Zdravím všechny,
na konci září jedeme na Korsiku, přesně oblast Calvi. Nevíte někdo, jestli je v této lokalitě nějaké polezeníčko. Díky moc za info. Tonda
Ahoj, lezu vícedélky a na štandu jistím prvolezce na delší odsedávačce a do těla přes kyblík.
Prosím napište jak to děláte vy a popřípadě je lepší.
Štandy jsou s pevnými body. Né přes vklíněnce, friendy apod. Díky za slušně odpovědi.
Ahoj, máte někdo zkušenostinebo tipy, jak vybavit děti 10+8 let na A/B feratu? Konkrétně je to G'Hackte v Hochschwabu a vypadá to, že to je jen kombinace schodů a strmého svahu, žádné lezení. Má cenu brát kompletní feratový set, nebo stačí třeba jen pojis
Ahoj, včera jsme byli na Polínku nedaleko Plzně. Lezli jsme v levé části a postupně se přesouvali napravo. Kolem 8 večer se tam začínali šíleným způsobem rojit lesní mravenci a zasypali nás od hlavy až k patě...vybavení, karimatky..všecko. Dávejte si na t
Ahoj, chceme jet lézt do Bergelu ze švýcarské strany. Prosím o pár informací:
Jak je to se stanováním pod Badile?
Prý se platí nějaký poplatek za vjezd do údolí a parkování.Je to tak?
Prosím o tipy na lehčí lezení (do 5) v okolí. Příp
Byla jsem tam před pár lety na přelomu červenec/srpen - původně jsme si říkali že je to nesmysl a budeme pořád dole u moře. Nakonec to dopadlo perfektně - ráno od osmi lezení do oběda, po obědě siesta ve stínu v kempu (pod stromy většinou příjemně pofukuje), odpoledne k moři a navečer zase lezení. Výhoda oblasti je, že vždycky jde najít něco ve stínu a ráno a večer jsou teploty celkem snesitelné. Překvapivě to není tak šílený nápad jak to vypadá ...
ahoj, byli jsme naposled v červci a všechno je při starém + pár vylepšení = cedule zákaz kempování a vesele se kempuje, na "venkovní sprše" u záchodu přibyla "zástěna" ve formě plachty a vstup do tohoto "sprcháče" je přehozený šátkem, záchod oproti minulé návštěvě splachuje a přišlo, mi že je tam menší nepořádek po lese. Kemp byl celkem plný, ale dalo se. Jinak to vůbec není blbý nápad, byli jsme pár dní a parádně jsme si zalezli, stačí vybrat jakoukoli severní stěnu, lezení od rána tak do 13-14 hod., gáblik a pak siesta u moře, večer by se asi taky dalo, ale jsou i jiné zábavy - místní gastronomie a víno, hm... :-)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.