Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Labák 05.04.2013 Ahoj. nebyl jste se někdo třeba projít na pravem brehu? dá se neco lezt? díky za info
foto dne 05.04.2013 Dát či nedat, to je oč tu běží.
Restday - zmenseni velikosti lezecek 04.04.2013 Mate nekdo zkusenosti se sluzbou "Zmenseni velikosti" lezecek, kterou nabizi Restday pri oprave - jestli je to dobre nebo ne? A kolik to stoji? Dik za info, H.
  Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 04.04.2013 Určitě je dobré si lezky nechat stáhnout na původní velikost, chce akorát napsat, že to chceš stáhno
  Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 05.04.2013 Nechával jsem si zmenšit kobry asi o číslo. Nastal problém, že tu vnější hranu špičky, na který se p
    Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 05.04.2013 Dik. A kolik to zmenseni stoji?
      Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 08.04.2013 jo nazouvačky nezmenšovat, jsou to žvejky, taky jsem to vyzkoušel a není to ono, už bych nazouvačky
      Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 08.04.2013 Zmenšení byla bezplatná služba navíc při výměně obsázky a podražení. Aby nedošlo k omylu - nestojí t
partak na stenu Zlin a okol. 04.04.2013 Ahoj, nedavno jsem se prestehoval z UK a hledam partaka na lezeni v centrech ve Zline a okoli. Ma cestina je omezena, takze znalost anglictiny by byla uzitecna.
I mainly climb top rope but am starting to learn lead climbing. I current
REEL ROCK 7 04.04.2013 Matty, přiznej barvu! Kde si ukradl tento film? Neříkej že to je z oficiální distribuce.
  Re: REEL ROCK 7 04.04.2013 To by mě taky zajímalo, asi ho koupil v suproši u pokladny na dývku.
  Re: REEL ROCK 7 04.04.2013 To se bavíte o Reel Rock 7, co je volně ke stažení na internetu?
    Re: REEL ROCK 7 04.04.2013 legál nebo ilegál?
      Re: REEL ROCK 7 04.04.2013 Vzhledem k tomu, že to jen stahuješ (není to torrent), tak to stažení legální je :-)
        Re: REEL ROCK 7 04.04.2013 Tomáš sice pravdu (díky českým chatrným zákonům), nicméně jinak to bude s veřejným promítáním.
          Re: REEL ROCK 7 05.04.2013 Pustí si to pro sebe, to že se na to koukne i někdo jinej, přece ti nezalepí oči :D
    Re: REEL ROCK 7 05.04.2013 kdes to stáhl? dík
      Re: REEL ROCK 7 05.04.2013 Asi vás zklamu, ale stáhl jsem ho zde:
        :-D 05.04.2013 A kdyby po tom někdo hodně toužil, můžu vám poslat přes mail i "doklad" o zaplacení. Nebud
        Re: REEL ROCK 7 05.04.2013 Nezklamals, ja se ptal toho typka, co psal, ze je volne ke stazeni
          Re: REEL ROCK 7 05.04.2013 Hele, promiň. Nevěděl jsem, že to má na veřejnou produkci. Myslel jsem, že jen pro sebe.
            Re: REEL ROCK 7 11.04.2013 Takový filmy by měly být zdarma:(
          Re: REEL ROCK 7 05.04.2013 Je to samozřejmě na torrentech, jako všechno. Například švédská mutace The Pirate Bay.
  Re: Foto dne 04.04.2013 Lezec určuje geografickou polohu!
Zrušení deníčku 04.04.2013 Ahoj nemáte nekdo zkušenosti, jakým způsobem je možné zrušit deníček na lezci?? obracel jsem se na IT sekci lezce, ale bez odezvy. díky za radu
  Re: Zrušení deníčku 04.04.2013 Copak jsi nevěděl, že jsou to kokoti!
  Re: Zrušení deníčku 04.04.2013 Ahoj Karle. Nejlíp když to pošleš na můj mail. Já se o to postarám. Dík.
Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Zdravím všechny a prosím o radu - které oblasti v Čechách i v zahraničí mi doporučíte, když sebou budu vozit mrňouse, který se sotva začíná stavět na nohy? Oblast by měla splňovat zhruba následující kritéria: dostatek cest v obtížnosti 5-8, rozumný přístu
  Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Alkazar. Hrubice. Saské pískovce (např. Affensteine, Hunskirche, Falkenstein...). Děvínské polesí.
  Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Batole je rádo u mámy v postýlce, vyser se na to a jeď sám! Tvoje ženská bude stejně jenom prudit. M
    Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Aha, to psala ženská... :-(
    Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 Hm, to jsi asi nezažil SmíchOFF ve čtvrtek dopoledne. Normálně jsem tolerantní a problém s dětmi nem
      Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 matky prosim necht nenechavaji na lavickach urcene k sezeni posrane plenky.smrad v okruhu 2o metru a
      Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 No a teď si vem, jak se tam cítí lidi, co děti nemají rádi (jako třeba já)... Přitom i takovej necit
      Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 tvuj prispevek je primo prosycen toleranci. co maji podle tebe ty matky delat? zkus se vzit do jejic
        Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 Dat decko do jesli, do skolky, k babicce, strcit ho vecer nebo o vikendu starymu a jit si zalezt?
        Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 Tak minimálně by si ty děcka mohly hlídat že jo. Pokud je nechcou hlídat a chcou si zalézt, takje ma
        Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 To nemá s tolerancí co do činění. Sám mám dětí několik. Ale dát tři malé děti jedné mamince a jít lé
          Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 Díky za věcné rady. Na SmíchOFF jsem letos ještě nevyrazila, ale pokud se kdokoliv z vás moudrých a
            Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 04.04.2013 Máš snad pocit, že někdo z těch lidí co tu psali vcelku věcné a pravdivé argumenty plesají z přítomn
            Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 Máš Jitko nějaký mail?
              Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 Ve čtvrtek jsem tam byl a bylo to uplně v pohodě, a to jsem na děti celkem vysazenej. Hlavně na svoj
                Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 No my jsme to jednou zkusili, je to víc jak rok. Dočkali jsme se kyselého obličeje a repliky, že urč
                  Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 upřímně řečeno, nechápu, proč brát dítě na stěnu dejmetomu mezi jedním a čtvrtým rokem věku, tedy ve
                    Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 blbě čtu, problém je zřejmě dopoledne. potom samozřejmě nezbývá než pochválit za soudnost při výběru
                    Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 No ten důvod je jednoduchej: "jsem zoufalec, kterej chce lízt a nemá mi kdo hlídat". A dít
                      Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 děti mám tři, u párečku tříletých bezmozků o stěně vůbec neuvažuju, s pětiletou opicí občas na nějak
                        Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 07.04.2013 Díky za tipy
                          Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 08.04.2013 Čertovy skály na hřebeni Černé studnice
                  Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 Jo, podobna zkušenost. Ani není řeč jen o tomto čtvrtku, to jsem tam nebyl (nejsem původní pisatel -
                    Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 05.04.2013 No jasně,že jste netolerantní a samozřejmě matky když nechají po dětech svinec a umožńují tzv. "
                    Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 07.04.2013 Paráda, tak na Smíchoff ve ČT dopo nechoďte, to bude konečně pohoda!!Aspoň se nebudeme muset bát o d
                      Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 07.04.2013 I kdyby to byla pravda, nic to nemění na faktu, že ta děcka tam jsou nebezpečná a že to tam po vás v
                        Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 07.04.2013 No nevím, jak bylo řečeno, matek tam bylo hodně. My tři řešily hlavně, kam jet na lezeckou dovču na
                          Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 07.04.2013 Velmi nerad a ze slzou v oku musím konstatovat, že daleko od pravdy nejsi :-(
                            Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 07.04.2013 Ahoj, nedá mi to a jako jedna z těch mamin se musím ozvat. Chápu, že někomu řvoucí děti a pokakaný p
                              Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 08.04.2013 Ksčko, to není otázka tolerance nebo netolerance. Poznal jsem se v tom příspěvku 10:04:52 05.04.2013
                                Re: Varuji před Smíchovem ve čtvrtek 08.04.2013 To první slovo mělo být samozřejmě Kačko, jen jsem si nevšiml, že jsem se uklepl.
  Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Co tu ještě nezaznělo: Fontainebleau, Arco - některé oblasti, něco z Jury, Panťák, Gutovka, Gutovka,
  Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Boze, to je zase kecu mimo tema....
Ahoj Jitko,
mame uz ted 2,5 roku s
    Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 Třeba Tisí je pro děti boží, ale ne pro batole, protože sice nemá kam spadnout a je tam písek, ale o
    Re: Kam na lezení s batoletem? 04.04.2013 upmane, ať vezme dítě třeba i na Roviště. Copak už se to nedělá tak, že se dítěti dají kšírky a přiv
      Re: Kam na lezení s batoletem? 05.04.2013 Na Rovišti padají šutry, pod nástupy je svah, špatný strmý přístup. Když už tak přes řeku ty lomy pá
        Re: Kam na lezení s batoletem? 05.04.2013 Jednak to Roviště byl napůl vtip a jednak to zase takový problém není. Pokud ho může vzít někdo na z
          Re: Kam na lezení s batoletem? 05.04.2013 No Roviste ja osobne nemuzu doporucit, ac ronim slzy; parkrat jsme ho dali, ovsem v rezimu babka hli
    Re: Kam na lezení s batoletem? 05.04.2013 Predpokladam, ze se tento muj prispevek nesetka s velkym pochopenim. Otevrene, sveho casu jsem lezl
      Re: Kam na lezení s batoletem? 05.04.2013 Lezení je samozřejmě kvůli rodičům. To ale neznamená, že by to děti nemohlo bavit v následujícím rež
      Re: Kam na lezení s batoletem? 08.04.2013 Děkuji za velmi rozu,nou reakci, děti jsem začala brát na lezení až když samy z toho lezení něco měl
    Re: Kam na lezení s batoletem? 06.04.2013 A co třeba bouldry na Petráči tam mi to přijde dokonalý :-)
  Bacha na prach 04.04.2013 není moc moudré brát tak malé dědi na umělku, např. Smíchoff překračuje skoro 20x imisní limit pro p
    Pivo nejen decka je zivot. 04.04.2013 Komplet cela diskuse nesmyslna, budeme si na internetu radit i jak jit na WC? Poradte radeji kde jit
      Re: Pivo nejen decka je zivot. 05.04.2013 Chci se zeptat přítomných lezců s dětmi: lezete ve dvojici s tím, že kdo dole jistí, ten zároveň hlí
        Re: Pivo nejen decka je zivot. 05.04.2013 Nám to s prckem ( 1,3 roku ) připadá jen ve dvou skoro nereálný, ale vždycky se někdo do party najde
          Re: Pivo nejen decka je zivot. 05.04.2013 Mám na to stejnej názor a pokud vždycky někoho najdete, máte to ok. Pro ty, kteří ne vždy někoho naj
        Re: Pivo nejen decka je zivot. 05.04.2013 Normálně. Když se bojíš vem si gri gri. Občas po něm mrkneš a nebo našpicuješ uši. Pokud je malý dáš
          Re: Pivo nejen decka je zivot. 05.04.2013 Ahoj, jezdíme zásadně ve třech - dva lezou, jeden dohlíží na děcka a točíme se. Naštěstí máme plno k
        Re: Pivo nejen decka je zivot. 05.04.2013 Vyjmecne nam prcky (mame dvojcata) nekdo pohlida. Alias hlida ten co jisti, provolezec musi lezt vic
    Re: Bacha na prach 05.04.2013 Mně by Zdeňku zajímal ten prach. 20x? Jak jsi to zjistil? Je to někde změřené?
(dotaz není mí
      Re: Bacha na prach 05.04.2013 Běž hrát kuličky! ;-)
      Re: Bacha na prach 06.04.2013 No podle toho co pak clovek jeste den na to vysmrkava, tak bych snad rekl, ze i vic nez 20x :D.
kam ven? 03.04.2013 Zdravím veřejnost,
dle předpovědi počasí na víkend by to snad šlo už i venku(vyjma východu republiky), doporučil by někdo nějakou oblast? Co Sušky? Byl se tam někdo podívat? Díky za informace a ať už to svítí.
Otevřený dopis 03.04.2013 Kam zmizel dnes již legendární otevřený dopis pro předsedu ČHS od teplákového démona ??!
  Re: Otevřený dopis 03.04.2013 Otevreny dopis zavreli, tot vse.
    Re: Otevřený dopis 03.04.2013 byl to fejk lamy :)
      Re: Otevřený dopis 03.04.2013 Kdo je "lamy" a proc ten "lamy" byl "fejk"?
        Re: Otevřený dopis 03.04.2013 pac to napsal nekdo jinej nez ten co cse podepsal
          Re: Otevřený dopis 03.04.2013 On má sulke nějaký sympatizanty, jo? Na to bych se podíval.
            Re: Otevřený dopis 03.04.2013 tak sup sup.. koukej.. :)
              Re: Otevřený dopis 03.04.2013 Tak se podepiš a dostaneš do držky!
                Re: Otevřený dopis 03.04.2013 Jak ho podle podpisu najdeš abys mu dal do držky?
                Re: Otevřený dopis 03.04.2013 A proc mu chces dat do drzky? :)
                Re: Otevřený dopis 03.04.2013 rekni kdy a kde a ja prijdu.. :) i kdyz sulkeho neznam... ale tvoji vyzvu asi prijmu :)
                  Re: Otevřený dopis 11.04.2013 Pardon, přidám vysvětlení. Redakce po domluvě stáhla článek. Když už hodlá někdo publikovat takovým
1
...
533
534
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
552
...
2263
REEL ROCK 7 Matty, přiznej barvu! Kde si ukradl tento film? Neříkej že to je z oficiální distribuce. Tomáš 12:12:38 04.04.2013odpovědět
  Re: REEL ROCK 7 To by mě taky zajímalo, asi ho koupil v suproši u pokladny na dývku. 15:24:44 04.04.2013odpovědět
  Re: REEL ROCK 7 To se bavíte o Reel Rock 7, co je volně ke stažení na internetu? 16:52:14 04.04.2013odpovědět
    Re: REEL ROCK 7 legál nebo ilegál? 17:36:13 04.04.2013odpovědět
      Re: REEL ROCK 7 Vzhledem k tomu, že to jen stahuješ (není to torrent), tak to stažení legální je :-) 19:01:27 04.04.2013odpovědět
        Re: REEL ROCK 7 Tomáš sice pravdu (díky českým chatrným zákonům), nicméně jinak to bude s veřejným promítáním. Tomáš 19:06:05 04.04.2013odpovědět
          Re: REEL ROCK 7 Pustí si to pro sebe, to že se na to koukne i někdo jinej, přece ti nezalepí oči :D 07:54:57 05.04.2013odpovědět
    Re: REEL ROCK 7 kdes to stáhl? dík 09:09:05 05.04.2013odpovědět
      Re: REEL ROCK 7 Asi vás zklamu, ale stáhl jsem ho zde: http://www.senderfilms.com/dvds-downloads.php
Tolik se mi zalíbila ukázka, že jsem si řekl:"tak ten musím mít". V traileru byl hned odkaz, tak nebylo co řešit.
Je asi někde ke stažení, jako většina filmů, musíš se podívat. Já si ho chtěl koupit, abych podpořil tento supr projekt. Je na něm vidět hodně práce. Mějte se a už nepolemizujte :-D Matty 10:49:37 05.04.2013odpovědět
        :-D A kdyby po tom někdo hodně toužil, můžu vám poslat přes mail i "doklad" o zaplacení. Nebudu tady číst vaše zbytečný žvásty o nelegálním stahování. Hlavně, že vy jste svatí, že? Matty 10:53:27 05.04.2013odpovědět
        Re: REEL ROCK 7 Nezklamals, ja se ptal toho typka, co psal, ze je volne ke stazeni 11:31:57 05.04.2013odpovědět
          Re: REEL ROCK 7 Hele, promiň. Nevěděl jsem, že to má na veřejnou produkci. Myslel jsem, že jen pro sebe.
Ale jinak mohu jen dodat, že by to mělo být opravdu zdarma, případně by měli za veřejnou produkci pořadatelům platit. Je to prošpikované reklamou včetně product placement. Nejen na lezecké věci, ale i třeba na platební karty a webové portály. Množství té reklamy je opravdu velké. Nevadila, byla v pohodě, ale jen z hlediska toho, že to bylo zdarma. Pokud bych za to měl nějak více platit, preferoval bych verzi bez reklam. 13:06:04 05.04.2013odpovědět
            Re: REEL ROCK 7 Takový filmy by měly být zdarma:( martan 12:56:54 11.04.2013odpovědět
          Re: REEL ROCK 7 Je to samozřejmě na torrentech, jako všechno. Například švédská mutace The Pirate Bay. 20:42:00 05.04.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: