Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 49.Černík 10000 50.Zaoral 9994 51. 9986 Bouldry: 49.Skočdopole 9103 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 Hory: 10.Veselá 4592 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Suché skály 24.08.2013 Ahoj, jak je to na Suchých skalách s deštěm? Může se i za vlhka? A nebo za jak dlouho po dešti? Mezi pískovcema na předpovědi na horosvazu nejsou vůbec uvedeny. Dík
foto dne 23.08.2013 Prosím prosím co to je za věž na fotu dne? Dík!
  Re: foto dne 23.08.2013 Pilátova v Rájci?
    Re: foto dne 23.08.2013 dík za tip, nejspíš jo, Karel nevěděl a já nebudu mít ještě chvíli průvodce při ruce
    Re: foto dne 24.08.2013 Děkuju..krásná:-)
  Re: Pevnost expresiek 23.08.2013 jestli chceš jednu takovou obětovat na test a jsi z brna, tak se můžem domluvit a my to v práci na t
    Re: Pevnost expresiek 23.08.2013 o pevnost bych se nebal ... ted je takovy ternd , lehke , lehci , nejlehci ....je pravda , ze se dal
      Re: Pevnost expresiek 23.08.2013 jo a 20 mm je urcite zivotnejsi , a myslim i levnejsi .
      Re: Pevnost expresiek 24.08.2013 No ono zase kdyz nastupujes RP do cesty ktera ma 15-17 expresek tak je sakra rozdil jestli mas ma so
  Re: move 22.08.2013 Adam je můj nejoblíbenější lezec :)
    Re: move 22.08.2013 Adam... -//- ...herec.
  Re: Spaní na terase - Popradské pleso 22.08.2013 Driv jsme tam taky tak spavali... No dnes uz nevim. da se domluvit na chate ze prijdete pozde a nech
    Re: Spaní na terase - Popradské pleso 22.08.2013 Ahoj,
byli jsme tam minulý víkend a spalo se na terase i pod terasou. Pod terasou je větší &q
Vyhazováky sněhu 21.08.2013 Ahoj,
poraďte kde koupit vyhazováky sněhu pro 12-hroté mačky Salewa s rychloupínákáma-mačky jsou klasického typu. Jak je koupit na dálku aby pasovaly na moje mačky ?
  Re: Vyhazováky sněhu 22.08.2013 Mačky Salewa se bouchají v továrně ClimbingTechnology (CT) - takže se podívej na svoje mačky, srovne
skály Malešov 21.08.2013 Ahoj, chci se zeptat, skály u Malešova u Kutné hory, je to v hodné pro začátečníky, dá se to tam hodit na top rope? dík
  Re: skály Malešov 21.08.2013 Ano a právě proto tam bývá dost plno
Omis - ubytko 21.08.2013 Ahoj, prosim o radu ohledne ubytovani v Omisi. Nikdy jsme tam jeste nebyli a jedeme tam v polovine zari s malym (2 roky) deckem. Normalne bychom byli fajn s kempem, ale s mala je jeste mala. Muzete prosim poradit nejaky penzion v oblasti, pokud mate osobn
  Re: Omis - ubytko 21.08.2013 Zkus mrknout na apartmány Mosor, je to hned vedle Omiše, pro prcka písečná pláž a pro taťku na pláži
  Re: Omis - ubytko 22.08.2013 Damir Leovic <da.leovic@inet.hr>
Apartment, Ivana Katušica 10, Omiš
Byli
    Re: Omis - ubytko 22.08.2013 My tam byli cca pred 4 roky s detma (tehdy 2,5 a 0,5 roku) taky koncem zari a nebyl problem sehnat u
      Re: Omis - ubytko 23.08.2013 diky vsem za radu :)
MSJ 2013 21.08.2013 Četl jsem o těch nešťastných stupech v semifinále. Jsem rád, že měli naši štěstí a dosáhli takových úspěchů. Gratuluju.
  Re: MSJ 2013 21.08.2013 Kde jsi o tom četl ?
Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Čau lezci, poraďte prosím konkrétní lezeckou oblast v okolí Brna vhodnou pro začátečníky = dobré jištění, lehké a pěkné cesty. Jo, můžu si to najít v průvodci a odhadovat, která cesta asi bude pěkná a půjde; jo, časem bych to asi vyguglil, ale třeba se na
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 takova tam vubec neni...bud cesty nejsou pekny a nebo nejsou lehky...howgh
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Chriby- kozel, barborka, brestek, zlobiva, osvetimany
vsetinske/zlinske kopce- lacnovky, lide
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Žďárské vrchy- Drátník, Čtyři Palice. Sice bývá dost nával, ale je to právě kvůli parametrům- pěkné,
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Takova oblast se obecne v CR tezko hleda, doporucil bych Peilstein v Rakousku, z Brna to mas kousek
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Kozel pro zacatecnika? V (relativne) lehke ceste kruh 8m nad zemi? A ktere jsou tam lehke pro zacate
        Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Psal jsem ze to je muj osobni nazor se kterym samozrejme nemusis souhlasit. predpokladam vsak ze lid
          Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Dík borci za info. Zkusíme o víkendu ty Chřiby a běda vám, jestli nám to nepude! :)
        Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 20.08.2013 Jeste jednu poznamku, autor vlakna tady nepise o jakou obtiznost cest se mu jedna, zda je zacatecni
          Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Já jsem takový pětkař, šestkař - jde spíš o to, že chci někam vytáhnout kamaráda, který sice leze &q
            Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 v tom pripade bych volil ty chriby, je to tam hezke. Pokud to ma byt na cely vikend volil bych komb
            Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Za parádním lezením do Rakouska je to z Brna 2 -2,5h autem. To se vyplatí i na jeden den na otočku,
              Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Holt ne každý absolvent si po půl roce z nástupního platu koupí auto (a btw ne každý člověk ho chce.
              Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 27.08.2013 Dostává mě, jak lidi jako ty automaticky spojují počet pracovních hodin a množstvím peněz... Ach ten
            Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 Bez auta s tímto zadáním babo raď... Ale jo, Vysoká skála u Štěpánova nad Svratkou - lehký, krásný,
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 bez auta jezdit lézt je horší...hodně se cestuje...ale dá se
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy 21.08.2013 A pokud to vezmes zadani doslova tak poradim jednu co tomu plne odpovida akorat nevim jestli jeste e
1
...
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: