Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 Tak ono to ČHS tak trošku hospodaří s penězi ne? Dělá servis těm členům, ne? Za prachy, ne? Členové
    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Přijdeš na sekretariát, vyplázneš pět kilo a dostaneš průkazku. S ní můžeš lozit v CHKO, jinak ne. A
      Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 to je teda dobrá krátkozrakost
        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Tomu se říká socialismus, ne krátkozrakost :-D
          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Co vám brání změnit zákon o ochraně přírody?
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Ty lezeš s MG na písku kde je to zakázané?
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Ne, proč bych to měl dělat? Rozdíl mezi tím co vylezu a nevylezu je jen víc dalšího lezení. Mg ze mn
                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Správně :-)
                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Dostali jsme se daleko od jedné ze základních otázek. I přes to, že je od ČHS dlouholetá snaha vyřiz
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Tak jo, momeeeeent. Pracuji na tom..... Uz ho menin..... ...Hotovo!!! To jsem necekal, ze to bude to
  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 No tak asi to není popsáno na jedné stránce :) .. je potřeba si nastudovat výhody jednotlivých člens
    Re: Nepřehledný web ČHS 02.09.2013 Už jsi někdy něco hledal na webu čhs??
      Re: Nepřehledný web ČHS 02.09.2013 Jo. Moc informací, složité hledání. Už jsi někdy něco hledal ve sbírce zákonů?
        Re: Nepřehledný web ČHS 02.09.2013 Výborné srovnání :-)
          Re: Nepřehledný web ČHS 03.09.2013 Autor příspěvku byl líný hledat, tak vyplodil tenhle slint, čímž se postaral o zábavu mnoha diskutér
            Re: Nepřehledný web ČHS 03.09.2013 No viděl bych to jinak, tazatel prostě jen položil slušný dotaz, jak je zvykem u místních diskutéru,
              Re: Nepřehledný web ČHS 03.09.2013 Pokud by tazatel vlezl na zmíněnou stránku, našel by článek o členství na první pohled, je totiž úpl
                Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Tak to by mně zajímalo, proč někomu dává ČHS členství zadarmo a jiní za to musí platit? Nebo snad pr
                  Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Tahle smlouva nebyla zveřejněna a v rozpoočtu to nenajdeš. Taky by mne to zajímalo, ale nezbývá než
                    Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Pokud částka není v rozpočtu, je možné, že vůbec není zaevidovaná a je v něčí kapse, ne?
                      Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Myslel jsem to tak, ře v rozpočtu je příjem z členských příspěvků globáílně bez detailního pohledu n
                        Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Co je nelegitimního na dotazu, kam končí peníze členů ČHS? Přece my rozumní, to tak máme, staráme se
                          Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Nelegitimní to není, ale obchodní smlouvy lze zveřejnit jen když s tím souhlasí obě strany. Protože
                            Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Cena kombinovaného členství AV je smlouvou ČHS s Jiráskem nastavena tak nízko, že kromě Jiráska se o
                              Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Proč od svazu? Těžko mu zazlívat, že asi uzavřel tu pro něj nejvýhodnější dohodu. Myslím, že se na k
                                Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Výběrový řízení bylo vypsaný tak, aby vyhověl Jirásko. Bylo tam uvedeno, že vedle pojištění musí pos
                                  Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Argument, který uvádíš mně přijde celkem důležitý. Pokud nebyl nikdo jiný schopný nabídnout i něco n
                                    Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Proč to bylo tak důležité? Svaz mohl vypsat dvě nezávislá VŘ. Jedno na prodej AV a druhé na propagac
                                      Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 To asi mohl, ale je otázka, jestli by ve dvou oddělených řízeních dostal takové podmínky, jako při s
                                        Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 Nemluví se o tom co je nebo bylo ve smlouvě uvedeno, ale jak bylo VŘ vypsané. A to bylo tehdy pochop
                                          Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 03.09.2013 A proč tedy bylo VŘ vypisované, když bylo jasné, že podmínky (AV + propagace)splní jen Jirásko?
                                            Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 04.09.2013 Co třeba z taktických důvodů, aby partner věděl. že nemusí mít ten monopol pořád, kdyby třeba chtěl
                                              Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 04.09.2013 Jirásko a ČHS už mají na poskyt kombin. členství (AV, ČHS) monopol už teď. A přesto je smlouva mezi
                                                Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 04.09.2013 Navíc, provize z 1 člena při uzavření komb. členství, je pro Svaz nižší, než ze samostatné průkazky
                                                  Re: Kam jsou provize z prodeje OEAV? 04.09.2013 Prioritou byla vyšší členská základa a širší servis pro členy, což částečně řeší kombinované členstv
                                                    Re: A byly stanovené cíle splněny? 04.09.2013 A byly stanovené cíle splněny? Nějaký měřitelný výsledek? Kolik členů "navíc" tato akce př
                                                      Re: A byly stanovené cíle splněny? 04.09.2013 Proč se tam nejdeš zeptat, nebo si nevyhledáš zápisy z valných hromad, kde je počet členů uvedený? Z
                                                        Re: A byly stanovené cíle splněny? 04.09.2013 Prošel jsem si některé zápisy, ale nic se tam o tomhle nenašel, žádné záměry, žádné výsledky.
  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 Žádnou výhodu nenajdeš. OEAV nabízí Kvalitní pojištění i "vstupenku pro elitu" do skal. A
    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 JJ souhlas OEAV stačí samo o sobě, máš vstupenku, pojištění i slevu na ubykec a pod. Pokud řešíš víc
      Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 platilo, že na ČHSku bylo levnější ubytování v Tatrách než na alpenverein. Z peněz zaplacených OEAV/
        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 No počkej, ale když zaplatíš 1600 OEAV, jsi pojištěný, docela solidně. Co máš za těch 500 pro ČHS? N
          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Sice se chováš ekonomicky výhodně ale společensky naprosto špatně. ČHS je spolek českých horolezců a
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Ja si vzdy poctive platil clenstvi v CHS ackoliv v CR lezu minimalne. Pristi rok jsem se rozhodl to
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Hezká výmluva. Když ti to vadí tak to změň. Říct že nebudu platit a budu čekat na nějakou změnu je t
                Re: není momentálně důvod, proč být v ČHS 03.09.2013 ale on se to snaží změnit tím, že vystoupí z ČHS, to je také postoj ne? Nakonec, není momentálně dův
                  Re: není momentálně důvod, proč být v ČHS 03.09.2013 jestli to bereš jen jako povolenku do skal tak potěš koště
                    Re: není momentálně důvod, proč být v ČHS 03.09.2013 Bohužel, ale taková je situace
                      Re: není momentálně důvod, proč být v ČHS 03.09.2013 možná tvá situace, spousta jiných lidí domýšlí své konání do důsledku
                  Re: není momentálně důvod, proč být v ČHS 04.09.2013 Öav Ti povolenku do ČR nedá, protože vystoupil (spolu s DAV kvůli vysokým příspěvkům) z UIAA...
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Proboha jaká výmluva? Prostě má důvody proč to platit nechce. Konec. To se má z toho ještě někomu zp
                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Proč si teda stěžuje. Nechce, tak na co se tu chlubí? Zas mám pocit, že celou debatu jedovatě víří j
                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 K reakci, ze se vymlouvam a k tomuto. Nevim cim bych se mel chlubit, proste jen konstatuji svuj nazo
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Proč bych měl někomu něco jen tak dávat do kasy, copak mi někdo dává?? Nedělá pro mne nic, co bych o
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Pokud si jen přečtu pár informací tady na Lezci nebo na svazovém webu tak mám pocit, že tenhle spol
                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Vadí mi, že činovníci ČHS podporují nedoržování vlastních pravidel, vadí mi, že se peníze místo do ú
                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Přečti si rozpočet a neslintej tady jedy. Údržba skal je největší položka v rozpočtu ČHS, Z toho, co
                    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Smazáno. Některé příspěvky začínají překračovat únosnou mez. Zkuste diskutovat racionálně, nepodlože
                      Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Tak znova, Jandík si přihrál domů pár desítek tisíc za úpravy loga prostřednictvím ak. malířky Jandí
                        Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 1) A řekl to kdo a na základě čeho? Takhle je to jedna paní povídala.
2) Členové ČHS si zvoli
                        Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Veškeré práce pro ČHS, které jsem dělal pro ČHS byly cca v 90% případů zadarmo a pokud už bylo něco
                          Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Aha, už sis na to vzpomněl... Možná bys i dohledal, že to bylo pár desítek tisíc, navíc za opravdové
                            Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 A kdo ti platí a kolik za šíření takovýchhle pomluv?
                          Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 A co ročenku, tu jsi dělal taky jen za náklady? Krásně barevnou, to sis za ní měl nechat zaplatit. J
                            Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Některé roky dělala grafiku ročenky moje žena, Já s tím nemám nic společného. Honorář byl ale skvělý
                          Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 A co ročenku, tu jsi dělal taky jen za náklady? Krásně barevnou, to sis za ní měl nechat zaplatit. J
                            Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Nejde o honorář, ale o to, že Svaz měl vypsat VŘ také na tvorbu ročenky. A to nevypsal.
                              Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Ze stanov ani jiných dokumentů nevyplývá povinnost VV nebo komisí vypisovat VŘ, pokud se pamatuji, t
                                Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Máš pravdu v tom, že Svaz minimalizuje náklady.
Dělá to proto, aby zbylo na honoráře pro bafu
                                  Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Ty musíš být dost nešťasný člověk, že tě to tak pronásleduje.
                                    Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Jde mi jen o to, aby Svaz s mojím příspěvkem nakládal ťrochu lépe, než to dělá.
                                      Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Tak se přihlaš do nějaké komise podle okruhu svých zájmů a užij si ty skvělé odměny. Myslím, že třeb
                                        Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 04.09.2013 No, revizní komise asi úplně nezávislá nebude. To u kontrolních orgánů bývá, že jsou voleny tak, aby
                                          Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 04.09.2013 Revizní komise se volí tak, že si Valná hromada hlasováním vybírá z kandidátů, kteří se přihlásili.
                                        Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 04.09.2013 To se to dobre bagatelizuje - sve ctyri stovky.. Zni to, jak kdyby prudil, kvuli necemu skoro nepods
                                          Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 04.09.2013 Namám nic proti kritice, pokud je věcná, konkrétní a podložená ověřenými fakty. Takovou jsem tu ale
                                            Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 04.09.2013 Jak můžeš diskuzi doplnit ověřenými fakty, když se Svaz chrání náhubkovou klausulí.
                                              Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 04.09.2013 A proč vstupovat do organizace, která nehraje s otevřenými kartami. A´t je nejdříve otevře. Pak se u
                        Re: Jandík si také už domů přihodil za úpravu loga 03.09.2013 Ač se mi logo nelíbí, přijde mi nefunkční a celá corporate identity ČHS je podle mě na draka, určitě
        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 Peníze, který náležely Čhs z prodeje pojištění AV šly hlavně na expedice a platy bafuňářů. Jak to b
          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 To jsou naprosté nesmysly. Bafuňáři pracujou zadarmo a peníze se vydávají podle rozpočtu schváleného
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 No to je možné, že se peníze rozdávají, jak schválila VH, to ovšem neznamená, že se nepřihrají vybra
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 takže s tím, že se z toho platily expedice činovníků souhlasíš
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Nesouhlasím. Jediný příspěvek na expedici, o kterém vím, je grant pro čtyři kluky, co jeli s Márou a
                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 30 tisíc není v ČHS nic symbolického, je to cca 1 procento rozpočtu. Za výšlap normálkou si to nikdo
                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Jak jsem psal, ČHS je amatérský spolek, bafuňáři pracujou zadarmo na tom, co se jim chce a kdy se ji
                    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Tak to je možná ten problém, proč v ČHS nechce celá řada lidi být...
                    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 celkem začarovaný kruh - nechci aby se prachy dávali k diplomům oceňujícím "výstupy roku"
                      Re: Tím bych tu diskuzi uzavřel :-) 03.09.2013 Tím bych tu diskuzi uzavřel, tohle mi mluví z duše.
                      Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Jak je to dlouho co tahle doba minula? 15 let? 20 let?
                        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 jo a od té doby se začalo lézt v Labáku masově s maglajzem a šíří se to po celé republice, od té dob
                          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Hele, až na maglajz (to nemůžu zaručit, protože to nevím) nikdo nic takového z našeho oddílu nedělá.
                            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 vím, že Humanita má horoškolu a že učíte i zdravovědu, ale že se za dvacet let nestalo z mnou zmiňov
                              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Přesně stejnou horoškolu jako děláme my, dělá spousta dalších oddílů - některé více formálně, jiné s
                                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 ok, a jak teda potrestal horosvaz toho Pletánka a Bělinu??? Konkrétně Bělinovi mohli zatrhnout dotov
                                  Karlovo kruhy 04.09.2013 S kruhama je to obráceně. Karel cesty dělal a dělat bude. Spousta z nás na nich vyrostla. OVK v těch
                                    Re: Karlovo kruhy 04.09.2013 a viděls kam teď ty kruhy tluče???
Vyhozené peníze.
Co se práce ve skalách tý
                                    Re: Karlovo kruhy 04.09.2013 A mimochodem Raveltik prodává kruhy za cca 300,- Takže Bělinu (a pochopitelně i každého jiného) dotu
                                      Re: Karlovo kruhy 04.09.2013 Ze kterého skladu že si může kdokoliv brát kruhy? Kde že je třeba vyměnit jištění?
                                        Re: Karlovo kruhy 04.09.2013 Nejsem si jisty jestli mluvi o "komukoliv".
                                      Re: Karlovo kruhy 04.09.2013 Ty počty jsou možná trochu jiný. Já platil za kruh už několik let vždycky 75,-. A nečekal bych, že Č
                                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Poblíž rozhodování o Pletánkovi jsem byl jako ochranář. Takže jsme to viděl z druhé strany. Byla to
                          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Ono to ale ma bohuzel mnohem vetsi dosah... Od te doby se take zvysila nehodovost na ceskych silnici
                      Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Čelnství v ČHS je dobrovolné. Nikdo tě nebude k ničemu nutit ani v případě, že budeš používat jištěn
                        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Víš, já chodím na VH pravidelně, tedy skoro, a vím, co je reálné změnit. Bohužel klika, která to má
                          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Taky jsem byl na pár valných hromadách :-). Anonymy jsem tam neviděl :-). Tím, že odejdeš, se ti mož
                            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Jsme velcí kluci, nehoupej mne :-)
                            Re: bez průkazky ČHS a s pytlíme MG do Labáku 03.09.2013 No nic, jedu lézt, bez průkazky ČHS, do Labáku, s pytlíme Mg na zadku ;-D tak tu přece chodí ne?
                              Re: bez průkazky ČHS a s pytlíkem MG do Labáku 03.09.2013 Nějaký nový trend??
                            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Co porad mate s tema anonymama? Polovinu poznamek na anonymy ani nechapu.
Ale k veci,
                              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 To není správné přirovnání. ČHS je jediný spolek, který zastupuje horolezce vůči státu i mezinárodní
                                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Zda je spatne prirovnani je to vec nazoru nikoliv fakt vzhledem k tomu, ze kazdy hodnoti prinos CHS
                                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Zlepšovat práci ČHS je možné také anonymní kritikou.( Když ta neanonymní je tvrdě potíraná). Dokonce
                                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Odměny za výstupy roku se zveřejňují již delší dobu a byly vždy v rozpočtu komise alpinismu. Přinejm
                                    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Není tomu tak, odměny za výstupy roku v minulých letech (od r. 2009) se nezveřejńovaly. Svaz na to m
                                      Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Letos se zveřenily, vloni se zveřejnily, ocenění mávali na jevišti šeky s částkami. Předtím to pravd
                                        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Proč na Bořeň nejezdíš Rolsem? To se nestydíš, korupčnický velkovydavateli a disajnére, přijet tou d
                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Už se tady rozpočet rozpitvával, tak nemlž Jandíku, ono zase tak nepodstatné není. V ČHS panuje už ř
                  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Anonym? Bohužel Tvé plivance nemají žádnou váhu...
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Zapomínáš na cenu za kombinované členství, výhodně nastavenou pro Jiráska. Je tak nízká, že se ostat
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Jak můžeš tak jistě tvrdit, že pracujou zadarmo, když poskytování informací tohoto druhu je sankciov
            Re: Bafuňáři pracují zadarmo??? 05.09.2013 Buď jsi neinformovaný, nebo záměrně lžeš?...
VV rozhodl, že J. Bloudkovi, který od září dle s
              Re: Bafuňáři pracují zadarmo??? 05.09.2013 Předseda je výjimka, potvrzující pravidlo. Další placený funkcionář je Tomáš Binter za závodní komis
        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 myslím, že levnější ubytování v tatrách stále platí na čhs. aspoň na webech chat (pri zelenem plese,
    Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 s oeav nemuzes lezt na nekterych skalnich oblastech, vyjimka pro lezeni totiz plati jen pro cleny ch
      Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Prosím tě a o které oblasti konkrétně jde?
        Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Prachov, Teplické ... Tam jdeš přes kasu a přímo ukazuješ. A tyhle plus všechny ostatní, které jsou
          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Chudak Dani Andrada kdyz si chtel na festivalu zalizt, musel kvuli tomu vstoupit do CHS:-(
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Dani je španěl :-) Španělsko v UIAA zůstalo.
            Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Čistě ze zvědavosti, když se ukazuje průkazka "na kase", fakt tam tam vědí, která organiza
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 bavíme se tu o tom, k čemu má být, nebo k čemu je? Až budou ochranáři fungovat, jak mají, budou chtí
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 03.09.2013 Tak zrovna v tomto vláknu se bavíme o tom, jak moc je logické, že s průkazkou například ze Špáňa v o
                Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 05.09.2013 Je snad něco logického na tom hledat v úředních rozhodnutích logiku?
              Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 04.09.2013 Motáš dvě výhody členství dohromady. Jedna je povolení lezení v některých chráněných oblastech. Druh
          Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 06.09.2013 V Teplicích je kasa? :-D
  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 02.09.2013 já míval jen OEAV...ale co jedu občas, velice málo, do tater, je tam sleva na chaty...tot asi vše...
  Re: Kombinované členství ČHS - OEAV na rok 2014 07.09.2013 Nejde ani o to, co řekla ale jak to řekla. Prostě typycky česká neomalenost a jednání bez sebemenšíh
Průvodce Dachstein 02.09.2013 Zdarec,mám v plánu lezení na Dachsteinu,konkrétně
Hochkesselkopf nebo Kopperkarstein.Na bergsteignu jsem něco našel,ale kromě průvodce od Nováka nic.Nevíte někdo o nějakém průvodci na spíš jištěné cesty,dojištění sem tam mi nevadí,ale úplně po vlas
  Re: Průvodce Dachstein 02.09.2013 stránky adámkovy boudy. a taky pěkná kniha hoi/schall/lidl (nejsem si stoprocentně jist schallem, ho
    Re: Průvodce Dachstein 04.09.2013 Jo,dík.O cestách kolem adámka vím,jen mě zajímalo,jestli není nějaký kompletní průvodce.Třeba na Kop
    Re: Průvodce Dachstein 04.09.2013 Tak ten hoi/schall/lidl vypadá dobře,moc dík.
  Re: Průvodce Dachstein 05.09.2013 Na Dachstain je parádní skutečně luxusně zpracovaná kniha. Jmenuje se Dachstain süd. V Ramsau am Dac
    Re: Průvodce Dachstein 06.09.2013 Dík moc za info,spíš si myslím,že bude těžší trefit nástup na Hubsipfeiler na Koppenkarstein.Kolem s
Lezecky-Male Tiske steny 31.08.2013 Ahoj, kdo zapomel lezecky Rock Pillars vel. 42 v malych Tiských stenach, tak jsme jsou k mani na stanici HS v Tise. MR
Domaci boulder 30.08.2013 Zdarec. Chtel jsem se zeptat jestli nekdo neznate neakou stranku kde by lide sdileli svoje vymyslene cesty na domaci boulder. Lezu asi rok a jeste nejsem uplne zbehlej vy vymysleni tras tak bych se chtel nechat neak inspirovat. Dik.
Začátečník 30.08.2013 Ahoj, přičuchla jsem k lezení přes známé a chtěla bych v tom dál pokračovat - poradí mi někdo, jak se má na to vrhnout začátečník (Praha a okolí), když ve svém okolí nemá žádného lezce?
  Re: Začátečník 30.08.2013 lezec inzerce - sháním spolulezce, potom opatrně vybírat kdo ti sedne a nezabije tě
    Re: Začátečník 30.08.2013 Nejlepší je vstoupit do nějakého většího oddílu. Seznam viz
  Re: Začátečník 30.08.2013 Oddíl, v Praze je jich mnoho. Zkoukni jejich webové stránky, jsou na horosvaz.cz a vyber si ten, kte
  Re: Začátečník 03.09.2013 zajdi na Smichoff a domluv se s Jarkou Posledni, na Ruzyni s Vaskem Malinou, dal FreeSolo Katka Chud
spaní Jickovice 30.08.2013 Ahoj!
Poradil by jste někdo, kde se dá venku nejlépe přespat v Jickovicích a nebo blízkosti skal? (klidně do mailu)
Děkuji
  Re: spaní Jickovice 30.08.2013 Parkovali jsme podél silnice u posledních baráků aby šlo projet (dole je značka zákaz vjezdu do lesa
    Re: spaní Jickovice 30.08.2013 Přímo nad skalami na plácku v lese.
Trip na Mera La - Mera peak 29.08.2013 Ahoj vsem, jedu na konci zari na Mera peak a zajimalo by me, zdali nekdo nemate zkusenosti s pujcenim veskereho materialu na kopec - bunda, kalhoty, cepice atd... + samozrejme macky, cepiny atd... muzete mi nekdo poradit kde nejlepe pujcit a zda je to vub
  Re: Trip na Mera La - Mera peak 03.09.2013 vzhledem k tomu, že to asi není výlet na týden si myslím, že bys za půjčení dal skoro stejně jako kd
skály kolem Vsetína 29.08.2013 Ahoj, porádíte nějaká skély kolem Vsetína, Lidče pro začátečníky, nejlíp na top rope? dík
  Re: skály kolem Vsetína 01.09.2013 Čertovky a přilehlé Lačnovské skály - výborné pro nováčky. Dále pak Valova Skála u Vsetína.
  Re: skály kolem Vsetína 01.09.2013 Valova skála u Vsetína pro nováčky jak dělaná. Není třeba TOP rope, jištění je dobré. Na čerťákách n
    Re: skály kolem Vsetína 01.09.2013 Teď se dostáváme k tomu, co je vhodné pro nováčky - zda tutové uzly nebo borháky po metru. Pro mě je
      Re: skály kolem Vsetína 02.09.2013 To je samozřejmě věc názorů a na delší diskusi. Každopádně pokud se dá vyjít ze statistiky (z té se
        Re: skály kolem Vsetína 02.09.2013 Na top-rope doporučím umělku ve Zlíně, asi tak. Na lezení pro začátečníky je krajinově hezky třeba v
        Re: skály kolem Vsetína 02.09.2013 Tahle implikace je neskutečnou demagogií.
      Re: skály kolem Vsetína 02.09.2013 Jestli myslíme stejnou Valovu skálu, tak nevím o tom, že by tam někde byly borháky po metru. Možná s
  Re: skály kolem Vsetína 02.09.2013 Musím se vyjádřit k tradicionalistickým tendencím na Lidečku. Můj názor - prodluž slaňák za hranu a
rozštěpená skála 29.08.2013 ahoj, četl jsem že na rozštěpené skále se dá taborit na louce pod skalou. vi nekde ze je to fakt povolene? diky za info. bobul
Bouldrovka 29.08.2013 Zdravím,
chtěli bysme na naší škole vybudovat boulder.
Chěl bych se proto zeptat na někoho s dobrými referencemi, popřípadě popis zkušeností s podobným projektem.
  Re: Bouldrovka 29.08.2013 BYCHOM, pane učiteli
Aix.cz, makak.cz a další
  Re: Bouldrovka 29.08.2013 pilka kameny, tomas roubal,....
    Re: Bouldrovka 29.08.2013 tomáš opravdu staví bouldrovky?
  Re: Bouldrovka 29.08.2013 luna rossa
  Re: Bouldrovka 29.08.2013 anatomic.sk
  Re: Bouldrovka 03.09.2013 1
...
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
509
...
2263
skály kolem Vsetína Ahoj, porádíte nějaká skély kolem Vsetína, Lidče pro začátečníky, nejlíp na top rope? dík martin 19:06:12 29.08.2013odpovědět
  Re: skály kolem Vsetína Čertovky a přilehlé Lačnovské skály - výborné pro nováčky. Dále pak Valova Skála u Vsetína. Komár 13:32:25 01.09.2013odpovědět
  Re: skály kolem Vsetína Valova skála u Vsetína pro nováčky jak dělaná. Není třeba TOP rope, jištění je dobré. Na čerťákách nerybař. Při troše nadsázky je to jako jít rybařit do Ádru = asi ti někdo něco řekne. Pokud to chceš pro děti, tak mrkni na dolní lačnovky. Je tam nově očištěná a odjištěná skalka. Cesty od III do V (jedna VII) s jištěním dělaným tak, aby ho zapl i člověk nevelkého vzrůstu a tam kde by se normálně jištění nedávalo. Belial 20:14:41 01.09.2013odpovědět
    Re: skály kolem Vsetína Teď se dostáváme k tomu, co je vhodné pro nováčky - zda tutové uzly nebo borháky po metru. Pro mě je to první případ, proto odmítám přiznat, že Valovka je ideální pro nováčky. S rybařením na čertovkách taky nesouhlasím. A na horních lačnovkách si taky parádně zaleze nováček. Komár 21:40:12 01.09.2013odpovědět
      Re: skály kolem Vsetína To je samozřejmě věc názorů a na delší diskusi. Každopádně pokud se dá vyjít ze statistiky (z té se vychází vždy), tak teď se na Valovce leze a předtím se tam nelezlo. Takže Valova skála je pro nováčky :) ... nedá se říct co je špatně a co je dobře. Jde jen říct co chce většina. 13:22:37 02.09.2013odpovědět
        Re: skály kolem Vsetína Na top-rope doporučím umělku ve Zlíně, asi tak. Na lezení pro začátečníky je krajinově hezky třeba v Hošťálkové, nebo i ty Čertovky v Lidečku. Jirka 13:54:15 02.09.2013odpovědět
        Re: skály kolem Vsetína Tahle implikace je neskutečnou demagogií. Komár 19:49:28 02.09.2013odpovědět
      Re: skály kolem Vsetína Jestli myslíme stejnou Valovu skálu, tak nevím o tom, že by tam někde byly borháky po metru. Možná se pletu. Na Valovce to za poslední roky prokouklo a je vidět, že tam někdo udělal kus práce. Pro nováčky určitě doporučuju. Libor 20:18:06 02.09.2013odpovědět
  Re: skály kolem Vsetína Musím se vyjádřit k tradicionalistickým tendencím na Lidečku. Můj názor - prodluž slaňák za hranu a pokud nedřeš, klidně si to nahoď. Dělá to tam tak spousta lidí a těm co to vadí to může (bohužel) akorát tak vadit, ale to je tak zhruba všechno.
Já tam tak před lety začínal. Padat tam někdy bolí :) Marek1986 22:06:06 02.09.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: