Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Diky adminum 24.04.2013 Diky adminum, za promazani diskuze, však oni už budou vědět ......
Pinguin nebo Coleman 23.04.2013 Zdar borci, kupuju stan a stále váhám mezi Pinguin Summit 3 a Coleman Phad X3- Budu rád za každý názor a zkušenost. Dík moc
  Re: Pinguin nebo Coleman 23.04.2013 Se stany od Pinguinu mám vyborné zkušenosti!
  Re: Pinguin nebo Coleman 23.04.2013 Na Svetoutdooru.cz máš na oba recenze(u Colemana na X2), a vypadá to, že oba jsou slušná volba. Já b
    Re: Pinguin nebo Coleman 23.04.2013 Máme oba. já Pinguin a brácha Coleman. Osobní zkušenost. Pinguin stabilnější v silném větru (asi dík
  Re: Pinguin nebo Coleman 23.04.2013 Zrovna taky vybírám stan - u mě to ale vyhrál Ferrino Geo 3 2.1 .
Alpspitze - severní stěna v květnu? 23.04.2013 Chtěli jsme v 2.květnovém týdnu na severní stěnu Alpspitze. Lezení se tam ale doporučuje až od června. Nemáte někdo zkušenost odtamtud už z května, jestli je to úplně blbý nápad nebo pouze blbý nápad:)
Díky za reakce.
jak impegnovat stare boty 22.04.2013 mate nekdo genialni reseni jak imgegnovat stary Tranga od Sportivy (kůze s textilem)??? DIK :)Potřebuju je ještě chvili i v zimě a těd už do nich teče
  Re: jak impegnovat stare boty 23.04.2013 sadlo a fen
budes do nich vtirat sadlo a "vefenovavat ho" aby se dostalo mega dovni
    Re: jak impegnovat stare boty 23.04.2013 Lepší než sádlo je včelí vosk (sno seal např.)
      Re: jak impegnovat stare boty 24.04.2013 vyškvařený skopový nebo hovězí lůj 5 dílů, 3 díly včelího vosku a jeden díl lněného oleje, smíchat z
  Re: jak impegnovat stare boty 23.04.2013 Na textil bych pouzil silikonovu impregnaci ve spreji. Myslim, ze to vyrabi Atsko. Nebude to nic trv
  Re: jak impegnovat stare boty 23.04.2013 igeliťák na nohy. nejlépe jeden na obě. ;-)
    Re: jak impegnovat stare boty 24.04.2013 Staré boty i s textilní kombinaci jsem normálně stříkal silikonovým olejem SILKAL a drželo to. Mokrá
  Re: jak impegnovat stare boty 24.04.2013 boty s textilem ( i když je kombinovaný s kůží ) se nějak rozumně impregnovat nedají. Broďáky z toho
Martinka na Gerlach 22.04.2013 Ahoja horale,
absolvovali jste nekdo Martinku na Gerlach ted nekdy? V blizke dobe mam na ni spadeno, tak bych se rad zeptal na pruchodnost, stav snehu a preveji na hrebenech a pribliznou casovou narocnost ted v jarnich mesicich. Pripadne nejake tip
  Re: Martinka na Gerlach 22.04.2013 Nevim esli na ni uz neni pozde.. brezen byl dobrej mesic.
Bivak.. zadni gerlach taky dobrej,
    Re: Martinka na Gerlach 22.04.2013 Tento tyden to moc nevidim ma byt dost teplo, ale pokud se ochladi nemuselo by to byt spatne. Par ak
      Re: Martinka na Gerlach 23.04.2013 Proc si myslis, ze by uz melo byt pozde? Jinak diky, panove za info.
        Re: Martinka na Gerlach 23.04.2013 protože rychle mizí sníh a v noci není dostatečná kosa. teď by to bylo střídavé promokání v jarní ři
V Řeži už to hnízdí 22.04.2013 Ahoj,
v Řeži už hnízdí dravci. Nelezte teď, prosím, na pravou část IV. masivu. Díky
  Re: V Řeži už to hnízdí 22.04.2013 Neni prava cast ponekud nepresne urceni? Nejaka trojka narazila na vtaky ve Velky Stolici, v pravo z
    Re: V Řeži už to hnízdí 23.04.2013 Jedno hnízdo je v oblasti mezi "Zlatým tygrem" a "Zelenou"-blíž to upřesnit nech
      Re: V Řeži už to hnízdí 23.04.2013 sou tam nějaký vejce?
Oprava lezeček 22.04.2013 Ahoj nevíte někdo, jestli opravují lezečky někde okolí Tábora.
  Re: Oprava lezeček 22.04.2013 V diskusi se téma jistě řešilo x-krát, možná by ti to někdo podlepil, ale myslim, že krom Salticu a
    Re: Oprava lezeček 22.04.2013 A taky se tu už x-krát řešilo kde že to zmrví víc... "Oprava" lezeček má cenu jen když pak
      Re: Oprava lezeček 22.04.2013 No estli máš nový superrozlezený do 7- max., tak proč ne...
        Re: Oprava lezeček 22.04.2013 Mno nevím pánové, mám jedny 5.10 už 7x podlepovaný a rozhodně v nich cesty do 9- jdou lézt OS, takže
          Re: Oprava lezeček 23.04.2013 Třeba mně se tak potí nohy, že v době, kdy už jsou lezečky prolezené a zralé na podlepení je svršek
            Re: Oprava lezeček 23.04.2013 Hmm tak to bych spíš viděl na španý boty, nekvalitní podlepení, nebo místo nohou kopýtka ;-) ještě s
              Re: Oprava lezeček 23.04.2013 Nemyslím přímo rozleptané, ale třeba kůže na svršku opakovaným propocováním a schnutím tvrdne až se
      Re: Oprava lezeček 22.04.2013 Dobrej muzikant zahraje i na kropáč
jarne lezenie 21.04.2013 okolo buduceho vikendu mame naplanovany vylet do Verdonu pocasie vsak vypada zatial zufalo (budem este sledovat spravodajcov na mieste...) a tak je na case rozmyslat nad alternativami - poradte pekne lezenie (radsej viacdlzky). Arco, Orco prsi, Spanielsko
  Re: jarne lezenie 23.04.2013 zdarec,
Paklenica: jo. Myslim, ze tam spousta lidi jezdi na klasicke tydenni vyjezdy. Vicedel
záloha 21.04.2013 tak ted se asi ukáže funkčnost zálohovacího režimu :)
bouldering každou středu venku 20.04.2013 Ahoj,
téměř každou středu jezdím boulderovat ven a rád bych sehnal někoho, kdo by se přidal (auto mám). Vyrážím z Prahy cca okolo 12:30 a čas mám až do večera. Nejradši jezdím na Sněžník, Modřín, Vysoký vrch. Lezu 6B maximum.
1
...
528
529
530
531
532
533
534
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
...
2263
bouldering každou středu venku Ahoj,
téměř každou středu jezdím boulderovat ven a rád bych sehnal někoho, kdo by se přidal (auto mám). Vyrážím z Prahy cca okolo 12:30 a čas mám až do večera. Nejradši jezdím na Sněžník, Modřín, Vysoký vrch. Lezu 6B maximum.
Pište na zbysek.nadenik@gmail.com zbysek 16:05:53 20.04.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: