Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ubytovani Lago di Garda 27.08.2013 Ahoj.
Da nekdo radu kde se da spat v okoli Lago di Garda za rozumnout cenu? Dekuji
  Re: Ubytovani Lago di Garda 28.08.2013 Campeggio Arco a za ním je ZOO Camp - na mapách to najdeš jako kempy na přítoku Sarce do Arca. V Sar
  Re: Ubytovani Lago di Garda 28.08.2013 A Camping Daino.
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 Dotyčný chce tím říci (hádám), že lezení s MG přelezy na písku znehodnocuje, zvlášť ve stavu, kdy je
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 jak to napsat jední slovem ? Nasrat !
        Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 Jasně nasrat na všechno a na všechny, vždyť "TADY", přece lezu teď JÁ!!!!!!!!!!!
          Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 Ach, vy militantní klasici! Proč jen jste tak nesnášenliví?
            Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 Co spatřuješ v názoru na to, že se má dodržovat stanovené pravidlo militantní?
              Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 To nevidíš? Jako klasik zcela militatně a zaslepně trváš na nepoužívání magnezia, jinou možnost nepř
                Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 Pleteš se, on má pravdu. Chce jen, aby se dodržovalo, co si horolezci dali do pravidel. Pokud chceme
                  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 pořád dokola jak bezcenná tombola :D
prostě lezení je svoboda a asi je je to svoboda s nebo
                    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 Ach jo člověče, tohle je látka na úrovni základní školy. Tvoje svoboda končí tam, kde začíná svoboda
                      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 27.08.2013 ta končí možná tvoje svoboda :D
                        Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 28.08.2013 Ta debata nemá smysl. Sraní na zákony a pohrdání jimi, nulová morálka a čest, to je typická povaha č
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 28.08.2013 Ach jo. Především jsi (v prvním příspěvku) nekorektně vytrhl pár vět z kontextu. Podíval jsem se na
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 28.08.2013 Eh, sorry, oprava, ať to někdo ev. zbytečně nerozmazává: teď jsem si vybavil, že v Labáku lezl Alex
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 28.08.2013 Já si myslím, že právě tohle chtěl autor příspěvku vytrhnout, že i lezení bez MG na písku může být p
      hovna ve mlejne... 28.08.2013 nekdo se ma potrebu schovat pod kridla jinych lezeckych osobnosti... Alex Honnold ma holubici neko
        Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 řekl bych, že je to částečně i o pocení rukou, někomu se potí méně, někomu více...ten komu se potí v
          Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Tři kruhy ti jsou málo? Tak to máš o bezpečným lezení zjevně jinou představu než Honnold... :)))))
            Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Honold není zcela normální,a říkají to o něm i některé další osobnosti skalního lezení. Honold je do
              Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 ty jo, to je zase canc..že alex honnold nebude úplně normální jako drtivá většina ostatních, to je j
                Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Mně zas obtěžujou komentáře vynášející do nebes nebezpečný akce Honolda. Jinak mi je jeho styl lezen
                  Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Navážet se anonymně do lezce, který ukazuje, kam až lze posunout kontrola mysli a obviňovat ho z kom
                    Re: hovna ve mlejne... 29.08.2013 Bído, to co dělá AH, už kdysi dělali jiní experti. Třeba Croft a henten Bachar. Akorát to nebylo tol
        aha 28.08.2013 Nějak jsem měl za to, že když k nám přijede někdo na návštěvu, bylo by neslušné nechat ho porušovat
          Re: aha 28.08.2013 a mago je protizakone, aaano :) :) proste ho chudaka zmanipulovali, kuli fotkam na jandikuv web, co
            Re: aha 28.08.2013 Btw. pls co znamena slovo "aaano"?
              Re: aha 28.08.2013 Co znamenaji slova "btw." a "pls"?
                Re: aha 28.08.2013 Popros a nekdo ti jen tak mezi řečí odpoví.
                  Re: aha 29.08.2013 :D
          Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Které oblasti to jsou? Od doby, co se to "uzákonilo" tak se máguje všude a často v daleko
        Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Proč je povolené MG na těžkých cestách a na lehkých ne? KDO určil, co je lehké a co těžké?
          Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Lezecká špička :D . A ta jak víme u nás čítá pouze pár lidí.
            Re: hovna ve mlejne... 28.08.2013 Jinak samozřejmě to nejtěžší (číselně) na písku u nás je v Labáku. A to číslo o kterém je řeč se lez
  Re: já vás nechápu 28.08.2013 hele já vás nechápu. Kam se vytratil ten duch lezení? Osobně je mi cennější vytáhnout na písku nějak
    Re: já vás nechápu 28.08.2013 Kam se vytratil ten duch lezení? Zřejmě vysublimoval do hesla "takže táhněte a nechte skály lez
    Re: já vás nechápu 28.08.2013 To sou dorty!!! Agresivní romantik "d." jako další uchazeč o koment roku...
      Re: já vás nechápu 28.08.2013 Agresivní "d" jako debil. Hele až se ti nepostaví tak můžeš tu buchtu tahat tak s pekáče.
      Re: já vás nechápu 28.08.2013 Seru na vás, pytlík s MG nosím i na čtverky, protože JÁ jsem si určil, že já jsem špička :-D A pomág
    Re: já vás nechápu 28.08.2013 A proč lezou s mágem, když jsou tak dobrý...? :-D
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Na písku lezu bez magnezia. Obtížnost na kterou nemám, nelezu. Nikdy jsem nic neřekl těm co s magnéz
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Osobně proti inzultaci prášícího pětkaře nic nemám, ale zajímalo by mi jak budeš vysvětlovat ono str
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Proč je jiné, když se leze s MG na IX a na V??? Není to jiné, je to úplně stejná prasárna, akorát ti
        Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Protoze cesty IX a vys jsou tezky a bez maglajzu to lizt uz nejde, proto!
          Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Jeste bys mohl vytlacovat auta ze silnice, ktery porusujou predpisy, nezaradej se na dalnici do prav
            Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Jeste bych dodal, ze vetsina lidi/medii oznacovala toho cloveka co vytlacil auto ze silnice/nekoho v
            Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Vis proc se nedava pokuta a nikdo te nezavre do kriminalu pri hrani Clovece nezlob se? Zkus na to pr
              Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Pokuta a ohrozeni na zivote jsou dve veci, ani jedno navic neni v rukach samozvanych strazcu zakona.
          Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Jo a kdo určit, že IX je ta hranice, já bych ji určil od V, a basta! Ono se v 70 letech zdálo, že 8
            Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Trochu silny reci, ukaz mi nekoho, kdo leze na ceskych piscich X bez maglajzu ... :)
              Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Písek u Labe za německou hranicí je úplně stejnej jako před německou hranicí, a za tou hranicí lezou
          Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Nejde? Když si zajedeš do Saska, zjistíš na vlastní oči, že i desítky a výš bez mg lézt jdou. Je to,
            víš houno 29.08.2013 víš hovmno a meleš pikoviny, zrovna německá tradice je ukázka slepé cesty, těžký cesty se tam moc ne
              Re: víš houno 29.08.2013 Slepá cesta? Ona je někde v Čechách cesta jako Cirkus Maximus, co nedávno udělal Leistner? To tu ješ
                Re: víš houno 30.08.2013 Cirkus je v Sasku, u nás je naopak mnoho Sasů s mágem až po loket včetně autora tebou obdivované ces
                  Re: víš houno 30.08.2013 No a? Zřejmě lezou v Labáku s mágem, protože po tom obíleným už to moc jinak nejde. V těžkejch cestá
                    Re: víš houno 30.08.2013 Jak říkam, víš houvno a meleš pikoviny
                      Re: víš houno 30.08.2013 Hmmmmm, to je, ovšem, tak zvanej, absolutní argument :))))).
                    Re: víš houno 30.08.2013 Aspon ze se clovek v diskuzi zasmeje, takovejhle argument proc v cechach magujou sasici jsem jeste n
              Re: víš houno 29.08.2013 Pětihodinová fronta na slanění z Falkensteinu? To se mi nějak nezdá. Sasíci by přeci při takovém pře
                Re: víš houno 31.08.2013 Spíš asi myslel pětihodinové čekání na cestu. Když o tom tak přemýšlím :)
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Na vysvětlení těm co nelezou vůbec (jinak by tu tak blbě netlachali). Něco jiného je, když potřebuju
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Přidám jeden svůj osobní zážitek. Před několika lety si jeden můj kamarád před mýma očima na Křížáku
  Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 pobavující komentáře si tu člověk počte...pěkně ta diskuze nastavuje zrcadlo českého člověka-lezce (
    Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 jo ještě jsem chtěl dodat, že jsou češi nepřejícní úspechu, apod., druhému...a taky papežštější než
      Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 29.08.2013 Počkej, asi ti moc nerozumím, ty stíráš to, že se v IX MG může a v V ne? Nebo se ti zdá, že pravidla
        Re: Přece jen bych trval na lezení na písku bez MG 30.08.2013 Nejvetsi svobodu maji zeny v iranu, tam maji nejvic naprosto jasnych pravidel. A papez je nejvetsi m
Supermágo 27.08.2013 Bylo objeveno supermágo, radujme se! ;-) Mrkněte na osel.cz - článek "Podivuhodný upsalit objeven omylem … v Uppsale"
Stubaier průvodce 27.08.2013 Ahoj,
můžete mi poradit nějakého fajn lezeckého průvodce v Stubajských Alpách? (knižní, elektronický..jakýkoliv :o) )
Ať broudzdám jak brouzdám, tak jsem nic zajímavého nenašel,
Moc dík
      Re: Stubaier průvodce 27.08.2013 No asi jo. To Panico by asi bylo dobrý, kdyby nebylo vyprodaný. Upřímně řečeno jsem si Štubajky vždy
        Re: Stubaier průvodce 28.08.2013 Původně jsem měl v plánu tam zaběhnout tu hohenweg trasu viz
          Re: Stubaier průvodce 28.08.2013 No v tom případě je severka Tribulaunu jasná volba. Je to tajnej tip, tak trochu "off the beate
      Re: Stubaier průvodce 27.08.2013 .. ovšem s výjimkou severky Tribulaunu, což je asi jedna z nejhezčích hor v Rakousku a ta stěna zřej
        Re: Stubaier průvodce 03.09.2013 Diky za tip, zkusim vygooglit topo mapu.
Hochkönig 26.08.2013 Ahoj, chci se prosím zeptat zda jste někdo sestupoval z Hochkönigu přes Birgkarsteig a zda je to tak časově a technicky náročné jak mnohde popisují. Plan je Königsjodlersteig - vrchol - dolů přes Birgkarsteig za jeden den, myslím, že tak za 10 - 13h by se
  Re: Hochkönig 26.08.2013 Stihnout se to dá i s vrcholovým pivem za 10 hodin, ale sestup přes Birgkarsteig je hnus - strmé a d
    Re: Hochkönig 27.08.2013 JJ mělo by to jít trvá to stejně dlouhu, ale poslední jede 18,15 hod. od Arthurhaus tak je potřeba h
      Re: Hochkönig 27.08.2013 Ano, zvěsti nepřeháněj, podruhý bych dolů Birgkarem už určitě jít nechtěl. Nejde jen o suť, je tam p
        Re: Hochkönig 27.08.2013 To jsem si přesně myslel, čili na okolo k Arthurhaus a busem to bude bezpečnější a nakonec i rychlej
film Čertova stena (1949) 26.08.2013 budou dávat 30.8.2013 v 16:00 na TV CSfilm. Je to ČS komedie z lyžařského prostředí natáčená ve Vysokých Tatrách. Žádná filmařská perla, ale třeba někoho osloví.
malta 26.08.2013 Ahoj, prosím o jakoukoli děsně chytrou radu ohledně průvodce na maltu, nejlépe scan, případně zajímavý poznatek co se týče pronájmu auta na ostrově.Moc díky všem ochotným poradit. Tschus
  Re: malta 26.08.2013 Mno spise bych to nazval navodem, myslim ze pisek ku vapnu v pomeru 3 lopaty k jedne a co se tyce a
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 26.08.2013 Křížák - normálka na Placku a normálka na Rokoko - z těch nejjednodušších.
    Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 26.08.2013 Ten Křížák (Křížový vrch) je pro vás asi fakt nejlepší, i kvůli orientaci při hledání věží. Nejlepší
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 26.08.2013 Mrkni na piskari.cz - Vyhledat cestu, zaskrtni jednu a dve hvezdy a vyber si obtiznost...
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 27.08.2013 Na Ostaši, v dolním bludišti, najdete také spoustu pěkných cest pro začátečníky.
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 27.08.2013 I v Ádru se dá najít spousta lehkých cest na věže, ale je otázkou jak moc chcete hledat. Křižák je o
    Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 27.08.2013 Jo, Velkopoříčská je pěkná, ale pokud aspoň trochu nevědí, jak k ní, tak bez průvodce bych je tam ne
    Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 27.08.2013 nebo vedle na Chrám sv. Barbory - Jihozápadní překrok.
  Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 27.08.2013 polohu věže bez průvodce nezjistíš, takže si připrav několik stovek. Na místě ke koupi v infu v Tepl
    Re: Cesty pro začátečníky na písku v Ádru a širokém okolí 28.08.2013 Na Křížáku se to podle ústní rady najít dá (někdo tam velmi pravděpodobně bude), to okolí Bounty je
  Re: Tatry-galeria Ostrvy 27.08.2013 12a. Projekt od neznámych autorov smerujúci do strechy medzi cestami 12 a 13.
1 dĺžka, obtiaž
foto dne 26.08.2013 Foto dne je bomba :-)!
  Re: foto dne 26.08.2013 Ten kamzík dole, tak to je krása. Nádhernej dort. Byl vůbec k jídlu, když je tak pěkněj? :)
  Re: foto dne 26.08.2013 Konečně pořádný foto! Fakt bomba. Jak dlouho se to dělalo?
    Re: foto dne 26.08.2013 Fakt nevim co je na tom bomba, je hezkej, fajn...ale bomba jsou treba fotky ze skal, alespon pro mn
      Re: foto dne 26.08.2013 No fotky ze skal tu vidíme každej den a někdy fakt pěkný, ale takovejhle dort to je fakt originál...
1
...
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
...
2263
Hochkönig Ahoj, chci se prosím zeptat zda jste někdo sestupoval z Hochkönigu přes Birgkarsteig a zda je to tak časově a technicky náročné jak mnohde popisují. Plan je Königsjodlersteig - vrchol - dolů přes Birgkarsteig za jeden den, myslím, že tak za 10 - 13h by se to mělo stihnout. Pokud to zpět obejdu po "normálce" nedojdu na místo startu :-( . Nebo je i jiná možnost sestupu? Děkuji za info Bob 17:53:36 26.08.2013odpovědět
  Re: Hochkönig Stihnout se to dá i s vrcholovým pivem za 10 hodin, ale sestup přes Birgkarsteig je hnus - strmé a dlouhé suťovisko, kde ti každý další turista posílá na záda hromady kamení. Taky jsem nevěřil komentářům svých předchůdců a podruhý bych šel jinudy. Prý se dá sejít do vedlejšího údolí a dojet k autu busem. t 20:57:30 26.08.2013odpovědět
    Re: Hochkönig JJ mělo by to jít trvá to stejně dlouhu, ale poslední jede 18,15 hod. od Arthurhaus tak je potřeba ho stihnout :-) 06:57:14 27.08.2013odpovědět
      Re: Hochkönig Ano, zvěsti nepřeháněj, podruhý bych dolů Birgkarem už určitě jít nechtěl. Nejde jen o suť, je tam při směru shora relativně špatná orientace a nejmíň příjemný jsou kluzký kamenný plotny (občas pocukrovaný štěrkem) pod kterejma následuje pár metrů vysokej schod. krum 13:26:33 27.08.2013odpovědět
        Re: Hochkönig To jsem si přesně myslel, čili na okolo k Arthurhaus a busem to bude bezpečnější a nakonec i rychlejší :-) díky moc za potvrzení podezření :-)
16:10:43 27.08.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: