Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kavkaz, Elbrus a okoli 29.06.2013 Ahoj, mel by nekdo zajem o lezeni na Kavkazu? Konkretne v Rusku, nejvyssi hora Elbrus a okoli. Vic nez 35 horolezeckych cest a moznost celorocniho lyzovani. Poskytuju pomoc s doklady, licenci, ubytovanim a dalsimi zalezitosti. Spoluprace s Kavkazskym alpi
Corvara, Colfosco-chce někdo svézt? 29.06.2013 Ahoj, 3.7.2013 se chystáme jet autem přes Prahu do Itálie- Corvary-colfosko a hledáme ještě spolujezdce. Pište na číslo 605978970 nebo na email. Díky
Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s lezením a kempováním v Kaiserbrunnu o červencových svátcích? Kámoši chtějí v tom termínu vyrazit, mám ale dost velkou obavu, že tam bude narváno. Díky za odpověď.
  Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 Nepleteš se. V tomhle termínu je narváno všude kde mají češi něco zadarmo.
  Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 nic si ztoho nerob budeš sa cítiť ako doma bude tam kopec čechov a slovakov, stany budu postavene v
  Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 Jednu dobujsem tam jezdíval celkem pravidlně několikrát do roka, a musím říct že posldní 2 roky z5 t
  Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 Bude to mazec ... ostatne jako vsude jinde kde to maji slovaci a cesi v oblibe a navic je to zadarmo
  Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 Bude to plné, lebo je to možno jediné miesto v Dolnom Rakúsku, kde je povolené bezplatné stanovanie.
    Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 no problem je v tom že v rakúsku je drvivá väčšina pozemkov v súkromnom vlastníctve a vlastníci poze
      Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 28.06.2013 je to o lidech...neházel bych všechny do jednoho pytle. jsou lidi, kteří se chovají slušně, jsou lid
      Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 01.07.2013 Prase je prase a nezáleží na národnosti. Pod stěnou Hochkoenigu na bivakovacích placech byly mraky n
        Re: Kaiserbrunn o svátcích 5.7. a 6.7. 01.07.2013 Ked uz je rec o Hochkonigu, neviete ako to vyzera po tej nedavnej nepriazni pocasia momentalne na To
Rock Pillars Rebel 27.06.2013 Ahoj,
chtěl bych se zeptat majitelů těchto lezeček, o kolik se asi tak vytáhnou.
  Re: Rock Pillars Rebel 28.06.2013 lezl jsem s těmito lezkami cca 30X na skále a nevytáhly se skoro vůbec... jestli tak ani ne 1/2 čísl
parkování Rabštejn 27.06.2013 Nemáte prosím někdo kontakt na někoho z místích, s kým by se dalo domluvit parkování u hospody navrchu? Jeden spolulezec nemá uplně fit nohu. Dík
  Re: parkování Rabštejn 27.06.2013 Domluv se z provozovatelem chaty Rabšetejn.
foto dne 26.06.2013 prečo otázniky? žeby nejaká zakázaná oblasť na súľove?
  Re: foto dne 26.06.2013 Nevypadá to ani jako jedna z vrcholových partií Brady. Ale v Súľovskom masive je věží a věžíček dost
Cordillera Huayhuash 26.06.2013 Shánim nějakého průvodce nebo link k pohoří Cordillera Huayhuash...nějaké výstupové trasy na Jirishanku, Yerupáju, Rondoy atd...dík
  Re: Cordillera Huayhuash 28.06.2013 ZKUS HLEDAT NA SUMMITPOST.ORG
Omiš Bouldering 26.06.2013 Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že kde v Omiši sa dá bouldrovať. Videl som nejaké fotky. Za odpoveď pekne ďakujem. S pozdravom Lukáš Liner.
  Re: Omiš Bouldering 26.06.2013 A ešte, že či existuje sprievodca aj na bouldre v Omiši.
    Re: Omiš Bouldering 26.06.2013 v omiši je par bouldrov na pláži ale je to v podstate grc, o niečo krajšie maš buldre v splite a nad
      Re: Omiš Bouldering 26.06.2013 Hmmm tu sú fotky .. to nevyzerá ako grc
        Re: Omiš Bouldering 26.06.2013 hej to je to co som myslel, no je to sice pekne na fotke ale mne to prislo dost drolive a co sa týka
blanenské bouldry 25.06.2013 ahoj, máte prosím někdo aktuálnější průvodce na bouldry v blansku? koukal sem na průvodce od čaje, ze štatlcupu 2009, ale dle databáze tam nějaké chybí....pošlete pls na h.kubicek@volny.cz
děkuji předem
Jan
Nove lano - poradite? 25.06.2013 Vzhledem k tomu, ze moje mammuti lano uz je chlupate vic nez souseduv pes, potrebovala bych vybrat nove. Jenze nevim jake. Mela by to byt jednoducha 50ka primarne na skaly, melo by vydrzet obcasne jisteni na rybu a pokud mozno by me to nemelo financne zru
  Re: Nove lano - poradite? 25.06.2013 Mammut 9,6 Climax Classic Hudy Edition.
Na tybu, tahání, slaňování a perfektní
  Re: Nove lano - poradite? 25.06.2013 Jasně, Hudysport získal novou značku, Mammut.
Takže najednou je starý lano od Mammutu
    Re: Nove lano - poradite? 25.06.2013 Doporučil bych Tendon Master 9.7 Máme 70 a teď jsme vyměnili i starou 50 za stejné....Naprostá spoko
      Re: Nove lano - poradite? 25.06.2013 Nepřipadá v úvahu, od léta Hudysport prodává Mammut, takže od teď jsou nejlepší lana levný modely od
      Re: Nove lano - poradite? 25.06.2013 Před rokem jedině pro Hudy sport vyráběli Tendon Smart. A jak ho v Hudáčích vychvalovali.
A
    Re: Nove lano - poradite? 26.06.2013 Tak to by me nenapadlo ze muj dotaz bude pro nekoho reklama... ten puvodni mamut byl suvenyr z Walli
      Re: Nove lano - poradite? 27.06.2013 Rázovou sílu vůbec nepoznáš, pokud nepadáš hodně a jističi tě nechytaj naměko.
Koukej po množ
      Re: Nove lano - poradite? 27.06.2013 Pokud lezeš nebo chceš lízt častěji, nekupuj si levný modely. Každý výrobce je dnes dělá.
Vyd
  Re: Nove lano - poradite? 26.06.2013 Nic nezkazíš, když si koupíš Tiger od Bealu. Pokud zvolíš úpravu Golden Dry, uděláš jedině dobře. Po
    Re: Nove lano - poradite? 27.06.2013 Edelweiss Energy 9,5. Fakt vyborne lano, pevne, nie prilis makke ani prilis tvrde, drzi si stale svo
      Re: Nove lano - poradite? 27.06.2013 Edelweiss = Beal. Stejný je majitel a i výroba je na stejném místě.
Beal se v ČR dá běžně ko
        Re: Nove lano - poradite? 28.06.2013 Když chceš Edelweiss, tak jen přejedeš hranice do SR a máš ho... Na Slovensku je normálně k dostání.
      Re: Nove lano - poradite? 27.06.2013 tak asi nie lebo ja nemam rad ked sa lano uzluje, radsej mam ked neie priliš tvrde ani priliš mäkke,
1
...
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: