Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English HoheWand cesta 12.07.2013 Ahoj. Trochu specifický dotaz. Nelezli jste někdo cestu Neue Turnerbergsteiger Kante na HoheWandu? Nedávno jsme ji s kamarádem lezli, ale poslední délku jsme nešli doleva na hranu (která je za 7) tak jak by se mělo, ale šli jsme ze štandu přímo jednou z v
  Re: HoheWand cesta 13.07.2013 teda jsou tam 4 mezery
pruvodce dolomity 12.07.2013 Nemate nekdo prosim pdf pruvodce na sportovky v Dolomitech?
film 1970 12.07.2013 V knížce o Prachtelovi se píše o nějakém německém filmu z roku 1970 o lezení v českém Ráji. Netušíte prosím někdo, o co by se mohlo jednat?
  Re: film 1970 12.07.2013 resp. v Českém Ráji:-)
    Re: film 1970 12.07.2013 Ehm, vlastně v Českém ráji. (Na Lezci si to musí člověk hlídat.) Tak snad už další odpověď nebude mo
chem. malta - jednopístová pistole 12.07.2013 Existuje nějaká vyhovující chemická malta (obdoba IS V 360 S / Upat UPM 44) pro lepení borháků v provedení do jednopístové pistole? Můžete prosím případně doporučit?
  Re: chem. malta - jednopístová pistole 12.07.2013 Našel jsem "Chemická kotva FIS VS 300 T" Podle mého skromného úsudku by měla vyhovovat. Pr
    Re: chem. malta - jednopístová pistole 13.07.2013 Používáme Fišera nebo Denbraven.Naprostá spokojenost
      Re: chem. malta - jednopístová pistole 15.07.2013 Dědek má recht. My používáme tu dvoupístovou, je to radost, za těch pár stovek to stojí..
      Re: chem. malta - jednopístová pistole 15.07.2013 Proč nenapíšeš Ťéšovi? ;)
Zermatt 11.07.2013 nevíte kolik hodin je to pěšky z Zermattu na Kl.Matterhon?
  Re: Zermatt 12.07.2013 Záleží na tom jka půjdeš rychle...
    Re: Zermatt 12.07.2013 je to daleko a mega pruda.
Behem studii sem to chodil. Od nastupu do prace to jezdim.... Nech
Rada, karabina 11.07.2013 ahoj, prosím Vás, potřeboval bych velký průměr karabiny, myslím tím tělo.
Docela mi tvrdne lano a když jistím nahoře druholezce pomocí kyblíku ve funkci brzdy, tak mi to děsně dře a zjistil jsem, že čím větší mám průměr těla karabiny, tím to jde lé
  Re: Rada, karabina 11.07.2013 Na tohle jsou dobrý oválný karabiny... Ale tahle vypadá slušně. Dobrý by bylo si vyzkoušet různý kar
    Re: Rada, karabina 11.07.2013 Jojo, už jsem zkoušel, 3 druhy HMS. Ale stejně pořád potřebuj větší =)
Když jsem dal 2 HMS,
      Re: Rada, karabina 11.07.2013 Někde jsem to viděl - použít dvě karabiny... Taky záleží co máš za lano. Nemyslím, že mezi karabinam
        Re: Rada, karabina 11.07.2013 Každopádně díky na rady a nápady ;)
          Re: Rada, karabina 11.07.2013 A koupit si nové lano by to nevyřešilo?
            Re: Rada, karabina 11.07.2013 Nechci si kupovat nové lano.
      Re: Rada, karabina 11.07.2013 Podle mne jsou Petzl Attache naprosto skvělý karabiny na jištění přes půloďák, fakt neznám lepší a b
        Re: Rada, karabina 11.07.2013 Děkuji, také skvělá odpověď. To už se tady nevidí. Díky borci.
        Re: Rada, karabina 12.07.2013 Ty krávo :-) přes půloďák se nejistí už tak 50let. a lano co nejde dobře ohnout? No to se jdi zahrab
          Re: Rada, karabina 12.07.2013 :) ty uz tak nejistis 50 let ..? :)
jedna z nejlepsich metod! rychla, bezpecna, nenarocna na
          Re: Rada, karabina 12.07.2013 Ježiš, to je zase žblept... Přes půlloďák se ,samozřejmně, jistí, třeba na dobírání druholezce na vě
            Re: Rada, karabina 12.07.2013 Na krouceni lana taky nic lepsiho neznam :-)
              Re: Rada, karabina 12.07.2013 Ked niekdo pri spustani nevie pollodak drz svajciarskym sposobom zhora a pri toneceni lana menit sme
                Re: Rada, karabina 12.07.2013 jedině gri gri
                  Re: Rada, karabina 12.07.2013 a na slaneni na dvojitym lane mas grigri hned dve, vid? :-)))
  Re: Rada, karabina 12.07.2013 Souhlas s některými z rad výše, k tomu připojuji:
- petzl williams ball lock, nejlepší karábl
Pěkná oblast 11.07.2013 Čau, chtěl bych se vás zeptat, jakou oblast někde ve středních Čechách by jste mi doporučili k lezení na 2-3 denní výlet. Lezu obtížnosti okolo 7.. ale nehledám oblasti, kde bude pár zapadlejch skalek a nic víc.. nebráním se ani písku, ale přece jenom dáv
  Re: Pěkná oblast 12.07.2013 Vltavská žula - Roviště, Velká, Jickovice, atd. Zajištěno nebo zajistitelné (Jickovice mají spáry i
Wildspitze severní stěna 11.07.2013 Ahoj, plánujeme severku Wildspitze, nevíte někdo, jaké jsou aktuální podmínky? Led-firn, trhliny? Nebyl jste tam někdo teď v poslední době? Předem díky za info!
Ondra
  Re: Hradní stěna v údolí Doubravky 11.07.2013 Nahore je vyhlidka se zabradlim a dolu sejdes po turisticky ceste
1
...
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: