LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
HUDYsport - Ústí nad Labem
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Svatošské skály01.06.2013
čau, chci se zeptat jak to vypada na Svatošských skálách, chystáme se tam, ale nemam dostatečně dlouhé lano a budu muset dobírat ze zhora.
Proto mě zajímá jak vypada slaňák, někde jsem viděl fotku, že tam byl jen jeden rezavej kruh, ale bylo to dos
 Re: Svatošské skály01.06.2013
myslím skálu Nevěsta s ženichem a Zámek
  Re: Svatošské skály01.06.2013
Pokud me pamet neklame tak Nevestu s Zenichem slanis do boku v pravo. Na udolku (Ohri) budes tech 35
   Re: Svatošské skály01.06.2013
Spíše mi šlo o to, jak to vypada nahoře, jestli je tam možnost dobrat nekoho, kdo poleze na druhym.
    Re: Svatošské skály01.06.2013
např.
     Re: Svatošské skály01.06.2013
Standardní solidní kruh, kterého bych se vůbec nebál....
      Re: Svatošské skály01.06.2013
Já ho teda viděl v 6:14 a taky mi nepřišlo, že by nějak extra vybočoval. V jednom místě se mi to zdá
 Re: Svatošské skály01.06.2013
Krom toho, pokud dobre pamatuju, tak muzes nahore vlastne obhodit celou vez a kruh si pojistit... Je
  Re: Svatošské skály02.06.2013
Ok, diky za info. Ptal jsem se jen proto, ze jsem zvyklej na standy ze dvou borhaku a v kruhy nemam

 Trekování a lezení v Nepálu01.06.2013
Zdarec,
Po třech měsících v Nepálu se vracím domů, takže pokud máte jakýkoliv dotazy můžu pomoct například s doporučením solidního ubytování v Kathmandu nebo doporučit tekovou agenturu a spoustu dalších věcí,,,
Zkušenností jsem tu nasbíral
 Re: Trekování a lezení v Nepálu01.06.2013
Prima. Ozvu se Ti mailem.

 ztracený průvodce30.05.2013
Ahoj, nenašel někdo, asi před třemi týdny, na Lidomorně v Krasu někdo průvodce Moravské Skály?
 Re: ztracený průvodce30.05.2013
Jestli chcete, můžu poslat emailem. Mám ho ve wordu.
  Re: ztracený průvodce30.05.2013
máš v elektronické podobě i toho novýho průvodce?
  Re: ztracený průvodce31.05.2013
ty vole nebuďte kurvy.. Vlkovi a spol to dalo práce kotel, tak si myslím, že to pětikilo co za to ch
   Re: ztracený průvodce31.05.2013
Pruvodce krasem je krasomilova bible, maly poznamecky, dokresleny lebecky, obcas smajlik obcas nena
   Re: ztracený průvodce31.05.2013
Vlkovi byla jistě dostatečnou odměnou masáž jeho ega v souvislosti se samotným vydáním průvodce, pen
  Re: ztracený průvodce31.05.2013
A to se za to v Moravský Třebový ani nestydíte? Bylo by fajn, kdybys místo sdílení, raději nějaké pr
   Re: ztracený průvodce31.05.2013
Nestydi se zasadne nikdo, nikdy a za nic. Rika se tomu pokrok a prej to nezastavis.
  Re: ztracený průvodce31.05.2013
Pochlap se a hod to na uloz.to ;-)
   Re: ztracený průvodce31.05.2013
  Re: ztracený průvodce01.06.2013
Ok, pošli mi prosím to PDFko. Ať nemusím dávat zase pětikilo za novou knížku.

 lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Ahoj Borci, tak lezení na Olympiádě v roce 2020 definitivně nebude. Jak se na to díváte ??
Můj názor je, že je to dobře, protože se bojím toho, co by po Olympiádě nastalo. Mraky nových pseudolezců.
Samozřejmě borcům jako je Adam a spol. bych
 Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Zase bude více Wrestlerů :D . Třeba :D .
  Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
nebude, zápas (sport v soutěžích od první novodobé olympiády) z programu stáhli.
   Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Škoda. Mohl bejt větší výběr elastických oděvů.
    Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
:-D a taky masek ;-) chtěl bych něco jako Naked Man
 Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Je to skandální. Ihned bych zrušil všechny sporty, který boduje komise naondulovanejch pani (akvabel
  Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
To je sice pravda, ale na druhou stranu si představ, že po Olympiádě by se spousta lidí vrhla ne ten
   Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Mýtus! :-) Lidi, kteří by na OH startovali bys na skále nepotkal. Na druhou stranu by třeba vzniklo
    Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Já nemylsel lidi, co by se účastnili závodů, ale spousta lidí, co by to viděli a chtěli být taky &qu
     Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
blbost, lezení na umělé stěně se nerovná lezení venku. Vzniklo by pár nových stěn, závodnici by byli
     Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Ty když vidíš na olympiádě nějaký sport, který neprovozuješ, tak tě to k němu přitáhne? Mě se to ted
      Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
No každopádně by to byla neuvěřitelná reklama a co znamená v dnešní době asi není potřeba vysvětlova
       Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Myslím, že vždycky bude existovat procento lidí, který to do těch hor prostě přirozeně potáhne. Sníl
        Re: lezení na olympiádě nebude30.05.2013
Jó, moje řeč. Hory jsou prostě cíl každého horolezce a je jedno, jestli kopec vylezeš nějakou 5-kou,

 Rameno -AC kloub28.05.2013
Ahoj lezci,
ma nekdo osobni zkusenost s problematickym AC kloubem ( acromioclavicularni - mezi ramenem, lopatkou a klicni kosti)?
Necim jsem si ho zmrsil, tj je mirne oteklej, v rameni lupe a brani se krajnim poloham.
Na netu je dost
 Re: Rameno -AC kloub28.05.2013
Pomohly mi dvě operace a prej už to nikdy nebude jako před tím :o)
  Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
ruku upažíš do 90 stupnů a je to OK, všechno nad 90 bolí- pak máš opravdu problém v AC kloubu. Asi n
   Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
Měl jsem stejný problém - do 90° v pohodě, při pohybu výš bolest. Opíchání nic neřeší. Za 2 měsíce j
    Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
představa artroskopie ramene jako jednoduchého výkonu se mi fakt líbí :)
     Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
Doporučuji si nejdřív zjistit, co to artroskopie je. Jedná se o banální zákrok. Více viz. třeba
    Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
představa artroskopie ramene jako jednoduchého výkonu se mi fakt líbí :)
     Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
Myšleno pro pacienta. Jen 2 díry skrz kůži, endoskopický zákrok, po zákroku není nijak omezen v pohy
      Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
co to artroskopie je vím celkem slušně. ale na to že ortopedy k takovýmto kouskům pouští až po pořá
      Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
2 diery skrz kožu, podkožie, svaly, kĺbne púzdro. Riziko poškodenia nervových zväzkov. Banálny zákro
       Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
asi jo, je fakt že proto to se u nás na tento konkrétní kloub specializují jen cca 2 ortopedi ze 14
        Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
to bylo mysleno ironicky, kretene.
         Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
však jasně. stejně jako příspěvek výše
        Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
Tak ja nevim, u nas to delaji vsichni, mladsi samozrejme pod dohledem starsich, ale funguje to. Ale
         Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
souhlasím, a hlavně v medicíně se může stát snad úplně všechno
          Re: Rameno -AC kloub30.05.2013
Artroskopie se, přestože se jedná o poměrně banální zákrok, musí provádět na operačním sále ve steri
     Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
artroskopický zákrok v koleně, v 8 ráno nástup, ve dvanáct si pro mě musela rodina přijet. Vše v caj
      Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
MUDr. Hospodár?
    Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
Mohl bys prosím uvést jméno ortopeda? Mám podobný problém a už mne nebaví že můj lékař nezná jiné ře
 Re: Rameno -AC kloub29.05.2013
Dik vsem za rady,
du za ortopedem a na sono.
At vam to leze.
J

 Totes Gebirge - Schermberg27.05.2013
Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás nebyl teď někdy v Totes Gebirge. O tomto víkendu bychom chtěli já na ferratu na Schermberg - Tassilo a nejsem si jistý sněhem, resp. kolik ho tam je. Předpovědi zatím ukazují počasí na prd a předpokl
 Re: Totes Gebirge - Schermberg28.05.2013
Vrchol Schermbergu má 2400, tam bude sníh určitě. Skály už budou odtátý do tý míry, že sníh bude jen

 Roviste25.05.2013
Cau, chtěl bych se vás zeptat na to, jak je to s průvodcem na Roviště.. dá se někde stáhnout? nebo se prodává? Nemůžu to nikde najít.. a bez něj se mi tam nechce.
 Re: Roviste25.05.2013
nahoře v menu, záložka PRŮVODCE ;-)
 Re: Roviste25.05.2013
 Re: Roviste25.05.2013
Bude snad brzo, už se na něj těším. Dílna JirkaS. Pak je ještě jeden tištěný "Vltavská žula&quo
  Re: Roviste25.05.2013
No když srovnám servr "lezec.cz" s Bergsteiger "rakouským kolegou" tak mě je z
   Re: Roviste25.05.2013
Asi rakouský kolega má nějaký jiný fondy a věnují se tomu na full time placení editoři. Lezec je hob
    Re: Roviste26.05.2013
Průvodce od Petra Obsta vůbec špatný není. Nicméně, teď se už vyplatí počkat na nového aktuálního pr
     Re: Roviste26.05.2013
Samozřejmě,průvodce je v pořádku.Slouží spoustě lidí,najdeš podle něj oblast,jak se dostat do skal a
     Re: Roviste26.05.2013
Není špatný, jen: chybí v něm přehledné plánky oblastí, chybí popis oblastí a přístupu do oblastí, c
      Re: Roviste26.05.2013
Řeč je samozřejmě o průvodci od Obsta. Ten z lezce je fajn.
      Re: Roviste26.05.2013
Obstuv pruvodcik neni nic moc, ale kazdopadne je tam hafec dulezitych informaci. Tady na lezci jsou
       Re: Roviste26.05.2013
Nevíte někdo, kdy by měl vyjít nový průvodce ?
        Re: Roviste27.05.2013
A kde jsou na Bergsteiger průvodce jako na Lezci? Pošli nějaký odkaz.
         Re: Roviste27.05.2013
rekl bych, ze mel na mysli spis bergsteigeN.at

 Posilovací chyty25.05.2013
Ahoj, nevíte prosím jak se říká takovým těm závesným chytům. Mám v novém bytě problém se zavěšením posilovací desky (samý sádrokartón) a tak řeším variantu se zavěšením něčeho do stropu. Napadly mě dřevěný koule, dala by se sem zavěsit i hrazda, a pak tyh
 Re: Posilovací chyty25.05.2013
asi myslíš tohle ne??
  Re: Posilovací chyty27.05.2013
vypadaji dobre.. nevis jak funguje to:
"a třemi úrovněmi sklonu pro variabilitu úchopu&q
   Re: Posilovací chyty27.05.2013
Při zavěšení do otvoru nejblíže k horní liště (tedy přednímu) máš sklon destičky pozitivní, tímpádem
    Re: Posilovací chyty27.05.2013
jo tak. Ono to visy jen ze stropu. Ja to chtel privrtavat ke zdi.... Diky.
 Re: Posilovací chyty25.05.2013
asi myslíš tohle ne??
  Re: Posilovací chyty25.05.2013
Původně jsem myslel tohle
   Re: Posilovací chyty25.05.2013
Porid si drevene ad amuerte; mam doma od metalious drevenou balkanu a je dokonala prave proto, ze je
 Re: Posilovací chyty25.05.2013
Hledání není má silná stránka. Kouknul jsem do obchodu na lezci a chyty jsem našel.. Ale budu rád za
  Re: Posilovací chyty27.05.2013
Koule zde:
   Re: Posilovací chyty29.05.2013
za ctvrtinovou cenu taky zde:
    Re: Posilovací chyty01.06.2013
objednano a uz mi volalo ppl ze mi to vezou.. :)

... jinak ty uplne stejny fota v ob

 lupání-praskání při ohybu prstu24.05.2013
Čau Borci,
chtěl bych od lidí, co mají podobné zkušenosti radu, co s tím. O co jde:
- jsem teď v tréninkovém období a často bouldruju a dělám visy. Žádné bolesti nemám, ale jakmile jsem v klidu a ohnu prostředníček, tak mě v něm pří ohybu sl
 Re: lupání-praskání při ohybu prstu24.05.2013
Jo-jen bych dodal, že urazyruky.cz mam hoodně z ruky, takže nepřipadá v úvahu.Jen počítám, že někdo
 Re: lupání-praskání při ohybu prstu24.05.2013
Jo-jen bych dodal, že urazyruky.cz mam hoodně z ruky, takže nepřipadá v úvahu.Jen počítám, že někdo
  Re: lupání-praskání při ohybu prstu24.05.2013
Zdar, co jsem tak studoval, mohla by to být tendovaginitida, neboli trigger finger...tady na lezci j
   Re: lupání-praskání při ohybu prstu24.05.2013
No a já se rovnou zeptám, když tento problém je dlouhodobý, je opravdu potřeba protětí šlachového po
   Re: lupání-praskání při ohybu prstu24.05.2013
No a já se rovnou zeptám, když tento problém je dlouhodobý, je opravdu potřeba protětí šlachového po
    Re: lupání-praskání při ohybu prstu25.05.2013
Tiez to mavam, ked to dlhodobo prezeniem na hacik. Treba ubrat a liezt viac na otvoreny uchop. Najle
   Re: lupání-praskání při ohybu prstu25.05.2013
Při trigger finger - lupavém prstu se prst zasekává, ať už natažený nebo ohlý, při pohybiu v lupne a
    Re: lupání-praskání při ohybu prstu25.05.2013
a mená iných špecialistov rukolekárov neposkytneš?
     Re: lupání-praskání při ohybu prstu25.05.2013
Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše
     Re: lupání-praskání při ohybu prstu25.05.2013
Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše
     Re: lupání-praskání při ohybu prstu25.05.2013
Díky všem za odpovědí/(rady)
No právě že mě v prstě lupne jen cca 2-4x za den a opravdu spíše
     Re: lupání-praskání při ohybu prstu26.05.2013
http://ww

 Lepicka24.05.2013
Ahoj,
shanim lepicku na opravu lezecek. Mam na jedny jen malou dirku a nechce se mi to posilat na opravu. Nechci ani rezat stary lezky. Obecne by me zajimalo, kde takovou vec sehnat. Mel bych pro to dalsi vyuziti. Diky moc za cenne rady. P.S.: odka
 Re: Lepicka24.05.2013
no to bym mne zajimalo jak si sam na kolene chces menit lepicku, aby ta lezecka pak jeste za neco st
 Re: Lepicka24.05.2013
Také to nepovažuji za rozumné sám si boty opravovat, ale asi máš pro to vážný důvod. Napiš si do Sal

1   ...   519   520   521   522   523   524   525   526   527   528   529   530   531   532   533   534   535   536   537   538   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Rameno -AC kloub
Ahoj lezci,
ma nekdo osobni zkusenost s problematickym AC kloubem ( acromioclavicularni - mezi ramenem, lopatkou a klicni kosti)?
Necim jsem si ho zmrsil, tj je mirne oteklej, v rameni lupe a brani se krajnim poloham.
Na netu je dost teorie takze se tu nezkousim ptat na neco co si tam muzu precist, zajimaj me osobni zkusenosti, napriklad vyzkousenej uspesnej rehabilitacni /posilovaci cvik, uspesne odzkousena medikace, v nejhorsim doporuceni dobryho ortopeda/chirurga.
Dik.
j16:18:40 28.05.2013
odpovědět 
 Re: Rameno -AC kloub
Pomohly mi dvě operace a prej už to nikdy nebude jako před tím :o)
Azbest20:31:40 28.05.2013
odpovědět 
  Re: Rameno -AC kloub
ruku upažíš do 90 stupnů a je to OK, všechno nad 90 bolí- pak máš opravdu problém v AC kloubu. Asi nechceš slyšet, že nemáš zvedat ruce a vyprdnout se na lezení. Takže: bež k ortopedovi a nech si tam něco píchnout(depotní kortikoid), většinou to vydrží tak 2-3 měsíce, před lezením se pořádně,ale opravdu dobře rozhýbej,zahřej. Ten opich bych doporučil podle potřeby max 2x. Pokud tam máš pěkně pěkně rozjetej zánět tak 3 měsíce bez lezení. Operaci bych doporučil pouze vrcholovému(profik) sportovci.
Tom07:51:38 29.05.2013
odpovědět 
   Re: Rameno -AC kloub
Měl jsem stejný problém - do 90° v pohodě, při pohybu výš bolest. Opíchání nic neřeší. Za 2 měsíce jsi ve stejným stavu. Zánět v rameni většinou sám od sebe neodezní. Já se takto s ramenem trápil 2 roky, až jsem se probojoval k ortopedovi, který mi jako první! (ti předtím to nevím z jakého důvodu odmítali) udělal sono a okamžitě zjistil, že mám zánět, že kostní výběžek to pohybem neustále dráždí a samo se to nezhojí, spíš zhorší - svalový úpon by se časem dokonce mohl narušit tak, že by se utrhnul. Provedl mi artroskopii, tj. jednoduchý zákrok, při kterém výběžek zbrousil (už nevím, jak se přesně jmenuje). Pak pár týdnů rehabilitace, ještě to trochu pobolívalo, ale časem úplně odeznělo a rameno je naprosto v pořádku. Doporučuji na nic nečekat, jdi do artroskopie.
Petr11:39:52 29.05.2013
odpovědět 
    Re: Rameno -AC kloub
představa artroskopie ramene jako jednoduchého výkonu se mi fakt líbí :)
stepan12:26:16 29.05.2013
odpovědět 
     Re: Rameno -AC kloub
Doporučuji si nejdřív zjistit, co to artroskopie je. Jedná se o banální zákrok. Více viz. třeba http://cs.medlicker.com/ 16-artroskopie-ramene-princip -indikace-a-rehabilitace/
13:42:19 29.05.2013
odpovědět 
    Re: Rameno -AC kloub
představa artroskopie ramene jako jednoduchého výkonu se mi fakt líbí :)
stepan12:26:21 29.05.2013
odpovědět 
     Re: Rameno -AC kloub
Myšleno pro pacienta. Jen 2 díry skrz kůži, endoskopický zákrok, po zákroku není nijak omezen v pohybu.
Petr12:42:58 29.05.2013
odpovědět 
      Re: Rameno -AC kloub
co to artroskopie je vím celkem slušně. ale na to že ortopedy k takovýmto kouskům pouští až po pořádném zaučení ve zvyklé operativě mě vede k závěru že se prostě o jednoduchý výkon nejedná...
stepan14:30:00 29.05.2013
odpovědět 
      Re: Rameno -AC kloub
2 diery skrz kožu, podkožie, svaly, kĺbne púzdro. Riziko poškodenia nervových zväzkov. Banálny zákrok.
Tah-sha-tunga14:33:08 29.05.2013
odpovědět 
       Re: Rameno -AC kloub
asi jo, je fakt že proto to se u nás na tento konkrétní kloub specializují jen cca 2 ortopedi ze 14, že mě to dřív nenapadlo.
stepan14:40:57 29.05.2013
odpovědět 
        Re: Rameno -AC kloub
to bylo mysleno ironicky, kretene.
16:21:00 29.05.2013
odpovědět 
         Re: Rameno -AC kloub
však jasně. stejně jako příspěvek výše
stepan16:26:58 29.05.2013
odpovědět 
        Re: Rameno -AC kloub
Tak ja nevim, u nas to delaji vsichni, mladsi samozrejme pod dohledem starsich, ale funguje to. Ale banalni zakrok to samozřejmě neni. Heslo: neni lehkych operaci (krome tech co dela nekdo jiny) je treba mit vzdy na pameti!
Pt.20:08:13 29.05.2013
odpovědět 
         Re: Rameno -AC kloub
souhlasím, a hlavně v medicíně se může stát snad úplně všechno
stepan20:14:12 29.05.2013
odpovědět 
          Re: Rameno -AC kloub
Artroskopie se, přestože se jedná o poměrně banální zákrok, musí provádět na operačním sále ve sterilním prostředí. Pacient je při operaci vpolosedě, případně leží na boku. Anestézie je při artroskopii nejčastěji celková, méně frekventovanou variantou je tzv. anestézie svodná, která znecitlivuje pouze ramenní kloub, ale jinak je pacient při vědomí. Výkon lékař zahajuje zhruba centimetrovým řezem v kůži na zadní straně ramena, kterým následně zavede do kloubní dutiny endoskop. Součástí artroskopického přístroje je i malá pumpa, která pod tlakem vhání do kloubu sterilní roztok k lepší přehlednosti a k proplachování. Následně lékař pohledem na monitor vyšetřuje tkáně uvnitř či v okolí ramenního kloubu. Během tohoto vyšetření získá informace o stavu kloubu, které nejsou schopny poskytnout jiné vyšetřovací metody, jako třeba rentgen či CT.

Poté, pokud je třeba, může lékař ihned začít s ošetřením poškozených struktur. Využívá k tomu nejrůznější nástroje, které vsune do kloubu další malou rankou na přední straně ramene. Jedná se o různé malé šroubky, skobičky a další fixátory, nebo o instrumenty k provedení stehů či jakousi odsávačku k odstranění kloubních myšek (úlomků kostí či chrupavky).

Zákrok se provádí buď ambulantně (jedná-li se pouze o vyšetření) nebo s hospitalizací maximálně na 2 dny, pokud je výkon složitější.
08:28:22 30.05.2013
odpovědět 
     Re: Rameno -AC kloub
artroskopický zákrok v koleně, v 8 ráno nástup, ve dvanáct si pro mě musela rodina přijet. Vše v cajku. Akorát to dělal ortoped, kterej se na kolena specializuje.
16:07:40 29.05.2013
odpovědět 
      Re: Rameno -AC kloub
MUDr. Hospodár?
..17:01:47 29.05.2013
odpovědět 
    Re: Rameno -AC kloub
Mohl bys prosím uvést jméno ortopeda? Mám podobný problém a už mne nebaví že můj lékař nezná jiné řešení než kortikoidy...
Šárka17:10:44 29.05.2013
odpovědět 
 Re: Rameno -AC kloub
Dik vsem za rady,
du za ortopedem a na sono.
At vam to leze.
J
J23:38:57 29.05.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi