi bychom trochu polezli (dva-tři dny). Nebo popřípadě Botswana. Předem díky Léňa

 bouldry v BB25.03.2013
Jsou bouldery v BB po přestavbě lehčí nebo jsem se za poslední měsíc tak zlepšil? :)
Dřív mi dělaly problémy oranžový, teď jdou skoro samy. Přebraly zelený obtížnost oranžových?
 Re: bouldry v BB25.03.2013
jsou
 Re: bouldry v BB25.03.2013
Taky jsem najednou zacal lezt temer bez problemu oranzove, pred prestavbou jsem za celou dobu zvladl
  Re: bouldry v BB25.03.2013
Aha a já myslel, že jsem se zlepšil. Tak nic.
   Re: bouldry v BB25.03.2013
Minule byli brutál a teď jsme je trochu zlevnili. Najít ideální obtížnost v boulderech je těžší, ale
    Re: bouldry v BB26.03.2013
Prijemna zmena:) Predtim to nebylo ono, oranzove moc brutalni a pod tim akorat prilis lehke veci sot
     Re: bouldry v BB26.03.2013
Nie nie, vylestene stupy nech tam pekne zostanu :)
     Re: bouldry v BB26.03.2013
A když už v tom budete nomohli byste vyměnit i stupy na Srbárně a na Rovišti? Už mi to tam taky párk
      Re: bouldry v BB26.03.2013
Tak tak, co se v BB naučíš, v Arcu na skle jak když najdeš :-)
       Re: bouldry v BB26.03.2013
Nebujte nic :) vruty zůstanou, ale těšit se můžete na uno perfecto nové stupy, které velice brzy dor
        Re: bouldry v BB27.03.2013
Radši dejte boulder boj na celej měsíc mezi jednotlivejma závodama, stejně je jedno jestli 14 dní/mě
         Re: bouldry v BB27.03.2013
Souhlasím...
         Re: bouldry v BB27.03.2013
Naprostý souhlas.
          Re: bouldry v BB28.03.2013
JJ. Dá se souhlasit s tím, že bychom to mohli natáhnout na celý měsíc. Nicméně 4 kategorie určitě zů
    Re: bouldry v BB26.03.2013
Je vidět, že ta připravovaná nová monstrózní boulderovka na Národní Vás nenechá zahálet. A to je dob
     Re: bouldry v BB26.03.2013
povídej, přeháněj, kde to má bejt a kdy to bude hotový?
     Re: bouldry v BB27.03.2013
Dneska jsem na ní koukal, bude fakt velká. Je to obrovský, a už se rýsujou parádní profily. Bude hne

 Velikonoce 25.03.2013
Zdar lidi, poraďte nám kam ven na velikonoce :) Všude má bejt počasí při nejmenším dost nejistý, tak třeba někdo prozradí tajnej tip ! :-)
Díky, Honza .
 Re: Velikonoce 25.03.2013
...na lyze:)
  Re: Velikonoce 25.03.2013
To jo, leda :) Ale rád bych jel už do skal :) Takže díky za tip :)) hehe
   Re: Velikonoce 25.03.2013
Asi spis nekam co nejdal - Arco, Finale, Sperlonga, Osp, Paklenice, ...
    Re: Velikonoce 25.03.2013
všude na jihu evropy má teď týden pršet
     Re: Velikonoce 25.03.2013
Je to všude kaput, užívej sníh.
      Re: Velikonoce 26.03.2013
Je to na hovno, nejlip zatim vypada okoli Monaca Finale, zadna slava....

 Mont Blanc25.03.2013
Ahoj,
zvažujeme letos výstup na Mont Blanc a chtěl bych se zeptat znalých na porovnání obtížnosti ve výstupu přes Midi a přes Gouter,
předem moc dík
 Re: Mont Blanc25.03.2013
Přes Gouter je to dál, ale v podstatě "bezpečná" turistika do kopce. Přes Midi rozhodně za
 Re: Mont Blanc25.03.2013
Gouter - mi to připadá spíše lehčí - ale to jsme spali u chaty Gouter, což se už nesmí. Pokud se spí
  Re: Mont Blanc25.03.2013
z italie rozhodne nejlepsi. Ale obtiznost a halvne s pocasim spjata bezpecnost vyrazne nad obtiznost
   Re: Mont Blanc25.03.2013
Souhlas. Vzhledem ke stylu dotazu rozhodně cestu z Itálie nejde doporučit ;) ... jinak pro přispěvat
    Re: Mont Blanc25.03.2013
A vida to by me i zajimalo - na midi se da pesky? (mysleno nejak normlane?)
     Re: Mont Blanc25.03.2013
Normálně ne, ale rozhodně se dá Vallée Blanche. Což je 2,8 výškového km pakárny.
     Re: Mont Blanc25.03.2013
Jo da. Po Mer d Glace, ale je to strašný opruz. Zpravidla dojdeš na Midi, padneš mrtvý do stanu a pa
      Re: Mont Blanc28.03.2013
pres mer de glace je to sice na dlouho to je pravda ale da se to v pohode spojit s vystupem na blanc
       Re: Mont Blanc28.03.2013
Procházka pro začátečníky to neni. Celkově to je pochod smrti, na ref. Requin to je regulérní ferata
        Re: Mont Blanc28.03.2013
Jako aklimatizace se mi jeví líp naopak vyjet lanovkou a v klidu a pohodě strávit nějaký čas ve velk
  Re: Mont Blanc26.03.2013
Na Gutru se nesmí spát? Myslel jsem, že právě tady to jde...
   Re: Mont Blanc26.03.2013
Smí, od toho tam koneckonců ta chata je.
    Re: Mont Blanc26.03.2013
Chata je nová, ale podle mně zatím zavřená. Francouzsky neumím, tak by tu někdo mohl dát překlad. Dí
     Re: Mont Blanc26.03.2013
neni to obrazek. google pomohl:
    Re: Mont Blanc26.03.2013
Myslel jsem jako venku - vždycky se to smělo (alespoň podle toho co jsem kde četl)
     Re: Mont Blanc26.03.2013
Naopak, nikdy se nesmelo. Jen to bylo tise tolerovano.
Jedine oficialni stanove taboriste byl
      Re: Mont Blanc27.03.2013
offtopic: dle webovek je na novým Gouteru winterraum v jakýmsi přístavku, kapacita 20 lůžek, deky, o

 Arco sportovky25.03.2013
Muzete mi hodit nejaky tipy na sportovky v Arcu? Vzdycky kdyz tam jedu, skonci to priserne a mam k nim uplne negativni vztah, nikdy jsem tam nic hezkyho nepotkala (na druhou stranu, ne ze bych vylozene hledala). Nejaky opak Massone :-) idealne neco, co se
 Re: Arco sportovky25.03.2013
Sorry, ale kdyz chces lezeni jak v Jure, musis jet do Jury (nebo do Finale nebo na Sardinii) ;).
 Re: Arco sportovky25.03.2013
Nazdárek Feu. Docela se mi líbilo v oblasti La Gola a Marciaga. Sice jsou dál od Arca, ale není tam
  Re: Arco sportovky25.03.2013
cus, ja mam dobrou zkusenost s oblasti Val Lomasone. Cesty kratke/dlouhe/previsle/polozene/lidi malo
   Re: Arco sportovky25.03.2013
Dik vsem. Pocasi vypada oproti vcerejsi predpovedi vyrazne hur :-( tak snad asi priste. Klidne bych
   Re: Arco sportovky25.03.2013
Asi bych zvolil neco jineho treba Lumignano nebo jine skalky v Friuli (pozor na nadmorskou vysku). M
 Re: Arco sportovky25.03.2013
V Krasu bude určitě krásně a vidět Vlka po zimě si nenechám ujít :-)

 nový boulder v Praze24.03.2013
Slyšel jsem fámu že v Praze má přibýt nová boulderofka, prý největší v Čechách. Nic bližšího bohužel nevím. Ví někdo víc? Že se chystá nová stěna na lezení s lanem ve Vysočanech vím, možná si to někdo spletl s touhle...
 Re: nový boulder v Praze24.03.2013
Tak hoď nějaké info alespoň o té stěně ve Vysočanech. Ani o ní jsem nikde nic nenašel..
  Re: nový boulder v Praze24.03.2013
   Re: nový boulder v Praze24.03.2013
To vypadá dost dobře! Díky za info.
   Re: nový boulder v Praze24.03.2013
A nějaký termín otevření?
    Re: nový boulder v Praze24.03.2013
A co ten boulder?
     Re: nový boulder v Praze25.03.2013
Fotografie budeme mít na velikonoční pondělí:)
      Re: nový boulder v Praze29.03.2013
http://ww
       Re: nový boulder v Praze29.03.2013
Vysočany to nejsou, asi mysleli tuhle stěnu
     Re: nový boulder v Praze26.03.2013
Bude a bude to parada. Bude to jeden z nejvetsich prostoru v Evrope. Vic Ti zatim neprozradim.
   Re: nový boulder v Praze24.03.2013
Hmmm... On si Rakovič buduje konkurenci ke Smíchovu?
    Re: nový boulder v Praze24.03.2013
Spíš si přetáhne nýmandy co choděj do nýmandlandu a na palmovku :-)
     Re: nový boulder v Praze24.03.2013
Nebuď si tak jistý, zajímalo by mne, kolik toho o tréninku a lezení na vnitřních stěnách víš. Ten tv
      Re: nový boulder v Praze24.03.2013
nejsme ve při, o nýmandlandu se mluví jako o nýmandlandu jak mezi lezci, tak i z úst rádobyrebelskýh
       Re: nový boulder v Praze25.03.2013
Jak to tak pozoruji, Nýmandland leží v žaludku snad všem provozovatelúm pražských stěn.A pokud vím,
        Re: nový boulder v Praze25.03.2013
tak ještě jednou pro blbý: označení nýmandland není hanlivý (nebo já ho tak aspoň nemyslel), užívá h
         Re: nový boulder v Praze25.03.2013
Majitel ho na 99% fakt neužívá. A jestli ho užívá Rebel, to si nejsem jistej.
        Re: nový boulder v Praze25.03.2013
No však - pořád je lepší, když ti přijde a zaplatí 50 průměrných lezců, než když jsi považován za šp
    Re: nový boulder v Praze25.03.2013
Rakovič si nebuduje konkurenci ke Smíchovu, Rakovič ze Smíchova odešel.
    Re: nový boulder v Praze25.03.2013
Rakovič buduje, ale konkurenci Smíchoffu.
     Re: nový boulder v Praze25.03.2013
A kdy uz vy prazsky cypy postavite nejaku fajnu stenu tez v Ostrave a Holomocu???!!!
      Re: nový boulder v Praze25.03.2013
Nebreč, si ji musíme postavit sami no
       Re: nový boulder v Praze26.03.2013
tak uz konečně do toho praštiš? du do toho s tebou, kdybys potřeboval poradit...
 Re: nový boulder v Praze26.03.2013
No bylo by fajn kdyby konečně zafungoval trh a pár stěn v rámci konkurenčního boje trochu zlevnilo!!
  Re: nový boulder v Praze27.03.2013
No právě proto že trh funguje, tak s cenama hýbat nemusejí...
   nejlepší Boulder27.03.2013
je ve Znojmě :-)
  Re: nový boulder v Praze27.03.2013
Ne že by mě zlevnění čehokoliv nepotěšilo, ale na druhé straně mi vstup na sportoviště v Praze za zh
   Re: nový boulder v Praze27.03.2013
Jeste fitko.
  Re: nový boulder v Praze29.03.2013
nezlevni, spise naopak, pravdepodobne ale zlepsi sluzby

 anketa23.03.2013
pridejte prosim do ankety odpoved nevím co je to VH já bych chtěl taky hlasovat :)
 Re: anketa24.03.2013
Přidávat do běžící ankety by mohlo zkreslit výsledek hlasování :). Změnil jsem alespoň titulek, aby
 Re: anketa24.03.2013
Když nevíš co to je, tak logicky "vůbec mě to nezajímá", ne?

 SIMOND 22.03.2013
Ahoj, chtěla bych si koupit nějaké vybavení na lezení značky SIMOND. Jaké máte zkušenosti s touto značkou? Děkuji za veškeré názory.
 Re: SIMOND 22.03.2013
Je to francouzská značka, která vypadá seriozně, ale podle mne je lepší se ptát na konkrétní věc. Vy
 Re: SIMOND 22.03.2013
S Toucanem jistí můj jistič a již dlouhá léta spokojenost...
  Re: SIMOND 22.03.2013
Mam pilbu Simond a na moji kedlubnu sedí supr.
   Re: SIMOND 22.03.2013
zrovna Toucan 1 vypadá složitě na ovládání. V čem je 2 horší?
    Re: SIMOND 23.03.2013
V ničem. jen se ho musíš naučit používat. není tak intuitivní jako Toucan 1. Ten byl na použití opra
    Re: SIMOND 23.03.2013
No, umím pochopit, že ti jednička zdá složitější na ovládání - podle mě jde ale o to, že vypadá pros
     Re: SIMOND 23.03.2013
Jo, mám obě ;)
 Re: SIMOND 23.03.2013
Jestli chceš mačky, tak proč ne Grivel. Jestli chceš cepín, proč ne Petzl?
  Re: SIMOND 23.03.2013
Jestli cheš auto tak proč ne Renault, jestli chceš čokoládu, tak proč ne Milku? ... toto je odpověď
   Re: SIMOND 23.03.2013
A co máš proti mačkám od Grivelu?
    Re: SIMOND 23.03.2013
Jestli je to na mně, tak proti mačkám od Grivelu nemám nic. Jen když dotaz zní co říkáte na vybavení
     Re: SIMOND 24.03.2013
A pokud to postavíme takhle obecně, koupil by sis mačky Simond nebo mačky Grivel?
      Re: SIMOND 25.03.2013
Mám Simond, takže Simond ;) Je pravdě, že kvůli luxusní ceně.
 Re: SIMOND 24.03.2013
Simond už není Simond, nedávno je koupil Decathlon.
  Re: SIMOND 24.03.2013
Tzn. značka končí a bude se jmenovat Decatlon nebo se mění jen majitel?
   Re: SIMOND 24.03.2013
Právě že koupili hlavně značku. Takže Decathlon začal prodávat svvojwe lezecké vybavení pod značkou
    Re: SIMOND 24.03.2013
Hele, tohle by mohlo být podstatný. Nevěděl jsem to. Nemáš náhodou informaci, jestli a) se dál budou
     Re: SIMOND 24.03.2013
Pokud vím, tak něco ve Francii (lana, expresky, ...), něco v Číně (oblečení, batohy, lezečky, ...)
      Re: SIMOND 24.03.2013
Lana pro ně dělá Cousen. Jinak DECATHLON (velký supermarket QUECHUA v Sallanches pod Chamonix )prodá
       Re: SIMOND 25.03.2013
No já myslím, že kup nebyl z hlediska existence Simondu, ale pro to, že podobný Brand jim prostě v p
      Re: SIMOND 24.03.2013
Tak to by šlo, pokud to bude takhle. Respektive, oni určitě i Číňané umějí spolehlivě vyrobit bezpeč
      Re: SIMOND 25.03.2013
Ja Simondu neverim ani za mak. Radsi si trochu priplatim a dam na kvalitu
       Re: SIMOND 26.03.2013
V celku by mně zajímalo podle čeho určuješ míru kvality?
  Re: SIMOND 25.03.2013
No, už je to poměrně dávno. Myslím 2008.

 Boulder prague open19.03.2013
Nevite nekdo neco o Boulder Prague open? Registrace, kdo porada, casovy harmonogram ...?
Dik
 Re: Boulder prague open20.03.2013
Pokud myslíš Prague Open Bouldering na For Outdooru, tak odkaz na pořadatele a jeho info je v článku

1   ...   535   536   537   538   539   540   541   542   543   544   545   546   547   548   549   550   551   552   553   554   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Mont Blanc
Ahoj,
zvažujeme letos výstup na Mont Blanc a chtěl bych se zeptat znalých na porovnání obtížnosti ve výstupu přes Midi a přes Gouter,
předem moc dík
Tom10:14:08 25.03.2013
odpovědět 
 Re: Mont Blanc
Přes Gouter je to dál, ale v podstatě "bezpečná" turistika do kopce. Přes Midi rozhodně zajímavější a kratší, ale už se zvětšuje sklon. Na jaře je to normální lezení.
Belial10:50:46 25.03.2013
odpovědět 
 Re: Mont Blanc
Gouter - mi to připadá spíše lehčí - ale to jsme spali u chaty Gouter, což se už nesmí. Pokud se spí u chaty Tete-rose, je pak výstup výstup docela dlouhý. Objektivně nebezpečný úsek je kuloár mezi uvedenými chatami. Nevýhoda - davy lidí.
Midi - neřešíš žádný skalní úsek, připadá mi to trochu delší, musíš použít drahou lanovku, ve sněhu jsou mnohem strmější úseky, je to cesta přes tři vrcholky, tzn. budeš po cestě i klesat, je tam méně lidí, asi krásnější cesta. Pokud jdeš se stanem, je to dost dlouhé na to, aby ses ke stanu zpátky vracel a nést ho na zádech není praktické. Pokud nemáte bohaté zkušenosti, asi bych se spíše klonil k cestě přes Gouter.
Pokud máte, tak je docela zajímavá i cesta z Itálie - velmi málo lidí.
11:46:04 25.03.2013
odpovědět 
  Re: Mont Blanc
z italie rozhodne nejlepsi. Ale obtiznost a halvne s pocasim spjata bezpecnost vyrazne nad obtiznosti turistika.
judovana12:49:34 25.03.2013
odpovědět 
   Re: Mont Blanc
Souhlas. Vzhledem ke stylu dotazu rozhodně cestu z Itálie nejde doporučit ;) ... jinak pro přispěvatele výše. Přes MIDI je to kratší a ke stanu se dá vrátit úplně v pohodě. Cestu ale ohrožují občas padající seraky, občas lavinky (po sněžení) a občas led místo sněhu ve strmém terénu (záleží na období). Lanovka je výhodou. Šlapat na Midi pěšky je kravina.
Belial13:30:50 25.03.2013
odpovědět 
    Re: Mont Blanc
A vida to by me i zajimalo - na midi se da pesky? (mysleno nejak normlane?)
JUDOVANA14:05:38 25.03.2013
odpovědět 
     Re: Mont Blanc
Normálně ne, ale rozhodně se dá Vallée Blanche. Což je 2,8 výškového km pakárny.
honza14:13:32 25.03.2013
odpovědět 
     Re: Mont Blanc
Jo da. Po Mer d Glace, ale je to strašný opruz. Zpravidla dojdeš na Midi, padneš mrtvý do stanu a pak se ti týden zdá o tom, že jsi chuj a nedal jsi 35EUR za lanovku :)
Samozřejmě je to o čase. Já ho mám málo, proto bych tam pěšky nešel. Nehledě na fakt, že je to hoooodně náročná turistika.
Belial21:09:38 25.03.2013
odpovědět 
      Re: Mont Blanc
pres mer de glace je to sice na dlouho to je pravda ale da se to v pohode spojit s vystupem na blanc pokud ma clovek aspon trochu fyzicku. na mer de glace muze byt problem tak maximalne obchazeni trhlin a vystup k chate requin kde se da po ceste prespat se stanem nebo v chate... na dlouho to je ale aspon pak muzete rict ze jste si to pekne vysli po svych... u mb jde prece jen o to (pro vetsinu) si na neho vyjit tak proc ne delsi a hlavne hezkou cestou
01:17:11 28.03.2013
odpovědět 
       Re: Mont Blanc
Procházka pro začátečníky to neni. Celkově to je pochod smrti, na ref. Requin to je regulérní ferata, nad chatou je ledopád. Je to pro zkušenjší co chtějí MB vyťapat poctivě bez lanovek, zároveň jako aklimatizace. Lepší přístup do Col Midi je ale spíš z Itálie (Helbronner)
13:43:02 28.03.2013
odpovědět 
        Re: Mont Blanc
Jako aklimatizace se mi jeví líp naopak vyjet lanovkou a v klidu a pohodě strávit nějaký čas ve velký výšce na rif. Cosmiques nebo ve stanu v sedle. Než ten samý čas se rvát do krpálu, ztrácet síly a ještě v malý výšce.
honza14:45:12 28.03.2013
odpovědět 
  Re: Mont Blanc
Na Gutru se nesmí spát? Myslel jsem, že právě tady to jde...
Honza09:41:01 26.03.2013
odpovědět 
   Re: Mont Blanc
Smí, od toho tam koneckonců ta chata je.
honza10:44:09 26.03.2013
odpovědět 
    Re: Mont Blanc
Chata je nová, ale podle mně zatím zavřená. Francouzsky neumím, tak by tu někdo mohl dát překlad. Díky tomu, že to je obrázek, tak mně ani gůgl nepomůže: http://www.refugedugouter.fr/
Belial16:22:27 26.03.2013
odpovědět 
     Re: Mont Blanc
neni to obrazek. google pomohl:
http://translate.google. com/translate?sl=fr&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&eotf= 1&u=http%3A%2F%2Fwww.refugedugouter.fr%2F
judovana16:47:22 26.03.2013
odpovědět 
    Re: Mont Blanc
Myslel jsem jako venku - vždycky se to smělo (alespoň podle toho co jsem kde četl)
Honza19:00:31 26.03.2013
odpovědět 
     Re: Mont Blanc
Naopak, nikdy se nesmelo. Jen to bylo tise tolerovano.
Jedine oficialni stanove taboriste bylo a zustava TeteRouse

Obavam se ze s novou chatou uz to nebude tise tolerovano....
judovana19:07:54 26.03.2013
odpovědět 
      Re: Mont Blanc
offtopic: dle webovek je na novým Gouteru winterraum v jakýmsi přístavku, kapacita 20 lůžek, deky, otevřeno jen mimo sezónu, kamna asi ne.
honza07:11:34 27.03.2013
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192415)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Auf Schusters Rappen VIIb Oybin
Equinox VIIIb Oybin
Né až do DNA VIIc Klokočské Skály
Zapadlá vesnice I Skály u Kamenického šenova
Vesnická zábava V Skály u Kamenického šenova
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | zkouška | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | bez cepínu | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (19)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (18)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1158 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1458 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1425 
 Neřeším to – lezu vše 
 1122 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi