Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 21.Novák 2688 22.Bernard 2632 23.X. 2532
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Stav Kutná Hora - Vrchlice 12.06.2013 Ahoj,
nevíte někdo jak to vypadá s přístupem podél Vrchlice z Malešova a podél Vrchlice do Kutné Hory?
Děkuji,
Ahoj Tomáš
  Re: Stav Kutná Hora - Vrchlice 14.06.2013 stav neznám, ale voda je zpět v koritě. chceš-li slézat skály, tak bys měl zvládnout asi i přístup..
Asolo Eiger GV 11.06.2013 Zdar, máte někdo zkušenosti s botama Asolo Eiger GV? Jsou dostatečně zateplený a tudíž vhodný i do vyšších hor (Peru)? Váhám mezi nima a LS Batura/Batura 2.0. Ty LS mi na omak přijdou trochu víc zateplený, tak bych uvítal nějakou osobní zkušenost.
Skaly Kozelka, Svatosske...? 11.06.2013 Ahoj, chtela bych se zeptat mistne-znalych na lezeni na skalach Kozelka, Polinko, Svatosske skaly...? Jedna akce se psem nas zavede prvni tyden v cervenci do obce Zlutice (mezi Rakovnikem a Karlovymi Vary) a tak bychom tam chteli poznat mistni lezeni - js
    Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 11.06.2013 s piňďou ideální Polínko, rovina, tráva. akorát obytňákem nedojedeš až pod skálu, musíš ho nechat cc
      Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 11.06.2013 Dekuji moc, koukla jsem pres google na fotecky oblasti Polinko a vypada vazne ideal s prckem...
        Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 11.06.2013 Polínko je sice pod skalami krásná rovina, ale charakter je lezení po malých. Vzhledem k směrování c
          Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 Lezeni po malych nevadi (aspon ne me;-) u muze je to horsi...),obtiznostne nejsem uplne zacatecnik a
            Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 Kozelka je krajinově vděčná, stojí i jen za výlet a rozhled z kopce, okouknout skály, jsou to zajíma
              Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 Rekl bych ze i v okoli hlavnich sektoru je spousta mist kde jde pohodlne dat kocar nebo deku - spis
              Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 U těch Nečtin si nedokážu představit nechat dítě. Skály spadají přímo k vodě a silnici. Kozelka - by
              Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 najde se i dost cest vyborhákovaných po 2-3m
      Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 Proc ne? Zmenilo se neco? S trandem uplne napohodu, pred par lety. Jinak v horkych letnich dnech kra
        Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 Co to plácáte? Proč by si nikde neměli zalézt?? Kozelka - Super výhled, pěkná oblast a lezení je tak
          Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 Dekuji vsem za jejich nazory - nechtela jsem "rozpoutat" spory mezi Vami mistnaky;-) Kocar
            Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 12.06.2013 tady rozpoutas vasne naprosto cimkoli, staci treba zminit pocasi a okamzite vzniknou 2 frakce ktery
              Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 13.06.2013 Počasí?!? Děláš si kozy, ne! Hele sorry, myslim to s tebou dobře, ale možná by ses měl jít léčit. Hi
                Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 13.06.2013 ;-)))
  Re: Skaly Kozelka, Svatosske...? 13.06.2013 Doporučil bych ti určitě Kozelku, Svatošské skály a ještě u Karlových Varů Perštejn. To jsou v západ
Srbsko, Roviste 11.06.2013 Byl jste nekdo dnes na Rovisti nebo Srbsku? Jak to tam vypada, da se tam uz lezt?
Mammut Climax 11.06.2013 Zdravím, píši jen tak, kdyby náhodu někdo kupoval lano za dobrý peníze. Tak letos jsme koupili Mammut 9,6 Climax Classic Hudy Edition. Je to perfektní lano. Ohebné, skvělá práce s ním. Po několika slanění stále stejné, i po tahání cest, tak jištění TOP RO
  Re: Mammut Climax 12.06.2013 Váš Hudysport - od 1. června 2013 oficiální velkoobchodní a tedy i maloobchodní dodavatel zboží Mamm
  Re: Mammut Climax 12.06.2013 Základní model, na prumer 9.6 vyšší váha 62g, tvrdší rázová síla. Zajímavé jedině cenou.
  Re: Vyjímka pro Súľov 11.06.2013 Paráda, od minula se podařilo rozšířit lezení. Dobrá práce!
  Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Možné to samozřejmě je. Na Falzaregu to jde i někdy vidět. Ale to dvojité lano je určitě lepší - pad
    Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Díky za odpovědi. Mám jen jednoduché lano a k vícedélce se moc času nedostanu, tak nechci zbytečně u
  Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Je to možné a někdy i obvyklé. Staří tatranci lezou na jedničce. Švýcaři (typicky třeba gajdi s klie
    Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Bigwally se, pravda, často na jednoduchym laně lezou. Po přečtení následujícího článku (odkaz dole),
  Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 specielne na tuhle cestu si vezmi vlastni matros (smyce do hodin, nejake coky, 2-3 frendy). Na tech
    Re: Vícedélkové lezení 11.06.2013 Počítej, že o víkendech tam je tlačenice. Naštěstí je tam těch cest více, tak si klidně připravte i
      Re: Vícedélkové lezení 14.06.2013 Zdravím, chystáme se do Paklenice a taky nelezu často vícedélky, bude mi přímo pro tuto oblast stači
        Re: Vícedélkové lezení 14.06.2013 Cesty na Anci Kuku se dolezaji na vrchol a pak se schazi, ale je spousta jinych cest, ktere se slanu
Plynové bomby v Oshi? 10.06.2013 Nevíte někdo, kde se dají sehnat plynové bomby v Oshi (Kyrgyzstán)? Ocenili bychom i konkrétní název obchodu a adresu, budeme tam mít málo času na shánění... Pomohlo by to... Díky moc...
  Re: Plynové bomby v Oshi? 10.06.2013 stav (cca) 2008: ve kseftu jsme nesehnali, ale asi by se dalo dopredu domluvit s nejakou osskou cest
    Re: Plynové bomby v Oshi? 11.06.2013 Jo jedině agentury. Ta naše měla zásoby pro půl Kyrgystánu.
      Re: Plynové bomby v Oshi? 11.06.2013 A nemohl bys nam dat kontakt na tu agenturu? Dik...
  Re: Richterweg 10.06.2013 Tušíš kolik je Richterwegů? Asi budeš muset upřesnit kterou oblast mysliš?
    Re: Richterweg 10.06.2013 Stadelwand
      Re: Richterweg 10.06.2013 dneska nejede google?
      Re: Richterweg 10.06.2013 ta sracka snad ani nestoji za prelezenie..
        Re: Richterweg 10.06.2013 Jsem začátečník a tohle se mi jako jednodenní výlet líbí.
          Re: Richterweg 10.06.2013 Sorry za lehce flame prispevek - kdyz jsem si napsal richterweg stadlwand (i s chybou), tak nasleduj
          Re: Richterweg 11.06.2013 ved práve že si začiatočník tak by si sa mal vyhýbať nestabilným, rozlámaným cestám kde ako začiatoč
  Re: Richterweg 10.06.2013
    Re: Richterweg 10.06.2013 Paráda, děkuji.
  Re: Richterweg 10.06.2013 Pěkná cesta horského charakteru. Rozhodně to není sračka. Možná pro egoistu co někde stále potřebuje
    Re: Richterweg 10.06.2013 Přesně to, co se mi líbí.
          Re: Richterweg 11.06.2013 Zase tak strašné to není. Dá se to lézt rychle. Zvlášť Stadlgrat se leze z větší části souběžně. Máš
Dvojitá kladka PETZL TANDEM CABLE 10.06.2013 Mate nekdo zkusenosti s chovanim dvojite kladky PETZL TANDEM CABLE na ocelovem lane? Zkousel sem udelat klasickej pojezd na ocelovym 8mm lane (jemnejsi pleteni 7x19) a pri jizde to pri pohledu podel lana jemne "práší". Kotouce kladky
1
...
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
534
535
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: