Nazdárek. Netušíte někdo náhodou co se děje se Zloba streamem? Již delší čas stránky nefungují. Nějak mi články s příchutí zloby začínají chybět. Dík. Kuba.
Neměl by někdo v Praze a okolí na půjčení průvodce na Turecko( 26.4 - 4.5.)? Třeba za nějakou lahvinku nebo dle požadavků..:-)Budeme opatrovat jako oko v hlavě! Díky Ivča.
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lezením v Iránu? Ideálně z bigwallů. Na netu se samozřejmě něco najít dá, ale třeba topa zatím žádné. Nějaký zajímavý kontakt se bude určitě také hodit..
ahoj, cca před rokem jsme začali s kamarádem chodit na umělou stěnu a letos chceme začít se skálama. Mohl by nám někdo poradit kvalitní, dobře organizovaný oddíl/y z Phy popřípadě Phy - východ? díky ;)
Jeden dotaz: bývá poškození šlachového poutka vždy doprovázeno otokem, krevním výronem a bolestí?
Včera mi ruplo v prstu při boulderingu, po cca 16 hodinách není prst nijak nateklý ani bolestivý, jedinou vadou je že je cca o 15 procent méně pohybl
Ahoj, pokouším se sehnat touto cestou knihu Speleoalpinismus od autora ing.Radomila Matýska.
Pokud by jste někdo nabídl byl bych vděčen cenu si určete.popřípadě prosím o tip kde by se dala sehnat. tel 720 137 179 Děkuji
Ahoj, mohl by mi někdo poradit Lezecké oblasti v USA. Konkrétně ve státech Kalifornie, Nevada, Utah, Colorado, Nové Mexiko, Arizona. Budu se tam měsíc potulovat a chci si tam někde zalozit. Znám jenom Red Rocks. Dík
ahoj, cca před rokem jsme začali s kamarádem chodit na umělou stěnu a letos chceme začít se skálama. Mohl by nám někdo poradit kvalitní, dobře organizovaný oddíl/y z Phy popřípadě Phy - východ? díky ;)
inu, zalezi na tom, co od toho cekate. Horoskolu maji napr. horooddily AKA, VSAK, par praktickych hodin/metodickou podporu maji i v oddilu PřF UK. VSAK i PřF UK koncem tohoto mesice mají chytani padu (aspon myslim), tam by slo se k nim pridat. Bohuzel horoskoly jsou pres skolni rok, takze zacit na ne chodit ted je relativne pozde. Jinak zalezi jen na vas, jak moc jste druzni:).
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.