Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Todra 26.03.2013 Potřebovala bych poradit, kdy je nejlepší jet do Maroka (Todra) někdy mezi říjnem a prosincem... Méte nějaké zkušenosti nebo chytrou stránku s průměrnými srážkami v těchto měsících? (Teplota mě tolik netrápí...) Dík
  Re: Todra 28.03.2013 v Todre prsi v prumeru 4 dny v roce, spis nych resil teplotu, nez srazky...
Lezení v ZIMBABWE 25.03.2013 Ahoj, prosím, nemáte někdo nějaké info o lezení v ZIMBABWE?? Pokud ano, dejte prosím vědět. V létě budem zemí projíždět a rádi bychom trochu polezli (dva-tři dny). Nebo popřípadě Botswana. Předem díky Léňa
bouldry v BB 25.03.2013 Jsou bouldery v BB po přestavbě lehčí nebo jsem se za poslední měsíc tak zlepšil? :)
Dřív mi dělaly problémy oranžový, teď jdou skoro samy. Přebraly zelený obtížnost oranžových?
  Re: bouldry v BB 25.03.2013 jsou
  Re: bouldry v BB 25.03.2013 Taky jsem najednou zacal lezt temer bez problemu oranzove, pred prestavbou jsem za celou dobu zvladl
    Re: bouldry v BB 25.03.2013 Aha a já myslel, že jsem se zlepšil. Tak nic.
      Re: bouldry v BB 25.03.2013 Minule byli brutál a teď jsme je trochu zlevnili. Najít ideální obtížnost v boulderech je těžší, ale
        Re: bouldry v BB 26.03.2013 Prijemna zmena:) Predtim to nebylo ono, oranzove moc brutalni a pod tim akorat prilis lehke veci sot
          Re: bouldry v BB 26.03.2013 Nie nie, vylestene stupy nech tam pekne zostanu :)
          Re: bouldry v BB 26.03.2013 A když už v tom budete nomohli byste vyměnit i stupy na Srbárně a na Rovišti? Už mi to tam taky párk
            Re: bouldry v BB 26.03.2013 Tak tak, co se v BB naučíš, v Arcu na skle jak když najdeš :-)
              Re: bouldry v BB 26.03.2013 Nebujte nic :) vruty zůstanou, ale těšit se můžete na uno perfecto nové stupy, které velice brzy dor
                Re: bouldry v BB 27.03.2013 Radši dejte boulder boj na celej měsíc mezi jednotlivejma závodama, stejně je jedno jestli 14 dní/mě
                  Re: bouldry v BB 27.03.2013 Souhlasím...
                  Re: bouldry v BB 27.03.2013 Naprostý souhlas.
                    Re: bouldry v BB 28.03.2013 JJ. Dá se souhlasit s tím, že bychom to mohli natáhnout na celý měsíc. Nicméně 4 kategorie určitě zů
        Re: bouldry v BB 26.03.2013 Je vidět, že ta připravovaná nová monstrózní boulderovka na Národní Vás nenechá zahálet. A to je dob
          Re: bouldry v BB 26.03.2013 povídej, přeháněj, kde to má bejt a kdy to bude hotový?
          Re: bouldry v BB 27.03.2013 Dneska jsem na ní koukal, bude fakt velká. Je to obrovský, a už se rýsujou parádní profily. Bude hne
Velikonoce 25.03.2013 Zdar lidi, poraďte nám kam ven na velikonoce :) Všude má bejt počasí při nejmenším dost nejistý, tak třeba někdo prozradí tajnej tip ! :-)
Díky, Honza .
  Re: Velikonoce 25.03.2013 ...na lyze:)
    Re: Velikonoce 25.03.2013 To jo, leda :) Ale rád bych jel už do skal :) Takže díky za tip :)) hehe
      Re: Velikonoce 25.03.2013 Asi spis nekam co nejdal - Arco, Finale, Sperlonga, Osp, Paklenice, ...
        Re: Velikonoce 25.03.2013 všude na jihu evropy má teď týden pršet
          Re: Velikonoce 25.03.2013 Je to všude kaput, užívej sníh.
            Re: Velikonoce 26.03.2013 Je to na hovno, nejlip zatim vypada okoli Monaca Finale, zadna slava....
Mont Blanc 25.03.2013 Ahoj,
zvažujeme letos výstup na Mont Blanc a chtěl bych se zeptat znalých na porovnání obtížnosti ve výstupu přes Midi a přes Gouter,
předem moc dík
  Re: Mont Blanc 25.03.2013 Přes Gouter je to dál, ale v podstatě "bezpečná" turistika do kopce. Přes Midi rozhodně za
  Re: Mont Blanc 25.03.2013 Gouter - mi to připadá spíše lehčí - ale to jsme spali u chaty Gouter, což se už nesmí. Pokud se spí
    Re: Mont Blanc 25.03.2013 z italie rozhodne nejlepsi. Ale obtiznost a halvne s pocasim spjata bezpecnost vyrazne nad obtiznost
      Re: Mont Blanc 25.03.2013 Souhlas. Vzhledem ke stylu dotazu rozhodně cestu z Itálie nejde doporučit ;) ... jinak pro přispěvat
        Re: Mont Blanc 25.03.2013 A vida to by me i zajimalo - na midi se da pesky? (mysleno nejak normlane?)
          Re: Mont Blanc 25.03.2013 Normálně ne, ale rozhodně se dá Vallée Blanche. Což je 2,8 výškového km pakárny.
          Re: Mont Blanc 25.03.2013 Jo da. Po Mer d Glace, ale je to strašný opruz. Zpravidla dojdeš na Midi, padneš mrtvý do stanu a pa
            Re: Mont Blanc 28.03.2013 pres mer de glace je to sice na dlouho to je pravda ale da se to v pohode spojit s vystupem na blanc
              Re: Mont Blanc 28.03.2013 Procházka pro začátečníky to neni. Celkově to je pochod smrti, na ref. Requin to je regulérní ferata
                Re: Mont Blanc 28.03.2013 Jako aklimatizace se mi jeví líp naopak vyjet lanovkou a v klidu a pohodě strávit nějaký čas ve velk
    Re: Mont Blanc 26.03.2013 Na Gutru se nesmí spát? Myslel jsem, že právě tady to jde...
      Re: Mont Blanc 26.03.2013 Smí, od toho tam koneckonců ta chata je.
        Re: Mont Blanc 26.03.2013 Chata je nová, ale podle mně zatím zavřená. Francouzsky neumím, tak by tu někdo mohl dát překlad. Dí
          Re: Mont Blanc 26.03.2013 Naopak, nikdy se nesmelo. Jen to bylo tise tolerovano.
Jedine oficialni stanove taboriste byl
            Re: Mont Blanc 27.03.2013 offtopic: dle webovek je na novým Gouteru winterraum v jakýmsi přístavku, kapacita 20 lůžek, deky, o
Arco sportovky 25.03.2013 Muzete mi hodit nejaky tipy na sportovky v Arcu? Vzdycky kdyz tam jedu, skonci to priserne a mam k nim uplne negativni vztah, nikdy jsem tam nic hezkyho nepotkala (na druhou stranu, ne ze bych vylozene hledala). Nejaky opak Massone :-) idealne neco, co se
  Re: Arco sportovky 25.03.2013 Sorry, ale kdyz chces lezeni jak v Jure, musis jet do Jury (nebo do Finale nebo na Sardinii) ;).
  Re: Arco sportovky 25.03.2013 Nazdárek Feu. Docela se mi líbilo v oblasti La Gola a Marciaga. Sice jsou dál od Arca, ale není tam
    Re: Arco sportovky 25.03.2013 cus, ja mam dobrou zkusenost s oblasti Val Lomasone. Cesty kratke/dlouhe/previsle/polozene/lidi malo
      Re: Arco sportovky 25.03.2013 Dik vsem. Pocasi vypada oproti vcerejsi predpovedi vyrazne hur :-( tak snad asi priste. Klidne bych
      Re: Arco sportovky 25.03.2013 Asi bych zvolil neco jineho treba Lumignano nebo jine skalky v Friuli (pozor na nadmorskou vysku). M
  Re: Arco sportovky 25.03.2013 V Krasu bude určitě krásně a vidět Vlka po zimě si nenechám ujít :-)
nový boulder v Praze 24.03.2013 Slyšel jsem fámu že v Praze má přibýt nová boulderofka, prý největší v Čechách. Nic bližšího bohužel nevím. Ví někdo víc? Že se chystá nová stěna na lezení s lanem ve Vysočanech vím, možná si to někdo spletl s touhle...
  Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 Tak hoď nějaké info alespoň o té stěně ve Vysočanech. Ani o ní jsem nikde nic nenašel..
      Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 A nějaký termín otevření?
        Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 A co ten boulder?
          Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 Fotografie budeme mít na velikonoční pondělí:)
            Re: nový boulder v Praze 29.03.2013 http://ww
      Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 Hmmm... On si Rakovič buduje konkurenci ke Smíchovu?
        Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 Spíš si přetáhne nýmandy co choděj do nýmandlandu a na palmovku :-)
          Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 Nebuď si tak jistý, zajímalo by mne, kolik toho o tréninku a lezení na vnitřních stěnách víš. Ten tv
            Re: nový boulder v Praze 24.03.2013 nejsme ve při, o nýmandlandu se mluví jako o nýmandlandu jak mezi lezci, tak i z úst rádobyrebelskýh
              Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 Jak to tak pozoruji, Nýmandland leží v žaludku snad všem provozovatelúm pražských stěn.A pokud vím,
                Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 tak ještě jednou pro blbý: označení nýmandland není hanlivý (nebo já ho tak aspoň nemyslel), užívá h
                  Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 Majitel ho na 99% fakt neužívá. A jestli ho užívá Rebel, to si nejsem jistej.
                Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 No však - pořád je lepší, když ti přijde a zaplatí 50 průměrných lezců, než když jsi považován za šp
        Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 Rakovič si nebuduje konkurenci ke Smíchovu, Rakovič ze Smíchova odešel.
        Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 Rakovič buduje, ale konkurenci Smíchoffu.
          Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 A kdy uz vy prazsky cypy postavite nejaku fajnu stenu tez v Ostrave a Holomocu???!!!
            Re: nový boulder v Praze 25.03.2013 Nebreč, si ji musíme postavit sami no
              Re: nový boulder v Praze 26.03.2013 tak uz konečně do toho praštiš? du do toho s tebou, kdybys potřeboval poradit...
  Re: nový boulder v Praze 26.03.2013 No bylo by fajn kdyby konečně zafungoval trh a pár stěn v rámci konkurenčního boje trochu zlevnilo!!
    Re: nový boulder v Praze 27.03.2013 No právě proto že trh funguje, tak s cenama hýbat nemusejí...
      nejlepší Boulder 27.03.2013 je ve Znojmě :-)
    Re: nový boulder v Praze 27.03.2013 Ne že by mě zlevnění čehokoliv nepotěšilo, ale na druhé straně mi vstup na sportoviště v Praze za zh
      Re: nový boulder v Praze 27.03.2013 Jeste fitko.
    Re: nový boulder v Praze 29.03.2013 nezlevni, spise naopak, pravdepodobne ale zlepsi sluzby
anketa 23.03.2013 pridejte prosim do ankety odpoved nevím co je to VH já bych chtěl taky hlasovat :)
  Re: anketa 24.03.2013 Přidávat do běžící ankety by mohlo zkreslit výsledek hlasování :). Změnil jsem alespoň titulek, aby
  Re: anketa 24.03.2013 Když nevíš co to je, tak logicky "vůbec mě to nezajímá", ne?
SIMOND 22.03.2013 Ahoj, chtěla bych si koupit nějaké vybavení na lezení značky SIMOND. Jaké máte zkušenosti s touto značkou? Děkuji za veškeré názory.
  Re: SIMOND 22.03.2013 Je to francouzská značka, která vypadá seriozně, ale podle mne je lepší se ptát na konkrétní věc. Vy
  Re: SIMOND 22.03.2013 S Toucanem jistí můj jistič a již dlouhá léta spokojenost...
    Re: SIMOND 22.03.2013 Mam pilbu Simond a na moji kedlubnu sedí supr.
      Re: SIMOND 22.03.2013 zrovna Toucan 1 vypadá složitě na ovládání. V čem je 2 horší?
        Re: SIMOND 23.03.2013 V ničem. jen se ho musíš naučit používat. není tak intuitivní jako Toucan 1. Ten byl na použití opra
        Re: SIMOND 23.03.2013 No, umím pochopit, že ti jednička zdá složitější na ovládání - podle mě jde ale o to, že vypadá pros
          Re: SIMOND 23.03.2013 Jo, mám obě ;)
  Re: SIMOND 23.03.2013 Jestli chceš mačky, tak proč ne Grivel. Jestli chceš cepín, proč ne Petzl?
    Re: SIMOND 23.03.2013 Jestli cheš auto tak proč ne Renault, jestli chceš čokoládu, tak proč ne Milku? ... toto je odpověď
      Re: SIMOND 23.03.2013 A co máš proti mačkám od Grivelu?
        Re: SIMOND 23.03.2013 Jestli je to na mně, tak proti mačkám od Grivelu nemám nic. Jen když dotaz zní co říkáte na vybavení
          Re: SIMOND 24.03.2013 A pokud to postavíme takhle obecně, koupil by sis mačky Simond nebo mačky Grivel?
            Re: SIMOND 25.03.2013 Mám Simond, takže Simond ;) Je pravdě, že kvůli luxusní ceně.
  Re: SIMOND 24.03.2013 Simond už není Simond, nedávno je koupil Decathlon.
    Re: SIMOND 24.03.2013 Tzn. značka končí a bude se jmenovat Decatlon nebo se mění jen majitel?
      Re: SIMOND 24.03.2013 Právě že koupili hlavně značku. Takže Decathlon začal prodávat svvojwe lezecké vybavení pod značkou
        Re: SIMOND 24.03.2013 Hele, tohle by mohlo být podstatný. Nevěděl jsem to. Nemáš náhodou informaci, jestli a) se dál budou
          Re: SIMOND 24.03.2013 Pokud vím, tak něco ve Francii (lana, expresky, ...), něco v Číně (oblečení, batohy, lezečky, ...)
            Re: SIMOND 24.03.2013 Lana pro ně dělá Cousen. Jinak DECATHLON (velký supermarket QUECHUA v Sallanches pod Chamonix )prodá
              Re: SIMOND 25.03.2013 No já myslím, že kup nebyl z hlediska existence Simondu, ale pro to, že podobný Brand jim prostě v p
            Re: SIMOND 24.03.2013 Tak to by šlo, pokud to bude takhle. Respektive, oni určitě i Číňané umějí spolehlivě vyrobit bezpeč
            Re: SIMOND 25.03.2013 Ja Simondu neverim ani za mak. Radsi si trochu priplatim a dam na kvalitu
              Re: SIMOND 26.03.2013 V celku by mně zajímalo podle čeho určuješ míru kvality?
    Re: SIMOND 25.03.2013 No, už je to poměrně dávno. Myslím 2008.
Boulder prague open 19.03.2013 Nevite nekdo neco o Boulder Prague open? Registrace, kdo porada, casovy harmonogram ...?
Dik
  Re: Boulder prague open 20.03.2013 Pokud myslíš Prague Open Bouldering na For Outdooru, tak odkaz na pořadatele a jeho info je v článku
1
...
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
553
554
...
2263
bouldry v BB Jsou bouldery v BB po přestavbě lehčí nebo jsem se za poslední měsíc tak zlepšil? :)
Dřív mi dělaly problémy oranžový, teď jdou skoro samy. Přebraly zelený obtížnost oranžových? p.k. 16:44:13 25.03.2013odpovědět
  Re: bouldry v BB jsou l.s.d. 17:07:39 25.03.2013odpovědět
  Re: bouldry v BB Taky jsem najednou zacal lezt temer bez problemu oranzove, pred prestavbou jsem za celou dobu zvladl jen jednu... Takze jsou urcite lehci nez byvaly. Vitek 20:47:43 25.03.2013odpovědět
    Re: bouldry v BB Aha a já myslel, že jsem se zlepšil. Tak nic. 20:55:11 25.03.2013odpovědět
      Re: bouldry v BB Minule byli brutál a teď jsme je trochu zlevnili. Najít ideální obtížnost v boulderech je těžší, ale za to se alespoň topuje :). Rozhodne ovšem není vše zadara. Ideální je si přelezy na bb stránkách zapisovat a to je pak i pro nás dobrý ukazatel. Perte do nás svojí spokojenost i nespokojenost. Na bébesu neustále makáme a těšte se na další novinky. Bob 23:37:01 25.03.2013odpovědět
        Re: bouldry v BB Prijemna zmena:) Predtim to nebylo ono, oranzove moc brutalni a pod tim akorat prilis lehke veci sotva na rozlezeni, ted je to lepsi:)
Jako dalsi zlepseni bych prosil vymenu klicovejch vrutu, mnohdy jsou tak silene vylesteny ze uz ani kartac nepomuze. Dikes:) M. 10:12:18 26.03.2013odpovědět
          Re: bouldry v BB Nie nie, vylestene stupy nech tam pekne zostanu :) janca 12:20:05 26.03.2013odpovědět
          Re: bouldry v BB A když už v tom budete nomohli byste vyměnit i stupy na Srbárně a na Rovišti? Už mi to tam taky párkrát sklouzlo :-).
Vruty v žádném případě neměnit! Milovník vrutů 14:17:19 26.03.2013odpovědět
            Re: bouldry v BB Tak tak, co se v BB naučíš, v Arcu na skle jak když najdeš :-) 15:13:16 26.03.2013odpovědět
              Re: bouldry v BB Nebujte nic :) vruty zůstanou, ale těšit se můžete na uno perfecto nové stupy, které velice brzy dorazí. A na Apríl už se všichni taky těšíme :) Bob 17:37:56 26.03.2013odpovědět
                Re: bouldry v BB Radši dejte boulder boj na celej měsíc mezi jednotlivejma závodama, stejně je jedno jestli 14 dní/měsíc. A člověk by měl aspoň motivaci i po těch 14 dnech. Naopak, když neni 14 dní čas, tak nejde zapisovat, i když jsi tam třeba poprvý....
A 4 kategorie jsou taky zbytečně moc....stačily by dvě... Thingol 22:07:28 27.03.2013odpovědět
                  Re: bouldry v BB Souhlasím... Ondra 22:21:11 27.03.2013odpovědět
                  Re: bouldry v BB Naprostý souhlas. trak 23:39:33 27.03.2013odpovědět
                    Re: bouldry v BB JJ. Dá se souhlasit s tím, že bychom to mohli natáhnout na celý měsíc. Nicméně 4 kategorie určitě zůstanou. Díky za tip. Bob 09:13:28 28.03.2013odpovědět
        Re: bouldry v BB Je vidět, že ta připravovaná nová monstrózní boulderovka na Národní Vás nenechá zahálet. A to je dobře! Včera jsem měl možnost si tu novou boulderovku prohlédnout zatím v rozestavěném stádiu a lidi, bude to BOOOMBA!!! 14:24:08 26.03.2013odpovědět
          Re: bouldry v BB povídej, přeháněj, kde to má bejt a kdy to bude hotový? 19:24:07 26.03.2013odpovědět
          Re: bouldry v BB Dneska jsem na ní koukal, bude fakt velká. Je to obrovský, a už se rýsujou parádní profily. Bude hned vedle máje... Dokonce kvůli stavbě tam teď ani netaví metro... Kuba 22:26:41 27.03.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: