Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Sportcentrum Forea - Lanškroun
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6

Prodejny
HUDYsport - Liberec
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 lekar22.07.2013
Ahojte, rad by som vas poprosil o radu. Asi pred dvoma tyzdnami ma zacali boliet prsty na rukach. Ked som zatal ruku do peste, tak ma boleli bruska prstov - bolo to hodne nekomfortne. Celkovo boli citlive na tlak. Leziem uz 6 rokov, ale doteraz sa mi nic
 Re: lekar22.07.2013
v Praze Filip Hebelka
 ztracená fajfka22.07.2013
V sobotu 20.7. cca v devět večer nechali dva kluci pod Matterhornem v Prachově ležet fajfku.. Mám ji u sebe.. kontakt na mě: krizemar@gmail.com nebo 732 673 316

 film Nanga Parbat (2010)22.07.2013
hrají 22.7.-24.7. v kině v Kolíně
www.csfd.cz/film/233785-nanga-parbat
 Re: film Nanga Parbat (2010)22.07.2013
Film je to peknej, byt pobliz i bych na to do kina skocil. Takhle musel stacit monitor:(
  kino: Bílé peklo (1929)23.07.2013
Horolezecké drama zachytil docela pěkně v romantickém snímku Arnold Fanck, hraje: Leni Riefenstahl,.

 Triglav21.07.2013
Ahoj, poradil by mi někdo nějakou trasu (spíše turistickou, ferrátovou) na Triglav, idealně by to mohlo být s přespáním na nějaké chatě... Díky.

 Fotoglerie - Michal v dolezu, má gumové náprstky?21.07.2013
co to má, to má být nový hitech pro větší tření bříšek prstů? Nebo snad jen kobercovka na prodřeniny?

 Čtyři palice - magnésium20.07.2013
Zdravím, byl jsem teď 3 víkendy po sobě na Drátniku, čtyřech palicích a okolí. Všude je zakázáno magnesium, ale jediný já jsem ho tam nepoužíval a všichni to tam valili jakoby nic.
Jak to tedy je ? Díky moc za normální odpovědi.
 Re: Čtyři palice - magnésium20.07.2013
Taky nevím, proč ho někdo používá v lehkých cestách. Mé maximum je 6, a mg mi chybělo jen když jsem
  Re: Čtyři palice - magnésium20.07.2013
tady ty diskuze lidí co lezou maximálně 6 jsou fakt humorný :-)
   Re: Čtyři palice - magnésium20.07.2013
přesně, méně výkonní lezci přeci nemají nárok na vlastní názor!
   Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Čtyři palice jsou oblastí, kde desítek moc nenajdeš. Takže tuto diskusi klidně nechej softmoverům.
    Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
češi a mádžo, dávno to tu nebolo
   Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Kolego, je hezké, že se u příspěvků lezců, co lezou za šest, bavíte. Mně je z vaší blbosti do breku.
   Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
Porad stejny K*K*T
  Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Lezu už dlouho a 6 jsem nikdy nelezl. Mám rád 3,4 a to mě baví. Každý si může dělat co chce snad ne
 Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Jestli je to jasně dáno pravidly nebo OP, tak co hledáš za odpověď? Řekls jim to?
 Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Ahoj,
no ber to tak, že je to sice CHKO ale většina lidí na to kašle. A hlavně bohužel ,,soft
  Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Jaký je rozdíl, když se nedovoleně maguje na 4 nebo nedovoleně na 10??
   Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
No přece softmover si vezme mágo do 4 a "borec" do 8 :-D. Žádný rozdíl :-D
    Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Jenže ten softmover ho nepotřebuje. Ano má pocit že jo, ale potřebuje mago na madlech?
     Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
a potřebuje ho "boreců v v osmičce nebo desítce?? (zatím ještě nemáme tu komisi, takže nevíme,
      Re: Čtyři palice - magnésium23.07.2013
Jo, potřebuje ho mnohem víc než ten v šestkách, byť oba polezou svůj max. Taky jsem si dřív myslela
     Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
hlavně tedy jde o to, že nedodžujeme pravidla, ta jsou jasná a stejná pro 4 i 8! Jiná pravidla zatím
   Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
Velký, viděl jsi někdy lézt někoho bez mag 10ku? Možná ani Adam by to nedal..
    Re: Čtyři palice - magnésium21.07.2013
To jako že by třeba stará auta mohla na dálnici jen 90 a nová, nabušená 160 km/h??? Nebo jinak, a kd
     Re: KOMISE bude rozhodovat, kde se může mágovat a kde ne!!!21.07.2013
Ano, KOMISE by měla rozhodovat o tom, KDE se může mágovat a od jaké OBTÍŽNOSTI.
      Re: KOMISE bude rozhodovat, kde se může mágovat a kde ne!!!22.07.2013
také nechápu tu praxi, kdy na osmičkách je mágo jaksi i při zákazu více tolerováno než na 4, pětkách
       Re: KOMISE bude rozhodovat, kde se může mágovat a kde ne!!!23.07.2013
V některých pískovcových oblastech se může mágovat od IXb, což je čistě teoreticky 8- tedy 6c+ franc
 Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
zřetelně jsme se minuli.
 Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
Na Palicích, Dráteničkách a jinde je mágo zakázaný ochranou přírody; všechny tyhle skály jsou přírod
  Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
památky na co? na lezení bez MG? :)
 Re: Čtyři palice - magnésium22.07.2013
o tom je dnešní doba. Chci něco vylízt, prostě chci je na prvním místě a proto si to různě usnadním
 Re: Čtyři palice - magnésium23.07.2013
Na blogu slovenskeho dennika Sme je zaskrtavatko "nezobrazovat clanky o politike".

 Mystifikace nebo realita v Krkonoších19.07.2013
Záchranka v Labském dole.

Ve čtvrtek byl v Labském dole horolezecký úraz – viz: http://www.hscr.cz/ index.php?option=com_ content&ta
 Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších19.07.2013
kousek vypadnul, tak si to vlepte na správné místo


Postižený (24 let) si už p
  Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších19.07.2013
Dobře to převařili na idnes -
   Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších19.07.2013
Horská služba Krkonoše - to mluví za vše a není třeba komentář!!! A 80 metrů slanit - to ty 2 metry
    Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších20.07.2013
kokoti víte prd!
 Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších20.07.2013
Pointa je asi taková, o žádné cvičení se nejednalo , nýbrž o ostrý zásah kdy HS musela ošetřit a nás
  Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších21.07.2013
Tak jasně, že jsme všichni diskutující pitomci, co tam nikdy nebyli a nikdy to ani neviděli na fotká
   Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších21.07.2013
V tvém případě je pitomost do očí bijící, a argumenty na kterých stavíš svojí šeptandovskou konspira
    Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších21.07.2013
Tak pochopitelně je moje pitomost do očí bijící. Však také nemám ambici, vyrovnat se zkušeným horalů
     Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších21.07.2013
Moc tomu nerozumím....někdo spadl a horská ho zachránila...Včem by měl byt problém?
      Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších21.07.2013
Ve chvástání HS!!!!!!!
       Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších22.07.2013
Ty považuješ za chvástání krátkou tiskovou zprávu kdesi na webu HS?????? (osobně mi trvalo dost dlou
        Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších22.07.2013
????? Seš z Prahy víď??
         Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších22.07.2013
Z Jižních Čech a co jako?
          Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších22.07.2013
víš hovno jak to v Krkonoších chodí!!!!!
        Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších22.07.2013
jako zadarmo a ve volným čase??? -to myslíš vážně? Kup si kalendář (teď budou ty letošní ve slevě) a
     Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších22.07.2013
Kdo někdy viděl záchranu v Alpách, tak se asi taky podiví, proč by jednoho horolezce se zlomenou noh
      Re: Mystifikace nebo realita v Krkonoších23.07.2013
Záchranku v Alpách jsem viděl 1.srpna 1990 dosti zblízka - a to ze severní stěny Dru. Po pádu velké

 labák19.07.2013
zdravím chtěli bycho s mojí přítelkyní vyjet do labáku jen nevím na který břeh jestli spíš na pravý nebo na levý můžete mi prosím když tak poradit předem děkuju :) ( na jednom je prej potřeba více morálu a ten nám asi trochu chybí :) )
 Re: labák19.07.2013
Jestli ti chybí morál,tak jeď někam na vápno :D . V Labáku ho potřebuješ obecně celkem dost. Na prav
  Re: labák19.07.2013
Když je vedro tak levej a "dobře" jištěných i lehčích cest je tam spousta
 Re: labák19.07.2013
Záleží jak lezeš, ale třeba věže "Vojtíšek" nebo "Klárka" se nechají... Ale morá
 Re: labák20.07.2013
záleží co lezeš, labská strán - lehčí i kratší - odjištěný - máš třeba na hříbeček, zajíce, mravenčí
  Re: labák22.07.2013
jj, Zajíc je asi nej mikrooblástka hnedka kousek od Belvedéru směrem na Hřensko :o). Je to taková po

 Řež u Prahy19.07.2013
Ahoj,nevíte někdo jak se tam dá orientovat? Jsou nějak označené cesty na skále?
 Re: Řež u Prahy19.07.2013
Cesty, odhadem vic jak polovina, jsou vyznacene na skale. V pruvodci pak mas nakresy i popis cest, t
 Re: Řež u Prahy19.07.2013
Horší je to s orientací ve stěně - často jdeš kudy pustí, železa tam moc nejni a na nějakej krok vle
 Re: Řež u Prahy20.07.2013
Dík za info. Tak snad tam nějaký nápisy na skále najdu. V průvodci nejsou žádné orientační body, mas

 Monte Rosa solo19.07.2013
Ahoj, co si myslíte o tomhle: http://www.hikr.org/tour/post53468.html. Němčina snad nevadí, kdyžtak hoďte do překladače 
 Re: Monte Rosa solo19.07.2013
Neco v tommasivu pochozeno mam - vetsinou prave solo - a celkem to tam jde. Pokud neni cerstvy snih

1   ...   502   503   504   505   506   507   508   509   510   511   512   513   514   515   516   517   518   519   520   521   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Čtyři palice - magnésium
Zdravím, byl jsem teď 3 víkendy po sobě na Drátniku, čtyřech palicích a okolí. Všude je zakázáno magnesium, ale jediný já jsem ho tam nepoužíval a všichni to tam valili jakoby nic.
Jak to tedy je ? Díky moc za normální odpovědi.
Zdena17:53:02 20.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
Taky nevím, proč ho někdo používá v lehkých cestách. Mé maximum je 6, a mg mi chybělo jen když jsem lezl v létě na sluníčku. Zbytek se pořeší utíráním do trička a kalhot. Docela mi to vadí, když je zaprášená cesta obtížnosti 4.
J.21:13:08 20.07.2013
odpovědět 
  Re: Čtyři palice - magnésium
tady ty diskuze lidí co lezou maximálně 6 jsou fakt humorný :-)
kkt22:34:43 20.07.2013
odpovědět 
   Re: Čtyři palice - magnésium
přesně, méně výkonní lezci přeci nemají nárok na vlastní názor!
atrex23:52:53 20.07.2013
odpovědět 
   Re: Čtyři palice - magnésium
Čtyři palice jsou oblastí, kde desítek moc nenajdeš. Takže tuto diskusi klidně nechej softmoverům.
Mimochodem, co se ti nelíbí na výše uvedeném příspěvku?
J.08:12:20 21.07.2013
odpovědět 
    Re: Čtyři palice - magnésium
češi a mádžo, dávno to tu nebolo
mg08:16:02 21.07.2013
odpovědět 
   Re: Čtyři palice - magnésium
Kolego, je hezké, že se u příspěvků lezců, co lezou za šest, bavíte. Mně je z vaší blbosti do breku...
Ferenc12:14:36 21.07.2013
odpovědět 
   Re: Čtyři palice - magnésium
Porad stejny K*K*T
12:26:39 22.07.2013
odpovědět 
  Re: Čtyři palice - magnésium
Lezu už dlouho a 6 jsem nikdy nelezl. Mám rád 3,4 a to mě baví. Každý si může dělat co chce snad ne ?
15:07:16 21.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
Jestli je to jasně dáno pravidly nebo OP, tak co hledáš za odpověď? Řekls jim to?
 Uzlar13:23:43 21.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
Ahoj,
no ber to tak, že je to sice CHKO ale většina lidí na to kašle. A hlavně bohužel ,,softmoveři". Člověk který leze 8 si nebude brát magnésium do 4ky.. NECHCI NIKOHO URAZIT ANI VYVOLAT OHNIVOU DISKUZI :) ať si každý leze jak a co chce a dělá co uzná za vhodné. Osobně jsem zažil současného šéfa svazu na Palicích jak vesele mágoval. Mám ho vyfoceného. Asi tak dva roky zpět. Jaký to asi tak může dát příklad? Když jsem to probíral se Zobanem, tak se taky tvářil že pohoda.. Takže asi tak.. :(
Viťa H.20:41:30 21.07.2013
odpovědět 
  Re: Čtyři palice - magnésium
Jaký je rozdíl, když se nedovoleně maguje na 4 nebo nedovoleně na 10??
21:08:56 21.07.2013
odpovědět 
   Re: Čtyři palice - magnésium
No přece softmover si vezme mágo do 4 a "borec" do 8 :-D. Žádný rozdíl :-D
21:10:34 21.07.2013
odpovědět 
    Re: Čtyři palice - magnésium
Jenže ten softmover ho nepotřebuje. Ano má pocit že jo, ale potřebuje mago na madlech?
Víťa H.21:14:55 21.07.2013
odpovědět 
     Re: Čtyři palice - magnésium
a potřebuje ho "boreců v v osmičce nebo desítce?? (zatím ještě nemáme tu komisi, takže nevíme, od které obtížnosti se to bude tolerovat :-) Je to jen subjektivní věc, na písku se lezou (v sasku) io těžké cesty bez mága...
10:43:17 22.07.2013
odpovědět 
      Re: Čtyři palice - magnésium
Jo, potřebuje ho mnohem víc než ten v šestkách, byť oba polezou svůj max. Taky jsem si dřív myslela, že to musí být stejné. Já jako softmover jsem i teď v tom horku schopná lézt svůj max (okolo 7), protože tam jsou pořád chyty, na kterých faktor tření ještě nehraje takovou roli. Spolulezci, jejichž max je někde kolem 8a, se v téhle obtížnosti teď ani neodlepí od země.
Čímž ovšem nepodporuji mágování tam, kde to je zakázané, tak holt člověk nepoleze těžké cesty, dokud tedy nějaká komise nedomluví s ochranáři změnu pravidel pro lezení od nějaké obtížnosti výš.
Jana11:00:26 23.07.2013
odpovědět 
     Re: Čtyři palice - magnésium
hlavně tedy jde o to, že nedodžujeme pravidla, ta jsou jasná a stejná pro 4 i 8! Jiná pravidla zatím nejsou!
10:44:31 22.07.2013
odpovědět 
   Re: Čtyři palice - magnésium
Velký, viděl jsi někdy lézt někoho bez mag 10ku? Možná ani Adam by to nedal..
Víťa H.21:13:33 21.07.2013
odpovědět 
    Re: Čtyři palice - magnésium
To jako že by třeba stará auta mohla na dálnici jen 90 a nová, nabušená 160 km/h??? Nebo jinak, a kdo bude rozhodovat, od jaké obtížnosti, na které skále se může magovat??? Třeba nějaká KOMISE???
22:15:34 21.07.2013
odpovědět 
     Re: KOMISE bude rozhodovat, kde se může mágovat a kde ne!!!
Ano, KOMISE by měla rozhodovat o tom, KDE se může mágovat a od jaké OBTÍŽNOSTI.
22:17:21 21.07.2013
odpovědět 
      Re: KOMISE bude rozhodovat, kde se může mágovat a kde ne!!!
také nechápu tu praxi, kdy na osmičkách je mágo jaksi i při zákazu více tolerováno než na 4, pětkách, šestkách a sedmičkách už ne :-) (kde je ta komise, ať se zeptáme :-)
10:38:44 22.07.2013
odpovědět 
       Re: KOMISE bude rozhodovat, kde se může mágovat a kde ne!!!
V některých pískovcových oblastech se může mágovat od IXb, což je čistě teoreticky 8- tedy 6c+ francouzských (dle mého názoru to sice odpovídá spíš obtížnosti 8/8+, ale to je jedno, možná prostě neumim stát na nohách a jsem podělanej strachy). Jde o to, že od určitého stupně obtížnosti se v cestách pravděpodobněji vyskytují tak malé chyty, že je velmi obtížné, případně nemožné (obzvláště za teplého počasí) je držet. Proto je jasná určitá shovívavost od sedmého stupně výš. Nevylučuju samozřejmě možnost, že i ve čtyřce se občas najde malá lišta. Ale mágo ať vezme čert, to smeje voda, horší je neumětelný rybaření, při kterym se dře skála, probrušování fixních jištění a další parádičky…
Mágování v trojkových komínech, nebo v těch ohromných lopatách na Palicích je spíš úsměvné :)
 TujboPefa10:23:14 23.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
zřetelně jsme se minuli.
3ks co neprášily :-)03:34:18 22.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
Na Palicích, Dráteničkách a jinde je mágo zakázaný ochranou přírody; všechny tyhle skály jsou přírodní rezervace, nebo památky.
pavelk09:16:06 22.07.2013
odpovědět 
  Re: Čtyři palice - magnésium
památky na co? na lezení bez MG? :)
11:15:05 22.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
o tom je dnešní doba. Chci něco vylízt, prostě chci je na prvním místě a proto si to různě usnadním ať jsou pravidla jaký jsou. Proč se namáhat, trénovat nebo se dokonce hecnout, proč do podstaty lezení zkoušet proniknout, ať už lezu trojky nebo desítky? Prostě chci, jak(?) malý děcko... A protože se to už stalo normální, tak tím děckem i zůstanu. Comprende? Smiř se s tím.
23:53:02 22.07.2013
odpovědět 
 Re: Čtyři palice - magnésium
Na blogu slovenskeho dennika Sme je zaskrtavatko "nezobrazovat clanky o politike".
Navrhujem adminom pridat sem "nezobrazovat prispevky o MG"
10:23:58 23.07.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi