LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Boulder - Jeskyně pod Chmelnicí - příbram
Sokol Nymburk - Nymburk
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice

Prodejny
HUDYsport - Praha 7
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Zdar borci, kupuju stan a stále váhám mezi Pinguin Summit 3 a Coleman Phad X3- Budu rád za každý názor a zkušenost. Dík moc
 Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Se stany od Pinguinu mám vyborné zkušenosti!
 Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Na Svetoutdooru.cz máš na oba recenze(u Colemana na X2), a vypadá to, že oba jsou slušná volba. Já b
  Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Máme oba. já Pinguin a brácha Coleman. Osobní zkušenost. Pinguin stabilnější v silném větru (asi dík
 Re: Pinguin nebo Coleman23.04.2013
Zrovna taky vybírám stan - u mě to ale vyhrál Ferrino Geo 3 2.1 .

 Alpspitze - severní stěna v květnu?23.04.2013
Chtěli jsme v 2.květnovém týdnu na severní stěnu Alpspitze. Lezení se tam ale doporučuje až od června. Nemáte někdo zkušenost odtamtud už z května, jestli je to úplně blbý nápad nebo pouze blbý nápad:)
Díky za reakce.

 jak impegnovat stare boty22.04.2013
mate nekdo genialni reseni jak imgegnovat stary Tranga od Sportivy (kůze s textilem)???  DIK :)Potřebuju je ještě chvili i v zimě a těd už do nich teče
 Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
sadlo a fen
budes do nich vtirat sadlo a "vefenovavat ho" aby se dostalo mega dovni
  Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
Lepší než sádlo je včelí vosk (sno seal např.)
   Re: jak impegnovat stare boty24.04.2013
vyškvařený skopový nebo hovězí lůj 5 dílů, 3 díly včelího vosku a jeden díl lněného oleje, smíchat z
 Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
Na textil bych pouzil silikonovu impregnaci ve spreji. Myslim, ze to vyrabi Atsko. Nebude to nic trv
 Re: jak impegnovat stare boty23.04.2013
igeliťák na nohy. nejlépe jeden na obě. ;-)
  Re: jak impegnovat stare boty24.04.2013
Staré boty i s textilní kombinaci jsem normálně stříkal silikonovým olejem SILKAL a drželo to. Mokrá
 Re: jak impegnovat stare boty24.04.2013
boty s textilem ( i když je kombinovaný s kůží ) se nějak rozumně impregnovat nedají. Broďáky z toho

 Martinka na Gerlach22.04.2013
Ahoja horale,
absolvovali jste nekdo Martinku na Gerlach ted nekdy? V blizke dobe mam na ni spadeno, tak bych se rad zeptal na pruchodnost, stav snehu a preveji na hrebenech a pribliznou casovou narocnost ted v jarnich mesicich. Pripadne nejake tip
 Re: Martinka na Gerlach22.04.2013
Nevim esli na ni uz neni pozde.. brezen byl dobrej mesic.
Bivak.. zadni gerlach taky dobrej,
  Re: Martinka na Gerlach22.04.2013
Tento tyden to moc nevidim ma byt dost teplo, ale pokud se ochladi nemuselo by to byt spatne. Par ak
   Re: Martinka na Gerlach23.04.2013
Proc si myslis, ze by uz melo byt pozde? Jinak diky, panove za info.
    Re: Martinka na Gerlach23.04.2013
protože rychle mizí sníh a v noci není dostatečná kosa. teď by to bylo střídavé promokání v jarní ři

 V Řeži už to hnízdí22.04.2013
Ahoj,
v Řeži už hnízdí dravci. Nelezte teď, prosím, na pravou část IV. masivu. Díky
 Re: V Řeži už to hnízdí22.04.2013
Neni prava cast ponekud nepresne urceni? Nejaka trojka narazila na vtaky ve Velky Stolici, v pravo z
  Re: V Řeži už to hnízdí23.04.2013
Jedno hnízdo je v oblasti mezi "Zlatým tygrem" a "Zelenou"-blíž to upřesnit nech
   Re: V Řeži už to hnízdí23.04.2013
sou tam nějaký vejce?

 Oprava lezeček22.04.2013
Ahoj nevíte někdo, jestli opravují lezečky někde okolí Tábora.
 Re: Oprava lezeček22.04.2013
V diskusi se téma jistě řešilo x-krát, možná by ti to někdo podlepil, ale myslim, že krom Salticu a
  Re: Oprava lezeček22.04.2013
A taky se tu už x-krát řešilo kde že to zmrví víc... "Oprava" lezeček má cenu jen když pak
   Re: Oprava lezeček22.04.2013
No estli máš nový superrozlezený do 7- max., tak proč ne...
    Re: Oprava lezeček22.04.2013
Mno nevím pánové, mám jedny 5.10 už 7x podlepovaný a rozhodně v nich cesty do 9- jdou lézt OS, takže
     Re: Oprava lezeček23.04.2013
Třeba mně se tak potí nohy, že v době, kdy už jsou lezečky prolezené a zralé na podlepení je svršek
      Re: Oprava lezeček23.04.2013
Hmm tak to bych spíš viděl na španý boty, nekvalitní podlepení, nebo místo nohou kopýtka ;-) ještě s
       Re: Oprava lezeček23.04.2013
Nemyslím přímo rozleptané, ale třeba kůže na svršku opakovaným propocováním a schnutím tvrdne až se
   Re: Oprava lezeček22.04.2013
Dobrej muzikant zahraje i na kropáč

 jarne lezenie21.04.2013
okolo buduceho vikendu mame naplanovany vylet do Verdonu pocasie vsak vypada zatial zufalo (budem este sledovat spravodajcov na mieste...) a tak je na case rozmyslat nad alternativami - poradte pekne lezenie (radsej viacdlzky). Arco, Orco prsi, Spanielsko
 Re: jarne lezenie23.04.2013
zdarec,
Paklenica: jo. Myslim, ze tam spousta lidi jezdi na klasicke tydenni vyjezdy. Vicedel

 záloha21.04.2013
tak ted se asi ukáže funkčnost zálohovacího režimu :)

 bouldering každou středu venku20.04.2013
Ahoj,

téměř každou středu jezdím boulderovat ven a rád bych sehnal někoho, kdo by se přidal (auto mám). Vyrážím z Prahy cca okolo 12:30 a čas mám až do večera. Nejradši jezdím na Sněžník, Modřín, Vysoký vrch. Lezu 6B maximum.


 pujceni lezecek na ven20.04.2013
zdar,
prosba o informaci:
Pujcuji jeste stale na smichoffe lezecky na venkovni lezeni? Nemuzu to najit na jejich strankach. Vite nekdo cenu? Pripadne neznate jine misto, kde by se daly pujcit lezecky (na ven) v praze? Diky...
 Re: pujceni lezecek na ven20.04.2013
Na Smíchově současnej stav nevim. V Holešovicích (v Mammutu) ti je v tý jejich outdoor půjčovně půjč
 Re: pujceni lezecek na ven22.04.2013
Na Smichoffce pujcuji lezecky i sedaky ven. Cena za lezecky se pohybuje kolem 55kc/den, sedaku cca 2

1   ...   528   529   530   531   532   533   534   535   536   537   538   539   540   541   542   543   544   545   546   547   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Pinguin nebo Coleman
Zdar borci, kupuju stan a stále váhám mezi Pinguin Summit 3 a Coleman Phad X3- Budu rád za každý názor a zkušenost. Dík moc
Alda20:19:30 23.04.2013
odpovědět 
 Re: Pinguin nebo Coleman
Se stany od Pinguinu mám vyborné zkušenosti!
21:37:50 23.04.2013
odpovědět 
 Re: Pinguin nebo Coleman
Na Svetoutdooru.cz máš na oba recenze(u Colemana na X2), a vypadá to, že oba jsou slušná volba. Já bych šel do Colemana, má trošku víc místa v nohách, ale myslím, že to prostě bude prašť, jako uhoď.
MM21:58:01 23.04.2013
odpovědět 
  Re: Pinguin nebo Coleman
Máme oba. já Pinguin a brácha Coleman. Osobní zkušenost. Pinguin stabilnější v silném větru (asi díky jednomu křížení tyčí navíc) zato má podstatně méně místa v nohách...přespání ve třech dospělých v podstatě nepřipadá v úvahu. U Colemanu bych si to dovedl představit i když jsme to nezkoušeli. Co se týče kvality, tak po letech vždy záleží jak se ke stanu chováš, takže to nejde porovnat. Myslím že ale kvalitně +/- autobus.
kubajz.m22:09:21 23.04.2013
odpovědět 
 Re: Pinguin nebo Coleman
Zrovna taky vybírám stan - u mě to ale vyhrál Ferrino Geo 3 2.1 .
22:41:30 23.04.2013
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop | Re: Podle článku byl B.I.G. původně "Projekt Hard"? |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (58)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (6)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi