Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder Cave Bar - Opava
Squashová hala - Bezdružice
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Kampaň Adidasu25.06.2013
Na pravé straně lezce je chvílemi reklama na tuto akci:

http://www.pohora.cz/lezte-bezpecne

Myslíte si, ž
 Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
A proč se ptáš na Lezci? Pokud tě to opravdu zajímá, tak by měl dotaz směřovat na CHKO, ne? Nebo na
  Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Jestliže někdo stále považuje lezec.cz za komunitní web, ptám se na názor komunity. Mě osobně to tře
   Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Tak tedy pokud tě zajímá názor náhodného čtenáře Lezce, tak ano, mě se akce líbí a nevadí mi.
 Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
tu máš dokaz toho že aj tie vaše zaprdene pieskovcove tradicie končia tam kde začina komernčný záuje
  Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Ještě že znám i inteligentní lidi ze Slovenska.
 Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
No bude to do budoucna ještě sranda :-) Lezení se stává masovější a komerčnější a do budoucna budeme
  Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
To máš tak - před rokem jsem tu na toto téma psal byl jsem za úplného idiota. Lezecká komunita není
   Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Udajne se akce inspirovala dokumentem "Smejdi" a prej to bude vazne vostry.
   Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Je otázka jestli s tím vůbec něco dělat jde.
Jak do mladé generace dostat úctu k přírodě, úc
    Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Samozřejmě, že jde. Ale nečekej, že to půjde odspodu. Řešení musí přijít shora, tedy ze strany ČHS.
    Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
odkdy se na SummitPostu resi poradi?
 Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
njn českému adidasu asi přišel manažerský befel z centrály -> zvýšit prodej v populárním sektrou
  Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Spíš Adi Dasshofer zatlačil na svoje továrny, aby vyrobily nejenom fotbalové trenýrky, ale také outd
   Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
nahodou adidas prevzal výrobu lezeček fiveten pokud vim tak už do lezeni take ma co kecat :)
    Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Podle mě proč ne."Povedená" a sponzorovaná akce pro každého.Za chvilku bude moc chodid do
     Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
...Těžko od cca 20ti-letých čekat nějakou velkou uvědomělost....
neměl bych z této situace ve
      Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
To by byla správná úvaha v okamžiku, kdy by se jednalo o jednorázovku. Ale takto, i když máš pravdu,
      Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Souhlasím s Benem, není to třeba vidět tak tragicky. Neustále sílí a mohutní generace, která leze ho
       Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Sleduji-li vývoj např. v Juře za posledních 5 let, tak ten strach mám. Můj pohled je, že Němci skály
        Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Ty už fakt lezeš 5 let?
        Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Tedy ja mam pocit, ze jezdim do nejake jine Jury. Jasne, ze obcas se nejaky traged se sahlem vidi, a
         Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
To je ale dano celkovym vyvojem hodnotoveho systemu u lidi. Prechod od skupinoveho k individualnimu,
      Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Kde jsi vzal, že kultovní osvěžovny jsou zdrojem uvědomění? Nebo že by se u Kosti vyměnilo osazenstv
       Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Osvěžovna je místo, kde komunita řeší své problémy velice rychle a efektivně. Pokud funguje osvěžovn
 Re: Kampaň Adidasu25.06.2013
Podle mě takové akce na písek absolutně nepatří a je to zakotvené v "pravidlech". To, že n
  Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Víš kdo je vůbec pořadatel této akce, že tu meleš nesmysly?
  Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
A nechceš se distancovat i od Lezce, který akci tak vesele propaguje? Zameť si před vlastním prahem
  Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Proc si myslis, ze Addidas nema nic spolecneho s lezenim? Vyrabi dost dobre lezecky, tak minimalne t
   Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
No on Adidas má s lezením už společného docela dost, protože podporuje řadu nejlepší současných lezc
    Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
závody Adidas Terrex už v ČR probíhaly loni
     Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
To, že Adidas sponzoroval loni závody a nějaké lezce neznamená, že je to lezecká značka jak se vám s
      Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Ano můj větnamec Ho Či Min má taky lezeckou firmu páč mi dodává tepláky na lezení!!
      Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Firma, ktera vyrabi jedny z nejlepsich lezecek uz se chtenechte k lezecke firme radi, rekl bych.
       Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Ono k Adidasu přímo či nepřímo patří spousta dalších značek, které jsou považovány za lezecké :-)
       Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
On Adidas vyrábí lezačky? Tak možná pro Bolta.
        Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
5.10 patří od předloňska Adidasu. V této diskusi se to zmiňuje. Patří mu také např. Reebok, Y-3, ješ
         Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Mimo jine je treba v Rakousku Adidas jedna z nejprodavanejsich outdoorovych znacek. A to uz nejaky t
          Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
5.10 shodou okolností užívám. Ale třech pruhů jsem si na nich nevšiml. Takže nemám pocit, že bych le
           Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
To ze na sobe 5.10 nemaji 3 pruhy jeste neznamana, ze to neni Addidas :). Asi by si to priste chtelo
            Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Lezačky 5.10 jsou furt 5.10. Konstrukční prvky vychází z 5,10, nikde na nich nevidím hřebíky z trete
             Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Jenže o tom, jestli se ty konstrukční prvky budou inovovat nebo ne, a jestli se ty lezečky budou vůb
              Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
A vyráběj ve Škodovce volkswageny nebo nevyráběj?
               Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
V podstatě se v Mladé Boleslavi vyrábějí Lidová Wozítka za pekelnou cenu. (To ale nepovažuji za nic
                Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Mimo jiné jsou ty cyklistické botky jedny z nejlepších na trhu vůbec. Bohužel podpora prodeje i outd
                 Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Adidas a jeho značky prodávají spíš přes módní krámy, hypermarkety a normální sporty, než přes Hudy
                  Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Holt evidentně lezecká firma.
                   Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Hudy taky už dávno nejni lezeckej obchod. Spíš butyk s outdór kůl hadrama.
    Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Nike si taky koupil pár SNB hvězd, stejná taktika.
 Re: Kampaň Adidasu26.06.2013
Ano, tato akce rozhodně patří na skály.
Přečti si pozorně program -
procvičí si zásady
 Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Záleží jak to bude organizačně zvládnutý, nikde neni vyloučený, že příhlášení v první řadě dostanou
  Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
To je přesně ono, všichni vidí jenom mágo a tohle nikoho nezajímá. V Pravidlech pískovcového lezení
   Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
vypiju klidne adidas pivo a polezu v pravy adidas piskarsky kosili ovsem kdyz budu moc lizt s adidas
   Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
A pravidlech je zakázáno lézt na písku na TR.
    Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
A taky je zakázané lézt na mokrém pískovci. A předpově´d na víkend taková jaká je.
To jsem zv
   Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Jo, Bído, to vim taky, ale taky vim, že na ČHS je to každýmu buřt.
Loni mě situace co jsem vi
   Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Btw: plácání na webu to asi nespraví, jestli v komunitě najdeš dostatečnou podporu, klidně můžete, t
    Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
A co s tím má co dělat svaz? Nejsem členem, pravidla a podmínky svazu mne naprosto nezajímají a ani
     Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Chápu, myšlení bolí. No nic, snad naše vnoučata budou mít u nás na čem lízt. A když ne, tak se nic n
      Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Při tvé inteligenci bych očekával, že si uvědomíš, že toto není otázka lezecká a nevyřeší ji (ani ne
       Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Promiň, nejsem tak inteligentní jako Ty, abych viděl jediný možný řešení, a to řešení celospolečensk
        Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Co je to mipsík?
         Re: Kampaň Adidasu29.06.2013
Asi filosofův další patvar. Když neví, kudy dále a je v úzkých, tak buď raději přestane komunikovat,
          Re: Kampaň Adidasu29.06.2013
Nevšiml jsem si že by tenhle remcal kdy sváděl téma jinam, na to tu přece jsou anonymní experti, kte
           Re: Kampaň Adidasu29.06.2013
Svádí ho jinam skoro pokaždé. Když už neví kudy dál k tématu, začne útočit v rovině osobní. I v tomt
            Re: Kampaň Adidasu29.06.2013
No jestli jsi ten anonym co to tu poslední dobou tak povznáší, tak odvádění od tématu vytýkalo docel
             Re: Kampaň Adidasu29.06.2013
Anonymů je tu mnoho, nevím tedy, co konkrétně máš na mysli. Ale zrovan já bych byl pro, aby admini n
              Re: Kampaň Adidasu29.06.2013
s mazáním offtopiců bych neměl problém, ještě k tomu přihodit mazání příspěvků za hranicí slušnosti
   Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
A co že Tě to vlastně žere?
Že někdo pořádá v kempu pod Císařem chlastačku, za kterou vybere
    Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
Máš recht. Chovají se stejně, jako jimi kritizovaní ochránci a zelení. Když jim někdo něco zakáže, j
     Re: Kampaň Adidasu27.06.2013
no jasne, na co lidi vychovavat aby setrili skalu, tak kdeco olamou, se bude lizt jinde nebo se tam
      Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Škoda, že podle argumentace nepoznám, zda to psal lezec, který bych chtěl zakázat akci Adidasu, nebo
       Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
neblazni, kdo bychtel neco zakazovat, dyt je to v pohode a jek je videt tak je tu vetsina lidi co so
       Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
a dost me mrzi ze tak chytrej clovek co vzdycky pozna jak to kdo myslel a vi vsechno tak dobre..tak
        Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Uz se tesis az ti nekdo zacne vazne odpovidat na tenhle zjevnej pokus o flame s hrubkama a pak se u
         Re: Kampaň Adidasu30.06.2013
mas malou fantazii, stoprocentní ironie vubec nemusí být pouhej pokus o flame. zrejme slo o vystizen
 Re: Kampaň Adidasu28.06.2013
Rajbovat masově písek je na pováženou, to asi jo. Snad se toho pořadatel - lokální Avanturistická ko

 Záchrana z visu24.06.2013
Ahoj,
chci se zeptat jakým způsobem zachránit parťáka visícího v bezvědomí, nebo v šoku, na dvouprameni.

Př. nehody: Slaňujeme vícedélku. Kamarád slaňuje první na dvouprameni se svázanými konci. Slaňuje osmičkou. Cestou ho trefí káme
 Re: Záchrana z visu24.06.2013
Estli budou konce svázaný a slaňovat bude na osmě, tak téměř jistě projede... Prusik po osmou to řeš
 Re: Záchrana z visu24.06.2013
pod...
 Re: Záchrana z visu24.06.2013
Těžko. Jetli je lano provlečený třeba přes borhák a uzel dole dost velkej, aby neprojel, možná by se
  Re: Záchrana z visu24.06.2013
Situace má několik řešení. Protiváha- Strausova metoda je jedním z nich. Zahájení protiváhy na zatíž
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
Jedna z nejhorších možností co můžeš udělat. Visícímu bezvládnému tělu hrozí ortostatický šok. Čekán
 Re: Záchrana z visu24.06.2013
Vytiahneš ho s pomocou svojej protiváhy a prusíku - Straussov systém improvizovanej záchrany. Ale ne
 Re: Záchrana z visu24.06.2013
- osma kroutí lano, na vícedélkách to znamená, že zkroucené lano se při stahování spíše někde zachyt
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
Pokud máš technickou představivost, zkoušej to podle jakékoliv metodiky - v učebnici, na webu, nebo
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
Uzlaři, Uzlaři. Zbytečně moc googluješ. Osma se na jištění a slaňování na skalách i v horách používa
   Re: Záchrana z visu26.06.2013
Díky za neocenitelné informace, kterými si vyřešil kompletní starosti zakladatele diskuse.
Za
 Re: Záchrana z visu25.06.2013
Pokud bude do 10m pod tebou, zkusil bych ho vytáhnout zpět protivahou (popisuje zde skoro každý), al
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
Tady je docela dobrý popis toho co hrozí:
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
Když dotyčný napsal, že by počkal, měl tím samozřejmě na mysli, že by počkal u zraněného s tím, že s
 Re: Záchrana z visu25.06.2013
samozřejmě je to možné. teoreticky ti stačí maglajzpytlík, věnec expresek, dvě smyce přes rameno a p
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
Ještě máš podle situace možnost slanit k němu na zatíženém laně po prusíku, záleží které prusíkovací
 Re: Záchrana z visu25.06.2013
Podle mě se vytahování nahoru učí v horoškolách, ale je to dobrý spíš na získání něčeho jako "š
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
ano, to je důležité! záchrana směrem dolů je mnohem jednodušší a méně namáhavá než sebelépe zvládnut
   Re: Záchrana z visu25.06.2013
Neuvěřitelné.. Po hodně dlouhý době konstruktivní diskuse.. Asi v Praze nejde net.. Super.
    Re: Záchrana z visu25.06.2013
Přinejmenším Uzlar, Turek, Lukas B. a já jsme Pražáci vole prdele.
     Re: Záchrana z visu25.06.2013
to mi připomíná okřídlené: "ty jsi takovej pitomec že bys klidně z fleku mohl bydlet v ...(měst
      Re: Záchrana z visu25.06.2013
mozna se to spatne řadí, ale pokud jde o to, zda je himbajz z šalingradu, tak to fak netusim, ackoli
     Re: Záchrana z visu26.06.2013
To vám přeju.
  Re: Záchrana z visu25.06.2013
3a) A co se stane až parťáka v bezvědomí spustíš na nějakou polici?
   Re: Záchrana z visu26.06.2013
4a
    Re: Záchrana z visu26.06.2013
Když ho spustíš těch nahoře uváděných a teoretických 100-120 m, tak ti zbyde tak vytáhnout prusíky n
     Re: Záchrana z visu26.06.2013
Proč? Na tom svázaným jednom prameni těch 100 - 120 m prostě slaníš.
      Re: Záchrana z visu27.06.2013
A pak tam budeš dělat co, koukat 120 metrů nahoru na štand?
       Re: Záchrana z visu01.07.2013
Pokud to chceš mít rozepsaný až do takovejch intimních podrobností, tak pak po nějaké době tvůj parť
   Re: Záchrana z visu26.06.2013
Nebo pokud se ptáš na léčebnou část záchrany, tak za daných (drsných) podmínek se ti ho buď podaří n
    Re: Záchrana z visu27.06.2013
Aj tak by bolo zaujimave vediet statistiku, kolko % horolezcov (a absolventov roznych horoskol) v pr
     Re: Záchrana z visu27.06.2013
Ale tak volat hned vrtulník je asi v pořádku, akorát tazatel to okrajovou podmínkou svého modelu zak
     Re: Záchrana z visu27.06.2013
Tak hned zavolat vrtuli je myslim jasné. Akorát nemusíš mít čim jí volat a vrtule může přiletět až z
  Re: Záchrana z visu30.06.2013
Velmi dobře. Jedinou hnidku bych viděl v bodu 1), netřeba motat více prusíků, stačí jeden. Hasiči, v
   Re: Záchrana z visu01.07.2013
Zaseklá osma - asi nůž. Vánočkovej prusík - zajímavé a podstatné doplnění, neznal jsem, vyzkouším.

 bůldre v blansku24.06.2013
ahoj, máte prosím někdo aktuálnější průvodce na bouldry v blansku? koukal sem na průvodce od čaje, ze štatlcupu 2009, ale dle databáze tam nějaké chybí....pošlete pls na h.kubicek@volny.cz
děkuji předem
Jan

 foto dne zlatý ků24.06.2013
prosím na té fotce ten lom co to je tam se i leze jako ? díky
 Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
Nevim jako leze se v tom lomu kdyby ne nebo jo by to asi sem davali jako?
 Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
Jasne ze se tam leze. Cesty maji vzdy 2 obtiznosti nastup ze zeme a z rypadla.
 Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
Neleze se tam, taky to nechápu.
 Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
..preklizkari.
 Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
Alesi, promin, muj predchozi vykrik o preklizkarich byl neuvazenej.

Takze: Fotka lomu
  Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
A, proc by se tam muselo lezt, jsou to skaly.
B, mozna zamestnanci umi zakladat vlastni, nebo
   Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
Nepoleze, neni to skála ani konglomerát.
A ochranáři asi chráněj každou kytku právě pro to, ž
    Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
A to stanoviště pro ty chráněné druhy, myslíš před výbuchem nebo po něm, až když nastoupí bagry a ta
    Re: foto dne zlatý ků25.06.2013
budeš se divit, ale leze se ve spoustě lomů kde se těžilo :-)
 Re: foto dne zlatý ků24.06.2013
Přečetl jsem si tvojí otázku 3x za sebou a musím říct, jsi fakt hlava.

 Ecrins?24.06.2013
čau,hledám tip na pěkný lezení v Ecrins, max AD-D.  Lezli jsme la Meije south ridge, tak zhruba tak něco podobnýho-horský lezení, spíš po skále... Budu rád za případný doporučení.   
 Re: Ecrins?24.06.2013
Nejake moznosti najdes na HI
http:// tinyurl.com /n8d62ok
http:// tinyurl.com /lzepp6j
  Re: Ecrins?24.06.2013
díky , dobrý články. Dibona je pěkná, ale mám obavu, že je na ní pořád plno, měl jsem představu něco
   Re: Ecrins?25.06.2013
V clankach neni pouze Dibona a v pruvodcich je toho mraky.
Jen namatkou z topoguide
-P

 Monte Cuco24.06.2013
Ahoj, má někdo informace jak to vypadá s tábořením ve Finale Ligure v oblasti Monte Cuco? Zda je tradiční kemp v provozu, nebyl jsem tak hrůzu let, tak jestli se něco nezměnilo...
Díky didi

 Chamonix23.06.2013
Vratil se ted někdo ze Chamonix ?? jak to tam nahoře vypada s podminkama??

 Masakr pod Nanga Parbat23.06.2013
Ozbrojenci zabili v odlehlé severní části Pákistánu devět zahraničních horolezců a jejich místního průvodce. Oběti pocházely z Ukrajiny, Číny a Ruska. Cizinci chtěli vystoupat na devátou nejvyšší horu světa Nanga Parbat.
Zdroj:
 Skalky kolem Rauris?23.06.2013
Nemate nahodou nekdo tip (ci lepe pruvodce;-), na nejaky jednodylky pobliz Raurisu (popr.Zell am See/Kaprun)? Rodinna dovolena..;-) DikeZ*
 Re: Skalky kolem Rauris?23.06.2013
Bruck klettergarten cca 5km Z Zell, pořípadě Weisbach bei Lofer cca 4km z Zell.
  Re: Skalky kolem Rauris?23.06.2013
Omluva, Weissbach je asi 40 km z Zell.
  Re: Skalky kolem Rauris?24.06.2013
Diky, tim Bruck je mysleno tohle:
 Re: Skalky kolem Rauris?24.06.2013
Zdar, tohle by melo stacit:
  Re: Skalky kolem Rauris?24.06.2013
Diky za tip..

 Svatošky - friend22.06.2013
Čau.. dneska jsem byl na Svatoškách a bohužel se mi zasekl friend pod prvním kruhem cesty Ohří.. tak kdyby někdo náhodou na ten friend narazil a povedlo se mu ho vydolovat ven.. tak bych hodně ocenil (klidně i finančně) navrácení :) 

1   ...   512   513   514   515   516   517   518   519   520   521   522   523   524   525   526   527   528   529   530   531   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi