Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 39.Zedek 10164 40.Vlk 10112 41.Černý 10110 Bouldry: 39.H2 9306 40. 9300 41.Slabý 9250 Hory: 2.Skopec 7086 3.Groš 6550 4.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Zdravím a prosím o doporučení, tip. V září bychom měli snad vyrazit s ročním klukem do tater a řešíme ubytování. Prozatím jsem to vždy řešili spaní na Brnčálce, jen společná izba pro 8 horalů by asi nebyla to pravé. Takže nějaký samostatný pokoj (s koupel
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Majlathova chata na popradskem plese. Pokoje pro dva-tri se zachodem a sprchou...cisto, klid, prijem
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Byli jsme s našim mládětem na Popradském a bylo to super.
    Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Ve Smokovci :
        Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mám pocit ,že to stálo 15-16 éček na jednu postel v dvojlůžkovém pokoji. My jsme si vzali z domu ce
          Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Klasicke Popradske pleso a Majlathova chata jsou dve ruzne chaty. Je pravda ze Majlathova chata na t
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mě se líbila Zamkovského chata,nad Hrebienokem,malý,jednoduchý,příjemný.Čtyřlůžák,ale nechali nás ta
Úrazové pojištění 25.07.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s úrazovým pojištěním, myslím tím u nás v ČR.
  Re: Úrazové pojištění 25.07.2013 jestli ti jde o lezeni, vygoogli si rizikovy pojisteni, do ciziny to pred casem delala asi nejlip un
Pruvodce Stramberk u Telce 24.07.2013 Ahoj, nemate nekdo stazeneho pruvodce na bouldery u Stramberku u Telce? Na strankach HO Javorice je na nej link, lec bohuzel nefunguje.
Diky moc
Ivan
Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Ahoj, jedeme teď na dovolenou poblíž Ochozu u Brna (Kaprálův mlýn), tak se chci zeptat znalců na nějaké skály v okolí. Jedeme s dětmi, tak to mohou být klidně i nějaké malé skalky. Prosím i o info k jištění.
Díky.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Horní mlýn co je na mapce = Kaprálův mlýn :-)
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 A pozor, Bajerka je vyhlášena klíšťaty. Záleží taky, jak máte starý děti, s kočárem bych jel do Slou
  Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Jeďte do Rudic, jsou tam 3jky pro děcka.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 jj v Rudicích ted bude v tech 40-tkach fakt hodne dobre :-D
Jinak jak uz bylo receno tak Baye
Lago di Garda / Arco 23.07.2013 Ahoj všem, prosím o radu. Rádi bychom jeli s přítelkyní do Arca, bydlení máme zařízené, jen nevíme jak nejvhodněji a i nejlevněji, bez různých zbytečných mýt, placených průjezdů, dojét na místo.. nemáte nějakou vhodnou trasu, která je pro co nejlevnější p
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Např. za Sarajeva to je nejlepší přes Banja Luka, Maribor, Villach, Bolzano a Trento. Pokud se chcet
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Naposledy, když jsem se chtěl vyhnout placení na Breneru a ušetřit za rakouskou dálničku a poplatek
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 krom toho, ze ty vesnicke silnice ti veznou daleko vic benzinu, takze stejne neusetris Nahoru-dolu,
        Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Víc benzínu ti nevezmou, protože při 50 - 60 km/h mají auta obvykle nejnižší spotřebu.
          Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 to mužeš jet i na dalnici bez zatacek a stoupani. a nema auto nejnizsi spotrebu pri optimalnich otac
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Znám jednoho, co jezdí všude 80 na pětku s očima upřenýma na spotřebu na palubním computeru. Po dáln
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jasný, pak sice budeš mít ještě menší spotřebu, ale zase zaplatíš to mýto, no. Jinak nevylučuju, že
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jojo taky jsme se chtěli vyhnout placení na Breneru a za most,tak jsme to cestou domu vzali "vy
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Ahoj, my jezdíme ze severu čech takto München- Garmisch- Innsbruck- mimo dálnici na Brenner v Itálii
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Přesně tak, z Ga-Pa na Mittenwald, Scharnitz, dole v údolí dávat pozor a nenajet na dálnici, ale na
    Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No zas tak pohodovy mi to neprijde. GaPa nebo Inntal po dalnici to je celkem jedno, zalezi jak moc s
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Děkujeme za rady, moc nám to pomohlo!
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 nejlepší bude neplatit za dálnice, průjezdy, spát v lese zadarmo, průvodce okopírovat a večer si sní
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 Neplatit za dálnice a průjezdy se mi nezdá jako dobrej nápad, protože při nezaplacení ti při výjezdu
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No holt kazdej nema na to aby platil 15€ za noc v kempu a chodil kazdej den na pizzu do hospody.
kobercovka v Praze? 23.07.2013 cus, nevite, kde se v Praze da sehnat nejaka DOBŘE lepící kobercovka? Vím, že takové existujou (kámoš v Brně kupuje), ale prodávají se i tady? OBI a další hobbymarkety mají jen samé shity (ale co taky cekat od Rakusaku)
  Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 drogerie, železářství, domácí potřeby,... ?? To už jsou všichni zblblí z XXmarketů nebo co?
    Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 chci nějaký konkrétní krám, kde ta kobercovka LEPÍ a ne jen, kde je obecně mají! co je na tom k nepo
  Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 spolehivej zdroj byly vzdycky koberce od smichovskym nadrazim - nikdy nezklamalo!!
    Re: kobercovka v Praze? 25.07.2013 a neni uz tahle prodejna zrusena?
  Re: Vstřelovač 23.07.2013 Vstřelování: vstřelování kotevních hřebů expanzními přístroji, do různých materiálů (betonu, zdiva,
    Re: Vstřelovač 24.07.2013 Jak vypadají ty hřebíky, jsou někde obrázky?
      Re: Vstřelovač 24.07.2013 Jsou. Mnohem rychlejší než psát dotaz sem, je do googlu napsat "vstřelovací hřebíky" a kli
  Re: Vstřelovač 23.07.2013 do betonu dobry (=v panelaku kde nezatluces hrebik jedna z mala moznosti jak pridelat neco na zed).<
    Re: Vstřelovač 23.07.2013 Na písek jako dělaný ;-))
      Re: Vstřelovač 24.07.2013 pisek neni kamen ;-))
ždárák 23.07.2013 Poraďte, prosím, jaký ždárák používáte. zatím nemám vůbec a rád bych přidal do batohu pro neplánovaný bivak v Alpách.
děkuji.
Vláďa
přístup s kočárkem 23.07.2013 Ahoj, najde se dobrá duše, která poradí nějaké lezecké oblasti v okolí Plzně (cca okolí 150km), které jsou přístupné s terénním kočárkem. Lezecká obtížnost 5-8. Prosím poraďte, doma se furt sedět nedá :-)
  Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Ještě bych chtěla dodat, že nemáme pro malou pas, takže Frankenjura je tabu. Kdo nemá v hlavě, jede
    Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Tak jí pořiďte občanku.
    Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 neni frankenjura v schengenu??
      Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 mají děti občanku?? :)
        Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Mají. Kámoš má kvůli Juře OP pro mimino. Ale vydání chvíli trvá, takže to teď tazatelce nepomůže.
    Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Zelenej rychlopas lze vystavit i hodně narychlo (vloni ho dělali synovi do druhýho dne, kdy jsme byl
  Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 V okolí Plzně jednoznačně Polínko nebo Radyně.. co se týká přístupu, a je tam toho celkem dost co lé
  Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Děkuju za tipy. Občanku ani pas nestíháme a riskovat, že tě haluzově zkontrolují fakt nebudeme. A ud
Skála u Vídně 22.07.2013 Zdar, včera jsem se vracel z rakouska do Brna a po dálnici z Gratzu do Vídně(A2) jsem po pravé straně asi 50km(ale mohlo to být méně) viděl na pravé straně moc pěkný a vysoký a docela velký skalní útvar osvětlený odpoledním sluníčkem. Byl vidět přímo z dá
  Re: Skála u Vídně 22.07.2013 možná peilstein nebo talhofergrat ??
  Re: Skála u Vídně 22.07.2013 Esli to nebyl odraz od horkého vzuchu. Co já vim tak všechny sluč
šný oblisti jsou od dálnice
    Re: Skála u Vídně 22.07.2013 Jandíku, Jandíku, na tvým vlastním webu je článek: "Kde Turci nikdy nebyli". Jestlipak toh
    Re: Skála u Vídně 22.07.2013 Jo to bude asi ono. ty dvě oblasti co se tady objevily to nejsou určitě. Je to taková dost široká vě
      Re: Skála u Vídně 22.07.2013 tu pisu, ze su tam cesty za 2-5, malo by to byt nad dedinou Gleissenfeld. skoda, z dialnice to fakt
  Re: Skála u Vídně 22.07.2013 to co si videl po pravej strane je zrejme Turkesturz, na lezenie dost lamave ale je tam kletersteig
    Re: Skála u Vídně 22.07.2013 je to skupina skal u Seebensteinu..viz. Keltenkalk 3
  Re: Skála u Vídně 23.07.2013 1
...
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
...
2263
Tatry - ubytovaní - kojenec Zdravím a prosím o doporučení, tip. V září bychom měli snad vyrazit s ročním klukem do tater a řešíme ubytování. Prozatím jsem to vždy řešili spaní na Brnčálce, jen společná izba pro 8 horalů by asi nebyla to pravé. Takže nějaký samostatný pokoj (s koupelnou by byl příjemný bonus) v centru tater (Lomnice,St. Smokovec) a tak do 12éček za osobu noc. Nebyl někdo poslední dobou s čerstvým členem rodiny a má odzkoušeno? Petr Petr Haades 09:53:27 25.07.2013odpovědět
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Majlathova chata na popradskem plese. Pokoje pro dva-tri se zachodem a sprchou...cisto, klid, prijemna obsluha. jan 10:07:27 25.07.2013odpovědět
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Byli jsme s našim mládětem na Popradském a bylo to super. LRH 10:15:57 25.07.2013odpovědět
    Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Ve Smokovci : http://www.penzion-sport.sk/lang/sk/
- apartmany s vybavenim, hned vedle zeleznicni stanice. petr_pl 11:43:21 25.07.2013odpovědět
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Onehdy jsme takhle byli v Lomnici: http://www.vilanatalia.com/
Spíš luxusnější a dražší, ale ničím významně dobrým ani špatným mi to v hlavě neutkvělo. honza 12:05:43 25.07.2013odpovědět
    Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Snad jen, že jsme to našli přes www.slovenske.sk honza 12:15:34 25.07.2013odpovědět
      Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Tak Vám všem děkuji, ale zatím to vidím na tu Majlathovu chatu, ač tam tedy nevidím ceník. Nevíš jak se tam pohybovala cena LRH? Petr Haades 14:02:38 25.07.2013odpovědět
        Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Mám pocit ,že to stálo 15-16 éček na jednu postel v dvojlůžkovém pokoji. My jsme si vzali z domu cestovní postýlku. Na pokoji bylo umyvadlo. Mám pocit, že na popradskepleso.sk najdeš víc. LRH 15:25:05 25.07.2013odpovědět
          Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Klasicke Popradske pleso a Majlathova chata jsou dve ruzne chaty. Je pravda ze Majlathova chata na tech strankach nema cenik. My jsem v zari 2012 platili 15E na jednoho ve dvojluzkaci. V cene je velka snidane. jan 17:00:20 25.07.2013odpovědět
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec Mě se líbila Zamkovského chata,nad Hrebienokem,malý,jednoduchý,příjemný.Čtyřlůžák,ale nechali nás tam 2 samotné.Nebo Bilíkova chata,ale to bude dražší.. Evík 14:27:21 25.07.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: