Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce lezení na istrii 11.08.2013 tady davam odkaz na knihu kde je hafo lezecých oblastí na istrii(ITALIE,SLOVINSKO A HLAVNĚ CHORVATSKO) s popisem cest, přístupu a všeho kolem. ted sem se vrátil a kniha moc pomohla, krásný lezení ale většinou jen dopoledne a večer, přes den moc horko.
krádež Prosečnice 11.08.2013 Kterej debílek ukradl v Prosečnici 4 karabiny?
Proč jsou mezi lezci takovà hovada?
  Re: krádež Prosečnice 11.08.2013 Když ze stěny odcházím nenechávám po sobě žádný bordel (ano tím myslím i presky). Toť ode mě vše.
    Prosečnice 11.08.2013 Slanovaci karabiny se preci nekradou o expreskach nikdo nemluvi..
    Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Už se to tu propíralo několikrát a tepovka jede nahoru když čtu tyhle komenty :) Koukám, že to bude
      Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Spis nez jako penezenka na Vaclavaku mi to prijde jako kdyz se v zime na rybniku nechavaji brany na
      Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Ukradnout skoro uprostred steny ocelove karable z retezu,to uz je fakt ulet,ne?Dalsi dve byly na kon
      Re: krádež Prosečnice 13.08.2013 Oliváči, Honzovi ukradli z cest majlony a slaňovací ocelový karáble. Normálnímu horolezcovi jsou oce
        Re: krádež Prosečnice 14.08.2013 Ahoj Uzlaři, jen zareaguju na to RP :) Pročpak bych s tím nesouhlasil. To ví každej potěr, že RP je
  Re: krádež Prosečnice 11.08.2013 Krást se nemá (to snad tady ani nikdo nezpochybňuje), ale když si odložim na Václaváku peněženku a z
    Re: krádež Prosečnice 11.08.2013 Unika ti uplne vse.asi jsi z Marsu
      Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Možná z Marsu, ale realitu vystihl pěkně a pravdu má.
        Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Na Marzu bych bydlet nechtel: nejsou tam obchody s potravinami.
          Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Jsou tam i bary, ale ne pro každého...;-)
        Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Nacvakanej matroš je svatej. A kdo ho čorne je zlodějská verbež.
          Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Hm, i když máš pravdu, tak to nic nemění na věci, že pokud o to nechceš přijít, nemáš to tam necháva
            Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 To se pletes, jeste vetsi hloupost je byt natolik duty, ze nechapes ze erarku ve slanaku tam nekdo n
              Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Tak ještě jednou - vůbec není důležité proč tam co necháš. Prostě dnes to funguje tak, že když někde
                Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 To je zajímavé :). Proč to nemizne v říši na západě. A když zmizne je to akce Čecha nebo poláka,nebo
                Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Ja nemam zajem o akademickou debatu kdo si za co muze, to se za chvili muzem bavit ze kdyz se holka
                  Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Když s tím nejde nic dělat, je lepší se zařídit podle toho. Mě se to také nelíbí, ale snažím se podo
                    Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Hele, až poletíš dopravním letadlem, tak si nezapomeň vzít padák. Voni totiž taky občas spadnou. Měl
                      Re: krádež Prosečnice 13.08.2013 Přečti si níže příspěvek od motáka, třeba pochopíš co je myšleno tím "zařídit se podle toho&quo
                  Re: krádež Prosečnice 12.08.2013 Howgh! ...ale ta holka navostro je fakt blbá, když se diví, že ji někdo vojel a ani nemusel strhávat
  Re: krádež Prosečnice 13.08.2013 Na mých prvních cestách v Orlických horách horolezci kradli i nerezové plakety ze zalepených nerez z
stěna dražice u Tábora 10.08.2013 Ahoj dnes jsem lezl na stěně u dražic u Tábora.. Je hned pod střelnici u řeky. Znáte to tam někdo, nemáte náhodou průvodce.
QUARK 10.08.2013 Zdar,má nebo měl někdo problém s Quarkem ohledně s nýtování hlavy s tělem cepínu?Cepoš mám cca 2roky za tu dobu toho dosti nasekal a nýt se mi povolil a celá hlava se hýbe a lízt se stím nedá.Ve Verticalu mi neuznali reklamaci :( prý se jedná o mechanický
  Re: QUARK 12.08.2013 Nechápem tvojej otázke? Povolili sa matice? Chýbe sa hlava nejde dotiahnut pretoze su opotrebovane s
    Re: QUARK 12.08.2013 Tady ocividne nekdo ma problem s porozumnenim psanemu textu... :-)
  Re: QUARK 12.08.2013 Už s nima sice nelezu, ale dlouho byly mé oblíbené a spousta lidí kolem mě je používá. Sice starší v
    Re: QUARK 12.08.2013 Právě to co jsi napsal je zároveň argument proč reklamaci neuznali, alespoň podle mně. Když ti 1000
  Re: QUARK 12.08.2013 Dobře, že ses nenechal v tom Vertikalu odbýt. To je snad nejhorší firma v oboru. Já si tam jednou co
    Re: QUARK 12.08.2013 Vertical je velkoobchod. Pokud ti něco prodali, bu%d rád. Mohli se na tebe ... Teď asi litují toho,
      Re: QUARK 12.08.2013 Nic jsem nezatajil,prostě z ničeho nic se mi povolil nýt a celá hlava se mi začala hýbat(zaplať pánb
Domažlice boulder 09.08.2013 Čau.. nevíte někdo jak to funguje s bouldrem v Domažlicích? na Lezci je na mapě označená bouldrovka.. ale nikde nemůžu najít bližší info.. otevírací doba atd..
  Re: Domažlice boulder 10.08.2013 Ahoj, stará bouldrovka ve vodárně už nefunguje, v Domažalicích je ještě jedna stěna Rodeo sport u au
chamonix bivak midi 09.08.2013 Slysela jsem, ze francouzi letos prudi a davaji pokuty za spani mimo chaty na Midi, vite o tom neco? Tip na to jak tam neco vylizt? Predpokladam, ze i kdybych mela milion euro na zaplaceni chaty s povinnou francouzkou/italskou polopenzi, stejne v tuhle ro
  Re: chamonix bivak midi 09.08.2013 rezervace da ti prace
  Re: chamonix bivak midi 09.08.2013 Nic takového jsem neslyšel. Jediné v čem byl problém je Gouter. Na Midi (podle mně i na Gouteru) můž
  Re: chamonix bivak midi 10.08.2013 Pětadvacet stanů minulý týden
Gasherbrum 09.08.2013 Právě jsem se dočetl, že parťáci Marka Holečka a Zdeňka Hrubého při výstupu na Gašerbrum (Tom Petreček a Marek Novotný) už byli na obou vrcholech GI a GII. Veliká gratulace!!!
Prosím, nemáte někdo nějakou informaci o činnosti Máry a Zdenka? Už by t
  Re: Gasherbrum 09.08.2013 Informace mám,až se podepíšeš povím Ti jak na tom chlapi sou :-)
    Re: Gasherbrum 09.08.2013 A ty se podepisovat nemusis? ;)
      Re: Gasherbrum 09.08.2013 Zapomnel jsem se oznacit.
        2x Gasherbrum 09.08.2013 Tom Petreček a Marek Novotný mají double! Včera ráno dosáhli vrcholu Gasherbrumu II (8 034 m).
          Re: 2x Gasherbrum 09.08.2013 Nepleť si Marka Novotného a Marka Holečka. O úspěšném prvovýstupu Holeček/Hrubý tam nic není.
            Re: 2x Gasherbrum 09.08.2013 Oprava, Marfek Holeček má prvovýstup úspěšně za sebou, je to tam.
Světlana a Karel 09.08.2013 Ahojky všem, sháním kontakt na Světlanu Pavlátovou nebo na Karla Bělinu. Potkali jsme je před pár dny v Dolomitech a ráda bych jim poslala pár fotek, mimochodem super lidi a moc příjemný večer.
Ivana Hradec Králové
  Re: Světlana a Karel 09.08.2013 Tak to napis radeji na ........http://cs.euroclimbing.com/.....Totiz tady Karla vetsinove ctenari ne
    Re: Světlana a Karel 11.08.2013 Pokud chceš poradit, poraď. Tvůj osobní názor o "nenávisti" přínosný opravdu není a nevklá
      Re: Světlana a Karel 01.09.2015 Taky nevim proč by "tady" Karla měli všichni nenávidět. Tak jako každý má Karel své mouchy
    Re: Světlana a Karel 11.08.2013 mluv za sebe
    Re: Světlana a Karel 11.08.2013 Mluv za sebe,.
    Re: Světlana a Karel 11.08.2013 Kdyby udělalv Dolomitech takovou prasečinu, jako vloni v Čechách, seděl by tam ještě teď ve vězení.
      Re: Světlana a Karel 11.08.2013 Zajímavě moderovaná diskuze, když se někdo vrací do svých komentů a opravuje je.
  Re: Světlana a Karel 01.09.2015 Vzkaz pro Ivanku :) kontakt sv.pavlatova@seznam.cz
až teď jsem byla upozorněna, tak to zkouší
  Re: Žlebská Jehla R.I.P. ??? 09.08.2013 Žlebská jehla se na podestě jakoby otáčí a naklání. Sanace by ji prý měly stabilizovat. Dnes tam jed
  Re: Žlebská Jehla R.I.P. ??? 07.09.2013 Zdravím, bohužel Jehla dle rozhodnutí dvou soudních znalců a dalších orgánů bohužel bude zcela odstr
    Re: Žlebská Jehla R.I.P. ??? 07.09.2013 Díky za příspěvek.
      Re: Žlebská Jehla R.I.P. ??? 08.09.2013 Jak už bylo napsalo p.Štábl s předsedou CVK V.Wolfem jsem dělali co se dalo, ale bohužel jsme byli j
            Re: Žlebská Jehla R.I.P. !!! 09.09.2013 Za chvíli článek + info od Jeníka, strpení.
DWS - Itálie 09.08.2013 Ahoj, poradíte prosím nějakou pěknou DWS oblast v Itálii?...žádný ostrov, jen pevninu. Existuje vůbec něco takového? Moc děkuji za rady! :)
  Re: DWS - Itálie 09.08.2013 Zaplavej si na Mallorcu.
  Re: DWS - Itálie 10.08.2013 Tak Malorka je sice asi DWS ráj, ale v Itálili bude jisto jistě kvanta DWS destinací se všemi těmi j
1
...
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
...
2263
Gasherbrum Právě jsem se dočetl, že parťáci Marka Holečka a Zdeňka Hrubého při výstupu na Gašerbrum (Tom Petreček a Marek Novotný) už byli na obou vrcholech GI a GII. Veliká gratulace!!!
Prosím, nemáte někdo nějakou informaci o činnosti Máry a Zdenka? Už by to měli mít za sebou...? 14:46:52 09.08.2013odpovědět
  Re: Gasherbrum Informace mám,až se podepíšeš povím Ti jak na tom chlapi sou :-) Pavel 14:49:57 09.08.2013odpovědět
    Re: Gasherbrum A ty se podepisovat nemusis? ;) 15:29:54 09.08.2013odpovědět
      Re: Gasherbrum Zapomnel jsem se oznacit. pavel 15:42:22 09.08.2013odpovědět
        2x Gasherbrum Tom Petreček a Marek Novotný mají double! Včera ráno dosáhli vrcholu Gasherbrumu II (8 034 m).
Takze tajne to neni a ja Tvuj podpis ani nevyzaduji k teto informaci jez je navic verejne pristupna na Tomove webu. Nicmene vzhledem k jejich kondici bych tak rekl, ze se jeste v base campu jen tak povalovat nebudou az do konce expedice. Marek Holecek pak dle stejneho zdroje udajne ten prvovystup jiz take uspesne udelal. Martas. 17:14:32 09.08.2013odpovědět
          Re: 2x Gasherbrum Nepleť si Marka Novotného a Marka Holečka. O úspěšném prvovýstupu Holeček/Hrubý tam nic není. Petr Jandík 17:25:35 09.08.2013odpovědět
            Re: 2x Gasherbrum Oprava, Marfek Holeček má prvovýstup úspěšně za sebou, je to tam. Petr Jandík 17:27:58 09.08.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: