Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English tvorba štandu 25.08.2013 Ahoj, lezu 3 roky na umělých stěnách, sem tam skále a rád bych si rozšířil pole působnosti o vícedélky. Pročetl jsem už slušné množství materiálu, ale raději vše vidím reálně naživo. Nevíte prosím někdo o videu třeba na youtube, kde je znázorněno tvoření
  Re: tvorba štandu 25.08.2013 Zum beispiel:
    Re: tvorba štandu 25.08.2013 Nevím, kam chodíš na stěnu, ale v Holešovicích je přímo výuková stěnka na ferraty a je tam i několik
      Re: tvorba štandu 26.08.2013 A někdy ti taky na stěně instruktor ukáže jak na to. Je třeba však brát v potaz, že ti to může ukáza
  Re: tvorba štandu 25.08.2013 Často bývá na umělých stěnách v nejlehčím profilu přibližně v polovině místo, kde se štand dá nacvič
    Re: tvorba štandu 25.08.2013 Vielen Dank:) mám to tak v plánu, natrénovat a zkusit to několikrát i různými metodami. Jsem z okolí
      Re: tvorba štandu 25.08.2013 Na Lokomotivě a na "Plechárně" v Plzni jsou v poklopených profilech štandy... Nevím jak je
    Re: tvorba štandu 25.08.2013 len to neskusajte na smichove bo vas poslu do prdele :(
      Re: tvorba štandu 25.08.2013 Proč prosimtě?
        Re: tvorba štandu 28.08.2013 vraj je to zakazane v navstevnym radu
Vklíněnec, prodloužení 24.08.2013 Zdravím, u vklíněnců mám přiložený papír, až ted sem si toho všiml, je tam, že se nesmí prodlužovat smyčkou k lanu přes preso.
Tak jak mám tedy prodloužit?
Děkuji za zdvořilé odpovědi.
  Re: Vklíněnec, prodloužení 24.08.2013 Promiň, úplně přesně nerozumím, jak se podle toho papíru nemají prodlužovat. Samotnou smyčkou (a pak
  Re: Vklíněnec, prodloužení 24.08.2013 Lanko vklinence je podle UIAA "ostra hrana" (a take vse ostatni pod prumerem 5mm). Pri vel
    Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Doporučuji kouknout na web.st.f.DMM - v sekci video .
      Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Video na tom nic nemeni. Jediny podstatny zaver z nej pro me je, ze v zobrazene situaci (karabina ve
        Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Vklíněnec No.1 od DMM má certifikovanou nosnost 7kN, No. 11 12kN. Ostatní výrobci (Kouba, Camp...) j
          Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Už od dávných dob je u karabiny namáhané na lom přes hranu namalovaná pirátská vlajka. A zkoušel už
            Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Byl to výzkum na horolezecké (hliníkové karabiny) nebo ocelky? Protože ocel by se měla spíše ohnout,
          Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Kdo chce si muze zalozit vklinencu 2.
            Re: Vklíněnec, prodloužení 25.08.2013 Ta práce byla řešena s karabinami odpovídajícími normě EN 12275. Ta má v názvu Horolezecká výzbroj -
Suché skály 24.08.2013 Ahoj, jak je to na Suchých skalách s deštěm? Může se i za vlhka? A nebo za jak dlouho po dešti? Mezi pískovcema na předpovědi na horosvazu nejsou vůbec uvedeny. Dík
  Re: Suché skály 24.08.2013 Az na par ojedinelych mist (soliva mista jako treba vrsek Bundalovy drogy) muzes i za mokra. Ale klo
Suché skály 24.08.2013 Ahoj, jak je to na Suchých skalách s deštěm? Může se i za vlhka? A nebo za jak dlouho po dešti? Mezi pískovcema na předpovědi na horosvazu nejsou vůbec uvedeny. Dík
foto dne 23.08.2013 Prosím prosím co to je za věž na fotu dne? Dík!
  Re: foto dne 23.08.2013 Pilátova v Rájci?
    Re: foto dne 23.08.2013 dík za tip, nejspíš jo, Karel nevěděl a já nebudu mít ještě chvíli průvodce při ruce
    Re: foto dne 24.08.2013 Děkuju..krásná:-)
  Re: Pevnost expresiek 23.08.2013 jestli chceš jednu takovou obětovat na test a jsi z brna, tak se můžem domluvit a my to v práci na t
    Re: Pevnost expresiek 23.08.2013 o pevnost bych se nebal ... ted je takovy ternd , lehke , lehci , nejlehci ....je pravda , ze se dal
      Re: Pevnost expresiek 23.08.2013 jo a 20 mm je urcite zivotnejsi , a myslim i levnejsi .
      Re: Pevnost expresiek 24.08.2013 No ono zase kdyz nastupujes RP do cesty ktera ma 15-17 expresek tak je sakra rozdil jestli mas ma so
  Re: move 22.08.2013 Adam je můj nejoblíbenější lezec :)
    Re: move 22.08.2013 Adam... -//- ...herec.
  Re: Spaní na terase - Popradské pleso 22.08.2013 Driv jsme tam taky tak spavali... No dnes uz nevim. da se domluvit na chate ze prijdete pozde a nech
    Re: Spaní na terase - Popradské pleso 22.08.2013 Ahoj,
byli jsme tam minulý víkend a spalo se na terase i pod terasou. Pod terasou je větší &q
Vyhazováky sněhu 21.08.2013 Ahoj,
poraďte kde koupit vyhazováky sněhu pro 12-hroté mačky Salewa s rychloupínákáma-mačky jsou klasického typu. Jak je koupit na dálku aby pasovaly na moje mačky ?
  Re: Vyhazováky sněhu 22.08.2013 Mačky Salewa se bouchají v továrně ClimbingTechnology (CT) - takže se podívej na svoje mačky, srovne
1
...
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: