Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Groš 7628 3.Skopec 7086
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Progres na Pastýřské stěně 26.07.2013 Úderka ve složení Duna, Šífa, Ondra Smíšek, Jeník Pleticha a supervizor Léňa vydatně mákla - pročistila a přejistila Pastýřskou stěnu v Děčína. Fotogenickej report z toho je tu:
  Re: Progres na Pastýřské stěně 26.07.2013 Je malička oprava já jsem dodal materiál,ale práci udělali Míra a spol. za co jim velice děkuji.
    Re: Progres na Pastýřské stěně 26.07.2013 i to je významnej počin
Oblast Německo/Francie 25.07.2013 Ahoj, hledám tip na lezeckou sportovní oblast, kterou by se dala "rozpůlit" cesta do Tarnu (ideálně variantou bez Švýcarska). Znám pouze Baume les dames...
  Re: Labske piskovce - jak na to 25.07.2013 hlavně si vete hodně aglajzu bude ta horko a bude se to potit jinak všechno je v klidu
  Re: Labske piskovce - jak na to 25.07.2013 Registrace žádná, leda členství u ČHS, který vyjednává povolení u orgánů OP. Lézt podle pravidel pro
    Re: Labske piskovce - jak na to 25.07.2013 Ostrov,Tisá,Rájec na začátek nejlepší oblasti.
  Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Maglajz je zakázaný prakticky všude, s sebou spoustu (vše co mají a ještě dokoupit) smyc všech velik
    Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Maglajz je docela v dosti oblastech povolen. ALe to neví ten kdo si to nezjistí. Vem je do Labáku a
      Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 nedělej jí v tom bordel, maglajz je zakázaný, jen pár lidí leze s ním i přes ten zákaz. A jestli cht
    Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Zrovna Drábky a solivej Skalák na úvod? To by to vzali hodně hopem. Ta Tisá a Ostrov je z hlediska d
  Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Chápu, že tvoji zahraniční kamarádi chtěj do Labáku (a ne např. do Tisý), protože Labák je oblast sv
    Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 jj, souhlas. Potřebuješ sehnat "pískaře" který je ošéfuje, poradí, vysvětlí... Sami buď ne
      Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Diky vsem za rady a typy, tak to vypada, ze bez pruvodce to nema smysl. Coz me vede k dalsi otazce,
        Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Souhlas jak s Honzou, tak s tím, kdo na něj reaguje; na písku je prostě na místě začínat "s něk
        Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Terko, záleží, co a jak tvoji kamarádi lezou.
V Labáku už lecjaký cizinci byli, a dokázali si
          Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 :) No na tohle místo jsem, Piškote, myslel, ale jakožto cizák jsem je tam zatím nějak odkazovat nech
            Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 Jste uzasni radci a zejmena toho "zkusit se domluvit s nekym v hospode" se budu s radosti
      Re: Labske piskovce - jak na to 26.07.2013 chlape, nehrot to. v labáku si zaleze, každý z trochou morálu a expresek. Smyčky moc nepoužívat,pošk
Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 25.07.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat. Chystáme se na lezení do Teplických skal. Jak je to tam se vstupem a parkováním? Musí lezci platit vstupné? Dá se někde "bezpečně" nechat zaparkované auto tak dva tři dny?
  Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 25.07.2013 naposled jsme prosli bez problemu na prukazku chs. co do parkovani - kolem bisiku urcite v pohode, u
    Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 Tak super, díky. Ještě nikdy jsem tam nebyl, tak zjišťuji co a jak. Co to je Bisik a Kamínek to jsou
      Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 1) Bišík (taky Bischofstein) je místo/usedlost (mj. s hospodou a penzionem) nad Teplickým skalním mě
        Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 add. 3) se trochu prober a bez se podivat, co Ti panove tam zvladaji delat! mozna jsou i jine stezky
          Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 Byl jsem tam naposled tohle úterý a na svém názoru trvám. Pokud jseš taky místní nebo skoro místní a
            Re: Teplické skály - jak je to se vstupem na lezením? 26.07.2013 To by mě zajímalo, kam putujou ty peníze ze vstupného. A že to musí pořádně sypat (hlavně v Ádru). J
Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Ahoj. Nevíte v jakém stavu je ledovec na Dachsteinu? Jestli na sestup jsou třeba mačky?
  Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Byl jsem před 2 týdny v Totes Gebirge a okolo 2tis. metrů bylo spousta sněhu, který tam běžně nebývá
    Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Chjo to je otazka... hora+ledovec ... :)) To sou macky+pikl takova zatez? Jestli spadnes do (kamkoli
      Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Díky za odpověď,ale tohle všechno vím. A taky vím, proč se na to ptám. Ať ti chutnají konzervy.
        Re: Dachstein stav ledovce 26.07.2013 Neurazej se, nemyslim to zle:)
Je 21 stoleti! V evrope vsichni vsechno uz umi a vsech
  Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Dva týdny zpět, jsem tam byl a ani jednou sem je z batohu nevytáh... občas to sice ujede, ale je to
    Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Díky moc za validní odpověď.
      Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 jj taky jsme tam byli a bylo to hodne nataty i pres noc. Sestupovali jsme po ferate a je tam taky sn
Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Zdravím a prosím o doporučení, tip. V září bychom měli snad vyrazit s ročním klukem do tater a řešíme ubytování. Prozatím jsem to vždy řešili spaní na Brnčálce, jen společná izba pro 8 horalů by asi nebyla to pravé. Takže nějaký samostatný pokoj (s koupel
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Majlathova chata na popradskem plese. Pokoje pro dva-tri se zachodem a sprchou...cisto, klid, prijem
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Byli jsme s našim mládětem na Popradském a bylo to super.
    Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Ve Smokovci :
        Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mám pocit ,že to stálo 15-16 éček na jednu postel v dvojlůžkovém pokoji. My jsme si vzali z domu ce
          Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Klasicke Popradske pleso a Majlathova chata jsou dve ruzne chaty. Je pravda ze Majlathova chata na t
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mě se líbila Zamkovského chata,nad Hrebienokem,malý,jednoduchý,příjemný.Čtyřlůžák,ale nechali nás ta
Úrazové pojištění 25.07.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s úrazovým pojištěním, myslím tím u nás v ČR.
  Re: Úrazové pojištění 25.07.2013 jestli ti jde o lezeni, vygoogli si rizikovy pojisteni, do ciziny to pred casem delala asi nejlip un
Pruvodce Stramberk u Telce 24.07.2013 Ahoj, nemate nekdo stazeneho pruvodce na bouldery u Stramberku u Telce? Na strankach HO Javorice je na nej link, lec bohuzel nefunguje.
Diky moc
Ivan
Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Ahoj, jedeme teď na dovolenou poblíž Ochozu u Brna (Kaprálův mlýn), tak se chci zeptat znalců na nějaké skály v okolí. Jedeme s dětmi, tak to mohou být klidně i nějaké malé skalky. Prosím i o info k jištění.
Díky.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Horní mlýn co je na mapce = Kaprálův mlýn :-)
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 A pozor, Bajerka je vyhlášena klíšťaty. Záleží taky, jak máte starý děti, s kočárem bych jel do Slou
  Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Jeďte do Rudic, jsou tam 3jky pro děcka.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 jj v Rudicích ted bude v tech 40-tkach fakt hodne dobre :-D
Jinak jak uz bylo receno tak Baye
Lago di Garda / Arco 23.07.2013 Ahoj všem, prosím o radu. Rádi bychom jeli s přítelkyní do Arca, bydlení máme zařízené, jen nevíme jak nejvhodněji a i nejlevněji, bez různých zbytečných mýt, placených průjezdů, dojét na místo.. nemáte nějakou vhodnou trasu, která je pro co nejlevnější p
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Např. za Sarajeva to je nejlepší přes Banja Luka, Maribor, Villach, Bolzano a Trento. Pokud se chcet
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Naposledy, když jsem se chtěl vyhnout placení na Breneru a ušetřit za rakouskou dálničku a poplatek
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 krom toho, ze ty vesnicke silnice ti veznou daleko vic benzinu, takze stejne neusetris Nahoru-dolu,
        Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Víc benzínu ti nevezmou, protože při 50 - 60 km/h mají auta obvykle nejnižší spotřebu.
          Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 to mužeš jet i na dalnici bez zatacek a stoupani. a nema auto nejnizsi spotrebu pri optimalnich otac
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Znám jednoho, co jezdí všude 80 na pětku s očima upřenýma na spotřebu na palubním computeru. Po dáln
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jasný, pak sice budeš mít ještě menší spotřebu, ale zase zaplatíš to mýto, no. Jinak nevylučuju, že
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jojo taky jsme se chtěli vyhnout placení na Breneru a za most,tak jsme to cestou domu vzali "vy
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Ahoj, my jezdíme ze severu čech takto München- Garmisch- Innsbruck- mimo dálnici na Brenner v Itálii
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Přesně tak, z Ga-Pa na Mittenwald, Scharnitz, dole v údolí dávat pozor a nenajet na dálnici, ale na
    Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No zas tak pohodovy mi to neprijde. GaPa nebo Inntal po dalnici to je celkem jedno, zalezi jak moc s
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Děkujeme za rady, moc nám to pomohlo!
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 nejlepší bude neplatit za dálnice, průjezdy, spát v lese zadarmo, průvodce okopírovat a večer si sní
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 Neplatit za dálnice a průjezdy se mi nezdá jako dobrej nápad, protože při nezaplacení ti při výjezdu
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No holt kazdej nema na to aby platil 15€ za noc v kempu a chodil kazdej den na pizzu do hospody.
1
...
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: