LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Zdar borci, kupuju stan a stále váhám mezi Pinguin Summit 3 a Coleman Phad X3- Budu rád za každý názor a zkušenost. Dík moc
 Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Se stany od Pinguinu mám vyborné zkušenosti!
 Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Na Svetoutdooru.cz máš na oba recenze(u Colemana na X2), a vypadá to, že oba jsou slušná volba. Já b
  Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Máme oba. já Pinguin a brácha Coleman. Osobní zkušenost. Pinguin stabilnější v silném větru (asi dík
 Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Zrovna taky vybírám stan - u mě to ale vyhrál Ferrino Geo 3 2.1 .

 Alpspitze - severní stěna v květnu?23.04.2013
Chtěli jsme v 2.květnovém týdnu na severní stěnu Alpspitze. Lezení se tam ale doporučuje až od června. Nemáte někdo zkušenost odtamtud už z května, jestli je to úplně blbý nápad nebo pouze blbý nápad:)
Díky za reakce.

 jak impegnovat stare boty22.04.2013
mate nekdo genialni reseni jak imgegnovat stary Tranga od Sportivy (kůze s textilem)???  DIK :)Potřebuju je ještě chvili i v zimě a těd už do nich teče
 Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
sadlo a fen
budes do nich vtirat sadlo a "vefenovavat ho" aby se dostalo mega dovni
  Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
Lepší než sádlo je včelí vosk (sno seal např.)
   Re: jak impegnovat stare boty24.04.2013
vyškvařený skopový nebo hovězí lůj 5 dílů, 3 díly včelího vosku a jeden díl lněného oleje, smíchat z
 Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
Na textil bych pouzil silikonovu impregnaci ve spreji. Myslim, ze to vyrabi Atsko. Nebude to nic trv
 Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
igeliťák na nohy. nejlépe jeden na obě. ;-)
  Re: jak impegnovat stare boty24.04.2013
Staré boty i s textilní kombinaci jsem normálně stříkal silikonovým olejem SILKAL a drželo to. Mokrá
 Re: jak impegnovat stare boty24.04.2013
boty s textilem ( i když je kombinovaný s kůží ) se nějak rozumně impregnovat nedají. Broďáky z toho

 Martinka na Gerlach22.04.2013
Ahoja horale,
absolvovali jste nekdo Martinku na Gerlach ted nekdy? V blizke dobe mam na ni spadeno, tak bych se rad zeptal na pruchodnost, stav snehu a preveji na hrebenech a pribliznou casovou narocnost ted v jarnich mesicich. Pripadne nejake tip
 Re: Martinka na Gerlach22.04.2013
Nevim esli na ni uz neni pozde.. brezen byl dobrej mesic.
Bivak.. zadni gerlach taky dobrej,
  Re: Martinka na Gerlach22.04.2013
Tento tyden to moc nevidim ma byt dost teplo, ale pokud se ochladi nemuselo by to byt spatne. Par ak
   Re: Martinka na Gerlach23.04.2013
Proc si myslis, ze by uz melo byt pozde? Jinak diky, panove za info.
    Re: Martinka na Gerlach23.04.2013
protože rychle mizí sníh a v noci není dostatečná kosa. teď by to bylo střídavé promokání v jarní ři

 V Řeži už to hnízdí22.04.2013
Ahoj,
v Řeži už hnízdí dravci. Nelezte teď, prosím, na pravou část IV. masivu. Díky
 Re: V Řeži už to hnízdí22.04.2013
Neni prava cast ponekud nepresne urceni? Nejaka trojka narazila na vtaky ve Velky Stolici, v pravo z
  Re: V Řeži už to hnízdí23.04.2013
Jedno hnízdo je v oblasti mezi "Zlatým tygrem" a "Zelenou"-blíž to upřesnit nech
   Re: V Řeži už to hnízdí23.04.2013
sou tam nějaký vejce?

 Oprava lezeček22.04.2013
Ahoj nevíte někdo, jestli opravují lezečky někde okolí Tábora.
 Re: Oprava lezeček22.04.2013
V diskusi se téma jistě řešilo x-krát, možná by ti to někdo podlepil, ale myslim, že krom Salticu a
  Re: Oprava lezeček22.04.2013
A taky se tu už x-krát řešilo kde že to zmrví víc... "Oprava" lezeček má cenu jen když pak
   Re: Oprava lezeček22.04.2013
No estli máš nový superrozlezený do 7- max., tak proč ne...
    Re: Oprava lezeček22.04.2013
Mno nevím pánové, mám jedny 5.10 už 7x podlepovaný a rozhodně v nich cesty do 9- jdou lézt OS, takže
     Re: Oprava lezeček23.04.2013
Třeba mně se tak potí nohy, že v době, kdy už jsou lezečky prolezené a zralé na podlepení je svršek
      Re: Oprava lezeček23.04.2013
Hmm tak to bych spíš viděl na španý boty, nekvalitní podlepení, nebo místo nohou kopýtka ;-) ještě s
       Re: Oprava lezeček23.04.2013
Nemyslím přímo rozleptané, ale třeba kůže na svršku opakovaným propocováním a schnutím tvrdne až se
   Re: Oprava lezeček22.04.2013
Dobrej muzikant zahraje i na kropáč

 jarne lezenie21.04.2013
okolo buduceho vikendu mame naplanovany vylet do Verdonu pocasie vsak vypada zatial zufalo (budem este sledovat spravodajcov na mieste...) a tak je na case rozmyslat nad alternativami - poradte pekne lezenie (radsej viacdlzky). Arco, Orco prsi, Spanielsko
 Re: jarne lezenie23.04.2013
zdarec,
Paklenica: jo. Myslim, ze tam spousta lidi jezdi na klasicke tydenni vyjezdy. Vicedel

 záloha21.04.2013
tak ted se asi ukáže funkčnost zálohovacího režimu :)

 bouldering každou středu venku20.04.2013
Ahoj,

téměř každou středu jezdím boulderovat ven a rád bych sehnal někoho, kdo by se přidal (auto mám). Vyrážím z Prahy cca okolo 12:30 a čas mám až do večera. Nejradši jezdím na Sněžník, Modřín, Vysoký vrch. Lezu 6B maximum.


 pujceni lezecek na ven20.04.2013
zdar,
prosba o informaci:
Pujcuji jeste stale na smichoffe lezecky na venkovni lezeni? Nemuzu to najit na jejich strankach. Vite nekdo cenu? Pripadne neznate jine misto, kde by se daly pujcit lezecky (na ven) v praze? Diky...
 Re: pujceni lezecek na ven20.04.2013
Na Smíchově současnej stav nevim. V Holešovicích (v Mammutu) ti je v tý jejich outdoor půjčovně půjč
 Re: pujceni lezecek na ven22.04.2013
Na Smichoffce pujcuji lezecky i sedaky ven. Cena za lezecky se pohybuje kolem 55kc/den, sedaku cca 2

1   ...   528   529   530   531   532   533   534   535   536   537   538   539   540   541   542   543   544   545   546   547   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Martinka na Gerlach
Ahoja horale,
absolvovali jste nekdo Martinku na Gerlach ted nekdy? V blizke dobe mam na ni spadeno, tak bych se rad zeptal na pruchodnost, stav snehu a preveji na hrebenech a pribliznou casovou narocnost ted v jarnich mesicich. Pripadne nejake tipy na bivak nekde okolo gerlachu, kdyby vse neslo, jak by melo :) ...
Filip15:54:02 22.04.2013
odpovědět 
 Re: Martinka na Gerlach
Nevim esli na ni uz neni pozde.. brezen byl dobrej mesic.
Bivak.. zadni gerlach taky dobrej, s vyhledem na Batizak ;-)).. pokud neni pocasi totalni fekal, da se tam vyckat rana prakticky vsude, & dost vezicek za kterejma se da schovat kdyz fici.
19:48:53 22.04.2013
odpovědět 
  Re: Martinka na Gerlach
Tento tyden to moc nevidim ma byt dost teplo, ale pokud se ochladi nemuselo by to byt spatne. Par aktualnich fotek z minuleho vikendu http://www.climbingschool.cz/?bcoid=606 cela Martinka je v pohledu z Velicke v prvni sade fotek.
Radek
zoban22:29:25 22.04.2013
odpovědět 
   Re: Martinka na Gerlach
Proc si myslis, ze by uz melo byt pozde? Jinak diky, panove za info.
08:35:10 23.04.2013
odpovědět 
    Re: Martinka na Gerlach
protože rychle mizí sníh a v noci není dostatečná kosa. teď by to bylo střídavé promokání v jarní řidině místo jiskřivé radosti na umrzlém firnu, a některé sutě už bez sněhu.
Lukas B.09:56:46 23.04.2013
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi