Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Ahoj, máte někdo zkušenostinebo tipy, jak vybavit děti 10+8 let na A/B feratu? Konkrétně je to G'Hackte v Hochschwabu a vypadá to, že to je jen kombinace schodů a strmého svahu, žádné lezení. Má cenu brát kompletní feratový set, nebo stačí třeba jen pojis
  Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Možná je to zbytečné, ale osobně bych podporoval dobré návyky už od začátku, takže když se jde na fe
  Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Ferratový set je konkrétně na tuto trasu podle mého zbytečným, pokud se nebojíš že ti děti spadnou z
  Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Pro děti je zbytečností jakejkoliv ferrátovej set, jejich váha (pokud je standartní pro věk 8 až 10)
    Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 A o tom, že jsou ferratové sety i pro malé váhy jsi už slyšel? Zkus si vyhledat Skylotec Buddy. Co s
      Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Jo, je to psaný jako ferata A/B, ale je mi jasný, že to nebude žádný hardcore a berem to spíš jako z
        Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Podle mne na jednorázovou akci na tuto cestu přilby na kolo stačí. Určitě je to lepší, než nic. Poku
      Re: Ferata A/B s dětma 04.08.2013 Pokud sebou vezmeš dítě a takle si ho přívážeš na sedák, což kromě toho setu pro děti a kromě možnos
  Re: Ferata A/B s dětma 05.08.2013 pro každé dítě celotělák a vodsedávačku s karabinou, a s sebou tak patnáct metrů nějaké devítky a ta
    Re: Ferata A/B s dětma 05.08.2013 jo, a taky si můžete vzít lana padesát metrů a k tomu tři expresky a dvě smyce, a vylézt si dommenig
Materiál Yosemity 03.08.2013 Nemáte někdo zkušenosti s půjčením lezeckého materiálu v Yosemitech? Jedeme tam na chvíli a nechce se nám tahat matroš sebou a platit nadváhu.
Polínko vs mravenci 03.08.2013 Ahoj, včera jsme byli na Polínku nedaleko Plzně. Lezli jsme v levé části a postupně se přesouvali napravo. Kolem 8 večer se tam začínali šíleným způsobem rojit lesní mravenci a zasypali nás od hlavy až k patě...vybavení, karimatky..všecko. Dávejte si na t
  Re: Polínko vs mravenci 04.08.2013 Myslíš s křídlama? V tuhle roční dobu to oni (večer) dělají. Několikrát jsme se už skoro každý rok o
Bergell 03.08.2013 Ahoj, chceme jet lézt do Bergelu ze švýcarské strany. Prosím o pár informací:
Jak je to se stanováním pod Badile?
Prý se platí nějaký poplatek za vjezd do údolí a parkování.Je to tak?
Prosím o tipy na lehčí lezení (do 5) v okolí. Příp
  Re: Bergell 03.08.2013 Mezi chatou (Saas Fura) a začátkem Badilu vždycky nějaký stany jsou a nezdá se, že by to tam někdo ř
  Re: Bergell 03.08.2013 Spaní je oficiálně zakázaný. Bivakovat můžete cestou směrem k nástupu na Nordkante (od Sasc Fury tak
Totem Cams 03.08.2013 Ahoj, nemáte někdo osobní zkušenosti s Totem Cams? Výhody, nevýhody, případně porovnání s BD nebo DMM. Díkes.
Adršpach 03.08.2013 Ajojte. Máme v plánu cestou okolo Ádru něco slést. Nevíte někdo, najdu-li na netu průvodce teplickými skalami, Adršpachem? Popřípadě budu rád zaslanému průvodciv el. podobě/???. Děkuji za odpověď. R.
  Re: Adršpach 03.08.2013 Kdo nehleda ten nenajde. Zadnici ti take utira maminka?
  Re: Divoka Sarka - Amfiteatr 03.08.2013 Šárku správcuje Marťan, napiš mu na martan@lezec.cz
  Re: Divoka Sarka - Amfiteatr 03.08.2013 Ahoj,
amfiteátr je ten sektor přímo naproti Džbánu resp. hned u vstupu do soutězky, na pravém
  Re: Divoka Sarka - Amfiteatr 04.08.2013 na cestách i průvodci se pracuje
Dry tool na Křížáku 31.07.2013 Ahoj, chtěl bych zkusit něco nového a rád bych otestoval drytooling. Ale venku. Prý je v ČR pár oblastí k tomu určených a nejlepší je asi ta na Křížáku (u Ádru). Nevíte někdo, kde je na Křížáku ten drajtůlovej sektor? A smí se tam po dešti?
  Re: Dry tool na Křížáku 31.07.2013 Tam žadnej drajtůlovej sektor určitě není :) ostatně tak jako v každý pískovcoví oblasti u nás :)
  Re: Dry tool na Křížáku 31.07.2013 Hej, to je bombaaaa :-)
  Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Drytoolový sektor na Křižáku by mohl existovat tak den: 1) by jsi pravděpodobně nepřežil setkání s j
    Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Nevím teda proč bych neměl přežít setkání s lezcem. Nebo je snad agresivní chování běžné pro většinu
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Ještě podpis.
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Ty jsi trochu jinej viď ?? Tak trochu d...l.
        Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Moc nechápu, proč máš potřebu nadávat.. Ale co tak koukám do jiných diskuzí tu, tak mezi lezci je pr
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Do pískovce si to klidně dělej, ale ne cepínem :D
        Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Třeba natočej krátke video na fesťák .
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Pokud opravdu čekáš, že ti tu na takový blábol odpoví něco jiného než to co tu čteš, nemáš tu naopak
        Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 :D
      Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 To víš že jo :) a moji kamarádi co dělaj formuli 1 zase řikaj že nejlepší na F1 je motor z feliny a
  Re: Dry tool na Křížáku 01.08.2013 Máš ve jméně prohozený písmenka, nejsi "udo", ale "oud"
Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Ahoj:) nemáte někdo boulderingového průvodce Vysokých Tater?
Díky
Lukáš
  Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 a existuje neco takovyho? to by se mi taky libilo...
  Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Kdo by jezdil do Tater bouldrovat?
    Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Treba bouldristi? nebo znechuceny lezci z toho jak funguje v tatrach lezeni s lanem (viz pruvodci, p
      Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 A jak funguje v Tatrách lezení s lanem? Vždycky mi přišlo, že se dole navážeš, pak lezeš a nahoře od
      Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 lezl si nekdy v tatrach? Tvuj prispevek je uplne mimo...
        Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Lezu v Tatrách dost často a nevšim jsem si, že by to bylo jiné než v Alpách. Jak píše výše. Dole se
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Nicméně jsem viděl boudrovat na kamenech u Brnčalky. Proč ne, "proti gustu žádný dišputát"
      Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Taky jmě zajímá jak funguje v Tatrách lezení s lanem...
Podle mě úplně normálně jako všude ji
        Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Ahoj, boulderovat se dá okolo Zeleného plesa, není toho příliš ale bouldry a okolní krajina nádherná
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 link je nefunkcny, prosim opravit..dik
            Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Likn je funkčí, jenom vymaž mezeru..
  Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Aj keby existoval, od piatku je horolezectvo vrátane boulderingu na slovenskej strane Vysokých Tatie
    Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Nějaké bližší info by nebylo? Odkaz na zákon, vyhlášku atd.? Tohle je dost podstatná informace, ne?
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 "...Zakazuje sa vstupovať na všetky lesné pozemky v katastrálnych územiach okresu Poprad a Kežm
          Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Ten Shaterhand je asi nejaky chuj,skrachovany ochranar a šíri paniku,lebo nema čo robiť tak ako aj c
            Re: Bouldering - V.Tatry 31.07.2013 Boldrovat jde všude . Sežeń průvodce od K.G, nebo A.P, nebo W.H.P. Stovky cest , které možeš vybóld
  Re: Sušky - slanění 30.07.2013 No, asi se dolu s nějaký přesednutím vždycky dostaneš, ale 50m lano je dost knop. Jistější by byla 6
    Re: Sušky - slanění 30.07.2013 ne asi, ale vzdy se s 50m lanem dostanes dolu, 60m lano neni nutnosti, vsak vyhodou
      Re: Sušky - slanění 31.07.2013 Máš pravdu, nahoře tě hledat nebudou :)
Ale například slanění z Karamory je i s 60m na knop a
        Re: Sušky - slanění 31.07.2013 z Věže Milana Černého, na kteoru vede Karamora, se slaňuje nadvakrát, je tam druhej slaňák na polici
1
...
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
...
2263
Materiál Yosemity Nemáte někdo zkušenosti s půjčením lezeckého materiálu v Yosemitech? Jedeme tam na chvíli a nechce se nám tahat matroš sebou a platit nadváhu. slavek 19:02:13 03.08.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: