Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Oprava lezeček 22.04.2013 Ahoj nevíte někdo, jestli opravují lezečky někde okolí Tábora.
  Re: Oprava lezeček 22.04.2013 V diskusi se téma jistě řešilo x-krát, možná by ti to někdo podlepil, ale myslim, že krom Salticu a
    Re: Oprava lezeček 22.04.2013 A taky se tu už x-krát řešilo kde že to zmrví víc... "Oprava" lezeček má cenu jen když pak
      Re: Oprava lezeček 22.04.2013 No estli máš nový superrozlezený do 7- max., tak proč ne...
        Re: Oprava lezeček 22.04.2013 Mno nevím pánové, mám jedny 5.10 už 7x podlepovaný a rozhodně v nich cesty do 9- jdou lézt OS, takže
          Re: Oprava lezeček 23.04.2013 Třeba mně se tak potí nohy, že v době, kdy už jsou lezečky prolezené a zralé na podlepení je svršek
            Re: Oprava lezeček 23.04.2013 Hmm tak to bych spíš viděl na španý boty, nekvalitní podlepení, nebo místo nohou kopýtka ;-) ještě s
              Re: Oprava lezeček 23.04.2013 Nemyslím přímo rozleptané, ale třeba kůže na svršku opakovaným propocováním a schnutím tvrdne až se
      Re: Oprava lezeček 22.04.2013 Dobrej muzikant zahraje i na kropáč
jarne lezenie 21.04.2013 okolo buduceho vikendu mame naplanovany vylet do Verdonu pocasie vsak vypada zatial zufalo (budem este sledovat spravodajcov na mieste...) a tak je na case rozmyslat nad alternativami - poradte pekne lezenie (radsej viacdlzky). Arco, Orco prsi, Spanielsko
  Re: jarne lezenie 23.04.2013 zdarec,
Paklenica: jo. Myslim, ze tam spousta lidi jezdi na klasicke tydenni vyjezdy. Vicedel
záloha 21.04.2013 tak ted se asi ukáže funkčnost zálohovacího režimu :)
bouldering každou středu venku 20.04.2013 Ahoj,
téměř každou středu jezdím boulderovat ven a rád bych sehnal někoho, kdo by se přidal (auto mám). Vyrážím z Prahy cca okolo 12:30 a čas mám až do večera. Nejradši jezdím na Sněžník, Modřín, Vysoký vrch. Lezu 6B maximum.
pujceni lezecek na ven 20.04.2013 zdar,
prosba o informaci:
Pujcuji jeste stale na smichoffe lezecky na venkovni lezeni? Nemuzu to najit na jejich strankach. Vite nekdo cenu? Pripadne neznate jine misto, kde by se daly pujcit lezecky (na ven) v praze? Diky...
  Re: pujceni lezecek na ven 20.04.2013 Na Smíchově současnej stav nevim. V Holešovicích (v Mammutu) ti je v tý jejich outdoor půjčovně půjč
  Re: pujceni lezecek na ven 22.04.2013 Na Smichoffce pujcuji lezecky i sedaky ven. Cena za lezecky se pohybuje kolem 55kc/den, sedaku cca 2
  Re: Slackline 19.04.2013 Drobný živnostník, může vyrobit a prodat o mnoho levněji v dobré kvalitě než větší firma (SINGINGROC
    Re: Slackline 19.04.2013 V tomto případě je tohle legrační připomínka. Myslím, že od Mouky berou všichni "velcí" :-
      Re: Slackline 22.04.2013 No, myslím, že dávno ne. Tak v 90. letech jo.
  Re: Slackline 22.04.2013 Díky za tip. Nemáte náhodou info jak je široká a dlouhá?
    Re: Slackline 23.04.2013 Sirka - 25mm
Guru Jára 17.04.2013 Ahoj. Znáte někdo Jaroslava Dobeše alias Guru Járu? Na svém webu na sebe prozradil, že se v Itálii živil jako profesionální lezec http://www.gurujara.c
  Re: Guru Jára 18.04.2013 "odhackuji" za polovicni cenu :)
    Re: Guru Jára 18.04.2013 Jarda Dobes je puvodem ze Zlina,kde mel v oddile prezdivku ,,Poblity" :-) Hadejte proc? Co si
      Re: Guru Jára 18.04.2013 proč?
      Re: Guru Jára 18.04.2013 taky by mne zajímalo proč... To jako tolik kalil?
    Re: Guru Jára 18.04.2013 Jestli je Míša P. aspoň trošku hezká, tak odháčkuju klidně zadarmo...
  Re: Guru Jára 18.04.2013 No jako Jarda lezl slušně určitě, ale nevim jestli až tak dobře, aby se tim mohl fakt živit. A zvláš
    Re: Guru Jára 18.04.2013 "Tantrik, spisovatel, cestovatel a dnes již mezinárodně uznávaný umělec, humanistický fotograf,
      Re: Guru Jára 21.04.2013 Dá se to napravit, jen co se zas ukáže v Čechách ;-)
    Re: Guru Jára 18.04.2013 Doma není nikdo prorokem :)))
    Re: Guru Jára 18.04.2013 No já se spíš divím, že se divíte. Tenhle vohnout není zdaleka jediný. Jeho případ je známý jen prot
    Re: Guru Jára 18.04.2013 Mám pocit že z vás pánové čiší jen závist. Závidíte Járovi, že má spoustu holek které mu za sex ješt
      Re: Guru Jára 18.04.2013 Vždy mne dokáže pobavit, když někdo začne podsouvat, že kritika = závist. Járovi ty slečny opravdu n
        Re: Guru Jára 19.04.2013 Borca neznám a asi po tom ani netoužím. Ty obrázky jsou ale pěkné a kdo někdy dělal trochu do grafik
Zmuttgrat na Matterhorn 16.04.2013 Zdar, nema nekdo zkusenosti se Zmuttgratem na Matterhorn? Chceme to lezt a budeme vdecni za jakekoliv info. Diky!
  Re: Zmuttgrat na Matterhorn 16.04.2013 je to dlouhy a tezky :(
To radsi znova severku...
  Re: Zmuttgrat na Matterhorn 16.04.2013 Nikdy sem nelezl odpornější cestu, dlouhý, lámavý, nelogický. 14 hodin trápení. Nikdy víc. Jsou hezč
    Re: Zmuttgrat na Matterhorn 16.04.2013 Pošli mně maila, letos v létě tam jedeme tak můžeme informace šérovat - už jich mám docela dost a kv
      Re: Zmuttgrat na Matterhorn 17.04.2013 jesti jsou to linky neni nic lepziho nez je povesit sem ;)
Nejen puvodni tazatel bybyl rad...
  Re: Zmuttgrat na Matterhorn 17.04.2013 Byli sem tam v roce 2008, nedolezli jsme to, nebyli jsme schopni najít správnou cestu. Jinak to byl
vzkaz pro Filosofa 15.04.2013 Ahoj,
na tvůj dotaz bohužel nemůžu zodpovědět. Protože já napsala pouze ten první inzerát. Ten druhý napsal někdo jiný pod mým jménem. Buď tato osoba, nebo možná někdo jiný, mě nahlásil společnosti, že spamuju. Jestli to někoho opravdu tak moc poh
Arcteryx S220lt 15.04.2013 Ahoj, mate nekdo jakykoliv zkusenosti se sedakem arcteryx S220LT? dík za jakykolv info
  Re: Arcteryx S220lt 15.04.2013 Podle me nejlepsi sportovni sedak na trhu. Myslim, ze je nejlehci ze vsech nyni nabizenych sportovni
    Re: Arcteryx S220lt 15.04.2013 mě docela zklamal, nemá kapsičku na aj-fón :(
      Re: Arcteryx S220lt 16.04.2013 mam ,max spokojenost , ultra light , extra design, a kdyz jsem chodil po paraci na stenu, stacila mi
1
...
529
530
531
532
533
534
535
536
537
538
539
540
541
542
543
544
545
546
547
548
...
2263
záloha tak ted se asi ukáže funkčnost zálohovacího režimu :) lobo 19:25:15 21.04.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: