LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 skály Malešov21.08.2013
Ahoj, chci se zeptat, skály u Malešova u Kutné hory, je to v hodné pro začátečníky, dá se to tam hodit na top rope? dík
 Re: skály Malešov21.08.2013
Ano a právě proto tam bývá dost plno

 Omis - ubytko21.08.2013
Ahoj, prosim o radu ohledne ubytovani v Omisi. Nikdy jsme tam jeste nebyli a jedeme tam v polovine zari s malym (2 roky) deckem. Normalne bychom byli fajn s kempem, ale s mala je jeste mala. Muzete prosim poradit nejaky penzion v oblasti, pokud mate osobn
 Re: Omis - ubytko21.08.2013
Zkus mrknout na apartmány Mosor, je to hned vedle Omiše, pro prcka písečná pláž a pro taťku na pláži
 Re: Omis - ubytko22.08.2013
Damir Leovic <da.leovic@inet.hr>
Apartment, Ivana Katušica 10, Omiš

Byli
  Re: Omis - ubytko22.08.2013
My tam byli cca pred 4 roky s detma (tehdy 2,5 a 0,5 roku) taky koncem zari a nebyl problem sehnat u
   Re: Omis - ubytko23.08.2013
diky vsem za radu :)

 MSJ 201321.08.2013
Četl jsem o těch nešťastných stupech v semifinále. Jsem rád, že měli naši štěstí a dosáhli takových úspěchů. Gratuluju.
 Re: MSJ 201321.08.2013
Kde jsi o tom četl ?

 Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Čau lezci, poraďte prosím konkrétní lezeckou oblast v okolí Brna vhodnou pro začátečníky = dobré jištění, lehké a pěkné cesty. Jo, můžu si to najít v průvodci a odhadovat, která cesta asi bude pěkná a půjde; jo, časem bych to asi vyguglil, ale třeba se na
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
takova tam vubec neni...bud cesty nejsou pekny a nebo nejsou lehky...howgh
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Chriby- kozel, barborka, brestek, zlobiva, osvetimany
vsetinske/zlinske kopce- lacnovky, lide
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Žďárské vrchy- Drátník, Čtyři Palice. Sice bývá dost nával, ale je to právě kvůli parametrům- pěkné,
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Takova oblast se obecne v CR tezko hleda, doporucil bych Peilstein v Rakousku, z Brna to mas kousek
   Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Kozel pro zacatecnika? V (relativne) lehke ceste kruh 8m nad zemi? A ktere jsou tam lehke pro zacate
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Psal jsem ze to je muj osobni nazor se kterym samozrejme nemusis souhlasit. predpokladam vsak ze lid
     Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Dík borci za info. Zkusíme o víkendu ty Chřiby a běda vám, jestli nám to nepude! :)
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy20.08.2013
Jeste jednu poznamku, autor vlakna tady nepise o jakou obtiznost cest se mu jedna, zda je zacatecni
     Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
Já jsem takový pětkař, šestkař - jde spíš o to, že chci někam vytáhnout kamaráda, který sice leze &q
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
v tom pripade bych volil ty chriby, je to tam hezke. Pokud to ma byt na cely vikend volil bych komb
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
Za parádním lezením do Rakouska je to z Brna 2 -2,5h autem. To se vyplatí i na jeden den na otočku,
       Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
Holt ne každý absolvent si po půl roce z nástupního platu koupí auto (a btw ne každý člověk ho chce.
       Re: Okolí Brna - lezení pro gumy27.08.2013
Dostává mě, jak lidi jako ty automaticky spojují počet pracovních hodin a množstvím peněz... Ach ten
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
Bez auta s tímto zadáním babo raď... Ale jo, Vysoká skála u Štěpánova nad Svratkou - lehký, krásný,
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
bez auta jezdit lézt je horší...hodně se cestuje...ale dá se
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy21.08.2013
A pokud to vezmes zadani doslova tak poradim jednu co tomu plne odpovida akorat nevim jestli jeste e

 Lezení v Brele20.08.2013
Ahoj,
chystáme se na kratší rodinnou dovču do Chorvatska a rádi bychom navštívili lezeckou oblast Brela. Nepodařilo se mi na netu sehnat průvodce, neporadíte někdo? Či neměl by nějaký dobrý člověk svého průvodce tištěného a nemohl by mi zaslat ofoc
 Re: Lezení v Brele21.08.2013
Máš to na mejlu. Lezení je tam hezký. Zdenny
  Re: Lezení v Brele23.08.2013
Ahoj, mohol by som tiez poprosit pruvodce mailom? dakujem
  Re: Lezení v Brele25.08.2013
ahooj. mohl bys mi prosím také poslat na mail toho průvodce na Brelu?... =) =) Diik moc a pěkný den
 Re: Lezení v Brele21.08.2013
Jenom dávej bacha, pokud budeš mít sebou děti, jsou tam dost blbý nástupy. S dětma raději zajeď do O

 FOTO dne20.08.2013
Tohle nebude Ostrov - ani materiál, ani krajina kolem tomu neodpovídá. :-)
 Re: FOTO dne20.08.2013
jojo, docela bych se divil, kdyby to nebyla Hrubice
  Re: FOTO dne20.08.2013
Treba to myslel jinak, nebo se spletl, nebo jen nezna skaly...
   Re: FOTO dne20.08.2013
všímaví kucí:) Jirka to asi špatně přiřadil, je to na Hrubici věž vedle Majáku, foto Tomáš Kublák, t

 Vázání G3Onyx19.08.2013
Ahoj, začínám se chystat na zimu a chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenost se skialp vázáním G3 onyx? Momentálně mám Diamir a chci trochu ulehčit a zachovat "komfort" , další možností je asi TLT Radical. Doufám, že to půjde vyměnit a nebudu
 Re: Vázání G3Onyx19.08.2013
no jestli chceš jít do lehčího, tak jedině TLT, s Onyxem bys proti diamiru ušetřil houby. A převrtat
  Re: Vázání G3Onyx19.08.2013
Mám ho pár let a pohoda, akorát u mého čas od času při neopatrné manipulaci vypadne vrchní podpatěnk
 Re: Vázání G3Onyx19.08.2013
Mam 90 kg i bez cajku, jezdim tltcko spida (zadnej agresivni frirajd) a v pohode. Na klasiku bych b
  Re: Vázání G3Onyx19.08.2013
Jo jeste: pochybuju, ze se tu dovis neco vic nez na wildsnow nebo u Palice.
   Re: Vázání G3Onyx20.08.2013
JJ to je asi pravda :-) už jsem hledal info všude možně a je to pořád dokola :-). Bud lepší ovladání
    Re: Vázání G3Onyx20.08.2013
No tak pokud budeš šlapat do krpálu, pak jednou přepneš na sjezd a pojedeš dolů, pak tě bude srát vá
     Re: Vázání G3Onyx21.08.2013
:-) myslim ze mas pravdu pro me bude nejlepsi volbou TLT Radical St a kilo dolu z 90% stejne prepin
 Re: Vázání G3Onyx21.08.2013
Zkušenost s onyxem nemám, ale několik let jezdím na TLT speed a opravdu nemám pocit, žeby to bylo ne

 Poorly/Mainly chipped19.08.2013
Ahoj, nevíte někdo, co v překladu znamená "Poorly/Mainly chipped"?
 Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
Mainly chipped = převážně sekané.
  Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
A celou tu frázi bych přeložil třeba jako "Bídné. Převážně sekané." (Domýšlím se, že nejsp
   Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
Akorát že poorly je spíš "bídně" než "bídné". Ačkoliv přes bídu jsou tu povolaně
    Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
Poorly se muze tykat jisteni (poorly protected, mainly chipped by davalo smysl).
    Re: Poorly/Mainly chipped20.08.2013
=Akorát že poorly je spíš "bídně" než "bídné".=
Jasně, že jo. Já jsem jen
 Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
Mirne/hodne sekane (chyty)
  Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
Přesně tak, v tomhle smyslu co se používá na 8a.nu, "částečně/převážně sekané chyty"
   Re: Poorly/Mainly chipped19.08.2013
To pak mozna sedi protoze na 8a.nu anglictina vetsinou dost hapruje:-)

 jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Zdar, chci zajít do kamennýho obchodu a vyzkoušet si tam, jaký lezačky by mi sedly. Kam mám ale v Praze zajít a na jaký modely se zaměřit? Mám představu něco jako miury (i VS), ale tak o litr levnější. Díky a hore zdar.
 Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
poradil byste nekdo i na Brno?
 Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Ok, pohledal jsem tedy vlastními silami a upřesním otázku: Top Guny vs. Pearly od Rockpillarsů (disc
  Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
RP si můžeš vyzkoušet třeba na stěně na Ruzyni.
   Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Jako nový, jo? Protože dle webu maj v půjčovně saltiky.
    Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Vyzkoušením na Ruzyni jsem myslela vyzkoušet v tamním krámku, samozřejmě tě nechaj i udělat pár krok
   Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Celej arzenál lezeček od RP maj v Hanibalu na Korunní.
    Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Zkus Rock Pillars Diamond, jsou totálně ve šleze..
     Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Ty diamondy vypadaj na vobrazku prilis draze, vejvrtkovite, nepohodlne a tezko snerovatelne, ale jin
      Re: jako miury, ale o litr levnější20.08.2013
A jen vypadaj draze nebo jsou i drahý?
 Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Když možnost reklamy, tak proč ji nevyužít :).
Dobrá volba Bbshop.cz a následně její kamenný
 Re: jako miury, ale o litr levnější19.08.2013
Vyzkoušej Rock Pillars Ozone, jsou podle mě lepší než La Sportiva Muira, ale bohužel nejsou levnější

 Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin18.08.2013
Prosíme o pomoc při hledání kamaráda Filipa Švajnera https://www.facebook.com/filip.svajner.missing
 Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin18.08.2013
Technická poznámka: bylo by asi na místě napsat sem e-mail nebo telefon a potřebné informace dát na
  Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin19.08.2013
Dobrá poznámka,mail tedy uvádím,telefon nikde nezveřejňu..O dalších krocích se poradím s blízkými..P
   Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin19.08.2013
Ahoj, ucet na facebooku neni treba, staci zadat adresu, je verejne pristupna.

Adresa:
 Re: Ztracený kamarád na výpavě na Pamír-Pik Lenin19.08.2013
Kontakt pro ty, kteří nemají možnost napsat na zeď fb je email: kulisiska@seznam.cz . Děkujeme

1   ...   494   495   496   497   498   499   500   501   502   503   504   505   506   507   508   509   510   511   512   513   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Okolí Brna - lezení pro gumy
Čau lezci, poraďte prosím konkrétní lezeckou oblast v okolí Brna vhodnou pro začátečníky = dobré jištění, lehké a pěkné cesty. Jo, můžu si to najít v průvodci a odhadovat, která cesta asi bude pěkná a půjde; jo, časem bych to asi vyguglil, ale třeba se najde někdo, kdo poradí znovu a lépe! Díky díky, slunce v duši. Krousta
Krousta13:21:26 20.08.2013
odpovědět 
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
takova tam vubec neni...bud cesty nejsou pekny a nebo nejsou lehky...howgh
Hanz14:08:19 20.08.2013
odpovědět 
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Chriby- kozel, barborka, brestek, zlobiva, osvetimany
vsetinske/zlinske kopce- lacnovky, lidecko
sem tam neco v krasu - zleby (katerinsky prst), sloup (nad poustevnou)
lahnicke baby kdyz ti nevadi trochu rozchrastu a horsi jisteni. na znojemsku jedine co stoji za to je cast jevisovic. jinak jsou vsechny oblasti kde jsem byl hnusne/rozbite/zamesene nebo kombinace. ale jedna se pouze o muj soukromy osobni soukromy nazor
Hoj
ondra14:16:14 20.08.2013
odpovědět 
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Žďárské vrchy- Drátník, Čtyři Palice. Sice bývá dost nával, ale je to právě kvůli parametrům- pěkné, lehké, zajištěné, vcelku vysoké
Honza14:32:02 20.08.2013
odpovědět 
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Takova oblast se obecne v CR tezko hleda, doporucil bych Peilstein v Rakousku, z Brna to mas kousek a zacatecnik se tam aspon nauci lizt i na prvnim (odjisteno vetsinou i v lehkym) nez porad resit kde se clovek zabije/zlame nohy kdyz mu to uklouzne, z tohoto pohledu jsem v CR moc sportovnich oblasti nevidel (vyse doporucene oblasti neznam, tak tam to mozna bude udelane hezky sportovne).

Jinak si clovek musi popojet trochu dal. Az potom clovek ziska pri tahani vic jistoty, tak si pak mozna zaleze pekne i v cechach :)
Buri15:11:31 20.08.2013
odpovědět 
   Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Kozel pro zacatecnika? V (relativne) lehke ceste kruh 8m nad zemi? A ktere jsou tam lehke pro zacatecnika, dobre odjistene? A vubec, cele Chriby jsou na tom stejne.
16:04:36 20.08.2013
odpovědět 
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Psal jsem ze to je muj osobni nazor se kterym samozrejme nemusis souhlasit. predpokladam vsak ze lide umi pouzivat vlastni hlavu a rozmyslet si zda do cesty jit ci ne, pokud je prvni vys. osobne bych za jedine lehci cesty na kozlovi ktere jsou tezsi pod prvnim oznacil mazackou a jokynuv previs. prvni kruh v 8m na kozlovi neni v zadne ceste (v mazacke mozna 5-6, jinde niz, popr. se da dat uzel ci pricvaknout borhak z jine cesty).
Namatkou cesty co jsou v pohode
toulky s charleym, rohova, marjanka, hrana komina, svatebni, peteho, brandyho previs, pieta, u buku. rozsah 4-7, bud jisteno rozumne (pravda ne co metr), nebo lehke. dale na barborce je kupa 5, 6, 7 s podobnymi vlastnostmi. na brestku jsou lehke cesty odjistene dobre (tezke taky). lacnovky taktez, lidecko, ok to jsem trochu ustrelil, ale da se vybrat. osobne si nemyslim ze by ve chribech bylo jisteni horsi nez na vysocine, spise naopak. Pokud vsak chces lezt cesty francouzskeho (neni mysleno spatne, spise co se tyka delky a poctu jisteni) typu jed na slovensko. precin, sulov (tabula, VPN, skolska veza atd), velky manin nabizi velke mnozstvi cest rozumne odjistenych, hezkych, ale neni to francie a uz to neni u brna. Ja doporucoval oblasti ktere v okoli brna povazuji za hezke a kde jsou lehke cesty.

Ahoj Ondra
ondra21:42:12 20.08.2013
odpovědět 
     Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Dík borci za info. Zkusíme o víkendu ty Chřiby a běda vám, jestli nám to nepude! :)
Krousta21:48:33 20.08.2013
odpovědět 
    Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Jeste jednu poznamku, autor vlakna tady nepise o jakou obtiznost cest se mu jedna, zda je zacatecnikem stareho typu a chce lezt trojky, nebo noveho typu ktery je schopen vytahnout dobre odjistenou sedmicku (opet to nemyslim pejorativne ale znam lidi pro ktere lehci cesta nez 6 neexistuje)... tak jsem radil oblasti kde jsem zacinal kdysi ja. jinak ve chribech je spousta oblasti s trojkama ctverkama (karlova skala, zbojnik, valova skala, skaly pod tisovym, skaly u drzkovae atd), ale ty neznam tak nedoporucuju.
Ondra21:49:12 20.08.2013
odpovědět 
     Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Já jsem takový pětkař, šestkař - jde spíš o to, že chci někam vytáhnout kamaráda, který sice leze "už" asi rok, ale jen na boulderu. Tak ho chci vzít na nějaký pěkný místo s lehkýma cestama, abych ho na poprvý nevylekal, ono přece jen ten přechod z obýváku na skálu může být pro některé šok :) A okolí Brna moc neznám, jsem tady relativně nový. Tak díky ještě jednou za info, cením si toho. Ty rady ohledně Rakouska a Sulova - no jasně, no, jenže to už jaksi není v okolí Brna. My nemáme káru, takže se nám pohybuje celkem těžkopádně a vzhledem k pracovní vytíženosti máme vždy tak maximálně víkend. Holt víkendoví lezci, nó
Krousta09:04:30 21.08.2013
odpovědět 
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
v tom pripade bych volil ty chriby, je to tam hezke. Pokud to ma byt na cely vikend volil bych kombinaci barborka, brestek, kdyby se nelibilo jedno je jeste druhe. a da se tam dostopovat nebo dojet busem, hospudka je pod brestkem. nebo kozel-zlobiva, ale tam je to trochu tezsi. kdyby bylo zle tak se da neco hodit na toprope, na vsechny skaly ve chribech se da dolezt lehkou cestou nebo obejit svahem... Ale pocitej s tim ze krome kozla jsou chriby lehce kvakozni....
Ondra09:29:30 21.08.2013
odpovědět 
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Za parádním lezením do Rakouska je to z Brna 2 -2,5h autem. To se vyplatí i na jeden den na otočku, natož na víkend. Pokud jste ale bez auta ( což je k vašemu pracovnímu vytížení zvláštní ), tak jste tak trošku v troubě. Pak samozřejmě nezbývá než ony Chřiby, Vysočina a spol., ale obávám se že z lezení tohoto typu si kámoš na zadek nesedne.
kkt10:25:34 21.08.2013
odpovědět 
       Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Holt ne každý absolvent si po půl roce z nástupního platu koupí auto (a btw ne každý člověk ho chce...)
Krousta21:20:34 21.08.2013
odpovědět 
       Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Dostává mě, jak lidi jako ty automaticky spojují počet pracovních hodin a množstvím peněz... Ach ten kapitalismus ;)
Marek15:49:32 27.08.2013
odpovědět 
      Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
Bez auta s tímto zadáním babo raď... Ale jo, Vysoká skála u Štěpánova nad Svratkou - lehký, krásný, dlouhý cesty, pro začátečníka ideální, jenom je to max na jeden den. Průvodce je na netu. Dopravit se tam hromadnou dopravou taky jde, holt si přivstanete...
tesil10:49:34 21.08.2013
odpovědět 
 Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
bez auta jezdit lézt je horší...hodně se cestuje...ale dá se
honza k.11:51:33 21.08.2013
odpovědět 
  Re: Okolí Brna - lezení pro gumy
A pokud to vezmes zadani doslova tak poradim jednu co tomu plne odpovida akorat nevim jestli jeste eistuje. A co to je? Lezecka stena na Akade. Cestovani MHD v Brne, dobre zajistene cesty a navic i puvodne urcene pro gumy.
Stepan 22:26:23 21.08.2013
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi