Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Roviste 25.05.2013 Cau, chtěl bych se vás zeptat na to, jak je to s průvodcem na Roviště.. dá se někde stáhnout? nebo se prodává? Nemůžu to nikde najít.. a bez něj se mi tam nechce.
  Re: Roviste 25.05.2013 nahoře v menu, záložka PRŮVODCE ;-)
    Re: Roviste 25.05.2013 No když srovnám servr "lezec.cz" s Bergsteiger "rakouským kolegou" tak mě je z
      Re: Roviste 25.05.2013 Asi rakouský kolega má nějaký jiný fondy a věnují se tomu na full time placení editoři. Lezec je hob
        Re: Roviste 26.05.2013 Průvodce od Petra Obsta vůbec špatný není. Nicméně, teď se už vyplatí počkat na nového aktuálního pr
          Re: Roviste 26.05.2013 Samozřejmě,průvodce je v pořádku.Slouží spoustě lidí,najdeš podle něj oblast,jak se dostat do skal a
          Re: Roviste 26.05.2013 Není špatný, jen: chybí v něm přehledné plánky oblastí, chybí popis oblastí a přístupu do oblastí, c
            Re: Roviste 26.05.2013 Řeč je samozřejmě o průvodci od Obsta. Ten z lezce je fajn.
            Re: Roviste 26.05.2013 Obstuv pruvodcik neni nic moc, ale kazdopadne je tam hafec dulezitych informaci. Tady na lezci jsou
              Re: Roviste 26.05.2013 Nevíte někdo, kdy by měl vyjít nový průvodce ?
                Re: Roviste 27.05.2013 A kde jsou na Bergsteiger průvodce jako na Lezci? Pošli nějaký odkaz.
                  Re: Roviste 27.05.2013 rekl bych, ze mel na mysli spis bergsteigeN.at
Posilovací chyty 25.05.2013 Ahoj, nevíte prosím jak se říká takovým těm závesným chytům. Mám v novém bytě problém se zavěšením posilovací desky (samý sádrokartón) a tak řeším variantu se zavěšením něčeho do stropu. Napadly mě dřevěný koule, dala by se sem zavěsit i hrazda, a pak tyh
      Re: Posilovací chyty 27.05.2013 Při zavěšení do otvoru nejblíže k horní liště (tedy přednímu) máš sklon destičky pozitivní, tímpádem
        Re: Posilovací chyty 27.05.2013 jo tak. Ono to visy jen ze stropu. Ja to chtel privrtavat ke zdi.... Diky.
  Re: Posilovací chyty 25.05.2013 Hledání není má silná stránka. Kouknul jsem do obchodu na lezci a chyty jsem našel.. Ale budu rád za
        Re: Posilovací chyty 01.06.2013 objednano a uz mi volalo ppl ze mi to vezou.. :)
... jinak ty uplne stejny fota v ob
lupání-praskání při ohybu prstu 24.05.2013 Čau Borci,
chtěl bych od lidí, co mají podobné zkušenosti radu, co s tím. O co jde:
- jsem teď v tréninkovém období a často bouldruju a dělám visy. Žádné bolesti nemám, ale jakmile jsem v klidu a ohnu prostředníček, tak mě v něm pří ohybu sl
  Re: lupání-praskání při ohybu prstu 24.05.2013 Jo-jen bych dodal, že urazyruky.cz mam hoodně z ruky, takže nepřipadá v úvahu.Jen počítám, že někdo
  Re: lupání-praskání při ohybu prstu 24.05.2013 Jo-jen bych dodal, že urazyruky.cz mam hoodně z ruky, takže nepřipadá v úvahu.Jen počítám, že někdo
    Re: lupání-praskání při ohybu prstu 24.05.2013 Zdar, co jsem tak studoval, mohla by to být tendovaginitida, neboli trigger finger...tady na lezci j
      Re: lupání-praskání při ohybu prstu 24.05.2013 No a já se rovnou zeptám, když tento problém je dlouhodobý, je opravdu potřeba protětí šlachového po
      Re: lupání-praskání při ohybu prstu 24.05.2013 No a já se rovnou zeptám, když tento problém je dlouhodobý, je opravdu potřeba protětí šlachového po
        Re: lupání-praskání při ohybu prstu 25.05.2013 Tiez to mavam, ked to dlhodobo prezeniem na hacik. Treba ubrat a liezt viac na otvoreny uchop. Najle
      Re: lupání-praskání při ohybu prstu 25.05.2013 Při trigger finger - lupavém prstu se prst zasekává, ať už natažený nebo ohlý, při pohybiu v lupne a
        Re: lupání-praskání při ohybu prstu 25.05.2013 a mená iných špecialistov rukolekárov neposkytneš?
          Re: lupání-praskání při ohybu prstu 25.05.2013 Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše
          Re: lupání-praskání při ohybu prstu 25.05.2013 Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše
          Re: lupání-praskání při ohybu prstu 25.05.2013 Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše
Lepicka 24.05.2013 Ahoj,
shanim lepicku na opravu lezecek. Mam na jedny jen malou dirku a nechce se mi to posilat na opravu. Nechci ani rezat stary lezky. Obecne by me zajimalo, kde takovou vec sehnat. Mel bych pro to dalsi vyuziti. Diky moc za cenne rady. P.S.: odka
  Re: Lepicka 24.05.2013 no to bym mne zajimalo jak si sam na kolene chces menit lepicku, aby ta lezecka pak jeste za neco st
  Re: Lepicka 24.05.2013 Také to nepovažuji za rozumné sám si boty opravovat, ale asi máš pro to vážný důvod. Napiš si do Sal
Dobré video 23.05.2013 Zdravím, přikládám dobré video a chtěl bych se zeptat co říkáte na založení štandu pomocí té reep šňůry? Díky
http://www
  Re: Dobré video 23.05.2013 No me treba zajima i ten jistic, ktery vypada, ze celou dobu drzi obe ruce nad kyblem.
  Re: Dobré video 23.05.2013 Jo, je to v poho. Ja to taky tak delam.
    Re: Dobré video 23.05.2013 Jakou na o používáš reep šňůru prosím tě?
kN? Díky moc
      Re: Dobré video 23.05.2013 kN nevim, ale prumer je 2 mm maximalne. Tlustsi je jiz tezka.
        Re: Dobré video 23.05.2013 2mm? Vtip?
Kolik? Opravdu!
          Re: Dobré video 23.05.2013 Já taky používám 2mm...podle mě naprosto dostačující.
            Re: Dobré video 23.05.2013 Co tohle?? Dole popis...
              Re: Dobré video 24.05.2013 a ja suche zipy
          Re: Dobré video 23.05.2013 Samozřejmě vtip, a hodně blbej, určitě zas někdo zneužívá Uzlařův nick.
Když reepku, tak min
  Re: Dobré video 23.05.2013 chybí jim tam první postupové jištění cvaknuté před odlezem od štandu, zajišťující tah lana směrem n
    Re: Dobré video 24.05.2013 Mě tam na tom štandu zase chybí nahá krásná děva, která by tam točilo pivo. Velký nedostatek...
  Re: Dobré video 13.08.2013 Nevíte prosím Vás někdo, jaké mají lano? Typ, značku apod.? Díky
Meděné lávky 23.05.2013 Čau, nebyl jste někdo teď na Meděných lávkách v Tatrách? Jaké tam jsou podmínky? Firn? Led? díky
hnízdění ptáků Černolice 23.05.2013 V Černolicích na Dvojité věži - Dolní skála, v cestě Vzdechy je hnízdo, nad kruhem. Je to dravec; parťák, který ho viděl, druh nepoznal. Nelezte tam, prosím, dík.
(Hnízdo je dobře schovaný, tak mu pohyb na jinejch cestách asi nevadí, ale osobně by
  Re: hnízdění ptáků Černolice 23.05.2013 díky za upozornění, je fajn že to sem píšeš. Kouknu se tam a dám tam na místo nějakou ceduli. Martin
    Re: hnízdění ptáků Černolice 23.05.2013 Ahoj, rubrika na to na skalních oblastech je, na konkrétní skále se dají omezit časově konkrétní ces
Portugalsko 22.05.2013 Nevíte někdo o možnostech lezení/bouldrování v okolí Portugalského Porta (sever Portugalska)? Případně nemáte někdo průvodce "Rock Climbing Atlas South-West Europe and Morocco"?
  Re: tendon? 23.05.2013 Nj, nějak mi ujela desetinná čárka:DD
Tendon ambition vs master 22.05.2013 Ahoj, chci si koupit tendona a nějak nenalézám zásadní rozdíl (nebo spíše jakýkoliv rozdíl) mezi Tendon master 9,7 a Tendon ambition 9,8. Co se týče parametrů, jsou to prakticky totožná lana. Jediný rozdíl je tedy 1 mm průměru (a cena). Předpokládám, že a
  Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Ahoj Master 9,7 má jiný typ opletu. Je pletený tzv "na jednoducho". SBS systém.
    Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Díky za info!
    Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Díky za info!
  Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Pokud chceš TR + spouštění tak bych spíše doporučoval Beal WallMaster. Moc hezky se s ním pracuje, j
    Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Díky za tip, nevypadá dle popisu zle, ale asi zůstanu u osvědčených tendonů. Navíc průměr 10,5 už je
      Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Dělá se i v 10.2 .. Normálně máme 9.7, ale ta 10.2 působí jako mnohem tenčí, než ta 9.7. A hlavně n
        Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 huh, Diablo nebrat. viz nedávná diskuze zde.... evidentně nejsem jediná, kdo si s ním moc nepadl do
          Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 Co je s Diablem za problem? Mam v planu si ho poridit v 80... Mel jsem moznost ho zkusit, kamos ho m
            Re: Tendon ambition vs master 22.05.2013 kroutí se mi a notně chlupatí. jak říkám, je tu o něm jiná diskuze, počti si. nikomu ho neberu, jen
  Re: Tendon ambition vs master 23.05.2013 Z osobnej skúsenosti - jednoznačne Ambition!
    Re: Tendon ambition vs master 23.05.2013 Zcela vyjimecne musim s indianrm souhlasit. Taky mam dlouhou a velmi dobrou zkusenost s Ambition jak
      Re: Tendon ambition vs master 23.05.2013 Díky za zkušenosti. Ambition vypadá na dobrou volbu. O Diablu jsem taky četl rozporuplné reakce, tak
1
...
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
534
535
536
537
538
539
...
2263
Lepicka Ahoj,
shanim lepicku na opravu lezecek. Mam na jedny jen malou dirku a nechce se mi to posilat na opravu. Nechci ani rezat stary lezky. Obecne by me zajimalo, kde takovou vec sehnat. Mel bych pro to dalsi vyuziti. Diky moc za cenne rady. P.S.: odkaz na gumarny Puchov nepovazuju za cennou radu ;-) Ondreiy 10:54:49 24.05.2013odpovědět
  Re: Lepicka no to bym mne zajimalo jak si sam na kolene chces menit lepicku, aby ta lezecka pak jeste za neco stala ... omg myslis ze to je spravny misto kde setrit ? ale kdo chce kam pomozme mu tam ... k 13:53:51 24.05.2013odpovědět
  Re: Lepicka Také to nepovažuji za rozumné sám si boty opravovat, ale asi máš pro to vážný důvod. Napiš si do Salticku nebo Restdaye, určitě ti kousek prodají. Libor H. 17:17:50 24.05.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: