Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
9.H2 11044
Bouldry:
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
9.Stráník 10400
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230760 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
ZŠ Planá - Planá

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
bart´s port - Praha 2
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 sedak ocun EGO x camp Air CR09.04.2013
Jake mate zkusenosti se sedaky ocun EGO a camp Air CR?
Jde mi o to jak se vnich sedi, pada a taky jak moc vydrzi. Jakakoliv dalsi uzitecna informace je vitana.
Diky
 Re: sedak ocun EGO x camp Air CR09.04.2013
Mám Ocún Ego, je to super sedák. Mě se v něm dobe sedí i padá. Vybral jsem ho protože mám silnější n
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR09.04.2013
mám ten camp a je super... mam uzky pas a širší stehna, takže mi vyhovuje nastavitelnost nohavic.. j
   Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Chtěl bych zas ten prastarý "kamenný" sedák od Hudečka. Po sedmi letech jsem si kdysi koup
    Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Souhlas. Dřív se vyráběly mnohem trvanlivější sedáky (a nejen sedáky...). A nejen Hudeček ale třeba
 Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Mám toho CAMPa a spokojenost. Spíš jsem ho teda kupoval do hor, příp. na brutotěžkosportovní lezení,
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
jak dlouho ho mas, a co nejvic na tom Campu odchazi?
pripadne muzes jeho zivotnost srovnat s
   Re: sedak ocun EGO x camp Air CR11.04.2013
Mam ho rok a navíc si ho šetřim, takže zatim neodchází nic..
 Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
A co Petzl Hirundos?
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Leze se v něm parádně, ale při delším nacvičování bych občas uvítal něco víc pohodlnějšího...
   Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Tak Petzl Sama.

 priečné sedlo09.04.2013
chystáme se na skialpy na trasu: Starý Smokovec-Teriho Ch. Priečné sedlo Zbojnická Ch.Šel jsem to někdy v pravěku v létě a ze zimního přechodu Priečného sedla mám respekt. Srovnejte mi to někdo se zimním Dachem nebo Wildszpitzí Similaun a tak. Dík
 Re: priečné sedlo09.04.2013
Asi tak jak vystup do Mitterkarjochu pri ceste od Breslauer htt. Tezsi urcite ne.
 Re: priečné sedlo09.04.2013
Obráceně je to o hodně těžší a lavinéznější. Takhle je to celkem jednoduché. Když je nejhůř, tak sej

 Zloba stream09.04.2013
Nazdárek. Netušíte někdo náhodou co se děje se Zloba streamem? Již delší čas stránky nefungují. Nějak mi články s příchutí zloby začínají chybět. Dík. Kuba.
 Re: Zloba stream09.04.2013
Zeptej se Mr. Diny kde je problem a povi ti ze jsi neprispel na chod webu coz bys mel kdyz ho ctes a
  Re: Zloba stream09.04.2013
e? prispevek na provoz webu, kterej vyjde od 150,- (domena + freehosting) do cca 550,- (domena + unl
  Re: Zloba stream09.04.2013
Nasrat! Alovi dame deku a vybrabčime ho.
  Re: Zloba stream09.04.2013
web se prave predelava, vyjde pod novym jmenem "Laska a pratelstvi na skalach" otec Fura p
 Re: Zloba stream09.04.2013
  Re: Zloba stream09.04.2013
A co se tam vyvíjí docela dobře?
   Re: Zloba stream09.04.2013
obsah, frekvence příspěvků i zajímavost
   Re: Zloba stream09.04.2013
Bída je dobře vyvinutej :o) i s blogem. Sleduju. A bude to ještě lepčí.

 Svět se otřásá v základech08.04.2013
Jářku, viděli jste už tohle? (2 mezery)
http://www.youtube. com/watch?feature= player_embedded&v=Cn5FqawvqDg
Lezečky (ale tady snad už
 Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Což vo to, viděli. Je to frojír, ačkoli oproti Ashimě má teda rozpětí přinejmenšim ňákýho velkýho pt
 Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
A čím to video jako způsobuje otřásání v základech? To jsem nějak nezachápal.
  Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
No jako že se náhodou někde na jihu na venkově, anebo někde ve slumu (já si představuju takovou chal
  Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Kurec, dyť ten čípek nemá žádný svaly! Já říkám, že svaly jsou zlo a zvítězí šlachy! :-D
   Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Od teďka už budu jenom šlachovitý :-))
 Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Neřekl bych, že to je nějaký bezvýznamný týpek se sedákem z půjčovny:
  Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Ale trochu nadsázky, Beliale. Jasně že ne :)
Jenom jsem chtěl říct, jak to na mě působí. Mělo

 průvodce Turecko08.04.2013
Neměl by někdo v Praze a okolí na půjčení průvodce na Turecko( 26.4 - 4.5.)? Třeba za nějakou lahvinku nebo dle požadavků..:-)Budeme opatrovat jako oko v hlavě! Díky Ivča.

 Lezení v Iránu08.04.2013
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lezením v Iránu? Ideálně z bigwallů. Na netu se samozřejmě něco najít dá, ale třeba topa zatím žádné. Nějaký zajímavý kontakt se bude určitě také hodit..
 Re: Lezení v Iránu08.04.2013
Irán je plný lezeckého potenciálu tolik nadherných nedotčetných stěn jsem snad viděl pouze v Laosu a
 Re: Lezení v Iránu09.04.2013
Zdar, asi to nebude vygůglit si topo jako na bergštajgnech, ale zkusil bych přes
 Re: Lezení v Iránu09.04.2013
Jestli umíš rusky, seriál o sportovním lezení v Iránu (byl tam Rus z Alma-Aty a lezl s Peršany v Teh
 Re: Lezení v Iránu09.04.2013
Díky, díky. Měli jsme v plánu právě najít nějaké tamní oddíly a fárat to přes ně. Jinak tam opravdu

 Lezecký oddíl08.04.2013
ahoj, cca před rokem jsme začali s kamarádem chodit na umělou stěnu a letos chceme začít se skálama. Mohl by nám někdo poradit kvalitní, dobře organizovaný oddíl/y z Phy popřípadě Phy - východ? díky ;)
 Re: Lezecký oddíl09.04.2013
Ahoj,

inu, zalezi na tom, co od toho cekate. Horoskolu maji napr. horooddily AKA, VSA
 Re: Lezecký oddíl09.04.2013
Zminene oddily jsou docela pocetne a zabehane, takze je vysoka sance, ze pokud se uchytite, muzete v
 Re: Lezecký oddíl09.04.2013
můžeš zkusit Humanitu, viz
 kopa clankov08.04.2013
Kurnik sopa, kto to ma stihat citat vsetky tie clanky co sa vyrojili odkedy sa sutazi o lano, berte ohlad aj tych co musime v praci pracovat :D
 Re: kopa clankov08.04.2013
A to mám ještě tři v zásobě. Vyhodnocení musí být už pozítří. Nevím jak to stihnu. :)

 Přepouštěcí ventil VAR08.04.2013
Ahoj,
Dá se ještě sehnat od někoho přepouštěcí ventil na plnění bombiček VAR?
Díky,
 Re: Přepouštěcí ventil VAR08.04.2013
mám za 650,- Kč Je celý z mosazi, tak se jen tak neošoupe.

Bahno
  Re: Přepouštěcí ventil VAR08.04.2013
Nemas jeste jeden,nebo jestli budu rychlejsi tak ho beru.cislo na me 605442584 .kdyz tak se ozvi at

 poškození šalchového poutka08.04.2013
Jeden dotaz: bývá poškození šlachového poutka vždy doprovázeno otokem, krevním výronem a bolestí?
Včera mi ruplo v prstu při boulderingu, po cca 16 hodinách není prst nijak nateklý ani bolestivý, jedinou vadou je že je cca o 15 procent méně pohybl
 Re: poškození šalchového poutka08.04.2013
Když mi prasklo poutko, projevovalo se to presne tak, jak popisujes.
 Re: poškození šalchového poutka08.04.2013
Bude to tak :( Přetrhl jsem si poutko v kotníku, a projevovalo se to podobně. Žádná bolest, žádný ot
 Re: poškození šalchového poutka08.04.2013
Stalo se to kamarádovi. Lupnutí bylo slyšet až dole pod stěnou, jako když praskne klacík. Boletivé t
 Re: poškození šalchového poutka08.04.2013
Před měsícem mě potkalo na bouldrovce téměř to samé, co píšeš. Luplo to, žádný výron, trochu nateklý
 Re: poškození šalchového poutka09.04.2013
mám jedno poutko přetržený několik let. luplo v tom, docela hlasitě. no ale já chytrej nejlepší bore
  Re: poškození šalchového poutka11.04.2013
díky za podporu pánové - potvrdilo se to nejhorší A2 mám v kelu - no co už, dám si voraz a pak už bu

1   ...   531   532   533   534   535   536   537   538   539   540   541   542   543   544   545   546   547   548   549   550   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 kopa clankov
Kurnik sopa, kto to ma stihat citat vsetky tie clanky co sa vyrojili odkedy sa sutazi o lano, berte ohlad aj tych co musime v praci pracovat :D
15:46:46 08.04.2013
odpovědět 
 Re: kopa clankov
A to mám ještě tři v zásobě. Vyhodnocení musí být už pozítří. Nevím jak to stihnu. :)
 jirkas21:02:03 08.04.2013
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi