Cau, chtěl bych se vás zeptat na to, jak je to s průvodcem na Roviště.. dá se někde stáhnout? nebo se prodává? Nemůžu to nikde najít.. a bez něj se mi tam nechce.
Ahoj, nevíte prosím jak se říká takovým těm závesným chytům. Mám v novém bytě problém se zavěšením posilovací desky (samý sádrokartón) a tak řeším variantu se zavěšením něčeho do stropu. Napadly mě dřevěný koule, dala by se sem zavěsit i hrazda, a pak tyh
Čau Borci,
chtěl bych od lidí, co mají podobné zkušenosti radu, co s tím. O co jde:
- jsem teď v tréninkovém období a často bouldruju a dělám visy. Žádné bolesti nemám, ale jakmile jsem v klidu a ohnu prostředníček, tak mě v něm pří ohybu sl
Ahoj,
shanim lepicku na opravu lezecek. Mam na jedny jen malou dirku a nechce se mi to posilat na opravu. Nechci ani rezat stary lezky. Obecne by me zajimalo, kde takovou vec sehnat. Mel bych pro to dalsi vyuziti. Diky moc za cenne rady. P.S.: odka
V Černolicích na Dvojité věži - Dolní skála, v cestě Vzdechy je hnízdo, nad kruhem. Je to dravec; parťák, který ho viděl, druh nepoznal. Nelezte tam, prosím, dík.
(Hnízdo je dobře schovaný, tak mu pohyb na jinejch cestách asi nevadí, ale osobně by
Nevíte někdo o možnostech lezení/bouldrování v okolí Portugalského Porta (sever Portugalska)? Případně nemáte někdo průvodce "Rock Climbing Atlas South-West Europe and Morocco"?
Ahoj, chci si koupit tendona a nějak nenalézám zásadní rozdíl (nebo spíše jakýkoliv rozdíl) mezi Tendon master 9,7 a Tendon ambition 9,8. Co se týče parametrů, jsou to prakticky totožná lana. Jediný rozdíl je tedy 1 mm průměru (a cena). Předpokládám, že a
Čau Borci,
chtěl bych od lidí, co mají podobné zkušenosti radu, co s tím. O co jde:
- jsem teď v tréninkovém období a často bouldruju a dělám visy. Žádné bolesti nemám, ale jakmile jsem v klidu a ohnu prostředníček, tak mě v něm pří ohybu slyšitelně praskne(lupne)- ne vždy, ale po chvilce nečinnosti pstu. Jsem z toho docela nervozní a nevím kam až se to může projevit.
Když se na to soustředím, tak to začínám i cítit a bojím se, že to přejde v něco závažnějšího.
Přitom jsem si dával pozor a zatěžoval postupně!
Pokud má někdo podobné zkušenosti, tak předem děkuji za informace co s tím, nebo o co jde
Jo-jen bych dodal, že urazyruky.cz mam hoodně z ruky, takže nepřipadá v úvahu.Jen počítám, že někdo něco podobného zažil a pravděpodobnost stejného problému a zkušenosti s lkéčbou by mě mohla nasměrovat- díky!!
Jo-jen bych dodal, že urazyruky.cz mam hoodně z ruky, takže nepřipadá v úvahu.Jen počítám, že někdo něco podobného zažil a pravděpodobnost stejného problému a zkušenosti s lkéčbou by mě mohla nasměrovat- díky!!
Tiez to mavam, ked to dlhodobo prezeniem na hacik. Treba ubrat a liezt viac na otvoreny uchop. Najlepsia liecba teraz je vela chodit na skaly a liezt tam, ono to odznie. Ak budes pokracovat v tom type zatazenia co doteraz, bude sa to zhorsovat. Tesne po lezeni ak je moznost tak schladit.
Při trigger finger - lupavém prstu se prst zasekává, ať už natažený nebo ohlý, při pohybiu v lupne ale je to doprovázeno obvykle bolestí, na konci dlaně je cítit zduřelá, citlivá šlacha ohýbače prstu a právě ten lupavý fenomen když projíždí poutkem. Pokud to bude nebolí a lupe v IP kloubech tipnul bych spíš mechanickej problém tam, třeba při instabilitě vazů apod. Každopádně pokud tě to trápí pak bych si našel někoho kdo tomu rozumí, obyčejnej ortoped rukám obvykle moc nerozumí (něco o tom vim). A Hebelka neni jedinej ruko-lékař v republice, pokud to máš k němu daleko. Zdar
Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše při delší nečinnosti prstu. Je to slyšet, ale bolest ani nějaké tahání necítím. Jedině pokud se na to zaměřuju, tak prst trochu drhne, ale to je spíš silné slovo. Po zahřátí vše v normálu. Prst tejpuju kolem kloubu, tak snad to přejde!
Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše při delší nečinnosti prstu. Je to slyšet, ale bolest ani nějaké tahání necítím. Jedině pokud se na to zaměřuju, tak prst trochu drhne, ale to je spíš silné slovo. Po zahřátí vše v normálu. Prst tejpuju kolem kloubu, tak snad to přejde!
Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše při delší nečinnosti prstu. Je to slyšet, ale bolest ani nějaké tahání necítím. Jedině pokud se na to zaměřuju, tak prst trochu drhne, ale to je spíš silné slovo. Po zahřátí vše v normálu. Prst tejpuju kolem kloubu, tak snad to přejde!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.