Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Stěna Černožice - Černožice nad Labem
Základní škola Horní Čermná - Horní Čermná
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
bart´s port - Praha 2
HUDYsport - Praha 1
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 AO další (ne)9a OS16.07.2013
tak jestli dobře rozumím 8a.nu, Adam Ondra už zase shodil tři 9áčka (z toho jedno dal OS)
 Re: AO další (ne)9a OS16.07.2013
lezec.cz/clanek.php?key=11036
  Re: AO další (ne)9a OS16.07.2013
tebou zkopírovaný článek píše o La Cabane au Canada, 9a

mnou zminovane 8a.nu pise (dn

 SRBSKO15.07.2013
Ahoj. Kdo prosím dělá správce lezecké oblasti srbsko? Prosím jméno a nejlépe i kontakt. Děkuji.
 Re: SRBSKO16.07.2013
Je jiste vporadku se zeptat.
Ovsem na strane tazatele by mela byt patrna jista snaha si odpov
  Re: SRBSKO16.07.2013
Děkuji.
Asi toho o mě víš více jak já sám. Já se tam totiž koukal ... jen mě nenapadlo rozkli
   Re: SRBSKO17.07.2013
nevědomost nebo hloupost??? Toť otázka..

 Vlasy ve slaňovadle15.07.2013
www.novinky.cz/krimi/307823-pri-slanovani-mostu -se-ji-zamotaly-vlasy-do-lana-vyprostit -ji-museli-zachranari.html<
 Re: Vlasy ve slaňovadle15.07.2013
Kdyz udrzi cigaro v ruce, tak je asi jeste vpohode :)
  Re: Vlasy ve slaňovadle15.07.2013
To, že pacient komunikuje a žádá cigaretu nic neznamená. Je potřeba si všímat jiných příznaků. Tohle
  Re: Vlasy ve slaňovadle17.07.2013
Hele a jak by jste kdo takovou situaci? Třeba i na položené skále. Ne pouze v převisu.
A nemy
 Re: Vlasy ve slaňovadle17.07.2013
Řekl bych, že hasič obecný se s takovouhle věcí na rozdíl od horoslužebníka setkává velmi výjimečně
 Re: Vlasy ve slaňovadle17.07.2013
No to musela být dobrá romantika. Jestli si pamatuji, tak Pit Schubert pro tento případ doporučoval

 SRBSKO15.07.2013
Ahoj. Kdo prosím dělá správce lezecké oblasti srbsko? Prosím jméno a nejlépe i kontakt. Děkuji.
 Re: SRBSKO15.07.2013
Ahoj správcem Srbska je Jirka Rozmajzl. Napiš mi co bys potřeboval (viz. mejl). Budeš to mít snazší

 Mailonky15.07.2013
Zdravím, mám doma pár mailonek. 8 mm a 10 mm.
40/10 kN.

Nevíte na co bych je mohl využít?
Lezu sklaní lezení.
 Re: Mailonky15.07.2013
No já jednu nosím na sedáku pro případ, že bych musela nouzově slanit ze stěny odjištěné nýtama. Lep
  Re: Mailonky15.07.2013
Mailona výše uvedených parametrů se při útěku tam teoreticky dá nechat. Ale jsem proti zanechávání m
   Re: Mailonky15.07.2013
Nápad dobrý, ale souhlasím z uzlařem.
Takže jiné nápady co s mailonky? :-)
Díky
    Re: Mailonky15.07.2013
Věnovat správci nějaké skalní oblasti v místě bydliště, prodat v inzerci, zeptat se na místní překli
     Re: Mailonky15.07.2013
Mailonka 40/10kn, o které byla řeč, snad nikoho dalšího neohrozí, ne? Přemýšlela jsem a hledala, jak
      Re: Mailonky16.07.2013
Pokud ta mailona neztíží cvakání, bude mít danou nosnost, dotáhneš převlečnou matku klíčem ... O jak
       Re: Mailonky16.07.2013
Opravdovy horolezec ma prsak, helmu, sadu prusiku na sedaku a hlavne se jmenuje Uzlar. Ostatni jsou
        Re: Mailonky16.07.2013
Vopravdovej horolezec ví k čemu všechno vyjmenované slouží. Jak, co, kde, kdy a proč to (ne)použije
         Re: Mailonky16.07.2013
Ahoj Uzlari,
tak jsem se ti kouknul do denicku a ve svetle tvejch horskejch vystupu za posle
          Re: Mailonky16.07.2013
Já se za horolezce v posledních leteh nepovažuji, mj. deníček má i neveřejnou část. Ale tady je disk
          Re: Mailonky16.07.2013
A taky si hlavně nepochopil, že "i Uzlař se někdy utne" je myšleno s humorem.
No ni
           Re: Mailonky16.07.2013
Pani, to je super, jak z jednoho komentare dokazes vycist, co jsem pochopil a co ne. Holt nejsem tak
         Re: Mailonky16.07.2013
Ahoj Uzlari,
tak jsem se ti kouknul do denicku a ve svetle tvejch horskejch vystupu za posle
   Re: Mailonky15.07.2013
jak jde Uzlaři stáhnout ze země repku, přes kterou jsi slanil? Si nedokážu představit jak to vymyslí
    Re: Mailonky15.07.2013
Psal trochu přemýšlet;-)
    Re: Mailonky15.07.2013
Je na to celkem jednoduchej fígl.
     Re: Mailonky15.07.2013
Jo fígl dobrej, ale má dvě chybky: a) nemůžeš slanit z výšky odpovídající polovině tvého lana, b) re
      Re: Mailonky15.07.2013
c) cely se to posere a zustane viset privazany lano na repce.
d) repka se pri stahovani nekde
       Re: Mailonky16.07.2013
a) dost často 1/3 stačí a když ne, tak tam můžu nechat i tu repku
b) plocháč, dyneema, kevlar
 Re: Mailonky16.07.2013
majlonky jsou super dětem na houpačku. taky jsou (jsou-li dost nosné a tedy tlusté) fajn ponechat ve

 Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Čau, dá se vrátit lezečka u z důvodu špatné velikosti? Koupil jsme si v Plzni na prodejně Hudy lezečku Mirua men od La sportivi, ale po 30 min na noze se mi začli dělat puchejře apod.. Lezečku jsem neměl nikde venku, jen 30 min u televize.. Má s tim někdo
 Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Tak se zeptej v Hudáči ne?
 Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Upřímně se divím, že u Hudyho ještě někdo nakupuje. Ceny i přístup zaměstnanců, to je úplná katastro
  Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Tak mi poraď. Kde mám ty Miury (nebo jakékoliv jiné, od LA Sportivi) koupit?
   Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Tak, já díky nárůstu cen LS, že jsem znovu objevil, český lezky a vůbec nejsou špatný a jsou za polo
  Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Hudy je nejlepší na tyhle věci.
Nechápu tyhle názory. Nevyšli ti vstříc jednou?
Tak
   Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
tak snad ti za tohle hudy alespon plati ;-)
   Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
tezce vydelany pastelkovny, co? tech kecu co clovek musi kousnout.. no ale to uz asi patri k branzi.
   Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Proboha Michale, vzpamatuj se. Jaký házení špíny? Nevím kam do Hudáče chodíš, ale zlatej brněnskej s
    Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Moje zkušenost z Prahy je trochu opačná. Obsluha znalá věci a milá, jen to zboží bylo několikrát pře
    Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Znám jen oba HUDY v Brně a v Pardubicích.
Všude byli velice ochotní a znalí.
     Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Jinak ceny, tam jsou lepší jak v Rock Pointu. Když to srovnám na netu.
      Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Tak ono srovnávat ceny v Rockointu a Hudy mi řijde dost mimo. Draho v obou obchodech.
 Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Ahoj, určitě ti je vymění, mám s hudy dobré zkušenosti.... možná se Dan místo offtopic příště pokus
  Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Rada? Co takhle zvednout velectěné pozadí a jít se do Hudáče zeptat?
 Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Nepatřím do fanklubu Hudysportu, spíš právě naopak, nicméně s ohledem na to, že spousta lidí nosí le
  Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
no, vono jsou vidět věci... půjčovny kterejm nevadí půjčovat lezečky a půjčisti co je nosí naboso, d
   Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Zrovna v hudaci maji takovy ty pseudo mikro fusky aby si je nikdo na boso nezkousel.
    Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
cimz se sice nezaspini lezecka, ale te plisni se nevyhnes :-)
     Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Pokud bys akceptoval fakt, že všichni lezci mají plíseň, tak vlastně zkoušení bot nijak problematick
      Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
on staci ten jeden na zacatku
   Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
..a to si panove predstavte, ze pri lezeni se da dokonce zabit! nejen plisnema je to nebezpecny! nen
    Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
jedině v hudy se dá koupit mádžo black diamond za to mají veliké plus
     Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Aby taky ne, když BD dělaj velkoobchodně a nikomu kromě hudy ho nerodaj.
Jinak před lety prod
  Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
myslím, že se mýlíš :-)
1) i v obchodě si můžeš vyzkoušet botu naboso (já sám tak nečíním, ne
 Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Podělím se o svou velmi nedávnou zkušenost. Chtěl jsem si pořídit jedny nové lezečky La Sportiva z v
  Re: Hudy, vracení lezeček15.07.2013
Jo, ještě doplním, že ten postup objednávky, vyzkoušení a zaslání zpět, tak, jak jsem ho provedl, js

 Bivak14.07.2013
Zdravim! Co nosite pri lezeni dlouhych vicedelek jako pojistku pro spatne pocasi? Mam na mysli napriklad dlouhe cesty na Cimach nebo Tofane. Poradnou bundu a kalhoty? Zdarak? Folii?
Folii jsem nekolikrat vyzkousel a kdyz zacne byt opravdu zle tak
 Re: Bivak14.07.2013
Kdyz zacne byt opravdu zle tak je naprd vsechno krom spacaku nebo perovky.. zalezi asi na tom zda ml
  Re: Bivak28.07.2013
Souhlas. Folie pokreje většinu podmínek co tě může potkat. Případně ještě nějaká vylehčená goráčovka
 Re: Bivak14.07.2013
Goráčovka + žďárák (standardně v batohu) + folie (standardně v lékárničce).
  Re: Bivak15.07.2013
Tak nějak. Nic lepšího zatím asi nebylo vynalezeno.
  Re: Bivak15.07.2013
No pak na tom co píšeš jde gramovat. Goráč stačí paclite a žďárák nějaký ultralight třeba od HighPoi
   Re: Bivak15.07.2013
Taky mám folii ve tvaru bivakovacího pytle.
   Re: Bivak15.07.2013
No na nouzový bivak ve stěně snad ani goráč nepotřebuješ. Stačí lehká tkanina s napařenou fólii vevn
 Re: Bivak28.07.2013
diky za rady

 Bivak14.07.2013
Zdravim! Co nosite pri lezeni dlouhych vicedelek jako pojistku pro spatne pocasi? Mam na mysli napriklad dlouhe cesty na Cimach nebo Tofane. Poradnou bundu a kalhoty? Zdarak? Folii?
Folii jsem nekolikrat vyzkousel a kdyz zacne byt opravdu zle tak

 Écrins14.07.2013
Ahoj, za týden odjíždíme do NP Écrins do Francie. Něco mám zjištěno, ńa jaké kopce vím...jen by mi zajímalo jestli někdo nemáte zkušenost s nějakejma lezeckejma oblastma v NP. Jak je to tam s tábořením mimo kempy, atd. Budu rád za každé info a doporučrní!
 Re: Écrins15.07.2013
Stanovanie je povolené, ale nie na dlhodobé táborenie, len na bivakovanie - od 19-tej do 9-tej a min

 Skalní oblasti Islandu: Existuje průvodce?14.07.2013
Pěkné poledne přátelé,
nemáte někdo potuchy, jestli je na internetu k mání průvodce islandských skalních oblastí, primárně Hnappavelliru? Prolezl jsem už všechno možné a na mezinárodních stránkách průvodců je sekce Island zpravidla prázdná. Díky za
 Re: Skalní oblasti Islandu: Existuje průvodce?15.07.2013
Na klifur.is je tabuľka 30-tich islandských oblastí so vzdialenosťou od Rejkjavíku a 8 sprievodcov n

1   ...   504   505   506   507   508   509   510   511   512   513   514   515   516   517   518   519   520   521   522   523   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Hudy, vracení lezeček
Čau, dá se vrátit lezečka u z důvodu špatné velikosti? Koupil jsme si v Plzni na prodejně Hudy lezečku Mirua men od La sportivi, ale po 30 min na noze se mi začli dělat puchejře apod.. Lezečku jsem neměl nikde venku, jen 30 min u televize.. Má s tim někdo zkušenost? (s výměnou za stejnou lezečku o 1 číslo větší?)
Lukáš13:19:41 15.07.2013
odpovědět 
 Re: Hudy, vracení lezeček
Tak se zeptej v Hudáči ne?
Kódl13:30:18 15.07.2013
odpovědět 
 Re: Hudy, vracení lezeček
Upřímně se divím, že u Hudyho ještě někdo nakupuje. Ceny i přístup zaměstnanců, to je úplná katastrofa.
Dan13:34:33 15.07.2013
odpovědět 
  Re: Hudy, vracení lezeček
Tak mi poraď. Kde mám ty Miury (nebo jakékoliv jiné, od LA Sportivi) koupit?
alda13:59:32 15.07.2013
odpovědět 
   Re: Hudy, vracení lezeček
Tak, já díky nárůstu cen LS, že jsem znovu objevil, český lezky a vůbec nejsou špatný a jsou za polovic. Climbobotky témeř za tři litry, to je celkem dost.
Steve14:11:30 15.07.2013
odpovědět 
  Re: Hudy, vracení lezeček
Hudy je nejlepší na tyhle věci.
Nechápu tyhle názory. Nevyšli ti vstříc jednou?
Tak na ně házej špínu.

Doporučuji hudy sport !!
Michal14:48:43 15.07.2013
odpovědět 
   Re: Hudy, vracení lezeček
tak snad ti za tohle hudy alespon plati ;-)
jiri15:24:11 15.07.2013
odpovědět 
   Re: Hudy, vracení lezeček
tezce vydelany pastelkovny, co? tech kecu co clovek musi kousnout.. no ale to uz asi patri k branzi. btw. propagujes nejakej konkretni hudac nebo jen znacku hudy obecne?
honza15:53:24 15.07.2013
odpovědět 
   Re: Hudy, vracení lezeček
Proboha Michale, vzpamatuj se. Jaký házení špíny? Nevím kam do Hudáče chodíš, ale zlatej brněnskej standart na Veveří jsou kyselý ksichty a absence jakékoli elementární komunikace typu "dobrý den, děkuji, na shledanou". Když už si tam něco kupuju, tak očekávám aspoň nějaký náznak, když ne vděčnosti, tak aspoň slušného chování.
K.16:05:45 15.07.2013
odpovědět 
    Re: Hudy, vracení lezeček
Moje zkušenost z Prahy je trochu opačná. Obsluha znalá věci a milá, jen to zboží bylo několikrát předražené. Chtěl jsem kvalitní sandály, ale do 1500 to byly ty samé, co prodávali vedle vietnamci za pár korun. Pak tam byly i nějaké za dva, ale také nic moc. Nakonec jsem koupil úplně super kvalitní a kožené v Bama za 990,-. U Hudy jsem si připadal jak v tržnici :-(
16:15:23 15.07.2013
odpovědět 
    Re: Hudy, vracení lezeček
Znám jen oba HUDY v Brně a v Pardubicích.
Všude byli velice ochotní a znalí.
16:25:24 15.07.2013
odpovědět 
     Re: Hudy, vracení lezeček
Jinak ceny, tam jsou lepší jak v Rock Pointu. Když to srovnám na netu.
16:27:10 15.07.2013
odpovědět 
      Re: Hudy, vracení lezeček
Tak ono srovnávat ceny v Rockointu a Hudy mi řijde dost mimo. Draho v obou obchodech.
21:09:17 15.07.2013
odpovědět 
 Re: Hudy, vracení lezeček
Ahoj, určitě ti je vymění, mám s hudy dobré zkušenosti.... možná se Dan místo offtopic příště pokusí poradit! B-ú
Mirek14:00:30 15.07.2013
odpovědět 
  Re: Hudy, vracení lezeček
Rada? Co takhle zvednout velectěné pozadí a jít se do Hudáče zeptat?
15:56:09 15.07.2013
odpovědět 
 Re: Hudy, vracení lezeček
Nepatřím do fanklubu Hudysportu, spíš právě naopak, nicméně s ohledem na to, že spousta lidí nosí lezečky naboso, tak bych se vůbec nedivil (dokonce bych to schvaloval), když by je vyměnit odmítli. Těsná lezečka na bosé noze je fakt ideální pro transfer plísní všeho druhu a dezinfikovat to moc dobře nejde - takže potom je to neprodejný, leda tak do půjčovny. Suma summarum - líp rozmýšlet velikost, a v případě blbého odhadu prodat přes inzerát (tam ev. kupec ví, do čeho jde).
Robert14:15:20 15.07.2013
odpovědět 
  Re: Hudy, vracení lezeček
no, vono jsou vidět věci... půjčovny kterejm nevadí půjčovat lezečky a půjčisti co je nosí naboso, drbani v zapocenejch sandálech zkoušející lezečky v kšeftu na bosou nohu...
Lukas B.14:37:54 15.07.2013
odpovědět 
   Re: Hudy, vracení lezeček
Zrovna v hudaci maji takovy ty pseudo mikro fusky aby si je nikdo na boso nezkousel.
judovana15:21:19 15.07.2013
odpovědět 
    Re: Hudy, vracení lezeček
cimz se sice nezaspini lezecka, ale te plisni se nevyhnes :-)
15:28:00 15.07.2013
odpovědět 
     Re: Hudy, vracení lezeček
Pokud bys akceptoval fakt, že všichni lezci mají plíseň, tak vlastně zkoušení bot nijak problematické není :-)
15:54:24 15.07.2013
odpovědět 
      Re: Hudy, vracení lezeček
on staci ten jeden na zacatku
16:26:18 15.07.2013
odpovědět 
   Re: Hudy, vracení lezeček
..a to si panove predstavte, ze pri lezeni se da dokonce zabit! nejen plisnema je to nebezpecny! neni to zkratka sport pro slecinky.
honza16:09:40 15.07.2013
odpovědět 
    Re: Hudy, vracení lezeček
jedině v hudy se dá koupit mádžo black diamond za to mají veliké plus
johnny16:59:38 15.07.2013
odpovědět 
     Re: Hudy, vracení lezeček
Aby taky ne, když BD dělaj velkoobchodně a nikomu kromě hudy ho nerodaj.
Jinak před lety prodávali Camp a tvrdilo se, že je nejlepší. Pak přišli o zastoupení (dostalo se na volný trh) a začalo se tradovat, že s Campem nic nevylezeš a nejlepší je BD. A s Deuterem a Lasportivama je to obdobný.
21:13:59 15.07.2013
odpovědět 
  Re: Hudy, vracení lezeček
myslím, že se mýlíš :-)
1) i v obchodě si můžeš vyzkoušet botu naboso (já sám tak nečíním, neb nepoznám, kde mě bota opravdu "tlačí". Novou botu zkouším přes mikrotéňák...nohu mám 44 a lezky od LaSportivy v pásmu 39.5 až 40.5 dle typu)
2) jsem doktor a tak můžu s klidem říct, že vyzkoušt botu po někom není větší riziko než jít do umývárny na plovárně :-) aneb plíseň není nesmrtelná
3) už i já jsem za posledních 15-20 let lezky 2x vracel (a desítky párů koupil) a nikdy nebyl problém
4) obsluha v Hudy je odvislá od toho čo onoho obchodu a je to jako v životě...na blbce bohužel narazíš všude. Ale celkový dojem ze sítě Hudy je rozhodně kladný
5) kvalitu zboží v síti Hudy a R.P. bych s kvalitou asijských šopů vůbec nesrovnávál....opravdu :-)
ondráš19:36:22 15.07.2013
odpovědět 
 Re: Hudy, vracení lezeček
Podělím se o svou velmi nedávnou zkušenost. Chtěl jsem si pořídit jedny nové lezečky La Sportiva z vyšší, řady, ale nevěděl jsem přesně, které mi budou nejlépe sedět a jaké přesně číslo toho kterého modelu. Rozhodoval jsem se mezi Futurama, Testarossama a Solutionama.

Potřeboval jsem vyzkoušet všechny tyhle modely a to v okrajových číslech 43,5 a 44 EUR. Na pobočce ve Frýdku-Místku mi řekli, že mi tyto velikosti těchto lezeček objednat nemůžou, neboť nejsou na centrálním skladu HUDY, ale pouze na prodejně v Praze, tudíž by je museli z Pražské prodejny "odkoupit", čili zaplatit, a následně by je samozřejmě ve F-M neprodali, neboť takovou nohu tu mám z lezců jen a pouze já... Takže jsem učinil na HUDY ESHOPu objednávku v hodnotě cca 17 000 Kč a nechal si těch 6 párů lezeček poslat domů, kde jsem si je vyzkoušel, vybral si ty správné a zbytek zaslal zpět na prodejnu, ze které mi je poslali.

Vtip HUDY eshopu je v tom, že nelze vybrat možnost zaplatit "převodem", pouze na dobírku, takže jsem si musel vybrat notnou palbu korun...

Vzpomenu teď na samotného Hudyho, když jednou přijel na pobočku do F-M a počastoval zaměstnance hláškou "P*čo pravěk, tyhle obchody", nebo tak nějak...Takže milý HUDYsporte, vskutku pravěk, ale celý tento "řetězec"...)

Výsledek je ten, že i když jsem dostal "poštovné zdarma" u takto drahých lezeček, tak jsem ho pak zaplatil při posílání přebytků zpět.

Nevýhody HUDY sportu:
1) absolutní nespolupráce mezi jednotlivýma pobočkama, prostě čísla se nepřeposílají a šmytec...
2) na eshopu nelze zaplatit převodem... když jsem volal na podporu, bylo mi sděleno "To jste měl uvést do poznámky, že chcete platit převodem" (W*F???)
3) zboží z eshopu si nelze vyzvednou na pobočce... běžná praxe většiny slušných řetězců
4) zboží objednané z eshopu, pokud se vrací v zákonné lhůtě 14 dnů je nutno zaslat zpět přesně na tu pobočku, ze které bylo odesláno. Někdy se stane, že Vaše objednávka je rozdělena na více dodávek z různých filiálek, takže pak posíláte a posíláte...

Výhody Hudy:
I přes vysoké ceny HUDYsportu, co jsem se tak díval, tak ceny výše zmíněných lezeček jsou u Hudyho relativně za slušné peníze, v zahraničních obchodech bývají ještě o pár stokorun dražší...

No nic, pozvracel jsem to tady a jdu zhybovat do stodoly :-)
 Variant20:07:38 15.07.2013
odpovědět 
  Re: Hudy, vracení lezeček
Jo, ještě doplním, že ten postup objednávky, vyzkoušení a zaslání zpět, tak, jak jsem ho provedl, jsem si předem domluvil na HUDY eshop podpoře přes e-mail, abych to měl černé na bílém, že to tak můžu udělat. Takže, napište jim a objednávejte a objednávejte, snad se pak chytí za nos, až v tom budou mít binec a materiál rozposílaný po celé ČR :-)

K těm plísním, neberte ten život tak vážně... aneb z jedné cigarety závislost nevzniká :-) (A to jsem biolog).
 Variant20:18:07 15.07.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi