Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Monte Cuco 24.06.2013 Ahoj, má někdo informace jak to vypadá s tábořením ve Finale Ligure v oblasti Monte Cuco? Zda je tradiční kemp v provozu, nebyl jsem tak hrůzu let, tak jestli se něco nezměnilo...
Díky didi
Chamonix 23.06.2013 Vratil se ted někdo ze Chamonix ?? jak to tam nahoře vypada s podminkama??
  Re: Skalky kolem Rauris? 23.06.2013 Bruck klettergarten cca 5km Z Zell, pořípadě Weisbach bei Lofer cca 4km z Zell.
    Re: Skalky kolem Rauris? 23.06.2013 Omluva, Weissbach je asi 40 km z Zell.
Svatošky - friend 22.06.2013 Čau.. dneska jsem byl na Svatoškách a bohužel se mi zasekl friend pod prvním kruhem cesty Ohří.. tak kdyby někdo náhodou na ten friend narazil a povedlo se mu ho vydolovat ven.. tak bych hodně ocenil (klidně i finančně) navrácení :)
Batohy Salewa 22.06.2013 Máte někdo zkušenosti s batohama salewa? Vybírám mezi MOUNTAIN GUIDE 38 CF ALPINDONNA a PEUTEREY 42+. Chci to na lezení v alpách a potřebuju aby se mi do toho vešly všechny cajky. Nevim jak s těma litrama mám totiž ortovox 35 haute route a je to docela ma
  Re: Batohy Salewa 22.06.2013 Alpidona je u Salewy označení pro dámský batoh.
  Re: Batohy Salewa 22.06.2013 PEUTEREY 40 od Milletu je dobrý batoh.
    Re: Batohy Salewa 24.06.2013 Tak Millet bych asi nevyzdvihoval. To ten Salewáckej je lepší.
  Re: Batohy Salewa 23.06.2013 To máš tak, do 25 let ti nejspíš bude vyhovovat batoh z druhé ruky, hlavn když má objem tak kolem 70
  Re: Batohy Salewa 24.06.2013 S batohama Salewa mám pouze ty nejhorší zkušenosti. Konkrétně s Puterey, který jsme měl. Nejhorší ba
Hledám spolulezce 21.06.2013 Zdar hledám spolulezce z okolí Litomyšle neb poličky . Jsem začátečník, ale snaha a trpělivost mi nechybí.
  Re: Hledám spolulezce 22.07.2013 Ahoj, ráda vidím takový příspěvek. Jestli je to ještě aktuální, tak hledám parťáka na pravidelné lez
    Re: Hledám spolulezce 09.04.2016 Tuším,že už téma asi není aktuální,ale taky by se mi hodil spolulezec - já Litomyšlák začátečník :D
  Re: Rock Empire Vector 21.06.2013 Zkušenosti mám a jsou velmi pozitivní. Má je spolulezkyně. Lezl jsem s nima v Tatroch, na vápně v &q
čistka na Vaňousech 19.06.2013 Zdravím, jen by mě zajímalo, kdo a proč "vyčistil" během víkendu nebo pondělka kompletně Vaňousovy díry na Holštejně od veškerých "erárních" věcí, včetně (občas dost důležitých) smyček, expresek, mailonek apod. Díky.
  Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 ...zeptej se jedné nejmenované opruzeniny, ten dělá že ví vždy a vše (:
    Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Zdarec,
tak po rychle konzultaci se samotnym VELKYM mohu sdelit, ze on to nebyl jak se zde ne
      Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 zas o tolik nejde, jen, že někteří měli rozlezený projekty a navěšený svoje cajky v cestách, stejně
        Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Smyčka v nástupu Mauglího už tam není tak měsíc...onen šutr za kerý byla namotaná odešel...
A
          Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Tady si někdo myslí, že mu skály patří a může si neomezeně rozhodovat, kde kdo může udělat cestu. Al
          Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Ne že bych Vlka měl rád, ale ten "projekt" vedle myší šedí byl fakt úlet. Na to si vemte b
            Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Takže malá rekapitulace pro všechny, pryč je smyčka z hodin u Mauglího cesty i s kamenem, který vynd
              Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 ....no vida....tož ví někdo něco více? Samotnému nejvíc-nejvyššímu se tímto samozřejmě omlouvám. A c
              Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Co bude místo smyčky v nástupu Mauglího cesty? Měla přeci jen své opodstatnění.
                Re: čistka na Vaňousech 20.06.2013 Bude tam zase smyčka. Jen musím najít na to volnou chvíli.
                  Re: čistka na Vaňousech 21.06.2013 Já bych tam vrtl borhák nebo nedvál nic. Eráky jsou časem nebezpečný, ale nikdo je už nemění. Viz pá
                    Re: čistka na Vaňousech 21.06.2013 Ale mění Leošáku, tuhle jse zrovna měnil dvakrát, na Evropě jsem taky měnil dva roky zpátky, teď se
                      Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 Ja bych taky hlasoval pro borhak. Dobry by bylo menit smycky kazdy rok po zime a do toho se nikomu n
                        Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 Jen dodam k tomu predchozimu, souhlasim s tim tvrzenim - borhak nebo nic.
                          Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 souhlasm s Vlkem... ta smyčka je tam jako morálová podpora... pochybuju o tom, že to ní někdy někdo
                            Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 Co ti brani si tam tumhle moralovou podporu sam provlect?
                              Re: čistka na Vaňousech 23.06.2013 To samé, co brání si dát třeba friendy pod prvním ve Volání divočiny, jelikož mnozí tvrdí: jsme přec
svatba 19.06.2013 Mám dotaz úplně mimo mísu. Příští víkend se nám žení kámoš horolezec a chtěli bychom mu to nějakým způsobem zpestřit. Můžete poradit, co jste dělali kámošům. Dík za tipy. D.
  Re: svatba 19.06.2013 kamarad horolezec, ktery necte lezce, takze se nedozvi, co mu pripravujete? :) Jinak mne treba pripn
    Re: svatba 19.06.2013 ten má včil jiné starosti, než sledovat lezce. Se ještě dává dohromady po víkendové zapíječce svobod
  Re: svatba 19.06.2013 My unesli nevěstu (taky lezkyně) a pěkně s lavičku ji vytáhli tak 15m na strom.
    Re: svatba 20.06.2013 My jsme se jen vylili a dotyčná mu to časem zpestřila sama...
  Re: svatba 20.06.2013 Nejlepsi zpestreni je unos zenicha. Tolik nasranejch xichtu se pak jentak nevidi.
  Re: svatba 20.06.2013 vyřiďte mu termín obřadu na 9 večer. Může se celý den lézt.
1
...
513
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
...
2263
Chamonix Vratil se ted někdo ze Chamonix ?? jak to tam nahoře vypada s podminkama?? Stenly 09:41:08 23.06.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: