Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 37.Barták 10172 38.??? 10166 39.Zedek 10164 Bouldry: 37.Rychtrmoc 9400 38.Černý 9334 39.H2 9306 Hory: 23.X. 2532 24.Opice 2510 25.Moravcová 2460
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldering s detmi 08.07.2013 Ahoj, po porizeni rodiny zjistujem, ze jsme se posunuli trochu jinam, nez lidi co lezou okolo nas - uz nejsme tak zakously, uznavame i jiny veci v zivote nez furtjenlezeni a pri vyjezdech na skaly je pro nas nejdulezitejsi aby si deti mohly dole vklidu hr
  Re: Bouldering s detmi 08.07.2013 Zdar, šoupni to do inzerce, tady v diskusi to za celkem krátkou chvíli zapadne.
    Re: Bouldering s detmi 08.07.2013 Dik, jsem se uklik.....
Bouldering s detmi 08.07.2013 Ahoj, po porizeni rodiny zjistujem, ze jsme se posunuli trochu jinam, nez lidi co lezou okolo nas - uz nejsme tak zakously, uznavame i jiny veci v zivote nez furtjenlezeni a pri vyjezdech na skaly je pro nas nejdulezitejsi aby si deti mohly dole vklidu hr
Ztráta lezaček - Křížový vrch - Očko 08.07.2013 Ahoj, 6.7. jsem zapomněl na vrcholku Očka na Křížovém vrchu lezečky La Sportiva Speedster. Druhý den jsem pod skálu doběhl asi 10 min potom, co nálezci odešli.
Pokud jste je našli, můj kontakt je 720 524 144, příp. email.
Mo
UFO - RestDay vs. ObrWorks? 07.07.2013 Na našem trhu jsou už něco přes rok dostupné textilní vklíněnce. Známější a diskutovanější jsou ty od firmy OBR Works, které jsou dostupné pouze přes internet s delší objednací dobou, méně známé jsou ty od firmy RestDay, které vznikly o něco dříve a jsou
  Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Jen pro upřesnění,než CHKO,NPČŠ dali souhlas pro používání jištění UFO oslovili o názor ČHS a OVK,ta
    Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 V podstatě něco jako o dvě stránky níže se někdo ptal: ".. máte někdo čelovku Fenix? Myslím, že
    Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 no SBB už to dávno rozhodlo (cca v březnu?).
UFO není zakázané, ale nedoporučuje se.
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 O jaké sportovní hodnotě tu mluvíš ? :D :D to že člověk se zdravým rozumem se nechce zabít nic nesni
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 O sportovní hodnotě mluví slovutná SBB, kterou všichni lezci v Německu uznávají a jejíž jsou ve valn
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 na tu první nesmyslnou otázku adpověděl KT
Spáry a komíny pro tebe nejsou spo
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Zajistíš tím zkrátka i tam, kde nic jiného nedáš a jestli dáš, tak to bude mizerný. Už se mi stalo i
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 24.07.2013 Máš na mysli tu sportovní hodnotu, kdy se v Sasku neuznávaly mistrovské přelezy, pokud jsi smyčku ne
    Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Nechápu tvojí paranoiu, reklama to má být na co? Na Ufo od Restdaye nebo na Obrworks? Nemám žádný dů
  Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Jojo, vypadá to celý jako celkem neskrytá reklama, nebylo by lepší hodit to do inzerce? Za sebe řiká
    Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Nechtěl jsem dělat reklamu ani jednomu z výrobců. Chtěl jsem OTEVŘÍT OTÁZKU výhodnosti jednotlivých
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Neřikej mi moulo, taky tě (zatim) nijak netituluju.
"Vyzkoušel jsem Ufony od Restdaye o
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Přesně tak... V příspěvku pouze říkám: ano vyzkoušel jsem jeden z nich a přišel mi celkem fajn... Ni
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Možná ten špatný dojem nabýváme po přečtení tvé "nezaujaté otázky", kdy primárně uvádíš, ž
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Reklama nebo ne: 1. S SBB to nění tak jednoduché, jak se píše výše. 2. Zásadní rozdíl obou druhů mys
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Přesně tohle jsem měl na mysli, jedinej Sysel to pochopil...
            Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Pochopili to všichni a osobně v tom mám stejně jasno jako Sysel.
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 A obsah bambule je take omezen?
            Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 A můžu si dovnitř bambule nalejt rtuť?
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 SBB mají 25.7.2013 mimořádnou valnou hromadu a jedním bodů jednání mají povolení jištění UFO v Sasku
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Je otázka, co je povolené, co zakázané. Je lezení v lezečkách s lepičkou na písku povolené? - Kdo to
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 To každopádně. Jako člen ČHS bych taky očekával, že když se svaz vyjádřil jednotlivým subjektům k té
            Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 24.07.2013 Jištění Ufo obě verze jsou v oblastech ČR povoleny používat a dokonce od OP.A že Sasku to dost řeší
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 kategorie POVOLENO a ZAKAZANO se (v jakykoli cinnosti...) zacnou objevovat kdyz uz nestaci zdravej r
            Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Kuriozni nahled do piskarovi duse - namisto toho aby se lidi starali jestli ufo spolehlive drzi nebo
              prdlajs 09.07.2013 deformace je interpretovat příspěvek tak jako ty, když nejpodstatnější byla slova ohledně šetrnosti
                Re: prdlajs 09.07.2013 Btw: možná by někdo řešil termity a rizoto, ale to jen pobaví, není to merituM věci;)
  Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Milý Stomile, na to, abys mohl srovnávat, musel bys mít vyzkoušené oba typy výrobků. Sám píšeš, že j
    Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 9a ve spáře už je to že ne v ádru neznamená celý svět paka z písku
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Sice je to diskuse o něčem jiném, ale rád se tady nechám poučit, která že spára je za 9a. Díky haha.
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Spára za 9a je asi blbost, ale něco přece jenom... - Century crack za 8c, širočina...
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Možná, že je těžší zatím nepotvrzený Meltdown (8cplus), ale o žádném 9a opravdu nevím. Proto se ptám
            Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Nedavny Recovery drink snad bude nekde v oblasti 8c+ pokud si spravne pamatuju.(?)
              Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 máš recht, ale haha psal o 9a
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 nechals tomu slušný prostor, než jsi se ozval na ten můj příspěvek o těžkých spárách, ale stejně jak
  Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Koupil jsem si ufa z Restdaye a po srovnání s Obrwoks na skalách bych si už jednoznačně koupil znovu
    Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 konečně někdo, kdo vyzkoušel obojí rozkoše... :-) Už mám taky objednaný nový Ufony od Obra, tak uvid
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 08.07.2013 Silná slova. Reklama UFO není lživá. UFO funguje na každém šutru, který má dostatečné tření. Napříkl
      Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Važ slova, šampóne... Víš vcelku hovno, koupil jsi si pár cingrlátek a zkoušíš machrovat prioritně n
        Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Jasně, někomu se to nemusí líbit, ale UFO se na nic jiného než na písek nehodí. Skutečně bych nechtě
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 A proč ne? Na rozum i cit se zapomíná stále častěji, nejen s jistítky a potom je vše otázkou jen při
            Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Reklama je přeci od slova re-klam, tedy opakované klamání. Lež v reklamě je standartní postup, vůbec
              Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Ale víme, to neni tak těžký si tě najít ty vejtaho
                Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 :-DDD.. tak tohle už mě fakt hlava nebere
Tos měl říct rovnou, mě přeci nemusíš vůbec hledat
                  Diskuse na úrovni 09.07.2013 Díky za kvalitní diskusi. Přesto slova jako je prdel apod. si nech raději pro své blízké.
          Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Zatim mi přijde, že invektivy hýříš především ty. A v článku je napsáno že v ROVNOBĚŽNÝCH spárách dr
                Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Je mi jasné, že se dřív smyčkovalo i na vápně a na žule, vzhledem k tomu, jak se ale ten materiál ch
                  Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 23.07.2013 kandidat na darwinovu cenu je ten, kdo popira, ze i na zule ci vapne je nekdy lepsi zasmyckovat nez
                Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 09.07.2013 Tvoje podání je dobrý, ale to co napsal Párty je tak vágní, že nejde neoponovat.
  Re: UFO - RestDay vs. ObrWorks? 23.07.2013 Skoro mám dojem, že jsem Stomila něčím namíchnul. No snad se to ve skalách srovná. :-) Pro mě vždyck
  stomil? 24.07.2013 Samá stomilova nepravda koukám. Skoro to vypadá, že stomil úmyslně nakladl tak blbé otázky a "z
Můůj telefon 07.07.2013 Ahoj lezci i nelezci..Dnes sme byli s partou na Boru ,krásně sme si zaboudrovali.Bohužel pro mě to tak skvělí nebylo.Při doskoku na matku mi famozně luplo v zádech,bolestí se nemůžu hnout :( Následně sem si na"parkovišti"při převlékání od
Pracovní karabina na lezení 07.07.2013 Ahoj, chci se zeptat na názor na používání pracovních karabin při lezení. Konkrétně se jedná o karanbinu AZ014T, která splňuje normy CE0082; EN 362:2004/B. Myslíte si, že je jejich použití pro lezení bezpečné? Díky M.
  Re: Pracovní karabina na lezení 07.07.2013 Všude píšou "lehká".
To jsem se toho dozvěděl.
Váhu nikde neudávají,
  Re: Pracovní karabina na lezení 08.07.2013 samozřejmě není sebemenší věcný či technický problém, kromě jisté humpoláckosti a těžkosti. nemá to
Pracovní karabina na lezení 07.07.2013 Ahoj, chci se zeptat na názor na používání pracovních karabin při lezení. Konkrétně se jedná o karanbinu AZ014T, která splňuje normy CE0082; EN 362:2004/B. Myslíte si, že je jejich použití pro lezení bezpečné? Díky M.
  Re: Pracovní karabina na lezení 07.07.2013 Ne. Pracovní karabiny mají mnohem menší nároky na pevnost než lezecké. Norma udává pro pracovní spoj
    Re: Pracovní karabina na lezení 07.07.2013 Ok, díky za info, ale na téhle je taky udávána pevnost v podélném směru 20kN
    Re: Pracovní karabina na lezení 08.07.2013 To co jsem na zaklade toho ID vygoogloval ja vypadá jako normalni lezecka karabina.
Tilak Evolution vs Raptor 07.07.2013 Zdravím, sháním bundu jako náhradu za můj zničený Tilak Storm. Zvažuju Tilak Raptor nebo evolution. Stojí +- stejně, Evolution je údajně zesílená a váží o 200g víc. Zkušenosti/Tipy?
  Re: Tilak Evolution vs Raptor 07.07.2013 Zalezi na co tu bundu chces/jakym stylem ji budes pouzivat.
Mam staryho Raptora (680
Lezeni na ostrovech 06.07.2013 Zdarec, mate nekdo zkusenosti s lezenim v UK? Chystam se na jih, ale urcite toho projedem vice. Ocenil bych spise neco tvrdsiho nez pisky;-) koukam jsem na ukclimbing.com ale je to tam popsany vsechno tak suse, nevite, prosim, nejakej odkaz na stranku, kd
  Re: Lezeni na ostrovech 08.07.2013 Cus,
me napada Portland a stejny dotaz polozit v diskuzi na UKclimbing:) Sorry za polovicatou
    Re: Lezeni na ostrovech 14.07.2013 super, diky za tipy, neco podobneho jsem jiz udelal. majte se
      Re: Lezeni na ostrovech 15.07.2013 pokud chceš sportovky na jihu evt jihozápadě, tak Portland je jasná volba (cca 1200 odjištěných cest
  Re: Lezeni na ostrovech 08.07.2013 Ahoj, na UKC se toho dá najít při troše snahy docela dost. Jelikož ale zároveň vydávají papírové prů
    Re: Lezeni na ostrovech 14.07.2013 Když už se to tu řeší, rád bych se Tě, jako místního znalce poptal, jestli jsi neslyšel o nějakým le
Slovensky raj 06.07.2013 Co si myslíte o přechodu Slovenského ráje s krosnou na zádech?
  Re: Slovensky raj 07.07.2013 Podlesok-Dedinky dáš za den... I s krosnou :-)
1
...
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
...
2263
Bouldering s detmi Ahoj, po porizeni rodiny zjistujem, ze jsme se posunuli trochu jinam, nez lidi co lezou okolo nas - uz nejsme tak zakously, uznavame i jiny veci v zivote nez furtjenlezeni a pri vyjezdech na skaly je pro nas nejdulezitejsi aby si deti mohly dole vklidu hrat aniz by padaly ze skaly... Jezdite nekdo z Prahy bouldrovat v podobnym gardu? ja se po pauze vracim k lezeni (zetim jen bouldry - tedka tak k 6c Fb), manzelka uz asi vylozene softmover. deti 2 kusy - 2.5 roku a 5 mesicu. Budem radi, kdyz budem moct jezdit s nekym, kdo to ma hozeny podobne, tak se kdyztak ozvete na mail...
Ivan Ivan 14:08:41 08.07.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: