LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Hotel Praha - Broumov - Broumov
K2-Žilina - Žilina
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Mt Brento Boomerang přístup14.05.2013
Zdar, neznáte někdo podrobně přístup pod Mt Brento, konkrétně k cestám Boomerang atd.. z hora od S. Giovanni? Mám nákresy, GPS mapu ale potřeboval bych asi osobní zkušenost ať to nemusím hledat. Nástup od parkoviště dole znám, ten nepotřebuji.
Díky

 Oprava sedáku14.05.2013
Nevíte někdo, kde by mi mohli opravit celotělový úvazek Komet? Potřebuju sešít přeříznutý ramenní popruh. Revize na práci není potřeba, spolehlivost ale ano:). Psal sem na lezeckouvystroj, do singáče a  outdoor-pointu, ale tam prej ne...
Dík!
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
Tak zkus ještě Ocun, RockEmpire nebo ManMat.
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
Oficiálně ti to neopraví nikdo :D
  Re: Oprava sedáku14.05.2013
Může být - ale proč? Technicky vzato, snad by mělo jít jen o pevnostní sešití jednoho popruhu, to je
   Re: Oprava sedáku14.05.2013
Logicky, kvůli odpovědnosti. Rozřezaný a následně sešitý úvazek neodpovídá testovanému vzorku. Osobn
    Re: Oprava sedáku15.05.2013
"Rozřezaný a následně sešitý úvazek neodpovídá testovanému vzorku."
Aha. Jasné. Boh
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
Kdysi a ne tak dávno, se sedáky šili doma, třebas i ručně, zkus si sehnat nějaké pevnostní nitě, tře
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
Kdysi před léty jsme si šili úvazky z autopásů v brašnářství a nic se nám neroztrhlo.
Samozř
  Re: Oprava sedáku14.05.2013
Nylonové nitě, dva krátké PA popruhy na podložení, šikovný obuvník a důvěru ve vykonané dílo :) . Ni
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
Kdysi a ne tak dávno, se sedáky šili doma, třebas i ručně, zkus si sehnat nějaké pevnostní nitě, tře
  Re: Oprava sedáku14.05.2013
jestli si dobře pamatuju tak nějakej ten výpočet pro počet stehů a pod., byl uvedenej tady: Horoleze
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
ne teda že bych tě chtěl srážet, ale ta oprava (na komerční bázi) přijde dráž než si novej gyrtl kou
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
ctu dobre ramenni popruh? co nese, ze by bylo nejaky riziko ho sesit doma? samozrejme neznicitelnou
 Re: Oprava sedáku14.05.2013
Za 50kc v kazdem brasnarstvi... nedavno sem si neco nechaval sit a neudelali to podle mych predstav,
 Re: Oprava sedáku15.05.2013
Ahoj, masinu na prumyslove siti mam na chalupe, pevnostni nite taky. Bezne siju veci na technicke le
  Re: Oprava sedáku14.03.2014
plochou smycku 25mm sesitou na delce 80mm primym stehem na prumyslovem stroji tak aby se tam veslo c
 Re: Oprava sedáku15.05.2013
Napiš mi maila. Pošli foto.

 Velký kámen u Neuraz13.05.2013
Zdravím, měl bych dotaz na bouldry, které jsem objevil na skále Velký kámen u Neuraz - tak je oblast zadaná na Skalní oblasti čr na horosvazu. Jinak je to spíš Velký kámen na plánickém hřebenu u Lovčic/Bližanov. U bouldrových směrů jsou obtížnosti, na web

 yosemity12.05.2013
Ahoj borci, nemáte někdo k zapůjčení lezeckého průvodce do Yosemit? Popřípadě nějaké info? Díky
 Re: yosemity13.05.2013
začít můžeš tady
 Re: yosemity16.05.2013
Kdyztak mi napis mail co konkretne by te zajimalo za info, neco ti treba poradim...Jinak my jsme teh

 Kalymnos12.05.2013
Prosím má niekto sprievodca z Kalymnosa v pdf, alebo inom elektronickom formáte? Poprípade na ULOZ.TO heslo k uloženému súboru. Dík. LACo
 Re: Kalymnos13.05.2013
Skontroluj mail, snáď prešiel aj s prílohami.
  Re: Kalymnos13.05.2013
Mohl bych o nej tez poprosit...?
   Re: Kalymnos14.05.2013
Průvodce na Kalymnos si kupte tam. Vychází skoro každé 2 roky nový. a v nějakých oscanovaných verzíc

 Pruvodce squamish11.05.2013
Ahoj, byl tady kdysi odkaz na stazeni pruvody squamish select, za nejakou dobu se tam chystame, nedali byste jej nekdo k dispozici??

Diky Ondra
 Re: Pruvodce squamish12.05.2013
 Jak na správné shyby11.05.2013
Zdravím.. chtěl bych se zeptat jak se vlastně dělají správné shyby? Je to do úplného visu tedy propnutí loktů a nebo jsou lokty před dalším shybem mírně ohnuté? Zatím to dělám do do visu, ale řekl bych že je to docela nápor na klouby v loktech. Ublížím si
 Re: Jak na správné shyby11.05.2013
Nechod do vystretia (na spodu maj mierne pokrcene lakte a nie uplne vypustene ramena), setris si tym
  Re: Jak na správné shyby11.05.2013
podle mě je to sporné když děláš široké nadhmatem měl by to být cvik na široký zádový sval tutíž by
 Re: Jak na správné shyby11.05.2013
Pokiaľ nejdeš do úplne vystretých lakťov, nepracujú svaly v úplnom ROM takže sa uberáš o prínos sily
 Re: Jak na správné shyby11.05.2013
Vždy jsem je zcela propinal a myslim,ze malokdo jich udělal víc než já:)Důležité je co nejrychleji n
 Re: Jak na správné shyby11.05.2013
Vždy jsem je zcela propinal a myslim,ze malokdo jich udělal víc než já:)Důležité je co nejrychleji n
 Re: Jak na správné shyby11.05.2013
Vždy jsem je zcela propinal a myslim,ze malokdo jich udělal víc než já:)Důležité je co nejrychleji n
  Re: Jak na správné shyby11.05.2013
S jakou zátěží uděláš shyb na jedné ruce?
   Re: Jak na správné shyby12.05.2013
A ty?
    Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Moc ne. Maximálně 12.
     Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Se zátěží 12 gramů? Nic moc..
     Re: Jak na správné shyby13.05.2013
Udělat shyb na jedné ruce se zátěží 20kg je jednoduché. Stačí nacvičit shyb s 30kg a zeslábnout.
   Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Dříve jsem dělal i s 10kg v pohode a uz bych to nikdy nedelal.Byla jina doba a clovek se nedostal k
    Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Ahoj, je jeste jina moznost jak stizit shyb nez to, ze ho budu delat velmi pomalu? Dik
     Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Těch možností je tolik...Malokdo da 10opak.na jedné ruce,ten si to stizi fazovanyma shybama,s nohama
      Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Diky!
       Re: Jak na správné shyby12.05.2013
Honza je Mistr světa ve shybech a ví o čem mluví, rychle nahoru a opatrně a kontrolovaně dolů, vyprd
        Re: Jak na správné shyby12.05.2013
práve bežný hobík by mal od začiatku ísť úplne do vystretia, kým je schopný zhybovať len v relatívne
         Re: Jak na správné shyby13.05.2013
úchop je taky důležitý. Z hlediska lezení shyby na tyči ti nedají tolik jako shyby s otevřeným uchop
        Uplne vyveseni13.05.2013
Bavime se tady u shybovani lezcu a ti jsou uz na neco pripraveny.Pro me bylo lepsi mezi kazdym prita

 La Turbie11.05.2013
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s lezením na La Turbie?  Jsou -li tam cesty, kde se dá lano pověsit ze shora a jsou-li tam cesty jednoduché, které zvládnou dvě děvčata, které nelezou zase tak moc? A neznáte někdo  nějaké bouldrové oblasti na Cote d
 Re: La Turbie11.05.2013
To je ale otázek.
  Re: La Turbie11.05.2013
To je ale odpověď .)
   Re: La Turbie11.05.2013
Lehké sektory v La Turbie: Gentil, Dalle d'oiseau, La Haine, Prussik, lano se tam shora hodit nedá
    Re: La Turbie11.05.2013
Díky moc! Já už na Turbie lezla a právě pamatuju, že jsme ho někdě věšeli zeshora, jen nepamatuje kd
    Re: La Turbie11.05.2013
Díky moc! Já už na Turbie lezla a právě pamatuju, že jsme ho někdě věšeli zeshora, jen nepamatuje kd
     Re: La Turbie11.05.2013
Antibes
      Re: La Turbie11.05.2013
Hned vedle, já jsem v Biotu .) Kdyby se ti/vám chtělo mě přibrat na nějaký lezení někdy, byla bych m
       Re: La Turbie11.05.2013
Zítra? Napiš mi mail. pbla4024@email.cz

 Kompletní vybavení11.05.2013
Zdravím Vás,
v úterý v Plzni vybrali auto o kompletní vybavení. Pokud by jste narazili na nějaký kousek z níže uvedeného hoďte mi prosím echo. Děkuji moc.

Lano - Dynamické lano Score 10,1 50m - Singing Rock - Zeleno-žluté - už lezen
 Re: Kompletní vybavení14.05.2013
Vloni mi v Plzni taky vybrali auto s koplet cajkama.....:-( A Bohužel, po věcech ani vidu ani slechu
 Re: Kompletní vybavení14.05.2013
asi jsou to dvě různý věci..ale pár dní zpět tu někdo v inzerci hlásil nález v nějakým parku...kompl
  Re: Kompletní vybavení14.05.2013
Děkuji za tip, kde jsi tuhle informaci nalezl? Zatím po věcech ani vidu, ani slechu :-((

 Průvodce Frankenjura10.05.2013
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jakého průvodce byste doporučovali do Frankenjury?

Diky
 Re: Průvodce Frankenjura11.05.2013
Rozhodně Röckera. Schwertner je k hovnu a nic podle něj nenaješ
  Re: Průvodce Frankenjura11.05.2013
Röcker +1
  Re: Průvodce Frankenjura11.05.2013
Já jsem si zvykl na Schwertnera a je nesmysl, to co tvrdí ten nade mnou. Má mapky dobrý (každý sekto
   Re: Průvodce Frankenjura11.05.2013
Přesně tak! Röcker a Schwertner jsou na hovno, nejlepší je Thum!!! :-D Ne, vážně, kdybych si teď kup
   Re: Průvodce Frankenjura14.05.2013
Schwertner +1, obcas budes doma prijemne prekvapeny jak tezke veci jsi vylezl az kouknes na fj.com n
  Re: Průvodce Frankenjura14.05.2013
Za mne taky určitě Röckera. Má popisky oblastí a přístupu i v angličtině, lepší mapky, názornější ob
  Re: Průvodce Frankenjura14.05.2013
Mam Schwertnera 2012 a vzdycky jsem podle neho vsechno nasel. Nikdy jsem nemel problem a jak pise Ji
 Re: Průvodce Frankenjura14.05.2013
Nejlepci pruvodce je pujcenej. Nejlip na miste pod skalou. Vetsina lezcu ho tam ma, protoze jsou skr
  Re: Průvodce Frankenjura15.05.2013
To u Jury není až tak pravda. Jednak bez průvodce hodně oblastí nenajdeš a pak se lehko může stát, ž
   Re: Průvodce Frankenjura15.05.2013
nejvic prave u jury, kde jinde, nicmene kdyz mas v kompu v praci kopii pruvodcu z frankeknjura.com
 Re: Průvodce Frankenjura15.05.2013
Rozhodně Schwartner:-)
Podle mne super celkové mapky. Zdají se schématické, ale vždy jsme pod

1   ...   522   523   524   525   526   527   528   529   530   531   532   533   534   535   536   537   538   539   540   541   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Jak na správné shyby
Zdravím.. chtěl bych se zeptat jak se vlastně dělají správné shyby? Je to do úplného visu tedy propnutí loktů a nebo jsou lokty před dalším shybem mírně ohnuté? Zatím to dělám do do visu, ale řekl bych že je to docela nápor na klouby v loktech. Ublížím si nějak, když budu shybovat se stahovákem na předloktí?
 JendaZBrna15:29:06 11.05.2013
odpovědět 
 Re: Jak na správné shyby
Nechod do vystretia (na spodu maj mierne pokrcene lakte a nie uplne vypustene ramena), setris si tym klby laktov a ramien. To iste plati aj pre visy na listach.

Asi takto: http://www.climbingstrong.com/ wp-content/ uploads/2012/07/IMG_0858.jpg (odstran medzery)
16:15:21 11.05.2013
odpovědět 
  Re: Jak na správné shyby
podle mě je to sporné když děláš široké nadhmatem měl by to být cvik na široký zádový sval tutíž by se nemělo uplně propínat ale třeba u úzkých podhmatem kdy je kladen důraz na biceps je propnutí mnohem lepší
johnny16:34:33 11.05.2013
odpovědět 
 Re: Jak na správné shyby
Pokiaľ nejdeš do úplne vystretých lakťov, nepracujú svaly v úplnom ROM takže sa uberáš o prínos sily práve v najťažej fáze celého zhybu (začiatku). Ale je to jedno - koľko ľudí, toľko chutí.
21:18:58 11.05.2013
odpovědět 
 Re: Jak na správné shyby
Vždy jsem je zcela propinal a myslim,ze malokdo jich udělal víc než já:)Důležité je co nejrychleji nahoru a KONTROLOVANE dolu a jsi v pohode.Hlavně si hlidej ramena,at jsou nahoře vzadu a dole,neboli prsa vpredu.Já je cvicil blbe fakt dlouho a preucovani je tezke a nemotivujici:)
karesak21:30:30 11.05.2013
odpovědět 
 Re: Jak na správné shyby
Vždy jsem je zcela propinal a myslim,ze malokdo jich udělal víc než já:)Důležité je co nejrychleji nahoru a KONTROLOVANE dolu a jsi v pohode.Hlavně si hlidej ramena,at jsou nahoře vzadu a dole,neboli prsa vpredu.Já je cvicil blbe fakt dlouho a preucovani je tezke a nemotivujici:)
karesak21:31:41 11.05.2013
odpovědět 
 Re: Jak na správné shyby
Vždy jsem je zcela propinal a myslim,ze malokdo jich udělal víc než já:)Důležité je co nejrychleji nahoru a KONTROLOVANE dolu a jsi v pohode.Hlavně si hlidej ramena,at jsou nahoře vzadu a dole,neboli prsa vpredu.Já je cvicil blbe fakt dlouho a preucovani je tezke a nemotivujici:)
karesak22:08:23 11.05.2013
odpovědět 
  Re: Jak na správné shyby
S jakou zátěží uděláš shyb na jedné ruce?
pbla402422:58:44 11.05.2013
odpovědět 
   Re: Jak na správné shyby
A ty?
08:36:33 12.05.2013
odpovědět 
    Re: Jak na správné shyby
Moc ne. Maximálně 12.
pbla402421:13:10 12.05.2013
odpovědět 
     Re: Jak na správné shyby
Se zátěží 12 gramů? Nic moc..
21:54:13 12.05.2013
odpovědět 
     Re: Jak na správné shyby
Udělat shyb na jedné ruce se zátěží 20kg je jednoduché. Stačí nacvičit shyb s 30kg a zeslábnout.
Bébul10:46:31 13.05.2013
odpovědět 
   Re: Jak na správné shyby
Dříve jsem dělal i s 10kg v pohode a uz bych to nikdy nedelal.Byla jina doba a clovek se nedostal k informacim o treninku jako jsou dnes.Dnes to nikomu nedoporucuji,podle mě to není potřeba a shyb se da vždy tak stizit,ze pridavani zavazi má spis větší rizika urazu nez,ze by to někdo k necemu extra potřeboval,kromě ega:)
karesak08:36:43 12.05.2013
odpovědět 
    Re: Jak na správné shyby
Ahoj, je jeste jina moznost jak stizit shyb nez to, ze ho budu delat velmi pomalu? Dik
09:50:13 12.05.2013
odpovědět 
     Re: Jak na správné shyby
Těch možností je tolik...Malokdo da 10opak.na jedné ruce,ten si to stizi fazovanyma shybama,s nohama mimo osu,unavou bicaku či predlokti před atd.U normálních smrtelniku,stačí pritahy doprava doleva,zkratit pauzy,cokoli,podivej se YouTube,tam je toho mraky.např.Hannibal for king.Hlavně je to s vlastním lezecky lehkým tělem a snizis velmi riziko zranění,které nemusí přijít teď,ale až po letech...Soustředil bych se také na kompenzacni cviky,tzv.core cviky a strecink a zavazi si nech jen na vyjimecne příležitosti.Každý chce sem tam něco zkusit a dokázat si,na co má:)
karesak10:54:39 12.05.2013
odpovědět 
      Re: Jak na správné shyby
Diky!
16:09:16 12.05.2013
odpovědět 
       Re: Jak na správné shyby
Honza je Mistr světa ve shybech a ví o čem mluví, rychle nahoru a opatrně a kontrolovaně dolů, vyprdnout se na závaží a ztěžovat jinak. Jediné s čím bych nesouhlasil na 100% je to úplné vypuštění - pokud někdo jako Honza má za sebou tisíce shybů tak mu dle mého už žádné riziko nehrozí, ale pro běžného hobíka a začátečníka bych opravu doporučil se maximálního vypuštění vyvarovat z důvodu možného poškození loktů a ramen.
 BB19:14:38 12.05.2013
odpovědět 
        Re: Jak na správné shyby
práve bežný hobík by mal od začiatku ísť úplne do vystretia, kým je schopný zhybovať len v relatívne malom počte opakovaní a intenzite. väzy aj šľachy sa tak prispôsobia záťaži a nehrozia epikondylitídy alebo problémy s kĺbami, ako keby začal poctivé zhyby robiť až v čase, keď už bude mať fyzičku na veľké počty opakovaní a brutálnu intenzitu.
23:10:05 12.05.2013
odpovědět 
         Re: Jak na správné shyby
úchop je taky důležitý. Z hlediska lezení shyby na tyči ti nedají tolik jako shyby s otevřeným uchopením, namáháš více předloktí, samozřejmě na ergonomickém oblém chytu, bez nutnosti zalomení...aspon dle mých zkušeností.
Element19:39:43 13.05.2013
odpovědět 
        Uplne vyveseni
Bavime se tady u shybovani lezcu a ti jsou uz na neco pripraveny.Pro me bylo lepsi mezi kazdym pritahem se na 3s vyvesit nebo vyklepavat jako na skalach.Jde preci vetsinou o to se zlepsit v sile ci vytrvalosti a tak je dobre o nejvice napodobovat lezeni.Bez total vyveseni si fakt nikdy neodpocinu.Ja bral hrazdu vzdy k tomu,ze musis delat vse proto,aby jsi se ji nedokazak udrzet a vymyslet,nasledne jak si odpocinout,aby jsi z ni nikdy nespadl,protoze vetsinou vetsi chyt stejne nedrzis.Na boulich me prijde lepsi spis viset, znam moc pripadu vcetne me,ze po neustalem shybovani a fixech na bouli,prisel osteparsky lokytek.
Karesak21:04:53 13.05.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi