LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
12.Kohout 10931
13.Smetanová 10887
14.Novák 10787
Bouldry:
12.Bulička 10184
13.Břicháček 10175
14.Vaňous 10103
Hory:
25.Moravcová 2460
26.Magič 2438
27.Relovsky 2422

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231099 cest
Nové přelezy:
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Ostrava
Ksport - Třinec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Zde odkaz na aukci, u které se lze domnívat, že se jedná o ukradený materiál:
http://aukro.cz/ ppp-horolezecky-set -lana-karabiny- boty-i3129723152
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
To vie urcite len autor inzeratu. Ale je mi divne slovne spojenie: " 13XKARABINA DVOJITÁ "
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
To spíš vypadá, že to prodává nějaký aukro bazar. Takže to kdokoliv mohl prodat bazaru a ten to dále
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
To jo. Kdokoliv - třeba zloděj. Imho jasná čórka.
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Jasná čórka!
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Diky, usnadnil jsi mi dilema jestli to sem napsat, =-)
Pravda je ze by take nekdo mohl dat d
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
To je divná sestava - smyce na písek, 25m lano a 13 presek, kdo by tohle nosil do skal??? Psal to ne
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
tohle mi prislo od autora aukce: "prodává to kamarád horolezec ,kradené to není,pokud vím Tak t
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
prodqavat jety lezky je provokace.. ale za 700 no neber to...
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
jeste vetsi provokace je prodavat kinderkopfy s maglajzakem ;-)
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Hm, taky se mi nechce věřit, že by kamarád nakoupil 10 nových presek a pak se je rozhodl střelit i s
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Aukro účet trutnovské zastavárny u vlakového nádraží ... fakt věříte že to není čórka??? Docela bych
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Spíš je smutný, že tam tolik lidí přihazuje, aniž by se zamysleli, co tím pravděpodobně podporujou.
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Není to kradené, prodejce to odkoupil od mého strýce, který je původním majitelem.
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Docela ráda bych viděla lezce, který porodá takhle svůj matroš do zastavárny za pár korun ... tohle
    Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu29.03.2013
Dej pokoj, moje manželka, kdyby mohla, to klidně vysype do popelnice.
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu28.03.2013
Udal jsem to Policii ČR v Trutnově. Jsem přesvědčený, že je to krádež. Kdo by nosil do zastavárny ba
  Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu28.03.2013
Pokud se ukáže, že pravda je jiná než si myslíte. Omluvíte se?
   Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu28.03.2013
Pokud se ukáže, tak budu mezi prvními ... Jenže co je horší, pokud se neukáže, obávám ze že za kráde
    Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu28.03.2013
Mam pocit, že už se ukázalo kde je pravda. Píšu tedy podruhé: ten matroš byl mého strýce, který to p
     Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu28.03.2013
Tak v tom případe nechť přijme moji omluvu, nicméně stejně bych ráda věděla, jak se člověk muže dost
      Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu28.03.2013
jojo, taky to prodává babička kočky mý sestry. to je jasný, tomu se přece dá věřit. jak křišťálová s
       Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu28.03.2013
Sbalil jsem krabici. Ja blbec! S lezenim je konec. Svobodu!
       Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu29.03.2013
Lukáši já Kraba znám a taky mi to psal. Ale je fakt, že podobné akce působí divně. Teď jsem zvědavý
        Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu29.03.2013
Marťane, tobě věřím, jsi přihlášený a jsi známá firma. Je to tedy pravda, že to někdo takto (pro mne
         Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu29.03.2013
Snaha se cení, ale.....když jsi ho udal.Byl ses podivat přímo v bazaru na ty věci a nebo jsi to stří
          Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu30.03.2013
Mě spíše zaráží, že někoho křivě obvinil a omlouvá se tady policii. Podle mě je to z**.
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu29.03.2013
Neověříš si fakta a hned udáváš.. Nějak si zaspal dobu, hošane!!
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu29.03.2013
Možná až tobě někdy ukradnou matroš, tak za to ještě budeš rád.
    Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu29.03.2013
Za upozornění na prodej ano, za komentáře o jasné čórce a prodejci-zloději už určitě ne. Komentáře j
    Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu29.03.2013
Až Tebe Jeníku bude někdo neprávem obviňovat z čórky a propírat to v médiích, tak to snad taky pocho
     Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu30.03.2013
No troufám si říct, že až budu prodávat svůj matroš, tak ho budu umět popsat trochu líp:-))
      Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu31.03.2013
Ale tys asi diskuzi nečetl? Neprodává ho lezec, ten ho už dávno prodal. Teď ho prodává bazar, který
       Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu01.04.2013
Ubohost asi ne.
Bylo to v dobrý víře. Všichni víme, že se ve skalách krade, že se vykrádají a
        Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu01.04.2013
Asi tak. Navíc nevím, co už by mohlo být více podezřelejšího než když nějaká zástavárna prodává bato
         Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
Omlouvám se Krabově rodině za nařčení z čórky.
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
Ráno volal pán z Policie ČR, věc prověřili, je to tak, jak psal Krab. Tímto bych se jemu i strýci ch
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
Určitě je dobře, žes na to upozornil.
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
a taky je moc dobře, že ses poučil..
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
Upozornit v komunitě, kde je šance dohledat případného okradeného (však se to taky rychle povedlo),
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
..přesně tak. Mrhání časem a prostředky, které by mohly být jinak využity pro blaho národa. Třeba na
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu02.04.2013
Špatně jsem to napsal. Policajt mi po telefonu řekl, že je dobře, že jsem to ohlásil. Asi mají jiné

 Foto dne27.03.2013
Nevíte někdo odkud je dnešní foto dne? Vypadá to parádně.
 Re: Foto dne27.03.2013
USA, Utah - Moab. Sektor: Wall Street
  Re: Foto dne27.03.2013
Cesta: Last Tango in Potash 5.11a

 Varazze27.03.2013
Máte někdo zkušenosti s lezením ve Varazze? Chystáme se tam na velikonoce, ale nikde se mi nedaří sehnat průvodce. Nevěděl by někdo o něčem? Budu vděčný za každý tip.

 mobilní stěna27.03.2013
čau bando, sháníme na firemní akci mobilní stěnu. Nemáte tip na firmu která tohle dodává? Nejlíp ze severu prahy. Díkez za pomoc. S.
 Re: mobilní stěna27.03.2013
TR Walls, možná AIX, Písek, Plzeň,...
 Re: mobilní stěna27.03.2013
 Re: mobilní stěna27.03.2013
Nějakou mobilní stěnu mají taky kluci z Vertiga...
 Re: mobilní stěna28.03.2013
Zkus někoho od
 Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
Hola, nevíte někdo o nějaký oblasti na bouldry, která nezatejká a dá se tam lízt i v tomhle hnusu co je venku. Ideálně aby tam byli nějaký boouldry tak kolem 7A...
 Re: Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
rocklands
  Re: Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
BB
 Re: Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
židárna, to jsou nějaké stropy
  Re: Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
Rocklands by byla krása, nic proti BB ale nějak jsem přejedenej umělek(i když stejně nakonec v BB sk
   Re: Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
Židárna je super na zimu - je to u Bechyně (koukni na bouldering.cz), jinak dá se lézt na Radči a do
    Re: Kam jet lízt v těhle sra...27.03.2013
lbk taky bude ok
     Re: Kam jet lízt v těhle sra...28.03.2013
Nejlepší lezení bude tady:

 foto dne 735827.03.2013
kde to je?
 Re: foto dne 735827.03.2013
Asi tě "Last Tango in Potash" (Moab, Utah).
 Re: foto dne 735827.03.2013
Nějaká Emerika, zjistím, doplním, strpení.
 Re: foto dne 735827.03.2013
to je určite nekde v krasu de jinde kurna :)
  Re: foto dne 735827.03.2013
Já myslel v Lidečku.
   Re: foto dne 735828.03.2013
Lideček to není, ale máme tam cest podobného charakteru. Jen těžší a náročnější.
    Re: foto dne 735828.03.2013
Jo, říkal mi Chris, že Oliana a Lidečko jsou jeho oblasti nejmilejší.

 Todra26.03.2013
Potřebovala bych poradit, kdy je nejlepší jet do Maroka (Todra) někdy mezi říjnem a prosincem... Méte nějaké zkušenosti nebo chytrou stránku s průměrnými srážkami v těchto měsících? (Teplota mě tolik netrápí...) Dík
 Re: Todra28.03.2013
v Todre prsi v prumeru 4 dny v roce, spis nych resil teplotu, nez srazky...

 Lezení v ZIMBABWE 25.03.2013
Ahoj, prosím, nemáte někdo nějaké info o lezení v ZIMBABWE?? Pokud ano, dejte prosím vědět. V létě budem zemí projíždět a rádi bychom trochu polezli (dva-tři dny). Nebo popřípadě Botswana. Předem díky Léňa

 bouldry v BB25.03.2013
Jsou bouldery v BB po přestavbě lehčí nebo jsem se za poslední měsíc tak zlepšil? :)
Dřív mi dělaly problémy oranžový, teď jdou skoro samy. Přebraly zelený obtížnost oranžových?
 Re: bouldry v BB25.03.2013
jsou
 Re: bouldry v BB25.03.2013
Taky jsem najednou zacal lezt temer bez problemu oranzove, pred prestavbou jsem za celou dobu zvladl
  Re: bouldry v BB25.03.2013
Aha a já myslel, že jsem se zlepšil. Tak nic.
   Re: bouldry v BB25.03.2013
Minule byli brutál a teď jsme je trochu zlevnili. Najít ideální obtížnost v boulderech je těžší, ale
    Re: bouldry v BB26.03.2013
Prijemna zmena:) Predtim to nebylo ono, oranzove moc brutalni a pod tim akorat prilis lehke veci sot
     Re: bouldry v BB26.03.2013
Nie nie, vylestene stupy nech tam pekne zostanu :)
     Re: bouldry v BB26.03.2013
A když už v tom budete nomohli byste vyměnit i stupy na Srbárně a na Rovišti? Už mi to tam taky párk
      Re: bouldry v BB26.03.2013
Tak tak, co se v BB naučíš, v Arcu na skle jak když najdeš :-)
       Re: bouldry v BB26.03.2013
Nebujte nic :) vruty zůstanou, ale těšit se můžete na uno perfecto nové stupy, které velice brzy dor
        Re: bouldry v BB27.03.2013
Radši dejte boulder boj na celej měsíc mezi jednotlivejma závodama, stejně je jedno jestli 14 dní/mě
         Re: bouldry v BB27.03.2013
Souhlasím...
         Re: bouldry v BB27.03.2013
Naprostý souhlas.
          Re: bouldry v BB28.03.2013
JJ. Dá se souhlasit s tím, že bychom to mohli natáhnout na celý měsíc. Nicméně 4 kategorie určitě zů
    Re: bouldry v BB26.03.2013
Je vidět, že ta připravovaná nová monstrózní boulderovka na Národní Vás nenechá zahálet. A to je dob
     Re: bouldry v BB26.03.2013
povídej, přeháněj, kde to má bejt a kdy to bude hotový?
     Re: bouldry v BB27.03.2013
Dneska jsem na ní koukal, bude fakt velká. Je to obrovský, a už se rýsujou parádní profily. Bude hne

 Velikonoce 25.03.2013
Zdar lidi, poraďte nám kam ven na velikonoce :) Všude má bejt počasí při nejmenším dost nejistý, tak třeba někdo prozradí tajnej tip ! :-)
Díky, Honza .
 Re: Velikonoce 25.03.2013
...na lyze:)
  Re: Velikonoce 25.03.2013
To jo, leda :) Ale rád bych jel už do skal :) Takže díky za tip :)) hehe
   Re: Velikonoce 25.03.2013
Asi spis nekam co nejdal - Arco, Finale, Sperlonga, Osp, Paklenice, ...
    Re: Velikonoce 25.03.2013
všude na jihu evropy má teď týden pršet
     Re: Velikonoce 25.03.2013
Je to všude kaput, užívej sníh.
      Re: Velikonoce 26.03.2013
Je to na hovno, nejlip zatim vypada okoli Monaca Finale, zadna slava....

1   ...   534   535   536   537   538   539   540   541   542   543   544   545   546   547   548   549   550   551   552   553   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Zde odkaz na aukci, u které se lze domnívat, že se jedná o ukradený materiál:
http://aukro.cz/ ppp-horolezecky-set -lana-karabiny- boty-i3129723152.html
(odstranit mezery)
11:30:38 28.03.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
To vie urcite len autor inzeratu. Ale je mi divne slovne spojenie: " 13XKARABINA DVOJITÁ " :D. To by lezec, horolezec tak nenapisal :P. A odkial by to nelezec zobral a predaval
12:06:15 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
To spíš vypadá, že to prodává nějaký aukro bazar. Takže to kdokoliv mohl prodat bazaru a ten to dále nabízí...
12:09:05 28.03.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
To jo. Kdokoliv - třeba zloděj. Imho jasná čórka.
honza12:38:43 28.03.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Jasná čórka!
13:07:52 28.03.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Diky, usnadnil jsi mi dilema jestli to sem napsat, =-)
Pravda je ze by take nekdo mohl dat do bazaru pozustalost.
Michal13:15:30 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
To je divná sestava - smyce na písek, 25m lano a 13 presek, kdo by tohle nosil do skal??? Psal to nelezec, ale jako jasnou čorku bych to neviděl, možná ta pozůstalost...
13:56:10 28.03.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
tohle mi prislo od autora aukce: "prodává to kamarád horolezec ,kradené to není,pokud vím Tak to osobně kupoval nové ... ...RM"
musado14:28:07 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
prodqavat jety lezky je provokace.. ale za 700 no neber to...
judovana14:29:48 28.03.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
jeste vetsi provokace je prodavat kinderkopfy s maglajzakem ;-)
14:42:47 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Hm, taky se mi nechce věřit, že by kamarád nakoupil 10 nových presek a pak se je rozhodl střelit i s jetýma lezkama přes zjevného nelezce. Snad si toho tady původní majitel všimne.
17:03:33 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Aukro účet trutnovské zastavárny u vlakového nádraží ... fakt věříte že to není čórka??? Docela bych si přála aby se tady podařilo najít majitele kterému věci chybí a poslal na ně policajty. I kdyby to prodával kamarád horolezec, věřím že jim dodá alespoň trochu "horolezecký" popis. Na pohádky už dávno nevěřím ...
Kula17:24:38 28.03.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Spíš je smutný, že tam tolik lidí přihazuje, aniž by se zamysleli, co tím pravděpodobně podporujou.
17:07:39 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Není to kradené, prodejce to odkoupil od mého strýce, který je původním majitelem.
Krab18:14:15 28.03.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Docela ráda bych viděla lezce, který porodá takhle svůj matroš do zastavárny za pár korun ... tohle nejsou věci člověka který by lezl málo a neměl k nim vztah ... nezlobte se na mě, ale kdo z lezců tady by věci takovmhle způsobem pouštěl do světa??? Pokud už, tak je roz(pro)dám známým, nebo je střelím v lezecké hospodě ...pokud už budu mít problémy s chlastem a nebudu mít na panáka...
18:54:34 28.03.2013
odpovědět 
    Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Dej pokoj, moje manželka, kdyby mohla, to klidně vysype do popelnice.
15:22:01 29.03.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Udal jsem to Policii ČR v Trutnově. Jsem přesvědčený, že je to krádež. Kdo by nosil do zastavárny batoh sbalený na jeden den na jednu konkrétní oblast nebo kdo by prodával věci přes někoho, kdo je neumí ani popsat (prsák a plachta na lano v popisu nejsou vůbec, protože prodávající netuší, co a k čemu to je)...
o..18:01:39 28.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Pokud se ukáže, že pravda je jiná než si myslíte. Omluvíte se?
Element19:23:30 28.03.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Pokud se ukáže, tak budu mezi prvními ... Jenže co je horší, pokud se neukáže, obávám ze že za krádež batohu plného "starých nepotřebných věcí" se bohužel nikomu ruka sekat nebude :-((
Kula20:02:36 28.03.2013
odpovědět 
    Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Mam pocit, že už se ukázalo kde je pravda. Píšu tedy podruhé: ten matroš byl mého strýce, který to prodal někomu kdo neleze a ten se toho zbavuje. Takže tohle je planný poplach. Jinak je samozřejmě dobře, že tu na to někdo upozornil.
Krab20:16:47 28.03.2013
odpovědět 
     Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Tak v tom případe nechť přijme moji omluvu, nicméně stejně bych ráda věděla, jak se člověk muže dostat do stavu kdy se tímto způsobem zbavuje funkčního vybavení. ... A jak bylo řečeno, opatrnosti neni nikdy dost....
Kula21:06:38 28.03.2013
odpovědět 
      Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
jojo, taky to prodává babička kočky mý sestry. to je jasný, tomu se přece dá věřit. jak křišťálová studánka.

Lukas B.21:25:10 28.03.2013
odpovědět 
       Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Sbalil jsem krabici. Ja blbec! S lezenim je konec. Svobodu!
Krabuv stryc21:44:29 28.03.2013
odpovědět 
       Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Lukáši já Kraba znám a taky mi to psal. Ale je fakt, že podobné akce působí divně. Teď jsem zvědavý na to udání:)
 martan07:08:37 29.03.2013
odpovědět 
        Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Marťane, tobě věřím, jsi přihlášený a jsi známá firma. Je to tedy pravda, že to někdo takto (pro mne v tom případě nešikovně) prodává, aniž by to bylo kradené? Ty informace výše na mne působí pořád trochu protichůdně. A z mého pohledu ne zcela logicky.
Pokud jsem se ale spletl, tak se omlouvám na prvním místě Policii, které jsem tím pádem zbytečně přidělal práci.
Jen pro vysvětlení, už jsem to takto jednou udělal a myslím, že to skončilo tak, že prodávající byl usvědčen z krádeže (nevím to 100%, protože jsem se tehdy vzdal toho, aby mne o výsledku informovali).
o..10:55:17 29.03.2013
odpovědět 
         Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Snaha se cení, ale.....když jsi ho udal.Byl ses podivat přímo v bazaru na ty věci a nebo jsi to střílel od boku na základě inzerátu ?? To by mohli policajti jezdit pořád, podivej se na ceny kol a někdy se budeš hodně divit. Ja nevím jak Vy ale použitej matroš od cizího člověka bych nikdy nebral.Nikdy nevíš jak s tim bylo zacházeno atd.
16:28:38 29.03.2013
odpovědět 
          Re: aukce pravděpodobně kradeného? materiálu
Mě spíše zaráží, že někoho křivě obvinil a omlouvá se tady policii. Podle mě je to z**.
Element09:45:03 30.03.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Neověříš si fakta a hned udáváš.. Nějak si zaspal dobu, hošane!!
M.14:43:57 29.03.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Možná až tobě někdy ukradnou matroš, tak za to ještě budeš rád.
Došlík17:29:47 29.03.2013
odpovědět 
    Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Za upozornění na prodej ano, za komentáře o jasné čórce a prodejci-zloději už určitě ne. Komentáře jako Jasná čórka určitě v pořádku nejsou.
18:27:12 29.03.2013
odpovědět 
    Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Až Tebe Jeníku bude někdo neprávem obviňovat z čórky a propírat to v médiích, tak to snad taky pochopíš... :-*
M.23:58:05 29.03.2013
odpovědět 
     Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
No troufám si říct, že až budu prodávat svůj matroš, tak ho budu umět popsat trochu líp:-))
Došlík14:42:48 30.03.2013
odpovědět 
      Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Ale tys asi diskuzi nečetl? Neprodává ho lezec, ten ho už dávno prodal. Teď ho prodává bazar, který správné názvosloví nezná. A nemá povinnost před svým prodejem navštívit nějaký lezec.cz a ohlásit prodej nekradenýho matroše, či ho správně popsat. Zdejší napadání a označování za jasného zloděje je ubohost prvního řádu.
23:34:59 31.03.2013
odpovědět 
       Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Ubohost asi ne.
Bylo to v dobrý víře. Všichni víme, že se ve skalách krade, že se vykrádají auta u skal... Myslím, že motivace toho upozornění byla docela sympatická.
Jasně - bylo to trochu zbrklý a přetažený.
Ale nevím, co bych si vybral spíš, jestli lhostejnost nebo tohle. Ideálně něco uprostřed :))
Ale možná se ty hony na čarodejnice a lynčování stanou všední realitou. Frustrace je na to všude mezi náma dost.
Piškot13:40:30 01.04.2013
odpovědět 
        Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Asi tak. Navíc nevím, co už by mohlo být více podezřelejšího než když nějaká zástavárna prodává batoh s použitým matrošem. Navíc těma hláškama "jasná čórka" se zase oháněli hlavně anonymové. Já osobně bych to takhle určitě nenapsal.
Došlík16:08:02 01.04.2013
odpovědět 
         Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Omlouvám se Krabově rodině za nařčení z čórky.
honza06:56:01 02.04.2013
odpovědět 
 Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Ráno volal pán z Policie ČR, věc prověřili, je to tak, jak psal Krab. Tímto bych se jemu i strýci chtěl omluvit. Pro ostatní: při pochybách, jaké jsem ze začátku měl (a většina diskutujících též), bych to Policii oznámil znovu. Btw. mi bylo za to oznámení poděkováno, obvykle to asi dopadá jinak. Přesto to beru jako poučení, že co pro mne vypadá jednoznačně, může být úplně jinak.
o..
 ondrej.castek10:15:59 02.04.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Určitě je dobře, žes na to upozornil.
Jena10:20:32 02.04.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
a taky je moc dobře, že ses poučil..
ivan11:24:51 02.04.2013
odpovědět 
  Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Upozornit v komunitě, kde je šance dohledat případného okradeného (však se to taky rychle povedlo), je jistě správně a záslužné. Za to díky. Ale upozornit jen tak policii, která by stejně případnému pachateli neměla šanci cokoli dokázat ani věci zabavit, je pouze mrhání časem a prostředky policie. Zloděj řekne "koupil jsem to od nějakého pána v hospodě v Děčíně", možný okradený určitě dostatečně nedokáže vlastnictví ...
Petr11:57:00 02.04.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
..přesně tak. Mrhání časem a prostředky, které by mohly být jinak využity pro blaho národa. Třeba na měření rychlosti na konci obce.
honza13:04:15 02.04.2013
odpovědět 
   Re: aukce pravděpodobně kradeného materiálu
Špatně jsem to napsal. Policajt mi po telefonu řekl, že je dobře, že jsem to ohlásil. Asi mají jiné zkušenosti s dokazováním krádeží, než si myslíš.
o..20:00:38 02.04.2013
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192399)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Westrinne VIIIa Oybin
Burgriss VIIb Oybin
Variante zum Bergreibung VIIa Oybin
Schartenweg VI Oybin
Linke Nordwand IV Oybin
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (36)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1154 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1271 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1120 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi