LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nalezený materiál na Černé Studnici08.09.2013
8.9.2013 jsme nalezli 2 šroubovací karabiny a smyci v borůvčí u Kladívka na Černé Studnici. 736270764

 Fontainebleau na jeden den z Paříže07.09.2013
Ahoj, poradí někdo pěknou oblast ve Fontainebleau kam se dá pohodlně dostat z Paříže pomocí veřejné dopravy a nebude moc náročná na orientaci (hledání boulderů)? Za jakýkoliv tip budu vděčný.

 Korsika07.09.2013
Ahoj, nevíte kde by se dal stáhnout průvodce na korsiku (mimo corron.com)? Nechce se mi kupovat kvuli jednomu vyletu... Diky. M.
 Re: Korsika08.09.2013
kup, stojí to za to.

 Sklizen05.09.2013
Ahoj, rad bych jel K Lago di Garda na sbery ovoce...vedel by nekdo o nejakem kontaktu kde jsou mistni ochotni nekoho neznameho prijmout?diky

 Ubytovani Kalymnos05.09.2013
Ahoj, shanim od 27.zari do 7.rijna 2013 ubytovani na Kalymnosu. Nemate nekdo kontakt ci napad na nejake super ubytovani za slusnou cenu. Diky moc. Marek
 Re: Ubytovani Kalymnos05.09.2013
Jednoznačně
  Re: Ubytovani Kalymnos06.09.2013
doporučím ti toto, je to prosté, čisté ideálně položené ke skalám, pokoj pro dva za 25 éček, já byl
   Re: Ubytovani Kalymnos06.09.2013
Asi nejlepsi je nic dopredu neobjednavat a po prijezdu obejit celou vesnici a vybrat si podle pohled
 Re: Ubytovani Kalymnos09.09.2013
http ://www.geocities.com/sakis_sisois/sakis_en/sakis_en.htm

Ahoj skús toto mi
 Re: Ubytovani Kalymnos09.09.2013
Ahoj, vloni na podzim jsme bydleli v Panormitis a bylo to super. Večery u bazénu byly prostě nezapo

 Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
http://casnacaj.blogspot.cz/20 13/09/elite-climbing-camp-2013-ostas.html?m=1
 Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
Tak je to přece elita, ne? ČHS oficiálně podporuje porušování zákazu MG, tak čemu se divíš??
  Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
A proč netrénujou na překližce, přijde mi, že jim ani tak o skály nejde...
   Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
A co kdybyste se na ty rozdmysky uz konecne vysrali?
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
Zacni srat, treba nekdo se prida.
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
Když jim to neřekne trenér, třeba se to dozvědí aspoň takto, že používáním magnezia porušují zákon.
     Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
:D pokuty :D zákon! :D Pustěj Rátha? :D
      Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
Místo toho, aby někdo ocenil to co Eliška a spol. pro děti dělá, tak tady pořád dokola bude řešit PÍ
       Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
Himbajs - palec hore!
        Re: Na Ostasi se maguje? A repre?05.09.2013
strčte si svůj písek a lezení bez mága do prdele...
         kod přispívá na lezce05.09.2013
hlasuji pro zadávání témat a komentářu pouze registrovanými uživateli, at už tyhle anonymní mrdky, k
          Re: kod přispívá na lezce05.09.2013
Myslíš podepsat jako Element?
           Re: kod přispívá na lezce05.09.2013
podívej se do deníčku vole
            Re: kod přispívá na lezce05.09.2013
Bohužel se tam nic o tvé sociální, emoční ani jiné inteligenci nepíše
             Re: kod přispívá na lezce06.09.2013
tohle neni fejsbuk, jedná se o evidenci cest
         Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Vápnomile, máš u mě bod, konečně to někdo napsal jasně a výstižně :) takovejch keců vo ničem se opra
       Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...)05.09.2013
Tak pozor, práce s dětmi a mládeži je jistě záslužná. Ovšem, pokud by např. trenér ve fotbale učil d
        Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...)05.09.2013
taky bych se stydel pod takovou kokotinu podepsat
         Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...)05.09.2013
Ach ano Ivane, takžre doplňuji: jméno, příjmení, email...
          Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...)06.09.2013
To je úlet tady:-DDD
       Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
nevím, neznám, nevim co presne delaji, ale přijde mně, učit někoho magovat na pisku, lezt toprope, n
        Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Pleteš. Je to totiž sisyfovská práce :)
(Když se ptáš.)
         Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Není to spíš medvědí služba?
          Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Vlčí mlha?
           Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Žabí hněv, když už jsme u toho písku.
            Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Znám jen
Žabí hlen.
             Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
toho, když jsou plný spáry,
lépe rovnou chystat máry.
              Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Jeden liberecký bard kdysi složil hrozivou píseň (možná se to hodí i do diskuse o bezpečnosti):
               Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Kdybys ji dal náhodou dokupy, tak myslím, že by byla ozdobou Horolezeckýho zpěvníku.
     Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
To jakej si podal sportovní výkon neurčuje to jestli jsi měl bílé ruce od mg, ale jak těžkou cestu j
      Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
co to meleš, ty vořechu?
   Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Nevím proč, ale názor stejný. Když ti nejde o skály, ale o výkon, nevidím důvod do nich jezdit, když
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
A na skalách nemůže jít o výkon Beliale? Ještě si neslyšel o tom, že existuje klasifikace obtížnosti
    Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
A jak si vůbec přišel na to, že někdo někoho učil "nevyznávat ducha lezení"? co je to za k
     Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Například tím, že se dodržují stanovená pravidla.
      Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
A čím ještě? Nestačí potom napsat "dodržovat pravidla" místo "vyznávat ducha lezení&q
       Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Jo, taky. A dokonce si myslím, že dodržování pravidel a vyznávání ducha není jedno a totéž, byť se t
        Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Mě právě zajímají ty body, které se toho týkají. Už vím že společný bod je dodržování pravidel. Jaké
         Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
No ty pravidla nejsou podle mě úplnej průnik. Např. mágování v těžkejch lištovačkách na písku (byť p
          Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Dík, asi chápu co tím myslíš, ale přijde mi divné nazývat tebou jmenované body (které mají své samos
           Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
No když už jsme zabrousili do týdletý sémantiky, tak mi to divný nepřijde, protože používám termín &
           Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Duch lezení = úcta k tradicím, sportovní chování, pomoc druhému, tolerance, život v souladu s přírod
            Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Úcta k tradicím? No oni ti dávní lezci často hrozně prasili. Třeba (osmdesátá léta): dva zkoušejí pr
             Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Nebo zacatky lezeni na pisku v pekne okovanych botach ..
            Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?07.09.2013
Hele Beliale/ ty woe, co to vlastně znamená- jsi fakt démon pekla? /, měl bys dost odvahy a řešil t
             Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?07.09.2013
Ty bys jel do do Afghánistánu vysvětlovat Bin Ládinovi, že fanatičtí muslimové, jako on, to nemají v
              Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?08.09.2013
dobrý- labák-afghánistán, písková elita- bin ládin, to se povedlo, jste fakt magoři. Bez kulí
               Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?08.09.2013
Bez kulí protože se neumějí podepsat? :D
             Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?08.09.2013
To jestli si kokot, který sere na všechno ještě neznamená, že změním svůj názor i po tvém vysvětlení
              Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?08.09.2013
Prosím tě, jak je to s tím peklem? A ještě jednou tě prosím- přijeď, promluvíme si u Kosti v Labáku.
               Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?08.09.2013
Ser na nej, je to zbytecne :-). 100x nic umorilo vola, natoz zamindrakovaneho radoby "pejskare&
            Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?09.09.2013
A jak si přišel na to, že si myslím, že "vylézt cestu jakýmkoliv způsobem je horolezectví"
       Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
Vyznávání duchů? Jsou lezci jenom dementi,nebo dementi vyznávající voodoo. :D
        Re: Jak Belial vyznává ducha lezení?06.09.2013
To se právě snažím zjistit.
  Re: Na Ostasi se maguje? A je to vubec zakazane?05.09.2013
Co se nejdriv podivat sem, hmm?
   Re: Na Ostasi se maguje? A je to vubec zakazane?06.09.2013
V tom pripade jsou to bezesporu elitni vykony, ktere si vyzaduji elitni vychovu.
   Re: Na Ostasi se maguje? A je to vubec zakazane?06.09.2013
takze Flame :)
na snezniku se taky maguje
deti na fotkach statecne bouldruji
pr
   Re: Na Ostasi se maguje? A je to vubec zakazane?06.09.2013
Jak jsi došel k tomu, že na bouldrech na Ostaši je magnésium povolené?
  Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
nechápem tieto mg psychozy...napriklad ostaš je do oči bijuci, bouldre su omadžovane jak prasa a to
   Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Zůstaň na salaši, chytrolíne.
 Re: Na Ostasi se maguje? A repre?06.09.2013
Zakon nezakon, hlavne ze deti podaly super vykony. O to preci jde v prvni rade, ze? Chjo, nase zeme
  Re: Na Ostasi se maguje? A repre?07.09.2013
Prosím tě, Petře, co má akce pro děti společného se sobectvím, pohrdáním zákony a marasmem této země
  Re: Na Ostasi se maguje? A repre?07.09.2013
No, po pročtení této diskuze se nemůžu ubránit dojmu, že mnozí, zde píšící, jsou stejní jako někteří
   Re: Na Ostasi se maguje? A repre?07.09.2013
Howgh!

 Rax - feraty05.09.2013
zdravím, na víkend se chystáme do raxu. Chtěli bychom si dát celodenní výlet přes tyhle dvě feraty:
Teufelsbad stubensteig
http://1url.cz/N2h
 Re: Rax - feraty05.09.2013
Ahoj Zdenda!

Siel som len Teufelbandtubensteig (viackrát). Nie je tam vela úsekov kto

 mg - diplomka04.09.2013
Ahoj lezci!

Potřebovala bych pomoci s průzkumem pro diplomku, kterou píšu na katedře komparativní psychologie. Lezu jen příležitostně, ale místní diskuse na mě působí jako ideální prostor ke získání zajímavých dat. Chtěla bych od vás odpově
 Re: mg - diplomka04.09.2013
Tak to je gól. Fakt. Když už jsi líná prohlédnout diskuse a kontaktovat lidi, o kterých budeš psát d
  Re: mg - diplomka04.09.2013
Ale vlastní, Kubo :))
Jednou za čas se tu naštěstí objeví něco fakt vtipnýho.
Díky Ter
   Re: mg - diplomka05.09.2013
To jsem jí na to fakt skočil? To jsem ale hňup :-) Asi se moc stýkám s vysokoškoláky humanitních obo
    Re: mg - diplomka05.09.2013
Kubo, Viktor by doporučil jíst víc masa. :-):-):-) ale musím říct, že po prvních větách jsem to bral
   Re: mg - diplomka05.09.2013
takhle to pokazit, to se dela? tyty
 Re: mg - diplomka04.09.2013
Vždyť si dělá srandu.
 Re: mg - diplomka04.09.2013
Jo já byhc taky potřeboval poradit ,nedržijou mi prsty lezu asi měsíc ale žádný vraždy a kamarádi mn
  Re: mg - diplomka05.09.2013
Jasny, sypej si vic maga..
 Re: mg - diplomka05.09.2013
Terko, gratuluju k hodnotnýmu úlovku. Mohlo jich být i víc, kdybys to P. namísto ráznýho utnutí naop
  Re: mg - diplomka05.09.2013
No, moc se omlouvám, že jsem zkazil srandu.
Já tomu teda nerozuměl jako pasti, bavilo mě to s
   Re: mg - diplomka05.09.2013
Zkus se někdy podívat na na témata diplomek z oborů gender, andragogika, mediální studia, sociální a
    Re: mg - diplomka06.09.2013
Přeji dobrý den všem diskutujícím; prosím Vás, nejde o žádný vtip, já ta data opravdu potřebuji. Chá
     Re: mg - diplomka06.09.2013
Uverim az ked napises, kolkokrat Kubo posledny rok sulozil :)))
      Re: mg - diplomka09.09.2013
no naposled Kuba soulozil s kravou.. byly z toho i nejaky fotky...

taky ho jeste obca
     Re: mg - diplomka06.09.2013
Terko, nejdriv pac a pusu a pak odpovim :)
     Re: mg - diplomka09.09.2013
Studentky humanitních oborů mám v lásce velmi...:-)
Co za to?

 click up04.09.2013
prosím zkuste poradit, kdo jistíte clic upem, jde mi o to, zda se zablokuje při pádu prvolezce i tehdy, pokud nebude jistič držet lano pod jistítkem. myslím si, že ne. v tom je asi rozdíl proti gri gri a cinch.
díky.
 Re: click up04.09.2013
Ano, zablokuje se. Ale u všech zmíněných jistítek, musíš "spodní" lano držet!
  Click up je JISTOTA.04.09.2013
Presne tak, jistim s Click up-em jiz 2 roky a je v podstate temer dokonaly, ale drzet lano dole se m
   Re: Click up je JISTOTA.04.09.2013
to teda cinch jistí i když ho nedržím, spolehlivě se zasekne, měl jsem za to že i gri gri to tak má.
    Re: Click up je JISTOTA.04.09.2013
Click up opravdu NEDOPORUCUJU!!! Sam se rozhodne nesekne pokazdy a drzet spodni konec je nutnost. Do
     Re: Click up je JISTOTA.04.09.2013
prima, tak doporučuješ gri gri. funguje ale opravdu tak, že chytí pád prvolezce, i když nedržíš spod
      Re: Click up je JISTOTA.04.09.2013
To rozhodne ne, spodni konec je nutnost u vsech tehle samoblokantu. Ale zatimco u grigri ti opravdu
       Re: Click up je JISTOTA.04.09.2013
V tom pripade mas asi jinej Clik Up nezli mam 2 roky uz ja, mozna ale ze si to jen pletes s Klik Kla
        JIstota je pouze dobrý jistič04.09.2013
Dovolil bych si poznamenat, že jedinou jistotou je dobrý jistič znalý materiálu, kterým jistí.
         Re: JIstota je pouze dobrý jistič05.09.2013
Nicméně i tak je ClickUp nejlepší samoblokující jistítko na trhu. Jde založit i obráceně a přesto fu
          Re: JIstota je pouze dobrý jistič05.09.2013
Jde zalozit obracene a presto funguje!!!!
Boha jeho, tohle uz trochu smrdi navadenim k pruser
           Re: JIstota je pouze dobrý jistič05.09.2013
To vse se ale popisuje vyse. Ja jsem to jen doplnil.
          Re: JIstota je pouze dobrý jistič05.09.2013
Musim jenom dodat: Mammut SMART. Jednoducha manipulace, skvele se podava lano, blokuje sam, dava mir
 Re: click up05.09.2013
Ty musis byt vyborny spolulezec a kamarad, kdyz i to drzeni lana pod jistitkem pri lezeni je Ti pril

 Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta03.09.2013
Ahoj, marně sháním průvodce na skalky v oblasti Sperlonga/Gaeta. K dispozici je jen průvodce na vícedélkové cesty. Neví někdo, kde sehnat nějaké TOPO na skalkaření u Sperlongy? Nebo aspoň kde to koupit na místě? Dík moc, Honza
 Re: Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta03.09.2013
Ve Sperlonze v baru U Qida určite seženeš. Vyšel pěkný barevný, cesty zakresleny do fotografií. Bar
  Re: Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta03.09.2013
dik moc, uz jsem to vygugloval, Ristoro da Guido, Via Flacca mezi Sperlongou a Gaetou, jestli se nep
 Re: Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta03.09.2013
ahoj toho sprievodcu ani nekupuj tragédia mi sme sa orientovali podľa tohto a bolo to dalek

1   ...   489   490   491   492   493   494   495   496   497   498   499   500   501   502   503   504   505   506   507   508   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Rax - feraty
zdravím, na víkend se chystáme do raxu. Chtěli bychom si dát celodenní výlet přes tyhle dvě feraty:
Teufelsbad stubensteig
http://1url.cz/N2hS

Alpenve reinssteig
http://1url.cz/62h0

Jednou nahoru a druhou dolů. Zná je tady někdo? trefíme z jedné na druhou a kterou by bylo lepší stoupat a kterou klesat? vycházet budeme z Kaiserbrunnu tak snad to za ten den stihneme ;-)
 JendaZBrna12:00:58 05.09.2013
odpovědět 
 Re: Rax - feraty
Ahoj Zdenda!

Siel som len Teufelbandtubensteig (viackrát). Nie je tam vela úsekov ktoré sú istené. Vetsinou chodecky terén. Drátene istenie na zaciatku, v strede krátky rebrík. Po konceni ferraty este musis dost stupat cez les smerom k Otto haus (predtim más odbocku k Hölental ausicht)Ked ti to pomoze (viem je to po madarsky, ale más tam viacero fotiek atd.) http://www.hegyvilag.hu/?p=1730

Alpenvereinsteig poznám len z mapy. Mal by skoncit pri Hölental aussicht (vyhlad).
A.V. Steig: http://www.hegyvilag.hu/?p=2147

Ja by som to bral hore cez A.V. steig, a dole po Teufelband.
Skriatok15:44:31 05.09.2013
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi