LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Crux - Karlovy Vary
V 16 - Plzeň
Lokal Blok - Praha 5

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HUDYsport - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Hohe Wand.10.04.2013
Letos v létě 2013 chci vyrazit autem do oblasti Hohe Wandu na feratty se spaním ve vlastním stanu.Dá se koupit někde tištěný průvodce, kde jsou popsány jednotlivé feratty+kde se dá stanovat+mapa celé oblasti a další praktické informace týkající se takovéh
 Re: Hohe Wand.10.04.2013
Průvodce od Thomase Behma obsahuje vše. Ke koupi ve Wiener Neustadtu, nebo na chatách na Hohe Wandu
 Re: Hohe Wand.10.04.2013
HoheWand horolezecký průvodce -
 Re: Hohe Wand.10.04.2013
Ferraty nájdeš na bergsteigen.at (zvolíš Klettersteige, potom Niederösterreich, Gutensteiner Alpen).
  Re: Hohe Wand.11.04.2013
Je tam postavené nové veřejné tábořiště za mrzký peníz. Kousek odtud v Keiserbrunu je tábořiště spra
   Re: Hohe Wand.11.04.2013
To je dobrý pro Rax a ne Hohe Wand. To bys pomalu projezdil víc, než kolik bys ušetřil na kempovném.
   Re: Hohe Wand.11.04.2013
Kaiserbrun je ale z Hohe Wandu strašne ďaleko, snáď 50 km.

 sedak ocun EGO x camp Air CR09.04.2013
Jake mate zkusenosti se sedaky ocun EGO a camp Air CR?
Jde mi o to jak se vnich sedi, pada a taky jak moc vydrzi. Jakakoliv dalsi uzitecna informace je vitana.
Diky
 Re: sedak ocun EGO x camp Air CR09.04.2013
Mám Ocún Ego, je to super sedák. Mě se v něm dobe sedí i padá. Vybral jsem ho protože mám silnější n
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR09.04.2013
mám ten camp a je super... mam uzky pas a širší stehna, takže mi vyhovuje nastavitelnost nohavic.. j
   Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Chtěl bych zas ten prastarý "kamenný" sedák od Hudečka. Po sedmi letech jsem si kdysi koup
    Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Souhlas. Dřív se vyráběly mnohem trvanlivější sedáky (a nejen sedáky...). A nejen Hudeček ale třeba
 Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Mám toho CAMPa a spokojenost. Spíš jsem ho teda kupoval do hor, příp. na brutotěžkosportovní lezení,
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
jak dlouho ho mas, a co nejvic na tom Campu odchazi?
pripadne muzes jeho zivotnost srovnat s
   Re: sedak ocun EGO x camp Air CR11.04.2013
Mam ho rok a navíc si ho šetřim, takže zatim neodchází nic..
 Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
A co Petzl Hirundos?
  Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Leze se v něm parádně, ale při delším nacvičování bych občas uvítal něco víc pohodlnějšího...
   Re: sedak ocun EGO x camp Air CR10.04.2013
Tak Petzl Sama.

 priečné sedlo09.04.2013
chystáme se na skialpy na trasu: Starý Smokovec-Teriho Ch. Priečné sedlo Zbojnická Ch.Šel jsem to někdy v pravěku v létě a ze zimního přechodu Priečného sedla mám respekt. Srovnejte mi to někdo se zimním Dachem nebo Wildszpitzí Similaun a tak. Dík
 Re: priečné sedlo09.04.2013
Asi tak jak vystup do Mitterkarjochu pri ceste od Breslauer htt. Tezsi urcite ne.
 Re: priečné sedlo09.04.2013
Obráceně je to o hodně těžší a lavinéznější. Takhle je to celkem jednoduché. Když je nejhůř, tak sej

 Zloba stream09.04.2013
Nazdárek. Netušíte někdo náhodou co se děje se Zloba streamem? Již delší čas stránky nefungují. Nějak mi články s příchutí zloby začínají chybět. Dík. Kuba.
 Re: Zloba stream09.04.2013
Zeptej se Mr. Diny kde je problem a povi ti ze jsi neprispel na chod webu coz bys mel kdyz ho ctes a
  Re: Zloba stream09.04.2013
e? prispevek na provoz webu, kterej vyjde od 150,- (domena + freehosting) do cca 550,- (domena + unl
  Re: Zloba stream09.04.2013
Nasrat! Alovi dame deku a vybrabčime ho.
  Re: Zloba stream09.04.2013
web se prave predelava, vyjde pod novym jmenem "Laska a pratelstvi na skalach" otec Fura p
 Re: Zloba stream09.04.2013
  Re: Zloba stream09.04.2013
A co se tam vyvíjí docela dobře?
   Re: Zloba stream09.04.2013
obsah, frekvence příspěvků i zajímavost
   Re: Zloba stream09.04.2013
Bída je dobře vyvinutej :o) i s blogem. Sleduju. A bude to ještě lepčí.

 Svět se otřásá v základech08.04.2013
Jářku, viděli jste už tohle? (2 mezery)
http://www.youtube. com/watch?feature= player_embedded&v=Cn5FqawvqDg
Lezečky (ale tady snad už
 Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Což vo to, viděli. Je to frojír, ačkoli oproti Ashimě má teda rozpětí přinejmenšim ňákýho velkýho pt
 Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
A čím to video jako způsobuje otřásání v základech? To jsem nějak nezachápal.
  Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
No jako že se náhodou někde na jihu na venkově, anebo někde ve slumu (já si představuju takovou chal
  Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Kurec, dyť ten čípek nemá žádný svaly! Já říkám, že svaly jsou zlo a zvítězí šlachy! :-D
   Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Od teďka už budu jenom šlachovitý :-))
 Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Neřekl bych, že to je nějaký bezvýznamný týpek se sedákem z půjčovny:
  Re: Svět se otřásá v základech09.04.2013
Ale trochu nadsázky, Beliale. Jasně že ne :)
Jenom jsem chtěl říct, jak to na mě působí. Mělo

 průvodce Turecko08.04.2013
Neměl by někdo v Praze a okolí na půjčení průvodce na Turecko( 26.4 - 4.5.)? Třeba za nějakou lahvinku nebo dle požadavků..:-)Budeme opatrovat jako oko v hlavě! Díky Ivča.

 Lezení v Iránu08.04.2013
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lezením v Iránu? Ideálně z bigwallů. Na netu se samozřejmě něco najít dá, ale třeba topa zatím žádné. Nějaký zajímavý kontakt se bude určitě také hodit..
 Re: Lezení v Iránu08.04.2013
Irán je plný lezeckého potenciálu tolik nadherných nedotčetných stěn jsem snad viděl pouze v Laosu a
 Re: Lezení v Iránu09.04.2013
Zdar, asi to nebude vygůglit si topo jako na bergštajgnech, ale zkusil bych přes
 Re: Lezení v Iránu09.04.2013
Jestli umíš rusky, seriál o sportovním lezení v Iránu (byl tam Rus z Alma-Aty a lezl s Peršany v Teh
 Re: Lezení v Iránu09.04.2013
Díky, díky. Měli jsme v plánu právě najít nějaké tamní oddíly a fárat to přes ně. Jinak tam opravdu

 Lezecký oddíl08.04.2013
ahoj, cca před rokem jsme začali s kamarádem chodit na umělou stěnu a letos chceme začít se skálama. Mohl by nám někdo poradit kvalitní, dobře organizovaný oddíl/y z Phy popřípadě Phy - východ? díky ;)
 Re: Lezecký oddíl09.04.2013
Ahoj,

inu, zalezi na tom, co od toho cekate. Horoskolu maji napr. horooddily AKA, VSA
 Re: Lezecký oddíl09.04.2013
Zminene oddily jsou docela pocetne a zabehane, takze je vysoka sance, ze pokud se uchytite, muzete v
 Re: Lezecký oddíl09.04.2013
můžeš zkusit Humanitu, viz
 kopa clankov08.04.2013
Kurnik sopa, kto to ma stihat citat vsetky tie clanky co sa vyrojili odkedy sa sutazi o lano, berte ohlad aj tych co musime v praci pracovat :D
 Re: kopa clankov08.04.2013
A to mám ještě tři v zásobě. Vyhodnocení musí být už pozítří. Nevím jak to stihnu. :)

 Přepouštěcí ventil VAR08.04.2013
Ahoj,
Dá se ještě sehnat od někoho přepouštěcí ventil na plnění bombiček VAR?
Díky,
 Re: Přepouštěcí ventil VAR08.04.2013
mám za 650,- Kč Je celý z mosazi, tak se jen tak neošoupe.

Bahno
  Re: Přepouštěcí ventil VAR08.04.2013
Nemas jeste jeden,nebo jestli budu rychlejsi tak ho beru.cislo na me 605442584 .kdyz tak se ozvi at

1   ...   531   532   533   534   535   536   537   538   539   540   541   542   543   544   545   546   547   548   549   550   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Svět se otřásá v základech
Jářku, viděli jste už tohle? (2 mezery)
http://www.youtube. com/watch?feature= player_embedded&v=Cn5FqawvqDg
Lezečky (ale tady snad už fakt lezačky) velikosti 49, podle visačky sedák z půjčovny anebo zrovna koupenej někde v Tescu se slevou, ale hlavně ta jistička! To video podle mě natočila podobná, akorát trochu šedivá a o generaci starší teta, a k předposlednímu nejtu ji předtím v holejch vyrumpálovali jejich dva strejdové, co si pak skočili na panáka nebo na dva k Li Čongovi, než tu ten mladej to svý divadýlko bude mít hotový :)
P.23:03:43 08.04.2013
odpovědět 
 Re: Svět se otřásá v základech
Což vo to, viděli. Je to frojír, ačkoli oproti Ashimě má teda rozpětí přinejmenšim ňákýho velkýho ptáka. Kondora třeba. A jističku si teda taky nabrnk pěknou. Spíš mě zaujala technika mágování. Nelze nevzpomenout si na odkaz na bílou drogu pod zápisem jednání VH ("...kdy ten hoch, nebo ta dívka, si prostě musí sáhnout zaprášit"). Tady by se to dalo zkrátit na: musí sáhnout (a ani nemusí dosáhnout).
L.02:19:58 09.04.2013
odpovědět 
 Re: Svět se otřásá v základech
A čím to video jako způsobuje otřásání v základech? To jsem nějak nezachápal.
Aleš08:21:45 09.04.2013
odpovědět 
  Re: Svět se otřásá v základech
No jako že se náhodou někde na jihu na venkově, anebo někde ve slumu (já si představuju takovou chaloupku strýčka Toma, možná spíš omlácenej přívěs, kolem kterýho pobíhá 10 různě starejch capartů a zvolna se pohupujou ty starší s mírnou nadváhou) sebere nějakej kluk, kterýmu ukážou že se po tý skále leze nahoru, a dá si 8c+, možná ani jednou v cestě poctivě neprolomí, natož aby mu naběhly žíly na těch jeho tenoučkejch bandaskách :)
Technika mágování do toho zapadá taky dobře.
P.13:32:15 09.04.2013
odpovědět 
  Re: Svět se otřásá v základech
Kurec, dyť ten čípek nemá žádný svaly! Já říkám, že svaly jsou zlo a zvítězí šlachy! :-D
Polda14:52:11 09.04.2013
odpovědět 
   Re: Svět se otřásá v základech
Od teďka už budu jenom šlachovitý :-))
Aleš14:55:53 09.04.2013
odpovědět 
 Re: Svět se otřásá v základech
Neřekl bych, že to je nějaký bezvýznamný týpek se sedákem z půjčovny: http://youtu.be/mYrPKgc7h5s
Belial16:11:18 09.04.2013
odpovědět 
  Re: Svět se otřásá v základech
Ale trochu nadsázky, Beliale. Jasně že ne :)
Jenom jsem chtěl říct, jak to na mě působí. Mělo jít o žert. Jenže tady si někdo přečte povídku a řeší, kdo je hrdina ve skutečnosti, jestli pocity lidí před pádem odpovídají tomu, jak to někdo vyfabuluje atd.
P.16:51:00 09.04.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi