Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
9.H2 11044
Bouldry:
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
9.Stráník 10400
Hory:
4.Černý 6468
5.Bloudek 6420
6.Hlahulek 6350

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230759 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
Squash Arena Liberec - Liberec

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Husky Outdoor Shop - Plzeň
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ztracená HMSka18.07.2013
Zdravím, nenašel někdo ve Chřibech na Budačině modrou HMS karabinu, od CAMPu? Vypadá takto: http://www.allcord.co.uk/shop/img/p

 kam místo Koupáku18.07.2013
Ahoj,
kam se teď chodí ve skaláku kalit? Slyšel jsem cosi o Podhájí, ale nikde nenašel kde to je, ledaže by to bylo u těch lázní a jak je to u toho s parkováním a pak s následným odpotácením do lesů a hájů ke složení hlavy? Předem dík pavel
 Re: kam místo Koupáku18.07.2013
taky by me zajimalo
  Re: kam místo Koupáku18.07.2013
Hotel o 100 m výše.
   Re: kam místo Koupáku19.07.2013
a neni tam zákaz hvězdu?
    Re: kam místo Koupáku19.07.2013
Hvězdy dělat můžes, ale zákaz vjezdu tam je.
    Re: kam místo Koupáku19.07.2013
Hvězdy dělat můžes, ale zákaz vjezdu tam je.
   Re: kam místo Koupáku19.07.2013
a neni tam zákaz hvězdu?

 Letka Hornetů17.07.2013
Zdar,

  ve Skaláku na Dračí Věži pod 4.ringem v Rudý Hraně bydlej sršáni. Bohužel nerespektujou provazování (byť jen potenciálních) hodin nebo jiný blbny. V ďouře po mym prošťouchnutí je vidět kousek báně. Dávejte majzla.
 Re: Letka Hornetů19.07.2013
Dík za info. Osobně jako alergik mám z těchto srand na skalách docela respekt a tto informace ocením

 nelly v inzerci17.07.2013
admini, co vy na to?
 Re: nelly v inzerci17.07.2013
Co je na tom špatně? Prodává nepotřebný materiál.
 Re: nelly v inzerci17.07.2013
Oni se v inzerci nesměj nabízet věci na prodej?
 Re: nelly v inzerci17.07.2013
No tak nemuselo to bejt kus po kuse, asi...
  Re: nelly v inzerci17.07.2013
jednak to mohlo byt v jednom inzeratu, takhle zaprasi celou stranku. jednak to muze byt nekdo jinej
   Re: nelly v inzerci18.07.2013
jojo , je to macushita corporation, nelly tam dela sekretarku.

 Mezinárodní setkání HS17.07.2013
www.hscr.cz/index.php?option= com_content&task=view&id=1976&Itemid=13

 Lezeni ve Verdonu17.07.2013
Ahoj,

V srpnu se chystame poprve do Verdonu, ale vzhledem k tomu, ze informaci o teto destinaci je na webu nekonecne mnozstvi hledame nekoho kdo by poradil kam se ve Verdonu primarne kouknout. Hledame spise sportovky jedno max dvoudelky k o
 Re: Lezeni ve Verdonu17.07.2013
Co ja vim, tak Verdon je Mekka vapencoveho vicedelkoveho lezeni. Pokud chces sportovky za sest az os
 Re: Lezeni ve Verdonu17.07.2013
Zdar,
no do Verdonu nema smysl jet na sportovky max do 2 delek, navic v srpnu tam bude horko
 Re: Lezeni ve Verdonu17.07.2013
1/ počítej s dost tvrdou klasou a většíma odlezama, než je ve francouzský sportovce běžný
  Re: Lezeni ve Verdonu18.07.2013
Mohu doporučit sektory Dent D'Aire (odpo ve stínu) a Babouchemolle (dopo ve stínu), pěkné 3-4 délkov

 Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
Trochu info ze zákulisí. Je až úsměvné, když Lucka dostala pozvání na Olympiádu do Soči, kde má být ledolezení jako ukázková disciplína. Že se Zoban tak snaží jet tam sní. Zoban, který Lucce, tak "pomáhá" se závoděním. Zakazuje jí trénovat na br
 Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
clovek by si myslel ze uprostred leta je sezona drytoolovych kydov este daleko, ale uz to ako vidim
  Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
jen trénink dělá mistry...zima už je za dveřmi a je třeba se připravit všestranně
 Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
Ha, Rebel, dlouho jsi nediskutoval :) Náhodou ale zase Zoban tuhle zimu docela máknul na propagaci d
  Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
No já to zlepšení viděl jen v tom, že Lucka dostala zase o něco míň peněz na závody SP. Pak jsem to
   Re: Zoban na olympiádě :-)18.07.2013
Libore, nezlob se, ale mě zase přijde primitivní okolo sebe takto kopat, aniž bys čehokoliv dosáhl.
    Re: Zoban na olympiádě :-)18.07.2013
Čeho jsem dosáhl? Libor i Lucka jsou na špici SP i přes všechny snahy mích odpůrců. Že mají míň pen
     Re: Zoban na olympiádě :-)18.07.2013
Libore, o tom řeč nebyla, děti v SP jsou o něčem úplně jiném, sportovních a trenérských úspěchů jsi
      Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Hele milý anonyme, Libor prostě říká a píše své názory pod svým jménem a celou vahou své osobnosti.
       Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Libora znám už dlouho. A jak můžeš vidět, nepíšu, že nemá pravdu. A že se o financování lezení píše?
        Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Jo, a čeho jsem tímto dosáhl ještě? Prostě toho, že se lezecká komunita dozví o tom, že Zoban, který
         Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Ne Libore, není to trapné. A ano, lezecká komunita se to dozvěděla, to je dobře. A výsledek? Za ta l
          Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Jak něco měnit s lidmi, kteří mi sice dávají za pravdu, ale bojí se přitom podepsat nebo zvednout ru
           Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Tak si nejdříve odpověz na otázku, čeho se bojí. Bojí se jít proti lidem z ČHS a proti systému, nebo
            Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Bojí se vlastní odpovědnosti. Prostě jsou to vystrašení anonymové. Nic hlubšího v tom nehledej, jeno
             Re: Zoban na olympiádě :-)20.07.2013
Aha, tak díky za vysvětlení. Už mi začíná svítat. proč to ve sportovním lezení vypadá tak, jak to vy
              Re: Zoban na olympiádě :-)20.07.2013
Ale vždyť si mohl hlasovat proti této náhubkové směrnici. Hlasoval si proti ní?
               Re: Zoban na olympiádě :-)20.07.2013
Nejsem člen ČHS, VH jsem sledoval ze zvědavosti na internetu. Pokud by někdo nabídl rozumnou alterna
                Re: Zoban na olympiádě :-)21.07.2013
S tím kdo si sám škodí, bych byl velmi opatrný až zdrženlivý, anonymní hlupáčku. Do hlavy nikomu nev
                 Re: Zoban na olympiádě :-)21.07.2013
Kubo Turku, škoda, že pořád nechápeš podstatu toho, co jsem psal a proč jsem to psal. No nic, nedávn
                  Re: Zoban na olympiádě :-)21.07.2013
Milý funkčně negramotný člověku (před tím jsme použil slovo hlupáček, což je v tomto případě to samé
                   Re: Zoban na olympiádě :-)21.07.2013
Teda, ty jseš pěkně jedovatej typ.Máš špatný den? Obvykle k urážkám nesklouzneš...pochybuju, že bys
                    Re: Zoban na olympiádě :-)21.07.2013
Na maníka bych se v reálu podíval, oslovil ho jménem a sdělil mu, že jsem mu nikdy nesdělil, co se m
              Anonymní výkřiky nic neřeší20.07.2013
V každé organizaci, kde se lidé nechtějí vystupovat se svými názory veřejně, to tak dopadne. ČHS nen
               Re: Anonymní výkřiky nic neřeší20.07.2013
Škoda že nerozlišuješ vlastní názor a bezhlavé kopání okolo sebe. Zkus se nad tím zamyslet, třeba ti
                Re: Anonymní výkřiky nic neřeší20.07.2013
Ano, možná to dělám špatně. Ale proč to tedy, někdo neudělá líp než já? Je pořád lepší se snažit o n
                Re: Anonymní výkřiky nic neřeší20.07.2013
Počkat ... takže co vlastně navrhuješ? Aby LHR prostě držel hubu a krok a neprudil, protože svojí kr
                 Re: Anonymní výkřiky nic neřeší20.07.2013
Ne, v žádném případě nenavrhuji, aby držel krok a hubu. Navrhoval jsem, zda by nestálo za úvahu popř
                  Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
A ještě jedna věc: Na Valné hromadě je pozdě. Už teď musíš pracovat na jasných tezích (cca 3 věty +
                   Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Přeci přesně tohle píšu. A rovnou to i odpovídá na otázku, proč to tedy neudělám já. Jsou na to potř
                    Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Jestli to dobře chápu, tak Hroza trénuje dceru, možná částečně i syna, k tomu musí nějak uživit sebe
                     Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Pokud Libor navrhuje tak velké změny, jako je třeba trenérská rada, je podobná šaráda nezbytností. J
                      Re: Anonymní výkřiky nic neřeší22.07.2013
No jo, ale to je úplně převrácený postup .... Hroza dělá to co dělá, něco dobře, něco hůř a něco úpl
                    Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Aha, takže Tvoje celé expozé nakonec mělo za účel jedinou věc - chceš zaúkolovat Libora, aby za Tebe
                     Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Ne, úkolovat Libora nechci. Chtěl jsem naznačit, že Liborovy myšlenky i názory jsou dobré a že by se
                      Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Nabízíš se tedy? To by ses ale musel představit, víš...
                       Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Neboj, pokud to bude potřeba, lidi se zapojí, včetně mne. A asi bych v týmu překousl i tebe, protože
                        Re: Anonymní výkřiky nic neřeší22.07.2013
Asi se zase tak moc neznáme, když si myslíš, že vidím do závodního lezení. A promiň - s anonymy nech
                         Re: Anonymní výkřiky nic neřeší22.07.2013
Nemyslím si, že bys viděl do závodního lezení. Ale máš zdroje, které se mohou hodit, a ne vždy úplně
                          Re: Anonymní výkřiky nic neřeší22.07.2013
...zdroje? :-)))) Manažerská pozice? :-((((
                Re: Anonymní výkřiky nic neřeší21.07.2013
Samozřejmě jsem podporoval Libora proti náhubkové směrnici. Můj zástupce hlasoval proti ní.
         Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
to tam chce ist vystupovat? alebo ako doprovod/zastupca zvazu? ak na ukazku pozvali lucku, tak za ch
     Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Odkud se bere tvrzení "mají míň peněz než by měli mít"? To je závažné obvinění a bylo by v
      Re: Zoban na olympiádě :-)20.07.2013
"mají míň peněz než by měli mít"? To je můj názor!
       Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
Pokud byla dodržena pravidla, tak mají přesně tolik kolik mají mít. Tvrdit vědomě opak je pak lež.
     Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
no maji min penez protože se venuji disciplínám ktere nikoho nezajímají, drytool a lezení na rychlos
      Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
To, že dyrytool dostává méně peněz než obtížnost může být logické. Ale proč v drytoolu dochází k to
       Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
to ti nevysvetlim protože to nevim, ja se na to divam z komerčního hlediska a reklamy proste nezajím
        Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
Jo taky by mě zajímalo jaký komerční efekt mají zoufalá umístění našich reprezentantů na v "at
         Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
no napriklad ja sleduju závody v boulderingu a na obtížnost takže si všimnu napriklad co maji obleče
          Re: Zoban na olympiádě :-)22.07.2013
To je otázka tvých osobních preferencí. V globálu popularita lezení na rychlost roste a podíváš-li s
 Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
pica, zimni hry v rusku, to bude krutej mejdan! Led budou dovazet prej az ze Sibire, tak je to asi
 Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
Libore, v zime jsem Ti psala mail k tomu, co si myslim o utocich z jedne ci druhe strany. Bohuzel ti
  Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
Lado, tak to prostě nečti. Libor
   Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
Tak k tomu se da snad uz jen dodat, ze je mi dost lito tveho zivotniho pribehu.... ;-) Ale jak se ri
    Re: Zoban na olympiádě :-)18.07.2013
Ale no tak, Rebel je docela v pohodě, já se nedivím, že mu tohle leze krkem. Poslední dobou to vážně
  Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
Tak to necti, me to treba docela bavi :) To mas jako s komentarema na novinkach...tam se taky vzdyck
  Re: Zoban na olympiádě :-)17.07.2013
a me to taky docela zajima... bafunari si jsou ve vsech sportech tak strasne podobni. Prudis, tak ta
   Re: Zoban na olympiádě :-)18.07.2013
No to je právě to - opravdu jim něco vrací? Nebo si to jen myslí? Aby jim něco vracel, muselo by to
    Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Zareagoval bych na to asi takto ( s pohledu osoby která se náhodou dostala k této diskuzy) znám troc
     Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Tak ty jsi teda úplně mimo mísu :-)Ani neviš o kom píšeš.
     Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Úlet měsíce jak vyšitej:-)))))
  Re: Zoban na olympiádě :-)19.07.2013
Tohle jsem nějak nepochopil .... je to Hroza vs Zoban, takže proč to někomu dalšímu vadí? Ať si dají
 Re: Zoban na olympiádě :-)20.07.2013
Zoban se chová jako naši "zkušení" politici (inspiroval se, učil se od někoho???): vyžírka

 Spojení lan16.07.2013
Ahoj,
všude v metodikách se uvádí pro spojování lan buď autíčka, nebo protisměrná osmička. U autíček se píše že to je uzel vhodný pro různé průměry lan. Otázka je jak rozdílné musejí být průměry aby se museli použít autíčka? zvládla by osmička třeb
 Re: Spojení lan16.07.2013
Co čteš za metodiky? Nenašel bys nějakou novější? Třeba tu s klasickým vůdčákem? Prostě jen uděláš u
  Re: Spojení lan16.07.2013
o víkendu jsem to zrovna řešil, když jsem se posadil do lana spojeného vůdčákem tak se mi moc nelíbi
   Re: Spojení lan16.07.2013
Jednoznačně vůdčák. Řekne ti to i metodika. Ne, opravdu se nerozváže, pokud máš rozumně dlouhé konce
   Re: Spojení lan16.07.2013
neboj se, parkrat si do vudcaku sednes a uz ti to pak neprijde. napoprve verim, ze to muze pusobit d
 Re: Spojení lan17.07.2013
Nejlepší je konce spojit kobercovkou a kdybys joo chtěl extrasafecool slanění tak navíc předtím slep
  Re: Spojení lan17.07.2013
A když se oba konce ještě pocukrují mágem, pevnost spoje se zvýší dvou- až dvouapůlnásobně!

 demon vs dragon16.07.2013
Ahojte. Rozhodujem sa medzi friendamy od firmy DMM. Kúpiť jednoosové demony alebo dvojosové dragony? dajme tomu že za rovnakú cenu budem mať viac demonov ale dragony majú väčšie rozpätie ... Pomôžte rozlúsknuť dilemu :). ďakujem, pekný deň prajem
 Re: demon vs dragon16.07.2013
nemam zkusenost s dmm, ale obecne bych jednoznacne volil dvouosy. jednoosy jen pokud jdes po minimal
 Re: demon vs dragon17.07.2013
přesně tak jedno osy jsou minulost jedině pokud je seženeš za par korun tak ano, ale jinak dvojosy j
 Re: demon vs dragon17.07.2013
http
 Re: demon vs dragon17.07.2013
Ďakujem priatelia za rady a typy. som naklonenejší k dragonom (dvojoskové). už len počkať na finančn
  Re: demon vs dragon17.07.2013
takovej klin do hlavy jsou jeste osmivackove friendy od omega pacific se supervelkym rozsahem.
   Re: demon vs dragon17.07.2013
Mel sem sanci lezt s omega pacificem a zadna slava. Pokud drzi na nejmensich segmentech, tak ty osta
 Re: demon vs dragon17.07.2013
Přímo z úst zástupce DMM jsem slyšel, že Demon je stabilnější proti vyviklání v případě krajně nepří
  Re: demon vs dragon17.07.2013
UF!!! informácia ktorá zamiešala karty :)
   Re: demon vs dragon18.07.2013
Ovšem pokud ti jde především o stabilitu založení v nepříznivých místech, pak bych zase zvažoval tri
    Re: demon vs dragon18.07.2013
Frendy do nepříznivých míst jsou od poměrně nové firmy Totem (baskická). Mají to vymyšlené tak, že j
     Re: demon vs dragon18.07.2013
Totemy jsou naprostá pecka, viděl jsem v yosemitech, můžu jen doporučit, zvlášť na technický lezení

 AO další (ne)9a OS16.07.2013
tak jestli dobře rozumím 8a.nu, Adam Ondra už zase shodil tři 9áčka (z toho jedno dal OS)
 Re: AO další (ne)9a OS16.07.2013
lezec.cz/clanek.php?key=11036
  Re: AO další (ne)9a OS16.07.2013
tebou zkopírovaný článek píše o La Cabane au Canada, 9a

mnou zminovane 8a.nu pise (dn

1   ...   503   504   505   506   507   508   509   510   511   512   513   514   515   516   517   518   519   520   521   522   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Spojení lan
Ahoj,
všude v metodikách se uvádí pro spojování lan buď autíčka, nebo protisměrná osmička. U autíček se píše že to je uzel vhodný pro různé průměry lan. Otázka je jak rozdílné musejí být průměry aby se museli použít autíčka? zvládla by osmička třeba lana 9 a 12, zas tak velký rozdíl to není...
fichtik20:03:12 16.07.2013
odpovědět 
 Re: Spojení lan
Co čteš za metodiky? Nenašel bys nějakou novější? Třeba tu s klasickým vůdčákem? Prostě jen uděláš uzel, koukneš jestli jsou konce dlouhý cca 20 cm a jedeš dolů.....nedůvěra v materiál nebo vlastní zkušenosti?
20:08:37 16.07.2013
odpovědět 
  Re: Spojení lan
o víkendu jsem to zrovna řešil, když jsem se posadil do lana spojeného vůdčákem tak se mi moc nelíbil - díky nestandartnímu zatížení vypadal, jako by se měl sám rozpáčit. Další důvod proč bych se rád vyhnul vůdčáku je celkem velká náročnost na rozvázání (pár krát na něm někdo při slaňování škubne a je zralej na kudlu-ten uzel samozřejmě)
fichtik20:29:26 16.07.2013
odpovědět 
   Re: Spojení lan
Jednoznačně vůdčák. Řekne ti to i metodika. Ne, opravdu se nerozváže, pokud máš rozumně dlouhé konce, navíc při stahování lan ze slaňáku má tu vlastnost, že se přetáčí směrem nahoru a tedy se zmenšuje riziko seknutí ve spáře. Pokud neděláš při slanění nějaké akrobatické prvky, jde rozvázat úplně v pohodě.
Petr20:38:39 16.07.2013
odpovědět 
   Re: Spojení lan
neboj se, parkrat si do vudcaku sednes a uz ti to pak neprijde. napoprve verim, ze to muze pusobit divne.
honza21:34:52 16.07.2013
odpovědět 
 Re: Spojení lan
Nejlepší je konce spojit kobercovkou a kdybys joo chtěl extrasafecool slanění tak navíc předtím slepit superglue. Tohle se ti určitě nikde nesekne a působí to líp (chápej safe safe) než všechny uzly. Spojení různých průměrů je taky ok. Můžeš klidně 7,8 s 11,0 (tak to dělám já). Taky se to dá pájet, ale v horách to není moc praktický... Ty doby jsou už pryč, když jsem s sebou brával májku. Patlat se s tím je vopruz. Dnes je doba lepidel tmelů a silikonů. I když občas si dát nějakou klasiku nikdy není na škodu! ;-)
Hure kure zdar!
Ešus06:48:29 17.07.2013
odpovědět 
  Re: Spojení lan
A když se oba konce ještě pocukrují mágem, pevnost spoje se zvýší dvou- až dvouapůlnásobně!
22:42:35 17.07.2013
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi