Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Přepouštěcí ventil VAR 08.04.2013 Ahoj,
Dá se ještě sehnat od někoho přepouštěcí ventil na plnění bombiček VAR?
Díky,
  Re: Přepouštěcí ventil VAR 08.04.2013 mám za 650,- Kč Je celý z mosazi, tak se jen tak neošoupe.
Bahno
    Re: Přepouštěcí ventil VAR 08.04.2013 Nemas jeste jeden,nebo jestli budu rychlejsi tak ho beru.cislo na me 605442584 .kdyz tak se ozvi at
poškození šalchového poutka 08.04.2013 Jeden dotaz: bývá poškození šlachového poutka vždy doprovázeno otokem, krevním výronem a bolestí?
Včera mi ruplo v prstu při boulderingu, po cca 16 hodinách není prst nijak nateklý ani bolestivý, jedinou vadou je že je cca o 15 procent méně pohybl
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Když mi prasklo poutko, projevovalo se to presne tak, jak popisujes.
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Bude to tak :( Přetrhl jsem si poutko v kotníku, a projevovalo se to podobně. Žádná bolest, žádný ot
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Stalo se to kamarádovi. Lupnutí bylo slyšet až dole pod stěnou, jako když praskne klacík. Boletivé t
  Re: poškození šalchového poutka 08.04.2013 Před měsícem mě potkalo na bouldrovce téměř to samé, co píšeš. Luplo to, žádný výron, trochu nateklý
  Re: poškození šalchového poutka 09.04.2013 mám jedno poutko přetržený několik let. luplo v tom, docela hlasitě. no ale já chytrej nejlepší bore
    Re: poškození šalchového poutka 11.04.2013 díky za podporu pánové - potvrdilo se to nejhorší A2 mám v kelu - no co už, dám si voraz a pak už bu
Speleoalpinismus R.matýsek 07.04.2013 Ahoj, pokouším se sehnat touto cestou knihu Speleoalpinismus od autora ing.Radomila Matýska.
Pokud by jste někdo nabídl byl bych vděčen cenu si určete.popřípadě prosím o tip kde by se dala sehnat. tel 720 137 179 Děkuji
  Re: Lezení USA 07.04.2013 Kalifornie, to je asi hlavně Yosemity a Joshua Tree obojí jsou v kategorii musíš vidět. Na cestě z L
    Re: Lezení USA 07.04.2013 Bohužel jenom 5 týdnů. Ale ukecal sem lidi co se mnou jedou a nekolik dní se budem věnovat lezení. P
  Re: Lezení USA 07.04.2013 Osobně bych ti nejvíc doporučoval vidět Joshua Tree, na mě to hodně zapůsobilo, ne přímo kvalitou le
  Re: Lezení USA 08.04.2013 Ahoj, dost záleží, v kterou roční dobu pojedeš. Pokud jedeš přes léto, tak na oblasti jako Red Rocks
    Re: Lezení USA 09.04.2013 Odlítáme za měsíc, tak snad to nebude s teplotou tak strašný.
      Re: Lezení USA 15.04.2013 Ahoj, Joshua tree mi přišlo jako děsný fiasko, tragédie, nebrat, hrůza lezení, ale krajina je moc pě
roztáhnutí lezečky 06.04.2013 ahoj!
potřebuju poradit nějaký fígl na roztáhnutí lezečky.levou nohu mám 43 a pravou 42.5 a jelikož mi už neroste noha tak si chci koupit o 4 až 4.5 čísla menší futury. jenže mám levou nohu větší takže když jsem si dneska zkoušel vel 38.5 tak jsem
  Re: roztáhnutí lezečky 07.04.2013 Podle mě je kravina si kupovat boty, který neobuješ. podle toho jak to říkáš tak jsi ani neměl možno
    Re: roztáhnutí lezečky 07.04.2013 lezečky o číslo a půl menší mám na tréning a po 2 měsících(což je asi 45 tréningů)je mám roztáhnuté
      Re: roztáhnutí lezečky 07.04.2013 Neboj, už bude pěkně:-D
  Re: roztáhnutí lezečky 07.04.2013 Lezu v LASportivách, normální boty mívám 46 a lezečky 44, případně 43,5. Přičemž 43,5 mám měkoučké C
Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 Mate nekdo zkusenosti s vklinakama do prirucniho zavazadla? Je sance, kdyz tam bude pitomec, ze je bude muset clovek vyhodit nebo by to melo byt bez problemu? Diky za rady.
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 Pitomec ti vyhodi uplne cokoliv.
Spis bych to bral ze vklinece, friendy a tak patri do te zak
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 Ahoj, raději bych to neriskoval. Popř. si zavolej na letiště, možná to mají některé jinak. Ať se dař
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 to strč do velkýho do kufra ne...?
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 Jen se zeptam proc je nevrazis tam kde mas karabiny, staradlo a lano?
    Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 Tipuju si, že kvůli váze :)
      Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 P.S. Přijde mi ale, že šance, že by vklíněnce v palubním zavazadle prošly, je fakt hodně, hodně malá
        Re: Vklinence do letadla - Anglie 05.04.2013 Ne nadarmo se velkymu hexu rika kamzikomlat :))
Na druhou stranu uz se lidem podarilo
    Re: Vklinence do letadla - Anglie 06.04.2013 Slo mi o dovoz vklinaku v Anglie, kdyz tam clovek jede jen na vejlet s prirucakem, maji oproti CR v
      Re: Vklinence do letadla - Anglie 06.04.2013 Anebo si kup dve jednosmerny letenky a na zpatecni cestu si priplat zavazadlo.
        Re: Vklinence do letadla - Anglie 06.04.2013 Taky by mohlo stát za úvahu si je koupit, zabalit a normálně poslat poštou domů, to by mohlo bejt i
          Re: Vklinence do letadla - Anglie 06.04.2013 Ono slo o slevu cca 500 Kc, takze nic velkyho, i kdyz by to potesilo, kdyby to slo previzt normalne
            Re: Vklinence do letadla - Anglie 06.04.2013 Ja jsem provezl celou sadu vklinencu a frendu az na Novy Zeland v prirucaku s prestupem v holandsku,
              Re: Vklinence do letadla - Anglie 08.04.2013 Já jsem jednou přes Anglii friendy provezl, podruhé ne, takže radši asi volit jistější variantu, pok
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 08.04.2013 Na každém letišti je brožurka, kde je jasne napsané co sebou do letadla můžeš vzít. 1. jsou tam věci
    Re: Vklinence do letadla - Anglie 08.04.2013 Diky, koukam, ze sportovni nacini tam nepatri, tak tim je to jasne dany.
      Re: Vklinence do letadla - Anglie 08.04.2013 Ahoj, asi to neni uplne koser, mit matros v prirucaku, ale nakonec stejne zalezi kdo bude sedet u RT
        Re: Vklinence do letadla - Anglie 08.04.2013 Denny t.e.r.o.r.i.s.t.a :-)
      Re: Vklinence do letadla - Anglie 08.04.2013 Přesně tak jak píše Danny. Bezpečáci na konkrétním letišti rozhodují s čím tě pustí a s čím ne. Až b
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 09.04.2013 Nás do letadla nepustili ani s lanem, resp. odchytli nás hned u první přepážky na Ruzyni. Prý je to
  Re: Vklinence do letadla - Anglie 10.04.2013 Nás to samý. Drážďany. U kontroly, ne ne, vyndat z palubního a znovu na ček-in, tam už nikdo nebyl,
Labák 05.04.2013 Ahoj. nebyl jste se někdo třeba projít na pravem brehu? dá se neco lezt? díky za info
foto dne 05.04.2013 Dát či nedat, to je oč tu běží.
Restday - zmenseni velikosti lezecek 04.04.2013 Mate nekdo zkusenosti se sluzbou "Zmenseni velikosti" lezecek, kterou nabizi Restday pri oprave - jestli je to dobre nebo ne? A kolik to stoji? Dik za info, H.
  Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 04.04.2013 Určitě je dobré si lezky nechat stáhnout na původní velikost, chce akorát napsat, že to chceš stáhno
  Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 05.04.2013 Nechával jsem si zmenšit kobry asi o číslo. Nastal problém, že tu vnější hranu špičky, na který se p
    Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 05.04.2013 Dik. A kolik to zmenseni stoji?
      Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 08.04.2013 jo nazouvačky nezmenšovat, jsou to žvejky, taky jsem to vyzkoušel a není to ono, už bych nazouvačky
      Re: Restday - zmenseni velikosti lezecek 08.04.2013 Zmenšení byla bezplatná služba navíc při výměně obsázky a podražení. Aby nedošlo k omylu - nestojí t
partak na stenu Zlin a okol. 04.04.2013 Ahoj, nedavno jsem se prestehoval z UK a hledam partaka na lezeni v centrech ve Zline a okoli. Ma cestina je omezena, takze znalost anglictiny by byla uzitecna.
I mainly climb top rope but am starting to learn lead climbing. I current
1
...
532
533
534
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
549
550
551
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: