Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Batohy Salewa 22.06.2013 Máte někdo zkušenosti s batohama salewa? Vybírám mezi MOUNTAIN GUIDE 38 CF ALPINDONNA a PEUTEREY 42+. Chci to na lezení v alpách a potřebuju aby se mi do toho vešly všechny cajky. Nevim jak s těma litrama mám totiž ortovox 35 haute route a je to docela ma
  Re: Batohy Salewa 22.06.2013 Alpidona je u Salewy označení pro dámský batoh.
  Re: Batohy Salewa 22.06.2013 PEUTEREY 40 od Milletu je dobrý batoh.
    Re: Batohy Salewa 24.06.2013 Tak Millet bych asi nevyzdvihoval. To ten Salewáckej je lepší.
  Re: Batohy Salewa 23.06.2013 To máš tak, do 25 let ti nejspíš bude vyhovovat batoh z druhé ruky, hlavn když má objem tak kolem 70
  Re: Batohy Salewa 24.06.2013 S batohama Salewa mám pouze ty nejhorší zkušenosti. Konkrétně s Puterey, který jsme měl. Nejhorší ba
Hledám spolulezce 21.06.2013 Zdar hledám spolulezce z okolí Litomyšle neb poličky . Jsem začátečník, ale snaha a trpělivost mi nechybí.
  Re: Hledám spolulezce 22.07.2013 Ahoj, ráda vidím takový příspěvek. Jestli je to ještě aktuální, tak hledám parťáka na pravidelné lez
    Re: Hledám spolulezce 09.04.2016 Tuším,že už téma asi není aktuální,ale taky by se mi hodil spolulezec - já Litomyšlák začátečník :D
  Re: Rock Empire Vector 21.06.2013 Zkušenosti mám a jsou velmi pozitivní. Má je spolulezkyně. Lezl jsem s nima v Tatroch, na vápně v &q
čistka na Vaňousech 19.06.2013 Zdravím, jen by mě zajímalo, kdo a proč "vyčistil" během víkendu nebo pondělka kompletně Vaňousovy díry na Holštejně od veškerých "erárních" věcí, včetně (občas dost důležitých) smyček, expresek, mailonek apod. Díky.
  Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 ...zeptej se jedné nejmenované opruzeniny, ten dělá že ví vždy a vše (:
    Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Zdarec,
tak po rychle konzultaci se samotnym VELKYM mohu sdelit, ze on to nebyl jak se zde ne
      Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 zas o tolik nejde, jen, že někteří měli rozlezený projekty a navěšený svoje cajky v cestách, stejně
        Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Smyčka v nástupu Mauglího už tam není tak měsíc...onen šutr za kerý byla namotaná odešel...
A
          Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Tady si někdo myslí, že mu skály patří a může si neomezeně rozhodovat, kde kdo může udělat cestu. Al
          Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Ne že bych Vlka měl rád, ale ten "projekt" vedle myší šedí byl fakt úlet. Na to si vemte b
            Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Takže malá rekapitulace pro všechny, pryč je smyčka z hodin u Mauglího cesty i s kamenem, který vynd
              Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 ....no vida....tož ví někdo něco více? Samotnému nejvíc-nejvyššímu se tímto samozřejmě omlouvám. A c
              Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Co bude místo smyčky v nástupu Mauglího cesty? Měla přeci jen své opodstatnění.
                Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Bude tam zase smyčka. Jen musím najít na to volnou chvíli.
                  Re: čistka na Vaňousech 21.06.2013 Já bych tam vrtl borhák nebo nedvál nic. Eráky jsou časem nebezpečný, ale nikdo je už nemění. Viz pá
                    Re: čistka na Vaňousech 21.06.2013 Ale mění Leošáku, tuhle jse zrovna měnil dvakrát, na Evropě jsem taky měnil dva roky zpátky, teď se
                      Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 Ja bych taky hlasoval pro borhak. Dobry by bylo menit smycky kazdy rok po zime a do toho se nikomu n
                        Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 Jen dodam k tomu predchozimu, souhlasim s tim tvrzenim - borhak nebo nic.
                          Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 souhlasm s Vlkem... ta smyčka je tam jako morálová podpora... pochybuju o tom, že to ní někdy někdo
                            Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 Co ti brani si tam tumhle moralovou podporu sam provlect?
                              Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 To samé, co brání si dát třeba friendy pod prvním ve Volání divočiny, jelikož mnozí tvrdí: jsme přec
svatba 19.06.2013 Mám dotaz úplně mimo mísu. Příští víkend se nám žení kámoš horolezec a chtěli bychom mu to nějakým způsobem zpestřit. Můžete poradit, co jste dělali kámošům. Dík za tipy. D.
  Re: svatba 19.06.2013 kamarad horolezec, ktery necte lezce, takze se nedozvi, co mu pripravujete? :) Jinak mne treba pripn
    Re: svatba 19.06.2013 ten má včil jiné starosti, než sledovat lezce. Se ještě dává dohromady po víkendové zapíječce svobod
  Re: svatba 19.06.2013 My unesli nevěstu (taky lezkyně) a pěkně s lavičku ji vytáhli tak 15m na strom.
    Re: svatba 20.06.2013 My jsme se jen vylili a dotyčná mu to časem zpestřila sama...
  Re: svatba 20.06.2013 Nejlepsi zpestreni je unos zenicha. Tolik nasranejch xichtu se pak jentak nevidi.
  Re: svatba 20.06.2013 vyřiďte mu termín obřadu na 9 večer. Může se celý den lézt.
Tendon blok Ova 19.06.2013 Chtěl bych se zeptat zda v Tendon bloku v Ove musim mit vlastni presa na stenu ci ne.
  Re: Tendon blok Ova 19.06.2013 Presa vlastní
Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 Zdravím všechny, sháním informace, "vodítka", tipy - zda-li neexistuje nějaký ucelený přehled turistických tras (kniha) v měřítku 1:100tis pro alpské země.
Vím, že u nás v ČR takový atlas existuje (mám jej doma), zkouším tedy, jestli neví
  Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 jako papírové? nové? a tančit menuet bys nechtěl? se sextantem umíš?
máš tady strejdu
    Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 Nepřijde mi to jako chujovina, přecijen se např. v dárkovém papíru líp vyjímá knížka, než lísteček s
      Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 jak bylo již níže zmíněno: turistická mapa padesátka na čr, tu jsem dal starouškum k vánocum někdy p
        Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 Tak čtvrtmetr by ten fascikl asi měl, o tom žádná. Ale zas by se dobře vyjímal v knihovně a dalo by
          Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 jó časy se mění, tuhle jsem rval do kontejneru asi osm dílů papírové encyklopedie jakési. pokud to n
            Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 Jojo, je to asi fakt. Časy se změnily... koneckonců docela dobrá útěcha, až v mrazivým bivaku chcípn
              Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 to jistě. turistická mapa velkého měřítka furt vede papírová (nebo vytištěná z oeav disku).
                Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 Ta hranice je imho jasná - aby daná aktivita ještě měla smysl. OB s GPS je nesmysl, to je geocaching
  Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 ČR a Alpy je snad trochu rozdíl :) ... dokážeš si představit jak by byla knížka/atlas tlustá? Existu
    Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 20.06.2013 viz mé upřesnění dotazu
  Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 19.06.2013 Zkus se poptat v Kiwi v Jungmance v Praze.
  Re: Mapy, turistické atlasy alpských zemí 20.06.2013 Upřesním dotaz. Mám doma Turistický atlas ČR v 1:100tis. Sháním něco podobného pro alpské země (nemy
Tanvald Pruvodce 18.06.2013 Ahoj neměl byste někdo bližší info o boulderingove oblasti pobliž tanvaldu popřipadě pruvodce?
  Re: Tanvald Pruvodce 22.06.2013 Tištěnej asi není, stačil by ti kontakt na ty zabijáky, co to lezou...?
polité lano? 18.06.2013 Ahoj, mám takový typicky ženský dotaz: dcerka polila lano náplní do bublifuku. Pochopitelně vyperem/vymácháme v čisté vodě. Nicméně by mne zajímalo, pro čisté svědomí, nakolik to tomu lanu doopravdy vadí, tedy nakolik je či není nadále bezpečné. Tak zkouš
  Re: polité lano? 19.06.2013 Ahoj,
nepředpokládám, že by náplň do bublifuku vadila. S tím praním bych to nepřeháně
  Re: polité lano? 19.06.2013 bych to nechal koňovi. bublifuk (legálně prodávaný v našem kraji) je prakticky neškodný i v případě,
    Re: polité lano? 20.06.2013 Pokud skutečně platí, že (oficiální) náplň do bublifuku je prakticky neškodná i při vypití - což nev
      Re: polité lano? 20.06.2013 "při požití vypijte větší množství vody". on ani jar na nádobí neublíží, akorát budeme prd
        Re: polité lano? 20.06.2013 "při požití vypijte větší množství vody" - tak to asi jo. Jinak bych to i předpokládal jen
Srbsko stále mokré 18.6. 18.06.2013 Proteka prava cast Blazi.Vlastina.Stitek-tezke cesty. I Fotogenicka vlhka. Muze vytekat klidne jeste dva tydny
1
...
513
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
...
2263
  Re: Rock Empire Vector Zkušenosti mám a jsou velmi pozitivní. Má je spolulezkyně. Lezl jsem s nima v Tatroch, na vápně v "Arcu", slepenci na Súľově. Z pruřezu mají nepravidlný lichoběžníkový tvar. Výborně se zakládají a drží tam, kde klasické vklíněnce Kouba/RockEmpire vypadávají. Za sebe mohu koupi doporučit. vonkreuz 20:57:48 21.06.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: