Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fotka roku na Lezec.cz 15.06.2013 1. místo
Adrenalin Junkee, 8+
Kaitersberg - Německo - Vráťa Lukeš - by: Jirka Klír
tak povedenou fotku jsem dlouho neviděl
2. místo - všimněte si jména lezce
Trifalofasův Pilíř, Xa
Teplické Skály - Česká r
  Re: Fotka roku na Lezec.cz 15.06.2013 mám pocit, že tan "pád" v Adrenalin Junkee je pouze na fotku..proč by jinak lezl 8+ se zav
    Re: Fotka roku na Lezec.cz 15.06.2013 Uvedomely lezec pred odskokem vyuzije posledni sily na to aby maglajzak zatahnul a zbytecne neprasil
    Re: Fotka roku na Lezec.cz 20.06.2013 Správný pocit -Vráťa cestu vylezl a potom vycvakl poslední a skočil pro fotku,dvě fotky v sobě to ne
  Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 ty dvoje trencle na sobe tu fotku dost kazi...
    Re: Fotka roku na Lezec.cz 28.06.2013 Pravda, druhý trencle to zkazily. Kdybych je neměl, mohl jsem byt na fotce roku časopisu ,,Princ,,.
  Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 Trifalofasův pilíř leze Jan Nebeský ne Jana :).
  Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 foto 1 jsou dve fotky na sobe
    Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 Kde autor udělal chybičku?
      Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 chybicku asi nikde, urcite to tak chtel, ledaze by chtel aby to nebylo poznat :) . Me se to libi i t
        Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 Ten, kdo ho jistil, to musel být frajer ;-) :-D
          Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 Sou ty fotky někde k shlédnutí?
            Re: Fotka roku na Lezec.cz 18.06.2013 Co třeba zkusit záložku FOTKY ???
      Re: Fotka roku na Lezec.cz 20.06.2013 Chybičku nikde, takhle fotí zrcadlovka +200/2,8 a pozadí je asi o 50m dál
        Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Takže tvrdíš, že to není fotomontáž?
          Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 takze rika, ze hloubka ostrosti u takovehlo skla, pokud spravne zaclonis, udela tohle... :)
            Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Tyto pojmy mi něco říkají. Na montáž ukazuje kompozice. Nesedí mi poloha lana vůči skále, která je m
              Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Kdyz je to 45 stupnovy previs odspoda nahoru, tak ti rozmaznuti o skalu opravdu nehrozi. Na zacatku
                Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Nekonspiruju, netvrdím, jen jsem si myslel a zdálo se mi to takto... :-)
                  Re: Fotka roku na Lezec.cz 24.06.2013 Já taky nekonspiruju, jen tvrdím, že WTC si Amíci sestřelili sami a zdá se mi to takto;)
          Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Fotka je to magická, ale ty ostré kontury těla mi tedy vůbec nesedí..:) Takže za mě taky jen dobrý p
            Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 nevim, ale jako vyriznout neco da fakt "hodne" prace... a me ty hrany i vlasy prijdou ok..
          Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Tak znovu,fotomontáž to není,kdo někdy fotil třeba Lkovým sklem od Canonu tak chápe,a jestli cestu n
  Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Ta fotka neni vůbec tak dobrá, nic neřiká, jednou na ni koukneš a hotovo, a je hrozně statická a váž
    Re: Fotka roku na Lezec.cz 21.06.2013 Mě se líbí, dost a Jirka Klír má tady docela dost dalších pěkných fotek.
        Re: Fotka roku na Lezec.cz 24.06.2013 slaba brava mi nic teda nerika, slaba, slaba, trosku to musim nechat povalet v hlave.. :) bude to ti
          Re: Fotka roku na Lezec.cz 28.06.2013 Vidíš a já myslel, že zlato je nerez.
Srbsko 14.06.2013 Ahoj, slysel jsem zvest, ze to v Srbsku vzalo lavku, nebyl tam ted nekdy nekdo? Chteli bychom s malyma detma (= kocarek) do Alkazaru, tak jestli se tam da dostat...
Ztracená lezačka - Jickovice 14.06.2013 Zdar, v Jickovicích jsem ztratil lezačku - "původně" oranžová kobra s růžovým střapečkem na patě. Bylo to někde pod cestou zmoklá žába, nůžkokleště atd.
Info když tak na valyspeak@yahoo.com
Díky a pivo pro nálezce!
HO v Brně 14.06.2013 Ahoj!
Zhruba v polovině července se budu stěhovat do Brna. Už delší dobu uvažuji o vstupu do nějakého lezeckého oddílu. Nejsem zatím členem ČHS, jsem pouze u Alpenvereinu.
Chtěl bych aby se oddíl v zimě věnoval skialpům..
Dopo
  Re: HO v Brně 14.06.2013 Co třeba Lokálka (.eu) ?
    Re: HO v Brně 14.06.2013 Šmane....
      Re: HO v Brně 14.06.2013 Pojd k nam do HO Tesla, jezdime na skaly i do hor, v zimě na běžky i skialpy, mame bouldrovku, nejak
            Re: HO v Brně 14.06.2013 Neblázni, to jsou amatéři.
  Re: HO v Brně 14.06.2013 HO Průmyslovka?
    Re: HO v Brně 14.06.2013 Pak už jen HO Bandaska.
  Re: HO v Brně 14.06.2013 Vezme te asi kazdy oddil rad. Otazka je, zda to vubec za neco stoji. Lidi musis shanet stejne tak ja
    Re: HO v Brně 15.06.2013 To se ve Tvém oddíle nesmí jezdit se starými kámoši?
      Re: HO v Brně 15.06.2013 A co ak este nie su stary, ale mlada krv ? :)
      Re: HO v Brně 15.06.2013 Ja v oddile nejsem. Na co je oddil, kdyz se jezdi s kamosi?
        Re: HO v Brně 16.06.2013 Ta jinak. Znáš oddíl, ve kterém se nesmí lézt se starými kámoši?
          Re: HO v Brně 16.06.2013 Kubo, otazka znela trochu jinak ... hledaji se argumenty na co oddil ;-)
  Re: HO v Brně 16.06.2013 Absolvoval jsem Lokalku, jako naprosty laik. Nikdy jsem nelezl, takze me dost udivilo, ze se vubec n
Hochkonig 14.06.2013 Ahojte. Prosim vas neviete niekto ake su priblizne ceny prenocovania na Mitterfeldalm chate pod Hochkonigom? Planujeme lezenie na Torsäule a nikdy som tam nebol, tak neviem, kde by bolo najlepsie (a najmenej citelne pre penazenku) prespat. Arthurhaus ma n
  Re: Hochkonig 14.06.2013 vezmi stan a mas to zadara a muzes spat primo pod stenou a odpadnouti nastupy
  Re: Hochkonig 14.06.2013 Vezmi nejaky privat nebo Ferienwohnung (pokud vas je vic) v Mühlbach am Hochkönig a vyraz normalne r
    Re: Hochkonig 14.06.2013 No Mitterfeldalm je blíž, asi to tam bude hezčí a je tam lágr, takže by mohl beht i levnější než pok
      Re: Hochkonig 14.06.2013 Ved prave, o to mi islo, ze ked je tam lager, mohlo by to byt hadam aj tak do 15 evri a je to relati
        Re: Hochkonig 14.06.2013 Budeš-li stanovat, tak si ošetři pitnou vodu, neboť za Miterfeldalmem už není...i když teď tam asi j
          Re: Hochkonig 18.06.2013 Oki, trochu viac som pobrowsoval a zistil som, ze v podstate vsetci to riesia stanovanim, takze asi
            Re: Hochkonig 18.06.2013 hele a tak co na tu chatu zavolat, nez tady spekulovat?
            Re: Hochkonig 18.06.2013 lágr je malej a domáckej a leze se tam krz kuchyni a pak se musí do lágru a ne do pokojíčku k vnučce
            Re: Hochkonig 18.06.2013 Za 5 EUR tě na MFA nechají stanovat na dvorku. Jednoznačně nejlepší volba.
            Re: Hochkonig 18.06.2013 Dakujem vam velmi pekne za odpovede. Zavolat by som tam zavolal ,ale ked ja viem po nemecky len schm
              Re: Hochkonig 18.06.2013 kriskot, bitešén ví kostet ýbrnachtunk im lágr? finfcén? das ist gut, danke.
                Re: Hochkonig 19.06.2013 Ok, dik, pisem si to, tak uz okrem jedla si viem vypytat aj cenu za lager :)))))
  Re: Hochkonig 08.08.2024 Tak hned za Mitterfeldalm je fešácká cedule oznamující, že v Natur- a Europaschutzgebiet Kalkhochalp
podmínka v jižním Dachu 13.06.2013 Zdar, nemáte pls aktuální info o podmínce v jižním Dachu, co do množství sněhu na nástupu, ev. co do sněhu a zateklosti ve Steinerovi?
Dík
  Re: podmínka v jižním Dachu 13.06.2013 stojí to za hovno..
Magic Wood 13.06.2013 Máte někdo zkušenost s průvodcem Alpen en bloc 1, konkrétně se zpracováním Magicwoodu? Případně jakej průvodce je podle vás na Magic nejlepší? Dík.
MelloBlocco 2013 13.06.2013 Lidi byl nekdo letos v Mellu??? Dik za odpoved, idealne na mail!!!
znicena pruzina na žumaru 12.06.2013 ahoj nevite prosím nekdo kde se da opravit žumar? Mam od singing rocku pouzit poprve na horach a pruzina ktera tlaci ten ozubeny blokant na lano se protocila a uz nejde vratit zpet.co s tim?roznytovat?kde sezenu tu pruzinu a nýt?dik za radu!
  Re: znicena pruzina na žumaru 12.06.2013 sice nechápu jak se to mohlo stát, ale podle mě ti poradí u výrobce . To je jak píšeš Singing rock
  Re: znicena pruzina na žumaru 12.06.2013 sice nechápu jak se to mohlo stát, ale podle mě ti poradí u výrobce . To je jak píšeš Singing rock
    Re: znicena pruzina na žumaru 13.06.2013 kamos se mi na to ptal v sing.r.a prej to neopravi takze jim to dodavaji asi ze zahranici? Pruzina j
      Re: znicena pruzina na žumaru 14.06.2013 A nejde to reklamovat?
  Re: znicena pruzina na žumaru 13.06.2013 Singáč jumar je nejspíš vyráběn v ClimbingTechnology v Itálii. Takže by ses mohl zkusis obrátit na d
    Re: znicena pruzina na žumaru 15.06.2013 Už dávno ne. Většina SR equipmentu se vyrábí v Číně.
  Re: znicena pruzina na žumaru 14.06.2013 nehledě na to, co a kdo říkal, to pošli SR na reklamaci/posouzení.
    Re: znicena pruzina na žumaru 14.06.2013 Výroba ve stylu PRC . Kup novej , kvalitnější !
Srbsko 12.06.2013 cus, nevite jestli se da lozit uz na Blaze na Srbaci, nebo furt potrebuju snorchl...
  Re: Srbsko 12.06.2013 Taky by me to zajimalo. Nebo na Rovisti jestli se da?
1
...
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
534
...
2263
Fotka roku na Lezec.cz 1. místo
Adrenalin Junkee, 8+
Kaitersberg - Německo - Vráťa Lukeš - by: Jirka Klír
tak povedenou fotku jsem dlouho neviděl
2. místo - všimněte si jména lezce
Trifalofasův Pilíř, Xa
Teplické Skály - Česká republika - Jana Nebeský - by: Jiří Ponomarev
další pořadí, ať si každý doplní sám Teaser 11:43:43 15.06.2013odpovědět
  Re: Fotka roku na Lezec.cz mám pocit, že tan "pád" v Adrenalin Junkee je pouze na fotku..proč by jinak lezl 8+ se zavřeným MG pytlíkem?:) ale fotka je to pěkná, to jo!! 12:00:15 15.06.2013odpovědět
    Re: Fotka roku na Lezec.cz Uvedomely lezec pred odskokem vyuzije posledni sily na to aby maglajzak zatahnul a zbytecne neprasil kolem, neohrozoval zivotni prostredi.. to je ted soucast pravidel a uci se to ve vsech kurzech. 19:50:16 15.06.2013odpovědět
    Re: Fotka roku na Lezec.cz Správný pocit -Vráťa cestu vylezl a potom vycvakl poslední a skočil pro fotku,dvě fotky v sobě to nejsou a mohlo to být na ležato to je fakt. Jirka K 21:56:37 20.06.2013odpovědět
  Re: Fotka roku na Lezec.cz ty dvoje trencle na sobe tu fotku dost kazi... 00:41:34 18.06.2013odpovědět
    Re: Fotka roku na Lezec.cz Pravda, druhý trencle to zkazily. Kdybych je neměl, mohl jsem byt na fotce roku časopisu ,,Princ,,. Ale tam by se asi taky ztrhla diskuse že je to fotomontáž... Vráťa 16:54:57 28.06.2013odpovědět
  Re: Fotka roku na Lezec.cz Trifalofasův pilíř leze Jan Nebeský ne Jana :). George-JP 08:00:09 18.06.2013odpovědět
  Re: Fotka roku na Lezec.cz foto 1 jsou dve fotky na sobe lacusak 08:28:07 18.06.2013odpovědět
    Re: Fotka roku na Lezec.cz Kde autor udělal chybičku? 08:47:13 18.06.2013odpovědět
      Re: Fotka roku na Lezec.cz chybicku asi nikde, urcite to tak chtel, ledaze by chtel aby to nebylo poznat :) . Me se to libi i tak, ackoliv bych maznul vertikalne pozadi at to vypada ze fakt pada hroozne rychle. (ty bublinky za dnem pytliku si nikdo stejne nevsimne) l. 09:25:41 18.06.2013odpovědět
        Re: Fotka roku na Lezec.cz Ten, kdo ho jistil, to musel být frajer ;-) :-D Bída 17:18:29 18.06.2013odpovědět
          Re: Fotka roku na Lezec.cz Sou ty fotky někde k shlédnutí? vykuchana_ryba19:15:41 18.06.2013odpovědět
            Re: Fotka roku na Lezec.cz Co třeba zkusit záložku FOTKY ??? 21:11:50 18.06.2013odpovědět
      Re: Fotka roku na Lezec.cz Chybičku nikde, takhle fotí zrcadlovka +200/2,8 a pozadí je asi o 50m dál Jirka K 22:03:50 20.06.2013odpovědět
        Re: Fotka roku na Lezec.cz Takže tvrdíš, že to není fotomontáž? 07:16:00 21.06.2013odpovědět
          Re: Fotka roku na Lezec.cz takze rika, ze hloubka ostrosti u takovehlo skla, pokud spravne zaclonis, udela tohle... :)
fotil jsi nekdy pevnym sklem takovyhle, nebo mensi svetelnosti?
rika ti neco prace s hloubkou ostrosti?
vis co je bokeh?
:) 09:22:12 21.06.2013odpovědět
            Re: Fotka roku na Lezec.cz Tyto pojmy mi něco říkají. Na montáž ukazuje kompozice. Nesedí mi poloha lana vůči skále, která je moc vzadu. Pozice, ve které se lezec nachází je také dost daleko od skály. Musel by padat z hodně velkého převisu, který je nad horním okrajem fotky. Ten tmavý převis, co je vidět, je min. 2 metry za lezcem. Pokud nad lezcem je nějaký převis, pak mi ovšem chybí nějaké jištění. Podle směru lana je jištění hodně hluboko a vypadá to na rozmáznutí se o skálu.
Myslím, že je to složenina. Ale velmi povedená!!! 10:11:25 21.06.2013odpovědět
              Re: Fotka roku na Lezec.cz Kdyz je to 45 stupnovy previs odspoda nahoru, tak ti rozmaznuti o skalu opravdu nehrozi. Na zacatku se naleza z boku do obrovske jeskyne a pak uz jsi neustale v previsu, kde muzes padat jak chces. Holt nekdo je milovnik konspiracnich teorii :) 10:27:13 21.06.2013odpovědět
                Re: Fotka roku na Lezec.cz Nekonspiruju, netvrdím, jen jsem si myslel a zdálo se mi to takto... :-) 10:34:50 21.06.2013odpovědět
                  Re: Fotka roku na Lezec.cz Já taky nekonspiruju, jen tvrdím, že WTC si Amíci sestřelili sami a zdá se mi to takto;) honza 10:01:35 24.06.2013odpovědět
          Re: Fotka roku na Lezec.cz Fotka je to magická, ale ty ostré kontury těla mi tedy vůbec nesedí..:) Takže za mě taky jen dobrý pokus..:) Jirka 10:28:43 21.06.2013odpovědět
            Re: Fotka roku na Lezec.cz nevim, ale jako vyriznout neco da fakt "hodne" prace... a me ty hrany i vlasy prijdou ok... chtelo by to original "velkej" soubor :) ne tenhle nahled 12:36:17 21.06.2013odpovědět
          Re: Fotka roku na Lezec.cz Tak znovu,fotomontáž to není,kdo někdy fotil třeba Lkovým sklem od Canonu tak chápe,a jestli cestu neznáš tak těžko pochopíš je to velkej převis možná 40st a z pozice fotografa skála ubíhá doprava a stojí na kopci ,ale k jedné věci se přiznám-tak dobrej ,jak si někdo myslí, ve photoshopu fakt nejsem JK Jirka K 13:34:29 21.06.2013odpovědět
  Re: Fotka roku na Lezec.cz Ta fotka neni vůbec tak dobrá, nic neřiká, jednou na ni koukneš a hotovo, a je hrozně statická a vážně to vypadá jako fotomontáž i když asi neni Marek 09:40:29 21.06.2013odpovědět
    Re: Fotka roku na Lezec.cz Mě se líbí, dost a Jirka Klír má tady docela dost dalších pěkných fotek. Steve 17:48:18 21.06.2013odpovědět
      Re: Fotka roku na Lezec.cz To, že je tam pěkná skála neznamená, že je to fotka roku..Slabý barvy + špátná kompo = 2-
Sumec 09:28:33 24.06.2013odpovědět
        Re: Fotka roku na Lezec.cz slaba brava mi nic teda nerika, slaba, slaba, trosku to musim nechat povalet v hlave.. :) bude to tim ze rad BW
kompozice fajna.. zlaty rez ne :) 12:57:39 24.06.2013odpovědět
          Re: Fotka roku na Lezec.cz Vidíš a já myslel, že zlato je nerez. jirkas 17:10:33 28.06.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: