Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230899 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták
Nový Jičín - Nový Jičín
Klub Dubina - Litoměřice

Prodejny
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Fotka roku na Lezec.cz15.06.2013
1. místo
Adrenalin Junkee, 8+
Kaitersberg - Německo - Vráťa Lukeš - by: Jirka Klír
tak povedenou fotku jsem dlouho neviděl

2. místo - všimněte si jména lezce
Trifalofasův Pilíř, Xa
Teplické Skály - Česká r
 Re: Fotka roku na Lezec.cz15.06.2013
mám pocit, že tan "pád" v Adrenalin Junkee je pouze na fotku..proč by jinak lezl 8+ se zav
  Re: Fotka roku na Lezec.cz15.06.2013
Uvedomely lezec pred odskokem vyuzije posledni sily na to aby maglajzak zatahnul a zbytecne neprasil
  Re: Fotka roku na Lezec.cz20.06.2013
Správný pocit -Vráťa cestu vylezl a potom vycvakl poslední a skočil pro fotku,dvě fotky v sobě to ne
 Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
ty dvoje trencle na sobe tu fotku dost kazi...
  Re: Fotka roku na Lezec.cz28.06.2013
Pravda, druhý trencle to zkazily. Kdybych je neměl, mohl jsem byt na fotce roku časopisu ,,Princ,,.
 Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
Trifalofasův pilíř leze Jan Nebeský ne Jana :).
 Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
foto 1 jsou dve fotky na sobe
  Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
Kde autor udělal chybičku?
   Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
chybicku asi nikde, urcite to tak chtel, ledaze by chtel aby to nebylo poznat :) . Me se to libi i t
    Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
Ten, kdo ho jistil, to musel být frajer ;-) :-D
     Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
Sou ty fotky někde k shlédnutí?
      Re: Fotka roku na Lezec.cz18.06.2013
Co třeba zkusit záložku FOTKY ???
   Re: Fotka roku na Lezec.cz20.06.2013
Chybičku nikde, takhle fotí zrcadlovka +200/2,8 a pozadí je asi o 50m dál
    Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Takže tvrdíš, že to není fotomontáž?
     Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
takze rika, ze hloubka ostrosti u takovehlo skla, pokud spravne zaclonis, udela tohle... :)
      Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Tyto pojmy mi něco říkají. Na montáž ukazuje kompozice. Nesedí mi poloha lana vůči skále, která je m
       Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Kdyz je to 45 stupnovy previs odspoda nahoru, tak ti rozmaznuti o skalu opravdu nehrozi. Na zacatku
        Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Nekonspiruju, netvrdím, jen jsem si myslel a zdálo se mi to takto... :-)
         Re: Fotka roku na Lezec.cz24.06.2013
Já taky nekonspiruju, jen tvrdím, že WTC si Amíci sestřelili sami a zdá se mi to takto;)
     Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Fotka je to magická, ale ty ostré kontury těla mi tedy vůbec nesedí..:) Takže za mě taky jen dobrý p
      Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
nevim, ale jako vyriznout neco da fakt "hodne" prace... a me ty hrany i vlasy prijdou ok..
     Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Tak znovu,fotomontáž to není,kdo někdy fotil třeba Lkovým sklem od Canonu tak chápe,a jestli cestu n
 Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Ta fotka neni vůbec tak dobrá, nic neřiká, jednou na ni koukneš a hotovo, a je hrozně statická a váž
  Re: Fotka roku na Lezec.cz21.06.2013
Mě se líbí, dost a Jirka Klír má tady docela dost dalších pěkných fotek.
  Re: Fotka roku na Lezec.cz23.06.2013
   Re: Fotka roku na Lezec.cz24.06.2013
To, že je tam pěkná skála neznamená, že je to fotka roku..Slabý barvy + špátná kompo = 2-
    Re: Fotka roku na Lezec.cz24.06.2013
slaba brava mi nic teda nerika, slaba, slaba, trosku to musim nechat povalet v hlave.. :) bude to ti
     Re: Fotka roku na Lezec.cz28.06.2013
Vidíš a já myslel, že zlato je nerez.

 Srbsko14.06.2013
Ahoj, slysel jsem zvest, ze to v Srbsku vzalo lavku, nebyl tam ted nekdy nekdo? Chteli bychom s malyma detma (= kocarek) do Alkazaru, tak jestli se tam da dostat...

 Ztracená lezačka - Jickovice14.06.2013
Zdar, v Jickovicích jsem ztratil lezačku - "původně" oranžová kobra s růžovým střapečkem na patě. Bylo to někde pod cestou zmoklá žába, nůžkokleště atd.

Info když tak na valyspeak@yahoo.com

Díky a pivo pro nálezce!
 Re: Ztracená lezačka - Jickovice16.06.2013

 HO v Brně14.06.2013
Ahoj!

Zhruba v polovině července se budu stěhovat do Brna. Už delší dobu uvažuji o vstupu do nějakého lezeckého oddílu. Nejsem zatím členem ČHS, jsem pouze u Alpenvereinu.
Chtěl bych aby se oddíl v zimě věnoval skialpům..
Dopo
 Re: HO v Brně14.06.2013
Co třeba Lokálka (.eu) ?
  Re: HO v Brně14.06.2013
Šmane....
   Re: HO v Brně14.06.2013
Pojd k nam do HO Tesla, jezdime na skaly i do hor, v zimě na běžky i skialpy, mame bouldrovku, nejak
    Re: HO v Brně14.06.2013
ještě pro představu k těm skialpům co tak asi někteří z nás vymýšlí ...
     Re: HO v Brně14.06.2013
To vypadá zajímavě, díky! :)
      Re: HO v Brně14.06.2013
Neblázni, to jsou amatéři.
 Re: HO v Brně14.06.2013
  Re: HO v Brně14.06.2013
jen to ne...
 Re: HO v Brně14.06.2013
HO Průmyslovka?
  Re: HO v Brně14.06.2013
Pak už jen HO Bandaska.
 Re: HO v Brně14.06.2013
Vezme te asi kazdy oddil rad. Otazka je, zda to vubec za neco stoji. Lidi musis shanet stejne tak ja
  Re: HO v Brně15.06.2013
To se ve Tvém oddíle nesmí jezdit se starými kámoši?
   Re: HO v Brně15.06.2013
A co ak este nie su stary, ale mlada krv ? :)
   Re: HO v Brně15.06.2013
Ja v oddile nejsem. Na co je oddil, kdyz se jezdi s kamosi?
    Re: HO v Brně16.06.2013
Ta jinak. Znáš oddíl, ve kterém se nesmí lézt se starými kámoši?
     Re: HO v Brně16.06.2013
Kubo, otazka znela trochu jinak ... hledaji se argumenty na co oddil ;-)
 Re: HO v Brně16.06.2013
Absolvoval jsem Lokalku, jako naprosty laik. Nikdy jsem nelezl, takze me dost udivilo, ze se vubec n

 Hochkonig14.06.2013
Ahojte. Prosim vas neviete niekto ake su priblizne ceny prenocovania na Mitterfeldalm chate pod Hochkonigom? Planujeme lezenie na Torsäule a nikdy som tam nebol, tak neviem, kde by bolo najlepsie (a najmenej citelne pre penazenku) prespat. Arthurhaus ma n
 Re: Hochkonig14.06.2013
vezmi stan a mas to zadara a muzes spat primo pod stenou a odpadnouti nastupy
 Re: Hochkonig14.06.2013
Vezmi nejaky privat nebo Ferienwohnung (pokud vas je vic) v Mühlbach am Hochkönig a vyraz normalne r
  Re: Hochkonig14.06.2013
No Mitterfeldalm je blíž, asi to tam bude hezčí a je tam lágr, takže by mohl beht i levnější než pok
   Re: Hochkonig14.06.2013
Ved prave, o to mi islo, ze ked je tam lager, mohlo by to byt hadam aj tak do 15 evri a je to relati
    Re: Hochkonig14.06.2013
Budeš-li stanovat, tak si ošetři pitnou vodu, neboť za Miterfeldalmem už není...i když teď tam asi j
     Re: Hochkonig18.06.2013
Oki, trochu viac som pobrowsoval a zistil som, ze v podstate vsetci to riesia stanovanim, takze asi
      Re: Hochkonig18.06.2013
hele a tak co na tu chatu zavolat, nez tady spekulovat?
      Re: Hochkonig18.06.2013
lágr je malej a domáckej a leze se tam krz kuchyni a pak se musí do lágru a ne do pokojíčku k vnučce
      Re: Hochkonig18.06.2013
Za 5 EUR tě na MFA nechají stanovat na dvorku. Jednoznačně nejlepší volba.
      Re: Hochkonig18.06.2013
Dakujem vam velmi pekne za odpovede. Zavolat by som tam zavolal ,ale ked ja viem po nemecky len schm
       Re: Hochkonig18.06.2013
kriskot, bitešén ví kostet ýbrnachtunk im lágr? finfcén? das ist gut, danke.
        Re: Hochkonig19.06.2013
Ok, dik, pisem si to, tak uz okrem jedla si viem vypytat aj cenu za lager :)))))
 Re: Hochkonig08.08.2024
Tak hned za Mitterfeldalm je fešácká cedule oznamující, že v Natur- a Europaschutzgebiet Kalkhochalp

 podmínka v jižním Dachu13.06.2013
Zdar, nemáte pls aktuální info o podmínce v jižním Dachu, co do množství sněhu na nástupu, ev. co do sněhu a zateklosti ve Steinerovi?

Dík
 Re: podmínka v jižním Dachu13.06.2013
stojí to za hovno..
  Re: podmínka v jižním Dachu14.06.2013
proč?

 Magic Wood13.06.2013
Máte někdo zkušenost s průvodcem Alpen en bloc 1, konkrétně se zpracováním Magicwoodu? Případně jakej průvodce je podle vás na Magic nejlepší? Dík.

 MelloBlocco 201313.06.2013
Lidi byl nekdo letos v Mellu??? Dik za odpoved, idealne na mail!!!

 znicena pruzina na žumaru12.06.2013
ahoj nevite prosím nekdo kde se da opravit žumar? Mam od singing rocku pouzit poprve na horach a pruzina ktera tlaci ten ozubeny blokant na lano se protocila a uz nejde vratit zpet.co s tim?roznytovat?kde sezenu tu pruzinu a nýt?dik za radu!
 Re: znicena pruzina na žumaru12.06.2013
sice nechápu jak se to mohlo stát, ale podle mě ti poradí u výrobce . To je jak píšeš Singing rock
 Re: znicena pruzina na žumaru12.06.2013
sice nechápu jak se to mohlo stát, ale podle mě ti poradí u výrobce . To je jak píšeš Singing rock
  Re: znicena pruzina na žumaru13.06.2013
kamos se mi na to ptal v sing.r.a prej to neopravi takze jim to dodavaji asi ze zahranici? Pruzina j
   Re: znicena pruzina na žumaru14.06.2013
A nejde to reklamovat?
 Re: znicena pruzina na žumaru13.06.2013
Singáč jumar je nejspíš vyráběn v ClimbingTechnology v Itálii. Takže by ses mohl zkusis obrátit na d
  Re: znicena pruzina na žumaru15.06.2013
Už dávno ne. Většina SR equipmentu se vyrábí v Číně.
 Re: znicena pruzina na žumaru14.06.2013
nehledě na to, co a kdo říkal, to pošli SR na reklamaci/posouzení.
  Re: znicena pruzina na žumaru14.06.2013
Výroba ve stylu PRC . Kup novej , kvalitnější !

 Srbsko12.06.2013
cus, nevite jestli se da lozit uz na Blaze na Srbaci, nebo furt potrebuju snorchl...
 Re: Srbsko12.06.2013
Taky by me to zajimalo. Nebo na Rovisti jestli se da?

1   ...   515   516   517   518   519   520   521   522   523   524   525   526   527   528   529   530   531   532   533   534   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Fotka roku na Lezec.cz
1. místo
Adrenalin Junkee, 8+
Kaitersberg - Německo - Vráťa Lukeš - by: Jirka Klír
tak povedenou fotku jsem dlouho neviděl

2. místo - všimněte si jména lezce
Trifalofasův Pilíř, Xa
Teplické Skály - Česká republika - Jana Nebeský - by: Jiří Ponomarev

další pořadí, ať si každý doplní sám
Teaser11:43:43 15.06.2013
odpovědět 
 Re: Fotka roku na Lezec.cz
mám pocit, že tan "pád" v Adrenalin Junkee je pouze na fotku..proč by jinak lezl 8+ se zavřeným MG pytlíkem?:) ale fotka je to pěkná, to jo!!
12:00:15 15.06.2013
odpovědět 
  Re: Fotka roku na Lezec.cz
Uvedomely lezec pred odskokem vyuzije posledni sily na to aby maglajzak zatahnul a zbytecne neprasil kolem, neohrozoval zivotni prostredi.. to je ted soucast pravidel a uci se to ve vsech kurzech.
19:50:16 15.06.2013
odpovědět 
  Re: Fotka roku na Lezec.cz
Správný pocit -Vráťa cestu vylezl a potom vycvakl poslední a skočil pro fotku,dvě fotky v sobě to nejsou a mohlo to být na ležato to je fakt.
Jirka K21:56:37 20.06.2013
odpovědět 
 Re: Fotka roku na Lezec.cz
ty dvoje trencle na sobe tu fotku dost kazi...
00:41:34 18.06.2013
odpovědět 
  Re: Fotka roku na Lezec.cz
Pravda, druhý trencle to zkazily. Kdybych je neměl, mohl jsem byt na fotce roku časopisu ,,Princ,,. Ale tam by se asi taky ztrhla diskuse že je to fotomontáž...
Vráťa16:54:57 28.06.2013
odpovědět 
 Re: Fotka roku na Lezec.cz
Trifalofasův pilíř leze Jan Nebeský ne Jana :).
 George-JP08:00:09 18.06.2013
odpovědět 
 Re: Fotka roku na Lezec.cz
foto 1 jsou dve fotky na sobe
lacusak08:28:07 18.06.2013
odpovědět 
  Re: Fotka roku na Lezec.cz
Kde autor udělal chybičku?
08:47:13 18.06.2013
odpovědět 
   Re: Fotka roku na Lezec.cz
chybicku asi nikde, urcite to tak chtel, ledaze by chtel aby to nebylo poznat :) . Me se to libi i tak, ackoliv bych maznul vertikalne pozadi at to vypada ze fakt pada hroozne rychle. (ty bublinky za dnem pytliku si nikdo stejne nevsimne)
l.09:25:41 18.06.2013
odpovědět 
    Re: Fotka roku na Lezec.cz
Ten, kdo ho jistil, to musel být frajer ;-) :-D
Bída17:18:29 18.06.2013
odpovědět 
     Re: Fotka roku na Lezec.cz
Sou ty fotky někde k shlédnutí?
 vykuchana_ryba19:15:41 18.06.2013
odpovědět 
      Re: Fotka roku na Lezec.cz
Co třeba zkusit záložku FOTKY ???
21:11:50 18.06.2013
odpovědět 
   Re: Fotka roku na Lezec.cz
Chybičku nikde, takhle fotí zrcadlovka +200/2,8 a pozadí je asi o 50m dál
Jirka K22:03:50 20.06.2013
odpovědět 
    Re: Fotka roku na Lezec.cz
Takže tvrdíš, že to není fotomontáž?
07:16:00 21.06.2013
odpovědět 
     Re: Fotka roku na Lezec.cz
takze rika, ze hloubka ostrosti u takovehlo skla, pokud spravne zaclonis, udela tohle... :)
fotil jsi nekdy pevnym sklem takovyhle, nebo mensi svetelnosti?
rika ti neco prace s hloubkou ostrosti?
vis co je bokeh?
:)
09:22:12 21.06.2013
odpovědět 
      Re: Fotka roku na Lezec.cz
Tyto pojmy mi něco říkají. Na montáž ukazuje kompozice. Nesedí mi poloha lana vůči skále, která je moc vzadu. Pozice, ve které se lezec nachází je také dost daleko od skály. Musel by padat z hodně velkého převisu, který je nad horním okrajem fotky. Ten tmavý převis, co je vidět, je min. 2 metry za lezcem. Pokud nad lezcem je nějaký převis, pak mi ovšem chybí nějaké jištění. Podle směru lana je jištění hodně hluboko a vypadá to na rozmáznutí se o skálu.
Myslím, že je to složenina. Ale velmi povedená!!!
10:11:25 21.06.2013
odpovědět 
       Re: Fotka roku na Lezec.cz
Kdyz je to 45 stupnovy previs odspoda nahoru, tak ti rozmaznuti o skalu opravdu nehrozi. Na zacatku se naleza z boku do obrovske jeskyne a pak uz jsi neustale v previsu, kde muzes padat jak chces. Holt nekdo je milovnik konspiracnich teorii :)
10:27:13 21.06.2013
odpovědět 
        Re: Fotka roku na Lezec.cz
Nekonspiruju, netvrdím, jen jsem si myslel a zdálo se mi to takto... :-)
10:34:50 21.06.2013
odpovědět 
         Re: Fotka roku na Lezec.cz
Já taky nekonspiruju, jen tvrdím, že WTC si Amíci sestřelili sami a zdá se mi to takto;)
honza10:01:35 24.06.2013
odpovědět 
     Re: Fotka roku na Lezec.cz
Fotka je to magická, ale ty ostré kontury těla mi tedy vůbec nesedí..:) Takže za mě taky jen dobrý pokus..:)
Jirka10:28:43 21.06.2013
odpovědět 
      Re: Fotka roku na Lezec.cz
nevim, ale jako vyriznout neco da fakt "hodne" prace... a me ty hrany i vlasy prijdou ok... chtelo by to original "velkej" soubor :) ne tenhle nahled
12:36:17 21.06.2013
odpovědět 
     Re: Fotka roku na Lezec.cz
Tak znovu,fotomontáž to není,kdo někdy fotil třeba Lkovým sklem od Canonu tak chápe,a jestli cestu neznáš tak těžko pochopíš je to velkej převis možná 40st a z pozice fotografa skála ubíhá doprava a stojí na kopci ,ale k jedné věci se přiznám-tak dobrej ,jak si někdo myslí, ve photoshopu fakt nejsem JK
Jirka K13:34:29 21.06.2013
odpovědět 
 Re: Fotka roku na Lezec.cz
Ta fotka neni vůbec tak dobrá, nic neřiká, jednou na ni koukneš a hotovo, a je hrozně statická a vážně to vypadá jako fotomontáž i když asi neni
Marek09:40:29 21.06.2013
odpovědět 
  Re: Fotka roku na Lezec.cz
Mě se líbí, dost a Jirka Klír má tady docela dost dalších pěkných fotek.
Steve17:48:18 21.06.2013
odpovědět 
  Re: Fotka roku na Lezec.cz
http://www.lezec.cz/reference.php?print=1&key=7476

bafa golu :) taky pekna pracicka.. :)
22:30:24 23.06.2013
odpovědět 
   Re: Fotka roku na Lezec.cz
To, že je tam pěkná skála neznamená, že je to fotka roku..Slabý barvy + špátná kompo = 2-

Sumec09:28:33 24.06.2013
odpovědět 
    Re: Fotka roku na Lezec.cz
slaba brava mi nic teda nerika, slaba, slaba, trosku to musim nechat povalet v hlave.. :) bude to tim ze rad BW

kompozice fajna.. zlaty rez ne :)
12:57:39 24.06.2013
odpovědět 
     Re: Fotka roku na Lezec.cz
Vidíš a já myslel, že zlato je nerez.
 jirkas17:10:33 28.06.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi