Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231369 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 jakou lepičku?22.05.2013
Zdar. Nechal jsem si podrazit kobry a začaly klouzat. Nechal jsem tam dát Saltic extasy s tím, že má "tvrdost 69", tedy jsem si myslel, že bude měkčí a tudíž přilnavější, než původní Vibram XS Grip, kterej má "tvrdost 75". Ale ve srovn
 Re: jakou lepičku?22.05.2013
rozdíly v tom jsou jak sviňa. Ještě mám dobrou zkušenost s gumou Trax nebo tak nějak se jmenuje (od
 Re: jakou lepičku?22.05.2013
jedinkrát jsem zaváhal a dal něco jiného, než na co jsem zvyklý a s čím jsem spokojený (prý vyzkouše
 Re: jakou lepičku?22.05.2013
vibram nebo 5.10 v restday.. nic jiného nebrat ;)
 Re: jakou lepičku?22.05.2013
Nechávám Cobry podrážet v Saltiku Wibramem XS grip 2 a max. spokojenost. Kdysi jsem lezl na Extazce
  Re: jakou lepičku?02.06.2013
Hlavní problém je v tom že si dáváš lezečky podlepid jinam než do Restdayje, jsou to mistři v oboru

 Koupák? 21.05.2013
Zdarec - donesly se ke mně drby, že prý má zas fungovat Koupák. Neví někdo, co je na tom pravdy? (snad mě tu někdo nesežere, že se ptám, místo toho dojet se podívat - buď není čas, nebo je tak mokro, že by to bylo opravdu jen na tu hospodu a to se mi nech
 Re: Koupák? 22.05.2013
Také by mě to zajmalo. Když jsem tam byl minulý týden tak tam kolovaly tytéž zvěsti(dokonce něco jak

 práce na štandu21.05.2013
Čau, chci se zeptat, jak se navazujete na štandu.
Myslim, když nepoužívám odsedku a např. lezu vícedélkovou cestu a používám dvě lana (dvojčata).
Byl jsem zvyklý dělat si odsedku právě z těchto lan, ale vázal jsem to na osmičku jako, když se
 Re: práce na štandu21.05.2013
Něco je asi špatně, co dělá tenhle člověk na štandu ve vícedélce? (Odpověď: vážeme lodní uzel.)
  Re: práce na štandu21.05.2013
Myslím, že problém je v tom, že dneska koupíš set v hudaci asi za 1200 a už jsi lezec. Nemusíš být v
   Re: práce na štandu21.05.2013
Proč nemůžu na štandu udělat na laně, metr od mého navázání, oko s osmičkovým uzlem a to cvaknout do
    Re: práce na štandu21.05.2013
Můžeš. Ale je to nepraktické.
    Re: práce na štandu21.05.2013
Lodak se lepe rozvazuje.
     Re: práce na štandu21.05.2013
a posouva.
    Re: práce na štandu21.05.2013
Můžeš udělat osmičku a někam jí cvaknout, na tom není nic fatálního. Ale není pro to důvod, protože
     Re: práce na štandu21.05.2013
No já to vím, že loďák je jednoduchší ale podle prvního komentu to vypadalo jako něco fatálního.
      Re: práce na štandu21.05.2013
Moc nechápu některé komentáře.. co je sakra špatnýho na osmičce? Psal jsem důvod, že se to hůře rozv
    Re: práce na štandu21.05.2013
Když jsi navázaný, jak budeš bez odvázání dělat osmičkový uzel? Asi jsem pozadu.
     Re: práce na štandu21.05.2013
Aha, už jsem pochopil jak to je myšleno. Je to blbost. V podstatě je to jedna z nepraktických možnos
 Re: práce na štandu21.05.2013
 Re: práce na štandu21.05.2013
Lodní uzel. Hlavní důvod je, že jde uvázat jednou rukou. Další důvody tu už někdo zmínil - po zatíže
  Re: práce na štandu21.05.2013
Osobně na štandu loďák používám minimálně. Většinou cvaknu odsedku a na leně udělám pro sichr vůdčák
   Re: práce na štandu21.05.2013
No tak to děláš špatně, nebo minimálně ne ideálně. Jsou situace, kdy o odsedku můžeš přijít, jednou
    Re: práce na štandu21.05.2013
Martine, nemotáš náhodou několik protichůdných věcí? Chtěl bych vidět situaci, kdy na cvaknutí do št
    Re: práce na štandu21.05.2013
Děkuji za doporučeni studovat :)

Samozřejmě vím co je lodní uzel, dračí uzel, dvojitý
    Re: práce na štandu22.05.2013
ja delam na standu na lane osmicku nebo vudcaka. nejak zasadne prodluzovat a posunovat jsem ho nikdy
 Re: práce na štandu21.05.2013
Lodní uzel. Uvážeš jej jednou rukou, můžeš posouvat a dobře se rozvazuje. Vizuální kontrola je také
 Re: práce na štandu21.05.2013
- jedine lodak
- hlavny dovod - lodak dava preklz pri sile cca 6kn takze ak na stande poskaku
  Re: práce na štandu21.05.2013
odsedka a loďák, ideální kombinace lety ověřená.
   Re: práce na štandu21.05.2013
odsedka z expresek taky jistá kombinace, zkrátíš jednou rukou, když visíš za prst v 60st. převise, a
  Re: práce na štandu21.05.2013
Snad jenom k některejm komentářům: ztácení vodsedek, padání do vodsedek ze štandu, zoufalá nutnost c
   Re: práce na štandu21.05.2013
:) tež se mi to tak jeví.
   Re: práce na štandu21.05.2013
Zda se, ze horoskoly uz maj teorii odprednasenou, ale obavam se zaroven, ze na lodak jednou rukou v
    Re: práce na štandu21.05.2013
Při lezení vícedélekových cest, ať už odjištěných nebo po vlastním se vždycky na štandu cvakám lanem
     Re: jaká práce na štandu?22.05.2013
no hodně tu o tom bylo napsané. Dobré připomínky a náměty. Ale za sebe - hlavně na štandu nepracujte

 BCAA21.05.2013
Čau.. chtěl jsem se vás zeptat na váš názor ohledně doplňku stravy BCAA(aminokyseliny). Jaký na to máte názor? Začal jsem o tom přemýšlet, protože poslední dobou, když jdu lézt nějaké těžší cesty, tak mam problém s natažením svalů i po protažení.. a to mě
 Re: BCAA21.05.2013
Ahoj,
BCAA jsem taky zkoušel (tekutá forma) kvůli urychlení regenerace, ale žádný pozitivní e
 Re: BCAA21.05.2013
Já mám s bcaa špatné zkušenosti.. když sem si dal před lezením, tak mi vždycky strašně zatuhly šlach
 Re: BCAA21.05.2013
Zdar. Za sebe Ti můžu jakékoliv doplňky stravy v lezení doporučit až poté, co si budeš 100% jist, že
  Re: BCAA21.05.2013
Vzhledem k tomu, že dosypávám Aminostarem pouze v zimě v tréninku ,tak mi na Juru celkem v klidu zbe
   Re: BCAA21.05.2013
Zkusím teda estě zapracovat na tom protahování.. :) je teda pravda, že se protoahuj.. ale, že bych t
  Re: BCAA21.05.2013
Individuální to je, protože každé tělo zpracovává bílkoviny jinak, ale při vyšší zátěži aminokyselin
 Re: BCAA22.05.2013
IMO bys měl nejlepší to zkusit a uvidíš, téměř určitě ti to neuškodí ;-)

 umělé horolezecké stěny18.05.2013
Zdravím, jsem letošní maturantkou a mojí maturitní prací byly konstrukce lezeckých stěn. Mám dvě otázky, na které budu muset odpovědět u obhajoby.
1.Porovnejte konstrukční úroveň, technické provedení a parametry lezeckých stěn pro školní, komerční
 Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
A o čem jsi teda vlastně psala do té svojí maturitní práce, když nevíš ani z jakého materiálu jsou s
  Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
V otázce číslo 1 jde o to, jaké jsou rozdíly v lezeckých stěnách pro školní, komerční a závodní účel
   Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
No a máš v práci uvedeny česko-slovenské výrobce chytu a stěn a byla jsi na jejich interfernetových
    Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
Děkuji za návrhy těch stránek, to mi stačilo, já se si sama něco najdu :-) Lezectví není můj koníček
     Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
Tak takhle vypadají diplomky a diplomantky. Předpokládám titul Mgr. na nějaké regionálné vysoké škol
      Re: umělé horolezecké stěny19.05.2013
Část diskuse jsem stáhnul, páč je vo ničem. Marťan
       Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
jeste zes nam tady nechal ten Ktckuv utocnej slint co to zacal. Kujeme Martane. .:)
        Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
.. a na základě něhož se vyvine další ohnivá válka, kterou Marťan opět zítra smázne;)
         Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
nic se nerozvine pac je to jasny... prujem uz byl... dlasi az za 3 roky zase.. :)
          Re: umělé horolezecké stěny21.05.2013
Chachá, flejm se opět rozjel, je to jako saň, usekneš hlavu a narostou dvě další.
           dele(j)te21.05.2013
nemel to martan mazat, bo mel smaznout jen to kde se prekrocila hranice a nadavalo se :)
jina
            Re: dele(j)te21.05.2013
Myslim že to Marťan smáznul dobře, ale měl to vzít i s tím Turkovým startem. IMHO si Marťan jako adm
       Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
díky. zavazuji se nadále nekrmit trotly. to vodpoledne platí?
        Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
odpoledne nemuzu, pac sem pryc, ale pak sem ti k dispozici..
         Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
jeee promin ja myslel ze si jinej lukas proto me to tak prekvapovalo to co se plka.. beru zpet :) to
      Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Turku ty ses normalne kokot numero uno. To ze si vystudoval VUML ti fakt nedava pravo tady shazovat
       Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Pokud je Filozofická fakulta Univerzity Karlovy po roce 1991 ve skutečnosti Výzkumný ústav marxismu-
        Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
skoda ze te tam ale nenaucili elementarni slusnusti, takto to spis vypada na ten VUML
         Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Sice nevystudoval VUML, ale asi brzo VUMLem od někoho dostane - vulkanizovaný učitel marxismu-lenini
          Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Na výhružky si každý novinář rychle zvykne. Jsou to obvykle jenom slinty.
           Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Novinář :-)
      Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Turčíku, píše o tom, že je maturantkou ...

Nesuďte, abyste nebyli souzeni. Jakým soud
      Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
píše MATURANTKA, co první číst, než do toho rejpeš???
       Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
To je těžký, když Martin smáznul kus diskuse, kde si sypu popel na hlavu...
        Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
no ze sis ho tam ale nasypal hafo.. :) myslim zes vymenil VS za stredni a pokracoval v krasojizde...
         Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
A co bych jako měl říkat, než že jsem se spletl a že jsem v tomto ohledu blbej a že se nejedná o dip
          Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Kubo ale ty se nepleteš ??? Někdo je klisnička a někdo je kůň před porážkou.
           Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Vy anonymové jste fakt sladký.
            Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Sladký ANO, ale určitě ne tak chytrý jako Ty.Není chytřejšího (horolezce) než jseš Ty.A to myslím vá
          Re: umělé horolezecké stěny21.05.2013
chyba.. :)podstatou veci byla lez, to ze jsi tam vynasel soudy na cesky bouldering budiz, jako &quo
           Být mužem beze jména má své úskalí21.05.2013
Nejsem příznivcem mazání, ale asi se Marťanovi nelíbilo, že nějací přihlouplí anonymové mě označoval
            Re: Být mužem beze jména má své úskalí21.05.2013
jenze ty se s nima zahazujes a rad.. :)

prijde mi ze tem anonymum toho napises kolikr
            Re: Být mužem beze jména má své úskalí21.05.2013
Takže Kubo, když se do tebe někdo naveze tak zavoláš Marťanovy a on to smaže.A nebo to udělá automat
             Re: Být mužem beze jména má své úskalí21.05.2013
Tak to je dost vtipný... Už proto, že se s Marťanem známe jenom po mailu, a že HD a Lezec jsou v ost
              Re: Být mužem beze jména má své úskalí22.05.2013
Tak proč tady pořád diskutuješ ???
               Re: Být mužem beze jména má své úskalí22.05.2013
Protože mě to baví.
                Re: Být mužem beze jména má své úskalí07.06.2013
ne pac si slaby novinar co mele s... ;)
                 Re: Být mužem beze jména má své úskalí07.06.2013
Tak proč se mě ptáš, když to víš?
              Re: Být mužem beze jména má své úskalí08.06.2013
Tak tos mě pobavil, že Lezec a HD jsou v ostré konkurenci. Maj úplně jinou cílovku. Asi jako MF a Bl
               Re: Být mužem beze jména má své úskalí08.06.2013
Budeš se možná divit, ale naši čtenáři se přibližně ze 2/3 překrývají :-)
                Re: Být mužem beze jména má své úskalí08.06.2013
To asi myslis tak, ze 2/3 lidi co chodi na HD chodi i na lezce, ne? Naopak to fakt neplati, HD ani n
                 Re: Být mužem beze jména má své úskalí08.06.2013
jjj mas pravdu, promin, jsem hloupy.. :( ale treba na lezce chodim rad a moje flamy nasledne pekne z
                  Re: Být mužem beze jména má své úskalí09.06.2013
Takže ty otravný monology jsou jen obyčejný parazitování?
                   Re: Být mužem beze jména má své úskalí09.06.2013
Ony to nejsou monology. Akorát teď těžko rozlišíš magora, který se podepisuje mým jménem a sám se se
                    Re: Být mužem se jménem Kuba Turek má své úskalí09.06.2013
To je celkem jasný, lezec není úplnej bulvár a orientuje se pouze na lezce a těch je pět a půl.
                    Re: Být mužem beze jména má své úskalí09.06.2013
O navstevnosti viz treba statistiky.
HD:
                     Re: Být mužem beze jména má své úskalí09.06.2013
Jen jestli to není statistika z roku 2000, nikde to tam není jasně napsaný.
                     Re: Být mužem beze jména má své úskalí09.06.2013
njn plkam jako vzdy... :)
                     Re: Být mužem beze jména má své úskalí10.06.2013
:-) chytrej kluk. Ale ne zase až tak moc. Denní návštěvnost a ještě k tomu z nespolehlivého webíku,
                      Re: Být mužem beze jména má své úskalí10.06.2013
:). Průměrná denní návštěvnost. Předpokládám, že tím přehání myslíš "přehání jen u lezce"
                       Re: Být mužem beze jména má své úskalí10.06.2013
NetMonitor. Nic jiného se v Česku se zárukou nepoužívá.
                        Re: Být mužem beze jména má své úskalí10.06.2013
Dodavam odkaz, at si lide ucini nazor sami (prvni udaj je prumerna denni navstevnost z Toplistu, dru
                 Re: Být mužem beze jména má své úskalí09.06.2013
To nemusí bejt pravda. Pestrý svět má taky větší návštěvnost než Hospodářský noviny.
           Re: umělé horolezecké stěny07.06.2013
miláčkové anonymní, nikdio se s váma prát nechce a nikdy nechtěl. jenom jsem (možná nejednoznačně) v
            Re: umělé horolezecké stěny07.06.2013
mas pravdu pindo...
     Re: umělé horolezecké stěny21.05.2013
Od mé maturity uplynulo už hodně vody, ale netušil jsem, že se dnes dělají takovéto maturitní práce.
      Re: umělé horolezecké stěny21.05.2013
Hřebíček na hlavičku! K tomu právě směřoval můj první koment a uklepl jsme se s diplomantkou/maturan
    Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
Řekl bych, že když by Tereza zašla na nejbližší větší stěnu, vyhledala toho, kdo se o ni stará (ne o
     Re: umělé horolezecké stěny18.05.2013
Misto aby chodila na stenu, zeptala se tady.
Je pravda ze kdyby sla na stenu, byla by usetre
      Re: umělé horolezecké stěny19.05.2013
Terko, osobne bych Ti doporucila-mimo vyse zminovane navstevy steny-kontaktovat nekoho z vyse uveden
      Re: umělé horolezecké stěny19.05.2013
tady mas fotky a clanky tech konstrukci:
   Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Budu hodnesjsi, ale zas o tom tolik nevim...

No ve skolnich stenach vetsinou nebyva m
    Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
dyk, dylyna, dyskoteka, dýdžej, dýpparpl, ale převys tam fakt nevidím...:)
  Re: umělé horolezecké stěny09.06.2013
Jsi zamindrákovaný čurák, sem zlí ale takový je život
 Re: umělé horolezecké stěny19.05.2013
Ahoj Terko,
třeba by Ti k druhé otázce mohlo pomoci tohle:
České normy (harmonizované,
  Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Hm, rada je to sice dobrá, ale už vidím, jak přijde na stěnu a majitel jí bude povídat, co vše dělá
 Re: umělé horolezecké stěny19.05.2013
Terko,
všechny hrany lezecké stěny nesmí mít ostré hrany a drsnosti a musí být zaobleny, zejm
  Re: umělé horolezecké stěny20.05.2013
Všem, co se mi snažili nějakým způsobem pomoct, tak moc děkuji. Hodně mi to pomohlo :-)
   Re: umělé horolezecké stěny21.05.2013
V zahranici maji hrany, pres ktere jde lano, kryty kovovou listou.
    Re: umělé horolezecké stěny22.05.2013
kdezto napr. inzenyrky a inzenyrove z Jablonce pouzivaji plasty. ( maturantce Bida poradi , to joo,
 Re: umělé horolezecké stěny07.06.2013
já si udělal včera na večeři moc dobrý rizoto :)
  Re: umělé horolezecké stěny07.06.2013
ja se postim.. :) mam pak bystrejsi smysly a na lezeni uplne zuzo.. akorat pak mam divny kecy z hlad
   Re: umělé horolezecké stěny07.06.2013
Vtipné? Anonym na druhou? Nebo jsem něco nepochopil?
    Re: umělé horolezecké stěny09.06.2013
Věneček nebo rakvičku? Snad oboje...

 Petzl NAO18.05.2013
Nemáte prosímvás někdo nějaké zkušenosti s čelovkou Petzl Nao? Jední jak jsem koukal na ní nedají dopustit, druzí nadávají,plus trochu se děsím toho počítačového programování, ale zas věřím, že to může i docela pomoct. Poradil by mi někdo moudrý a zkušený
 Re: Petzl NAO20.05.2013
Ahoj. Určitě záleží na co tu čelovku chceš. já nao nám už rok a jsem maximálně spokojený. používám j
 Re: Petzl NAO20.05.2013
Taky můžu jedině doporučit. Uchycení na hlavě při běhání je úplně luxusní. 100x lepší než nějaké gum

 foto dne 17.5.17.05.2013
to bude spíš Tofana di Rozes, ne?
 Re: foto dne 17.5.17.05.2013
Je to možný, k téhle fotce nemám stoprocentní info.

 Suunto vector navod17.05.2013
Zdravím, nemáte někdo prosím česky návod k Suunto Vector?diky
 Re: Suunto vector navod17.05.2013
Kupovals za výhodnou cenu a nemáš na ně českou záruku a český manuál?
 Re: Suunto vector navod17.05.2013
Já je kupoval v českém obchodě a taky jsem tam český manuál neměl. Každopádně seženeš ho tady:

 nova boulderovka v Praze16.05.2013
vypada dobre

https://www.facebook.com/ photo.php?fbid=572311756142620&set=a.572311682809294. 1073741843.555049921202137 &t
 Re: nova boulderovka v Praze17.05.2013
Tesim, tesim! Uz je pry skoro cela osazena. Doufam, ze jak stena na lana, tak boulderovka vnese troc

 Lezečky pro děti16.05.2013
Ahojte všichni, chtěla bych poprosit o radu....jaké lezečky jsou vhodné pro děti..co se týče velikosti? Pokud je to 5ti leté dítě, které teprve začíná, má to vůbec smysl?(na druhou stranu, malý by je rád měl:-))) A pokud ano..tak asi bych řekla, že asi ne
 Re: Lezečky pro děti16.05.2013
takové ty lasportivy co mají rozsah dvě velikosti (krz utažení paty) mi připadají docela fajn, dceru
  Re: Lezečky pro děti16.05.2013
Ahoj,
kupoval sem minuly tyden zrovna male (5 let) takove zlute la sportivy. Stoji stejne co
   Re: Lezečky pro děti16.05.2013
Diky vsem za nazor a rady..v podstate jste mi potvrdili, co jsem si myslela-s tou velikosti.....a pr
  Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Lukasi mohl by jsi mě doporučit ještě nějaké kinderfreundlich lezení? dík
   Re: Lezečky pro děti17.05.2013
kinderfreudlich má několik podmínek. nejdůležitější je celková struktura skály, aby nerozhodovala tě
    Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Já bych ještě dodal pár pevných skal: Kreuzberg u Litomeřic. Pro klasiky několik pevných čtyřek v Ša
     Re: Lezečky pro děti20.05.2013
Díky za tipy na lezení s dětmi. Minulý týden jsem "objevil" třešnový lom-Lomy nad Velkou n
      Re: Lezečky pro děti20.05.2013
Jenže pro děti absolutně nevhodné. Pro děti tam jsou cca 3-4 cesty a to ještě ty děti musí být dost
    Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Vzhledem k tomu ze informaci mas docela dost, nemohl by jsi to trochu rozvest? Loni na podzim vznikl
     Re: Lezečky pro děti17.05.2013
jo, tam to žije.
   Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Nejsem sice Lukáš, ale pro děti je fajn celé Roviště. Mají tam dost dobré cesty do cca 7 UIAA. A lin
 Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Tak trochu nevím, co vlastně řešíš. Pokud jde malému o lezení na stěně, tak prakticky každá pořádná
  Re: Lezečky pro děti17.05.2013
ehm, tedy podstatné je, jestli chceme vychovávat reprezentanta (což je tedy, sorry, v pěti letech už
   Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Ty bys měl být raději zticha, co příspěvek, to perla. Je jedno, zda tady, nebo jiném tématu. Když o
    Re: Lezečky pro děti17.05.2013
týý jo, anonýmka. proč proboha?
jinak jeden o voze a druhý o koze. stěnám fakt nerozumím. já
     Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Nevím, jak to myslíš s tím, že stěnám fakt nerozumíš, ale Iva jasně psala Zatím jde o lezení na stěn
      Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Wow...to jste se ale rozepsali:-)Díky moc za rady a názory..."anonýmek" myslím přesně vyst
       Re: Lezečky pro děti17.05.2013
No, osobně bych řek, že děti patřej zejména ven (nejen pod skály), a ne do vydejchaný tělocvičny pln
        Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Opravdu fajn odpověď na dotaz na lezečky.
         Re: Lezečky pro děti19.05.2013
Presne tak.....Osobne nevidim nic spatneho na tom, kdyz chce dite zkusit lozit na stene,venku se nal
    Re: Lezečky pro děti17.05.2013
A co kdyz mu to na ty strukturu ujede, protoze narozdil od tech 4 ostatnich je na lezeni nemhlo. Co
     Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Offtopic - netýká se lezeček
    Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Pokud někoho osobně kritizuješ za jeho názory, a to ještě celkem ostře, a nepodepíšeš se pod to, dáv
     Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Á jé, další chytrák, taky vymetáš všechno a rozumíš všemu, co? Kritizovat ti jde, ale co kdybys radě
      Re: Lezečky pro děti17.05.2013
Nepsal jsi jen k tématu. Na začátku ses anonymně - v osobní rovině - opřel do Lukase B. (kterej mimo
       Re: Lezečky pro děti17.05.2013
P.S. Obecně, tohle je asi jedinej kontext, kdy je mi líto, že máme Dobu Internetovou. Kdysi (ne až t
        Re: Lezečky pro děti20.05.2013
To jste fakt takový slaboši, zbabělci a hlupáci, že neumíte věci řešit jinak, než násilím?
<
 Re: Lezečky pro děti22.05.2013
Ahoj, přidám moji zkušenost. Holkám, začínaly víceméně obě kolem dvou let venku. Tam mají klasický t
  Re: Lezečky pro děti22.05.2013
Sice jsem anonynm, ale třeba ti to nebude vadit a můj názor ti pomůže.

Dětem se v lez

1   ...   521   522   523   524   525   526   527   528   529   530   531   532   533   534   535   536   537   538   539   540   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Koupák?
Zdarec - donesly se ke mně drby, že prý má zas fungovat Koupák. Neví někdo, co je na tom pravdy? (snad mě tu někdo nesežere, že se ptám, místo toho dojet se podívat - buď není čas, nebo je tak mokro, že by to bylo opravdu jen na tu hospodu a to se mi nechce;)
Hanka22:44:05 21.05.2013
odpovědět 
 Re: Koupák?
Také by mě to zajmalo. Když jsem tam byl minulý týden tak tam kolovaly tytéž zvěsti(dokonce něco jako "za týden") ale na pohled tomu nic nenasvědčovalo...
Raději nic nečekat a být příjemně překvapen než se těšit a pak být zklamán že?
bláža00:34:38 22.05.2013
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi