Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Ahoj, máte někdo zkušenostinebo tipy, jak vybavit děti 10+8 let na A/B feratu? Konkrétně je to G'Hackte v Hochschwabu a vypadá to, že to je jen kombinace schodů a strmého svahu, žádné lezení. Má cenu brát kompletní feratový set, nebo stačí třeba jen pojis
  Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Možná je to zbytečné, ale osobně bych podporoval dobré návyky už od začátku, takže když se jde na fe
  Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Ferratový set je konkrétně na tuto trasu podle mého zbytečným, pokud se nebojíš že ti děti spadnou z
  Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Pro děti je zbytečností jakejkoliv ferrátovej set, jejich váha (pokud je standartní pro věk 8 až 10)
    Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 A o tom, že jsou ferratové sety i pro malé váhy jsi už slyšel? Zkus si vyhledat Skylotec Buddy. Co s
      Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Jo, je to psaný jako ferata A/B, ale je mi jasný, že to nebude žádný hardcore a berem to spíš jako z
        Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Podle mne na jednorázovou akci na tuto cestu přilby na kolo stačí. Určitě je to lepší, než nic. Poku
      Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Pokud sebou vezmeš dítě a takle si ho přívážeš na sedák, což kromě toho setu pro děti a kromě možnos
  Re: Ferata A/B s dětma 05.08.2013 pro každé dítě celotělák a vodsedávačku s karabinou, a s sebou tak patnáct metrů nějaké devítky a ta
    Re: Ferata A/B s dětma 05.08.2013 jo, a taky si můžete vzít lana padesát metrů a k tomu tři expresky a dvě smyce, a vylézt si dommenig
Materiál Yosemity 03.08.2013 Nemáte někdo zkušenosti s půjčením lezeckého materiálu v Yosemitech? Jedeme tam na chvíli a nechce se nám tahat matroš sebou a platit nadváhu.
Polínko vs mravenci 03.08.2013 Ahoj, včera jsme byli na Polínku nedaleko Plzně. Lezli jsme v levé části a postupně se přesouvali napravo. Kolem 8 večer se tam začínali šíleným způsobem rojit lesní mravenci a zasypali nás od hlavy až k patě...vybavení, karimatky..všecko. Dávejte si na t
  Re: Polínko vs mravenci 04.08.2013 Myslíš s křídlama? V tuhle roční dobu to oni (večer) dělají. Několikrát jsme se už skoro každý rok o
Bergell 03.08.2013 Ahoj, chceme jet lézt do Bergelu ze švýcarské strany. Prosím o pár informací:
Jak je to se stanováním pod Badile?
Prý se platí nějaký poplatek za vjezd do údolí a parkování.Je to tak?
Prosím o tipy na lehčí lezení (do 5) v okolí. Příp
  Re: Bergell 03.08.2013 Mezi chatou (Saas Fura) a začátkem Badilu vždycky nějaký stany jsou a nezdá se, že by to tam někdo ř
  Re: Bergell 03.08.2013 Spaní je oficiálně zakázaný. Bivakovat můžete cestou směrem k nástupu na Nordkante (od Sasc Fury tak
Totem Cams 03.08.2013 Ahoj, nemáte někdo osobní zkušenosti s Totem Cams? Výhody, nevýhody, případně porovnání s BD nebo DMM. Díkes.
Adršpach 03.08.2013 Ajojte. Máme v plánu cestou okolo Ádru něco slést. Nevíte někdo, najdu-li na netu průvodce teplickými skalami, Adršpachem? Popřípadě budu rád zaslanému průvodciv el. podobě/???. Děkuji za odpověď. R.
  Re: Adršpach 03.08.2013 Kdo nehleda ten nenajde. Zadnici ti take utira maminka?
  Re: Divoka Sarka - Amfiteatr 03.08.2013 Šárku správcuje Marťan, napiš mu na martan@lezec.cz
  Re: Divoka Sarka - Amfiteatr 03.08.2013 Ahoj,
amfiteátr je ten sektor přímo naproti Džbánu resp. hned u vstupu do soutězky, na pravém
  Re: Divoka Sarka - Amfiteatr 04.08.2013 na cestách i průvodci se pracuje
Dry tool na Křížáku 31.07.2013 Ahoj, chtěl bych zkusit něco nového a rád bych otestoval drytooling. Ale venku. Prý je v ČR pár oblastí k tomu určených a nejlepší je asi ta na Křížáku (u Ádru). Nevíte někdo, kde je na Křížáku ten drajtůlovej sektor? A smí se tam po dešti?
  Re: Dry tool na Křížáku 31.07.2013 Tam žadnej drajtůlovej sektor určitě není :) ostatně tak jako v každý pískovcoví oblasti u nás :)
  Re: Dry tool na Křížáku 31.07.2013 Hej, to je bombaaaa :-)
  Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Drytoolový sektor na Křižáku by mohl existovat tak den: 1) by jsi pravděpodobně nepřežil setkání s j
    Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Nevím teda proč bych neměl přežít setkání s lezcem. Nebo je snad agresivní chování běžné pro většinu
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Ještě podpis.
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Ty jsi trochu jinej viď ?? Tak trochu d...l.
        Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Moc nechápu, proč máš potřebu nadávat.. Ale co tak koukám do jiných diskuzí tu, tak mezi lezci je pr
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Do pískovce si to klidně dělej, ale ne cepínem :D
        Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Třeba natočej krátke video na fesťák .
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Pokud opravdu čekáš, že ti tu na takový blábol odpoví něco jiného než to co tu čteš, nemáš tu naopak
        Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 :D
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 To víš že jo :) a moji kamarádi co dělaj formuli 1 zase řikaj že nejlepší na F1 je motor z feliny a
  Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Máš ve jméně prohozený písmenka, nejsi "udo", ale "oud"
Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Ahoj:) nemáte někdo boulderingového průvodce Vysokých Tater?
Díky
Lukáš
  Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 a existuje neco takovyho? to by se mi taky libilo...
  Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Kdo by jezdil do Tater bouldrovat?
    Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Treba bouldristi? nebo znechuceny lezci z toho jak funguje v tatrach lezeni s lanem (viz pruvodci, p
      Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 A jak funguje v Tatrách lezení s lanem? Vždycky mi přišlo, že se dole navážeš, pak lezeš a nahoře od
      Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 lezl si nekdy v tatrach? Tvuj prispevek je uplne mimo...
        Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Lezu v Tatrách dost často a nevšim jsem si, že by to bylo jiné než v Alpách. Jak píše výše. Dole se
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Nicméně jsem viděl boudrovat na kamenech u Brnčalky. Proč ne, "proti gustu žádný dišputát"
      Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Taky jmě zajímá jak funguje v Tatrách lezení s lanem...
Podle mě úplně normálně jako všude ji
        Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Ahoj, boulderovat se dá okolo Zeleného plesa, není toho příliš ale bouldry a okolní krajina nádherná
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 link je nefunkcny, prosim opravit..dik
            Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Likn je funkčí, jenom vymaž mezeru..
  Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Aj keby existoval, od piatku je horolezectvo vrátane boulderingu na slovenskej strane Vysokých Tatie
    Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Nějaké bližší info by nebylo? Odkaz na zákon, vyhlášku atd.? Tohle je dost podstatná informace, ne?
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 "...Zakazuje sa vstupovať na všetky lesné pozemky v katastrálnych územiach okresu Poprad a Kežm
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Ten Shaterhand je asi nejaky chuj,skrachovany ochranar a šíri paniku,lebo nema čo robiť tak ako aj c
            Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Boldrovat jde všude . Sežeń průvodce od K.G, nebo A.P, nebo W.H.P. Stovky cest , které možeš vybóld
  Re: Sušky - slanění 30.07.2013 No, asi se dolu s nějaký přesednutím vždycky dostaneš, ale 50m lano je dost knop. Jistější by byla 6
    Re: Sušky - slanění 30.07.2013 ne asi, ale vzdy se s 50m lanem dostanes dolu, 60m lano neni nutnosti, vsak vyhodou
      Re: Sušky - slanění 31.07.2013 Máš pravdu, nahoře tě hledat nebudou :)
Ale například slanění z Karamory je i s 60m na knop a
        Re: Sušky - slanění 31.07.2013 z Věže Milana Černého, na kteoru vede Karamora, se slaňuje nadvakrát, je tam druhej slaňák na polici
1
...
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
...
2263
Polínko vs mravenci Ahoj, včera jsme byli na Polínku nedaleko Plzně. Lezli jsme v levé části a postupně se přesouvali napravo. Kolem 8 večer se tam začínali šíleným způsobem rojit lesní mravenci a zasypali nás od hlavy až k patě...vybavení, karimatky..všecko. Dávejte si na to pozor, popřípadě nějaký odpuzovač na sebe a s sebou. Nikomu bych nepřál sundávat z karimatky a sebe sama několik stovek mravenců. Ještě teď nás pálí celé tělo jak jsme poštípáni. Takže pozor:) Honza Aggy 16:36:59 03.08.2013odpovědět
  Re: Polínko vs mravenci Myslíš s křídlama? V tuhle roční dobu to oni (večer) dělají. Několikrát jsme se už skoro každý rok octli v mraku pomatených létajících mravenců na vrcholu pískovcových věží. martan 21:48:41 04.08.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: