Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English sedak ocun EGO x camp Air CR 09.04.2013 Jake mate zkusenosti se sedaky ocun EGO a camp Air CR?
Jde mi o to jak se vnich sedi, pada a taky jak moc vydrzi. Jakakoliv dalsi uzitecna informace je vitana.
Diky
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 09.04.2013 Mám Ocún Ego, je to super sedák. Mě se v něm dobe sedí i padá. Vybral jsem ho protože mám silnější n
    Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 09.04.2013 mám ten camp a je super... mam uzky pas a širší stehna, takže mi vyhovuje nastavitelnost nohavic.. j
      Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 Chtěl bych zas ten prastarý "kamenný" sedák od Hudečka. Po sedmi letech jsem si kdysi koup
        Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 Souhlas. Dřív se vyráběly mnohem trvanlivější sedáky (a nejen sedáky...). A nejen Hudeček ale třeba
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 Mám toho CAMPa a spokojenost. Spíš jsem ho teda kupoval do hor, příp. na brutotěžkosportovní lezení,
    Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 jak dlouho ho mas, a co nejvic na tom Campu odchazi?
pripadne muzes jeho zivotnost srovnat s
      Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 11.04.2013 Mam ho rok a navíc si ho šetřim, takže zatim neodchází nic..
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 A co Petzl Hirundos?
    Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 Leze se v něm parádně, ale při delším nacvičování bych občas uvítal něco víc pohodlnějšího...
      Re: sedak ocun EGO x camp Air CR 10.04.2013 Tak Petzl Sama.
priečné sedlo 09.04.2013 chystáme se na skialpy na trasu: Starý Smokovec-Teriho Ch. Priečné sedlo Zbojnická Ch.Šel jsem to někdy v pravěku v létě a ze zimního přechodu Priečného sedla mám respekt. Srovnejte mi to někdo se zimním Dachem nebo Wildszpitzí Similaun a tak. Dík
  Re: priečné sedlo 09.04.2013 Asi tak jak vystup do Mitterkarjochu pri ceste od Breslauer htt. Tezsi urcite ne.
  Re: priečné sedlo 09.04.2013 Obráceně je to o hodně těžší a lavinéznější. Takhle je to celkem jednoduché. Když je nejhůř, tak sej
Zloba stream 09.04.2013 Nazdárek. Netušíte někdo náhodou co se děje se Zloba streamem? Již delší čas stránky nefungují. Nějak mi články s příchutí zloby začínají chybět. Dík. Kuba.
  Re: Zloba stream 09.04.2013 Zeptej se Mr. Diny kde je problem a povi ti ze jsi neprispel na chod webu coz bys mel kdyz ho ctes a
    Re: Zloba stream 09.04.2013 e? prispevek na provoz webu, kterej vyjde od 150,- (domena + freehosting) do cca 550,- (domena + unl
    Re: Zloba stream 09.04.2013 Nasrat! Alovi dame deku a vybrabčime ho.
    Re: Zloba stream 09.04.2013 web se prave predelava, vyjde pod novym jmenem "Laska a pratelstvi na skalach" otec Fura p
      Re: Zloba stream 09.04.2013 obsah, frekvence příspěvků i zajímavost
      Re: Zloba stream 09.04.2013 Bída je dobře vyvinutej :o) i s blogem. Sleduju. A bude to ještě lepčí.
  Re: Svět se otřásá v základech 09.04.2013 Což vo to, viděli. Je to frojír, ačkoli oproti Ashimě má teda rozpětí přinejmenšim ňákýho velkýho pt
  Re: Svět se otřásá v základech 09.04.2013 A čím to video jako způsobuje otřásání v základech? To jsem nějak nezachápal.
    Re: Svět se otřásá v základech 09.04.2013 No jako že se náhodou někde na jihu na venkově, anebo někde ve slumu (já si představuju takovou chal
    Re: Svět se otřásá v základech 09.04.2013 Kurec, dyť ten čípek nemá žádný svaly! Já říkám, že svaly jsou zlo a zvítězí šlachy! :-D
      Re: Svět se otřásá v základech 09.04.2013 Od teďka už budu jenom šlachovitý :-))
průvodce Turecko 08.04.2013 Neměl by někdo v Praze a okolí na půjčení průvodce na Turecko( 26.4 - 4.5.)? Třeba za nějakou lahvinku nebo dle požadavků..:-)Budeme opatrovat jako oko v hlavě! Díky Ivča.
Lezení v Iránu 08.04.2013 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lezením v Iránu? Ideálně z bigwallů. Na netu se samozřejmě něco najít dá, ale třeba topa zatím žádné. Nějaký zajímavý kontakt se bude určitě také hodit..
  Re: Lezení v Iránu 08.04.2013 Irán je plný lezeckého potenciálu tolik nadherných nedotčetných stěn jsem snad viděl pouze v Laosu a
  Re: Lezení v Iránu 09.04.2013 Díky, díky. Měli jsme v plánu právě najít nějaké tamní oddíly a fárat to přes ně. Jinak tam opravdu
Lezecký oddíl 08.04.2013 ahoj, cca před rokem jsme začali s kamarádem chodit na umělou stěnu a letos chceme začít se skálama. Mohl by nám někdo poradit kvalitní, dobře organizovaný oddíl/y z Phy popřípadě Phy - východ? díky ;)
  Re: Lezecký oddíl 09.04.2013 Ahoj,
inu, zalezi na tom, co od toho cekate. Horoskolu maji napr. horooddily AKA, VSA
  Re: Lezecký oddíl 09.04.2013 Zminene oddily jsou docela pocetne a zabehane, takze je vysoka sance, ze pokud se uchytite, muzete v
  Re: kopa clankov 08.04.2013 A to mám ještě tři v zásobě. Vyhodnocení musí být už pozítří. Nevím jak to stihnu. :)
Přepouštěcí ventil VAR 08.04.2013 Ahoj,
Dá se ještě sehnat od někoho přepouštěcí ventil na plnění bombiček VAR?
Díky,
  Re: Přepouštěcí ventil VAR 08.04.2013 mám za 650,- Kč Je celý z mosazi, tak se jen tak neošoupe.
Bahno
    Re: Přepouštěcí ventil VAR 08.04.2013 Nemas jeste jeden,nebo jestli budu rychlejsi tak ho beru.cislo na me 605442584 .kdyz tak se ozvi at
poškození šalchového poutka 08.04.2013 Jeden dotaz: bývá poškození šlachového poutka vždy doprovázeno otokem, krevním výronem a bolestí?
Včera mi ruplo v prstu při boulderingu, po cca 16 hodinách není prst nijak nateklý ani bolestivý, jedinou vadou je že je cca o 15 procent méně pohybl
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Když mi prasklo poutko, projevovalo se to presne tak, jak popisujes.
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Bude to tak :( Přetrhl jsem si poutko v kotníku, a projevovalo se to podobně. Žádná bolest, žádný ot
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Stalo se to kamarádovi. Lupnutí bylo slyšet až dole pod stěnou, jako když praskne klacík. Boletivé t
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Před měsícem mě potkalo na bouldrovce téměř to samé, co píšeš. Luplo to, žádný výron, trochu nateklý
  Re: poškození šalchového poutka 09.04.2013 mám jedno poutko přetržený několik let. luplo v tom, docela hlasitě. no ale já chytrej nejlepší bore
    Re: poškození šalchového poutka 11.04.2013 díky za podporu pánové - potvrdilo se to nejhorší A2 mám v kelu - no co už, dám si voraz a pak už bu
1
...
531
532
533
534
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: