Jednou nahoru a druhou dolů. Zná je tady někdo? trefíme z jedné na druhou a kterou by bylo lepší stoupat a kterou klesat? vycházet budeme z Kaiserbrunnu tak snad to za ten den stihneme ;-)
Siel som len Teufelbandtubensteig (viackrát). Nie je tam vela úsekov ktoré sú istené. Vetsinou chodecky terén. Drátene istenie na zaciatku, v strede krátky rebrík. Po konceni ferraty este musis dost stupat cez les smerom k Otto haus (predtim más odbocku k Hölental ausicht)Ked ti to pomoze (viem je to po madarsky, ale más tam viacero fotiek atd.) http://www.hegyvilag.hu/?p=1730
Alpenvereinsteig poznám len z mapy. Mal by skoncit pri Hölental aussicht (vyhlad).
A.V. Steig: http://www.hegyvilag.hu/?p=2147
Ja by som to bral hore cez A.V. steig, a dole po Teufelband.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.