Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Vyjímka pro Súľov 11.06.2013 Paráda, od minula se podařilo rozšířit lezení. Dobrá práce!
  Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Možné to samozřejmě je. Na Falzaregu to jde i někdy vidět. Ale to dvojité lano je určitě lepší - pad
    Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Díky za odpovědi. Mám jen jednoduché lano a k vícedélce se moc času nedostanu, tak nechci zbytečně u
  Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Je to možné a někdy i obvyklé. Staří tatranci lezou na jedničce. Švýcaři (typicky třeba gajdi s klie
    Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Bigwally se, pravda, často na jednoduchym laně lezou. Po přečtení následujícího článku (odkaz dole),
  Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 specielne na tuhle cestu si vezmi vlastni matros (smyce do hodin, nejake coky, 2-3 frendy). Na tech
    Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Počítej, že o víkendech tam je tlačenice. Naštěstí je tam těch cest více, tak si klidně připravte i
      Re: Vícedélkové lezení 14.06.2013 Zdravím, chystáme se do Paklenice a taky nelezu často vícedélky, bude mi přímo pro tuto oblast stači
        Re: Vícedélkové lezení 14.06.2013 Cesty na Anci Kuku se dolezaji na vrchol a pak se schazi, ale je spousta jinych cest, ktere se slanu
Plynové bomby v Oshi? 10.06.2013 Nevíte někdo, kde se dají sehnat plynové bomby v Oshi (Kyrgyzstán)? Ocenili bychom i konkrétní název obchodu a adresu, budeme tam mít málo času na shánění... Pomohlo by to... Díky moc...
  Re: Plynové bomby v Oshi? 10.06.2013 stav (cca) 2008: ve kseftu jsme nesehnali, ale asi by se dalo dopredu domluvit s nejakou osskou cest
    Re: Plynové bomby v Oshi? 11.06.2013 Jo jedině agentury. Ta naše měla zásoby pro půl Kyrgystánu.
      Re: Plynové bomby v Oshi? 11.06.2013 A nemohl bys nam dat kontakt na tu agenturu? Dik...
  Re: Richterweg 10.06.2013 Tušíš kolik je Richterwegů? Asi budeš muset upřesnit kterou oblast mysliš?
    Re: Richterweg 10.06.2013 Stadelwand
      Re: Richterweg 10.06.2013 dneska nejede google?
      Re: Richterweg 10.06.2013 ta sracka snad ani nestoji za prelezenie..
        Re: Richterweg 10.06.2013 Jsem začátečník a tohle se mi jako jednodenní výlet líbí.
          Re: Richterweg 10.06.2013 Sorry za lehce flame prispevek - kdyz jsem si napsal richterweg stadlwand (i s chybou), tak nasleduj
          Re: Richterweg 11.06.2013 ved práve že si začiatočník tak by si sa mal vyhýbať nestabilným, rozlámaným cestám kde ako začiatoč
  Re: Richterweg 10.06.2013
    Re: Richterweg 10.06.2013 Paráda, děkuji.
  Re: Richterweg 10.06.2013 Pěkná cesta horského charakteru. Rozhodně to není sračka. Možná pro egoistu co někde stále potřebuje
    Re: Richterweg 10.06.2013 Přesně to, co se mi líbí.
          Re: Richterweg 11.06.2013 Zase tak strašné to není. Dá se to lézt rychle. Zvlášť Stadlgrat se leze z větší části souběžně. Máš
Dvojitá kladka PETZL TANDEM CABLE 10.06.2013 Mate nekdo zkusenosti s chovanim dvojite kladky PETZL TANDEM CABLE na ocelovem lane? Zkousel sem udelat klasickej pojezd na ocelovym 8mm lane (jemnejsi pleteni 7x19) a pri jizde to pri pohledu podel lana jemne "práší". Kotouce kladky
Lezení směr Praha-Pelhřimov 10.06.2013 Ahoj. Pojedeme o víkendu směr Praha - Pelhřimov. Prosím o radu kam v tomto směru za lezením. Našel jsem Pickovickou jehlu, ale nevím jak tam řádí povodně? Pak Choustník u Tábora. Máte nějakou radu, kam jinam v této části republiky. Lezení 4-6 UIAA, né bou
  Re: Lezení směr Praha-Pelhřimov 10.06.2013 Na Pikovické jehle rozhodně povodeň neřádí, to by byla potopa světa. Jinak - Poříčí nad Sázavou, Kác
    Re: Lezení směr Praha-Pelhřimov 10.06.2013 část Poříčí se změnila ve vodopád hlavně dole Garáž, a pak kolem Prašný to dost teklo v pátek
      Re: Lezení směr Praha-Pelhřimov 10.06.2013 teď by mělo tejden bejt hezky..
  Re: Lezení směr Praha-Pelhřimov 10.06.2013 Dvě pěkné 20m skály jsou u přehrady Vřesník na Želivce (Paní skála a Na Valše). Teprve se tam chystá
Back up Kong 09.06.2013 Ahoj,
dal by se použít pro jištění při solo lezení top rope blokant Back up? Je to průmyslové jistítko a krásně ním prochází lano.
Jelenec - zákaz 09.06.2013 Zdar, neví někdo jak je to teď s lezením na Jelenci severně od Banske bystrice? Na Jamesovi jsem našel Jelence dva, jeden bez omezení a druhý s "dočasným zákazem". Jak to tedy je, případně o co jde s tím zákazem?
  Re: Jelenec - zákaz 10.06.2013 Omezeni kvuli ptakum a je cca od Kaktusu doleva az temer k te previsle hrane s nalepenyma chytama
    Re: Jelenec - zákaz 10.06.2013 Čili když jsem tam ještě nebyl a nemám tam nic vylezené, vyplatí se mi tam stále jet? :)
      Re: Jelenec - zákaz 10.06.2013 Urcite. Velke previsy jsou ale ted zatecene...tak zalezi co mas v merku
      Re: Jelenec - zákaz 10.06.2013 :-D Odhadujem, že sa nesmie liezť tak na 15, max 20 cestách... Dokopy je tam ciest okolo stovky. Tak
        Re: Jelenec - zákaz 10.06.2013 Hm, paráda. Díky za info.
presa Sloup 09.06.2013 Pujcoval jsem ve Sloupu lano a vratilo se mi dnes se čtyřma červenyma presama...
takže komu chybí?
1
...
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
534
535
536
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: