LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
Bouldry:
18.Chytil 10025
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231271 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Horská chata XL - Mariánská
Na Střelnici - Svitavy
Pajkland - Olomouc

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Praha 1
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ubytovani Lago di Garda27.08.2013
Ahoj.
Da nekdo radu kde se da spat v okoli Lago di Garda za rozumnout cenu? Dekuji
 Re: Ubytovani Lago di Garda28.08.2013
Campeggio Arco a za ním je ZOO Camp - na mapách to najdeš jako kempy na přítoku Sarce do Arca. V Sar
 Re: Ubytovani Lago di Garda28.08.2013
A Camping Daino.

 Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Vytrženo z textu: "...Nejsem zvyklý lézt bez magnézia a měl jsem pocit, že mi každý chyt musí vyklouznout z ruky. A další věc je těžká orientace. Beze stop po magnéziu si člověk musí hledat cestu pomalu jako prvovýstupce. ..."
 Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
a co jako?
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Dotyčný chce tím říci (hádám), že lezení s MG přelezy na písku znehodnocuje, zvlášť ve stavu, kdy je
   Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
jak to napsat jední slovem ? Nasrat !
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Jasně nasrat na všechno a na všechny, vždyť "TADY", přece lezu teď JÁ!!!!!!!!!!!
     Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Ach, vy militantní klasici! Proč jen jste tak nesnášenliví?
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Co spatřuješ v názoru na to, že se má dodržovat stanovené pravidlo militantní?
       Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
To nevidíš? Jako klasik zcela militatně a zaslepně trváš na nepoužívání magnezia, jinou možnost nepř
        Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Pleteš se, on má pravdu. Chce jen, aby se dodržovalo, co si horolezci dali do pravidel. Pokud chceme
         Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
pořád dokola jak bezcenná tombola :D
prostě lezení je svoboda a asi je je to svoboda s nebo
          Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
Ach jo člověče, tohle je látka na úrovni základní školy. Tvoje svoboda končí tam, kde začíná svoboda
           Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG27.08.2013
ta končí možná tvoje svoboda :D
            Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG28.08.2013
Ta debata nemá smysl. Sraní na zákony a pohrdání jimi, nulová morálka a čest, to je typická povaha č
 Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG28.08.2013
Ach jo. Především jsi (v prvním příspěvku) nekorektně vytrhl pár vět z kontextu. Podíval jsem se na
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG28.08.2013
Eh, sorry, oprava, ať to někdo ev. zbytečně nerozmazává: teď jsem si vybavil, že v Labáku lezl Alex
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG28.08.2013
Já si myslím, že právě tohle chtěl autor příspěvku vytrhnout, že i lezení bez MG na písku může být p
   hovna ve mlejne...28.08.2013
nekdo se ma potrebu schovat pod kridla jinych lezeckych osobnosti... Alex Honnold ma holubici neko
    Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
řekl bych, že je to částečně i o pocení rukou, někomu se potí méně, někomu více...ten komu se potí v
     Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Tři kruhy ti jsou málo? Tak to máš o bezpečným lezení zjevně jinou představu než Honnold... :)))))
      Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Honold není zcela normální,a říkají to o něm i některé další osobnosti skalního lezení. Honold je do
       Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
ty jo, to je zase canc..že alex honnold nebude úplně normální jako drtivá většina ostatních, to je j
        Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Mně zas obtěžujou komentáře vynášející do nebes nebezpečný akce Honolda. Jinak mi je jeho styl lezen
         Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Navážet se anonymně do lezce, který ukazuje, kam až lze posunout kontrola mysli a obviňovat ho z kom
          Re: hovna ve mlejne...29.08.2013
Bído, to co dělá AH, už kdysi dělali jiní experti. Třeba Croft a henten Bachar. Akorát to nebylo tol
    aha28.08.2013
Nějak jsem měl za to, že když k nám přijede někdo na návštěvu, bylo by neslušné nechat ho porušovat
     Re: aha28.08.2013
a mago je protizakone, aaano :) :) proste ho chudaka zmanipulovali, kuli fotkam na jandikuv web, co
      Re: aha28.08.2013
Btw. pls co znamena slovo "aaano"?
       Re: aha28.08.2013
        Re: aha28.08.2013
dik
       Re: aha28.08.2013
Co znamenaji slova "btw." a "pls"?
        Re: aha28.08.2013
Popros a nekdo ti jen tak mezi řečí odpoví.
         Re: aha29.08.2013
:D
          Re: aha29.08.2013
    Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Meles hezky, ale mimo misu. Jandik si Honnolda jel jenom vyfotit. Debata o dodrzovani pravidel nema
     Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Které oblasti to jsou? Od doby, co se to "uzákonilo" tak se máguje všude a často v daleko
    Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Proč je povolené MG na těžkých cestách a na lehkých ne? KDO určil, co je lehké a co těžké?
     Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Lezecká špička :D . A ta jak víme u nás čítá pouze pár lidí.
      Re: hovna ve mlejne...28.08.2013
Jinak samozřejmě to nejtěžší (číselně) na písku u nás je v Labáku. A to číslo o kterém je řeč se lez
 Re: já vás nechápu28.08.2013
hele já vás nechápu. Kam se vytratil ten duch lezení? Osobně je mi cennější vytáhnout na písku nějak
  Re: já vás nechápu28.08.2013
Kam se vytratil ten duch lezení? Zřejmě vysublimoval do hesla "takže táhněte a nechte skály lez
  Re: já vás nechápu28.08.2013
To sou dorty!!! Agresivní romantik "d." jako další uchazeč o koment roku...
   Re: já vás nechápu28.08.2013
Agresivní "d" jako debil. Hele až se ti nepostaví tak můžeš tu buchtu tahat tak s pekáče.
   Re: já vás nechápu28.08.2013
Seru na vás, pytlík s MG nosím i na čtverky, protože JÁ jsem si určil, že já jsem špička :-D A pomág
  Re: já vás nechápu28.08.2013
A proč lezou s mágem, když jsou tak dobrý...? :-D
 Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Na písku lezu bez magnezia. Obtížnost na kterou nemám, nelezu. Nikdy jsem nic neřekl těm co s magnéz
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Osobně proti inzultaci prášícího pětkaře nic nemám, ale zajímalo by mi jak budeš vysvětlovat ono str
   Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Proč je jiné, když se leze s MG na IX a na V??? Není to jiné, je to úplně stejná prasárna, akorát ti
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Protoze cesty IX a vys jsou tezky a bez maglajzu to lizt uz nejde, proto!
     Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Jeste bys mohl vytlacovat auta ze silnice, ktery porusujou predpisy, nezaradej se na dalnici do prav
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Jeste bych dodal, ze vetsina lidi/medii oznacovala toho cloveka co vytlacil auto ze silnice/nekoho v
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Vis proc se nedava pokuta a nikdo te nezavre do kriminalu pri hrani Clovece nezlob se? Zkus na to pr
       Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Pokuta a ohrozeni na zivote jsou dve veci, ani jedno navic neni v rukach samozvanych strazcu zakona.
     Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Jo a kdo určit, že IX je ta hranice, já bych ji určil od V, a basta! Ono se v 70 letech zdálo, že 8
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Trochu silny reci, ukaz mi nekoho, kdo leze na ceskych piscich X bez maglajzu ... :)
       Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Písek u Labe za německou hranicí je úplně stejnej jako před německou hranicí, a za tou hranicí lezou
     Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Nejde? Když si zajedeš do Saska, zjistíš na vlastní oči, že i desítky a výš bez mg lézt jdou. Je to,
      víš houno29.08.2013
víš hovmno a meleš pikoviny, zrovna německá tradice je ukázka slepé cesty, těžký cesty se tam moc ne
       Re: víš houno29.08.2013
Slepá cesta? Ona je někde v Čechách cesta jako Cirkus Maximus, co nedávno udělal Leistner? To tu ješ
        Re: víš houno30.08.2013
Cirkus je v Sasku, u nás je naopak mnoho Sasů s mágem až po loket včetně autora tebou obdivované ces
         Re: víš houno30.08.2013
No a? Zřejmě lezou v Labáku s mágem, protože po tom obíleným už to moc jinak nejde. V těžkejch cestá
          Re: víš houno30.08.2013
Jak říkam, víš houvno a meleš pikoviny
           Re: víš houno30.08.2013
Hmmmmm, to je, ovšem, tak zvanej, absolutní argument :))))).
          Re: víš houno30.08.2013
Aspon ze se clovek v diskuzi zasmeje, takovejhle argument proc v cechach magujou sasici jsem jeste n
       Re: víš houno29.08.2013
Pětihodinová fronta na slanění z Falkensteinu? To se mi nějak nezdá. Sasíci by přeci při takovém pře
        Re: víš houno31.08.2013
Spíš asi myslel pětihodinové čekání na cestu. Když o tom tak přemýšlím :)
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Na vysvětlení těm co nelezou vůbec (jinak by tu tak blbě netlachali). Něco jiného je, když potřebuju
   Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Přidám jeden svůj osobní zážitek. Před několika lety si jeden můj kamarád před mýma očima na Křížáku
 Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
pobavující komentáře si tu člověk počte...pěkně ta diskuze nastavuje zrcadlo českého člověka-lezce (
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
jo ještě jsem chtěl dodat, že jsou češi nepřejícní úspechu, apod., druhému...a taky papežštější než
   Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG29.08.2013
Počkej, asi ti moc nerozumím, ty stíráš to, že se v IX MG může a v V ne? Nebo se ti zdá, že pravidla
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG30.08.2013
Nejvetsi svobodu maji zeny v iranu, tam maji nejvic naprosto jasnych pravidel. A papez je nejvetsi m

 Supermágo27.08.2013
Bylo objeveno supermágo, radujme se! ;-) Mrkněte na osel.cz - článek "Podivuhodný upsalit objeven omylem … v Uppsale"

 Stubaier průvodce27.08.2013
Ahoj,
můžete mi poradit nějakého fajn lezeckého průvodce v Stubajských Alpách? (knižní, elektronický..jakýkoliv :o) )

Ať broudzdám jak brouzdám, tak jsem nic zajímavého nenašel,

Moc dík
 Re: Stubaier průvodce27.08.2013
Bohužel toho moc není, jen asi 10 titulů:( , viz níže:

  Re: Stubaier průvodce27.08.2013
Jediný použitelný mi připadne ten první.
Díky
   Re: Stubaier průvodce27.08.2013
No asi jo. To Panico by asi bylo dobrý, kdyby nebylo vyprodaný. Upřímně řečeno jsem si Štubajky vždy
    Re: Stubaier průvodce28.08.2013
Původně jsem měl v plánu tam zaběhnout tu hohenweg trasu viz
     Re: Stubaier průvodce28.08.2013
No v tom případě je severka Tribulaunu jasná volba. Je to tajnej tip, tak trochu "off the beate
   Re: Stubaier průvodce27.08.2013
.. ovšem s výjimkou severky Tribulaunu, což je asi jedna z nejhezčích hor v Rakousku a ta stěna zřej
    Re: Stubaier průvodce03.09.2013
Diky za tip, zkusim vygooglit topo mapu.

 Hochkönig26.08.2013
Ahoj, chci se prosím zeptat zda jste někdo sestupoval z Hochkönigu přes Birgkarsteig a zda je to tak časově a technicky náročné jak mnohde popisují. Plan je Königsjodlersteig - vrchol - dolů přes Birgkarsteig za jeden den, myslím, že tak za 10 - 13h by se
 Re: Hochkönig26.08.2013
Stihnout se to dá i s vrcholovým pivem za 10 hodin, ale sestup přes Birgkarsteig je hnus - strmé a d
  Re: Hochkönig27.08.2013
JJ mělo by to jít trvá to stejně dlouhu, ale poslední jede 18,15 hod. od Arthurhaus tak je potřeba h
   Re: Hochkönig27.08.2013
Ano, zvěsti nepřeháněj, podruhý bych dolů Birgkarem už určitě jít nechtěl. Nejde jen o suť, je tam p
    Re: Hochkönig27.08.2013
To jsem si přesně myslel, čili na okolo k Arthurhaus a busem to bude bezpečnější a nakonec i rychlej

 film Čertova stena (1949)26.08.2013
budou dávat 30.8.2013 v 16:00 na TV CSfilm. Je to ČS komedie z lyžařského prostředí natáčená ve Vysokých Tatrách. Žádná filmařská perla, ale třeba někoho osloví.

 malta26.08.2013
Ahoj, prosím o jakoukoli děsně chytrou radu ohledně průvodce na maltu, nejlépe scan, případně zajímavý poznatek co se týče pronájmu auta na ostrově.Moc díky všem ochotným poradit. Tschus
 Re: malta26.08.2013
Mno spise bych to nazval navodem, myslim ze pisek ku vapnu v pomeru 3 lopaty k jedne a co se tyce a
 Re: malta27.08.2013
Předpokládám, že jsi zachytil tenhle článek. Je dos dobrej a popisnej.
 Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí26.08.2013
Ahoj,
plánuji s několika kamarády vyrazit na pár dní na vandr a prochodit skalní oblasti kolem Adršpachu, Teplic nad Metují, Broumova atd. Vandr bychom rádi spojili s trochou lezení. S lezením na písku máme zatím pouze pár zkušeností. Prosil bych
 Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí26.08.2013
Křížák - normálka na Placku a normálka na Rokoko - z těch nejjednodušších.
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí26.08.2013
Ten Křížák (Křížový vrch) je pro vás asi fakt nejlepší, i kvůli orientaci při hledání věží. Nejlepší
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
Křížák - Hodinář - Západní stěna.
 Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí26.08.2013
Mrkni na piskari.cz - Vyhledat cestu, zaskrtni jednu a dve hvezdy a vyber si obtiznost...
 Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
normálka na herinka
 Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
Na Ostaši, v dolním bludišti, najdete také spoustu pěkných cest pro začátečníky.
 Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
I v Ádru se dá najít spousta lehkých cest na věže, ale je otázkou jak moc chcete hledat. Křižák je o
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
Jo, Velkopoříčská je pěkná, ale pokud aspoň trochu nevědí, jak k ní, tak bez průvodce bych je tam ne
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
nebo vedle na Chrám sv. Barbory - Jihozápadní překrok.
   Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí28.08.2013
Jo, to se da i bez lana ;)
 Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí27.08.2013
polohu věže bez průvodce nezjistíš, takže si připrav několik stovek. Na místě ke koupi v infu v Tepl
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí28.08.2013
Na Křížáku se to podle ústní rady najít dá (někdo tam velmi pravděpodobně bude), to okolí Bounty je
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí28.08.2013
Ádr I je vyprodaný, neseženeš...

 Tatry-galeria Ostrvy26.08.2013
Ahoj, nevíte někdo co to vede za cestu nalevo od Ocelové Niti?
Je to zde označeno jako projek 12a
http://www.tatry.nfo.sk
 Re: Tatry-galeria Ostrvy27.08.2013
12a. Projekt od neznámych autorov smerujúci do strechy medzi cestami 12 a 13.
1 dĺžka, obtiaž

 foto dne26.08.2013
Foto dne je bomba :-)!
 Re: foto dne26.08.2013
Ten kamzík dole, tak to je krása. Nádhernej dort. Byl vůbec k jídlu, když je tak pěkněj? :)
 Re: foto dne26.08.2013
Konečně pořádný foto! Fakt bomba. Jak dlouho se to dělalo?
  Re: foto dne26.08.2013
Fakt nevim co je na tom bomba, je hezkej, fajn...ale bomba jsou treba fotky ze skal, alespon pro mn
   Re: foto dne26.08.2013
No fotky ze skal tu vidíme každej den a někdy fakt pěkný, ale takovejhle dort to je fakt originál...

1   ...   492   493   494   495   496   497   498   499   500   501   502   503   504   505   506   507   508   509   510   511   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Hochkönig
Ahoj, chci se prosím zeptat zda jste někdo sestupoval z Hochkönigu přes Birgkarsteig a zda je to tak časově a technicky náročné jak mnohde popisují. Plan je Königsjodlersteig - vrchol - dolů přes Birgkarsteig za jeden den, myslím, že tak za 10 - 13h by se to mělo stihnout. Pokud to zpět obejdu po "normálce" nedojdu na místo startu :-( . Nebo je i jiná možnost sestupu? Děkuji za info
Bob17:53:36 26.08.2013
odpovědět 
 Re: Hochkönig
Stihnout se to dá i s vrcholovým pivem za 10 hodin, ale sestup přes Birgkarsteig je hnus - strmé a dlouhé suťovisko, kde ti každý další turista posílá na záda hromady kamení. Taky jsem nevěřil komentářům svých předchůdců a podruhý bych šel jinudy. Prý se dá sejít do vedlejšího údolí a dojet k autu busem.
t20:57:30 26.08.2013
odpovědět 
  Re: Hochkönig
JJ mělo by to jít trvá to stejně dlouhu, ale poslední jede 18,15 hod. od Arthurhaus tak je potřeba ho stihnout :-)
06:57:14 27.08.2013
odpovědět 
   Re: Hochkönig
Ano, zvěsti nepřeháněj, podruhý bych dolů Birgkarem už určitě jít nechtěl. Nejde jen o suť, je tam při směru shora relativně špatná orientace a nejmíň příjemný jsou kluzký kamenný plotny (občas pocukrovaný štěrkem) pod kterejma následuje pár metrů vysokej schod.
krum13:26:33 27.08.2013
odpovědět 
    Re: Hochkönig
To jsem si přesně myslel, čili na okolo k Arthurhaus a busem to bude bezpečnější a nakonec i rychlejší :-) díky moc za potvrzení podezření :-)
16:10:43 27.08.2013
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1129 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi