Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Fontainebleau na jeden den z Paříže 07.09.2013 Ahoj, poradí někdo pěknou oblast ve Fontainebleau kam se dá pohodlně dostat z Paříže pomocí veřejné dopravy a nebude moc náročná na orientaci (hledání boulderů)? Za jakýkoliv tip budu vděčný.
Korsika 07.09.2013 Ahoj, nevíte kde by se dal stáhnout průvodce na korsiku (mimo corron.com)? Nechce se mi kupovat kvuli jednomu vyletu... Diky. M.
  Re: Korsika 08.09.2013 kup, stojí to za to.
Sklizen 05.09.2013 Ahoj, rad bych jel K Lago di Garda na sbery ovoce...vedel by nekdo o nejakem kontaktu kde jsou mistni ochotni nekoho neznameho prijmout?diky
Ubytovani Kalymnos 05.09.2013 Ahoj, shanim od 27.zari do 7.rijna 2013 ubytovani na Kalymnosu. Nemate nekdo kontakt ci napad na nejake super ubytovani za slusnou cenu. Diky moc. Marek
      Re: Ubytovani Kalymnos 06.09.2013 Asi nejlepsi je nic dopredu neobjednavat a po prijezdu obejit celou vesnici a vybrat si podle pohled
  Re: Ubytovani Kalymnos 09.09.2013 http ://www.geocities.com/sakis_sisois/sakis_en/sakis_en.htm
Ahoj skús toto mi
  Re: Ubytovani Kalymnos 09.09.2013 Ahoj, vloni na podzim jsme bydleli v Panormitis a bylo to super. Večery u bazénu byly prostě nezapo
  Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 Tak je to přece elita, ne? ČHS oficiálně podporuje porušování zákazu MG, tak čemu se divíš??
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 A proč netrénujou na překližce, přijde mi, že jim ani tak o skály nejde...
      Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 A co kdybyste se na ty rozdmysky uz konecne vysrali?
        Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 Zacni srat, treba nekdo se prida.
        Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 Když jim to neřekne trenér, třeba se to dozvědí aspoň takto, že používáním magnezia porušují zákon.
          Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 :D pokuty :D zákon! :D Pustěj Rátha? :D
            Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 Místo toho, aby někdo ocenil to co Eliška a spol. pro děti dělá, tak tady pořád dokola bude řešit PÍ
              Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 Himbajs - palec hore!
                Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 05.09.2013 strčte si svůj písek a lezení bez mága do prdele...
                  kod přispívá na lezce 05.09.2013 hlasuji pro zadávání témat a komentářu pouze registrovanými uživateli, at už tyhle anonymní mrdky, k
                    Re: kod přispívá na lezce 05.09.2013 Myslíš podepsat jako Element?
                      Re: kod přispívá na lezce 05.09.2013 podívej se do deníčku vole
                        Re: kod přispívá na lezce 05.09.2013 Bohužel se tam nic o tvé sociální, emoční ani jiné inteligenci nepíše
                          Re: kod přispívá na lezce 06.09.2013 tohle neni fejsbuk, jedná se o evidenci cest
                  Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Vápnomile, máš u mě bod, konečně to někdo napsal jasně a výstižně :) takovejch keců vo ničem se opra
              Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...) 05.09.2013 Tak pozor, práce s dětmi a mládeži je jistě záslužná. Ovšem, pokud by např. trenér ve fotbale učil d
                Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...) 05.09.2013 taky bych se stydel pod takovou kokotinu podepsat
                  Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...) 05.09.2013 Ach ano Ivane, takžre doplňuji: jméno, příjmení, email...
                    Re: učíme mládež faulovat a simulovat (používat MG...) 06.09.2013 To je úlet tady:-DDD
              Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 nevím, neznám, nevim co presne delaji, ale přijde mně, učit někoho magovat na pisku, lezt toprope, n
                Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Pleteš. Je to totiž sisyfovská práce :)
(Když se ptáš.)
                  Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Není to spíš medvědí služba?
                    Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Vlčí mlha?
                      Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Žabí hněv, když už jsme u toho písku.
                        Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Znám jen
Žabí hlen.
                          Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 toho, když jsou plný spáry,
lépe rovnou chystat máry.
                            Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Jeden liberecký bard kdysi složil hrozivou píseň (možná se to hodí i do diskuse o bezpečnosti):
                              Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Kdybys ji dal náhodou dokupy, tak myslím, že by byla ozdobou Horolezeckýho zpěvníku.
          Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 To jakej si podal sportovní výkon neurčuje to jestli jsi měl bílé ruce od mg, ale jak těžkou cestu j
            Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 co to meleš, ty vořechu?
      Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Nevím proč, ale názor stejný. Když ti nejde o skály, ale o výkon, nevidím důvod do nich jezdit, když
        Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 A na skalách nemůže jít o výkon Beliale? Ještě si neslyšel o tom, že existuje klasifikace obtížnosti
        Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 A jak si vůbec přišel na to, že někdo někoho učil "nevyznávat ducha lezení"? co je to za k
          Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Například tím, že se dodržují stanovená pravidla.
            Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 A čím ještě? Nestačí potom napsat "dodržovat pravidla" místo "vyznávat ducha lezení&q
              Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Jo, taky. A dokonce si myslím, že dodržování pravidel a vyznávání ducha není jedno a totéž, byť se t
                Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Mě právě zajímají ty body, které se toho týkají. Už vím že společný bod je dodržování pravidel. Jaké
                  Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 No ty pravidla nejsou podle mě úplnej průnik. Např. mágování v těžkejch lištovačkách na písku (byť p
                    Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Dík, asi chápu co tím myslíš, ale přijde mi divné nazývat tebou jmenované body (které mají své samos
                      Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 No když už jsme zabrousili do týdletý sémantiky, tak mi to divný nepřijde, protože používám termín &
                      Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Duch lezení = úcta k tradicím, sportovní chování, pomoc druhému, tolerance, život v souladu s přírod
                        Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Úcta k tradicím? No oni ti dávní lezci často hrozně prasili. Třeba (osmdesátá léta): dva zkoušejí pr
                          Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Nebo zacatky lezeni na pisku v pekne okovanych botach ..
                        Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 07.09.2013 Hele Beliale/ ty woe, co to vlastně znamená- jsi fakt démon pekla? /, měl bys dost odvahy a řešil t
                          Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 07.09.2013 Ty bys jel do do Afghánistánu vysvětlovat Bin Ládinovi, že fanatičtí muslimové, jako on, to nemají v
                            Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 08.09.2013 dobrý- labák-afghánistán, písková elita- bin ládin, to se povedlo, jste fakt magoři. Bez kulí
                              Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 08.09.2013 Bez kulí protože se neumějí podepsat? :D
                          Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 08.09.2013 To jestli si kokot, který sere na všechno ještě neznamená, že změním svůj názor i po tvém vysvětlení
                            Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 08.09.2013 Prosím tě, jak je to s tím peklem? A ještě jednou tě prosím- přijeď, promluvíme si u Kosti v Labáku.
                              Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 08.09.2013 Ser na nej, je to zbytecne :-). 100x nic umorilo vola, natoz zamindrakovaneho radoby "pejskare&
                        Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 09.09.2013 A jak si přišel na to, že si myslím, že "vylézt cestu jakýmkoliv způsobem je horolezectví"
              Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 Vyznávání duchů? Jsou lezci jenom dementi,nebo dementi vyznávající voodoo. :D
                Re: Jak Belial vyznává ducha lezení? 06.09.2013 To se právě snažím zjistit.
      Re: Na Ostasi se maguje? A je to vubec zakazane? 06.09.2013 takze Flame :)
na snezniku se taky maguje
deti na fotkach statecne bouldruji
pr
      Re: Na Ostasi se maguje? A je to vubec zakazane? 06.09.2013 Jak jsi došel k tomu, že na bouldrech na Ostaši je magnésium povolené?
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 nechápem tieto mg psychozy...napriklad ostaš je do oči bijuci, bouldre su omadžovane jak prasa a to
      Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Zůstaň na salaši, chytrolíne.
  Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 06.09.2013 Zakon nezakon, hlavne ze deti podaly super vykony. O to preci jde v prvni rade, ze? Chjo, nase zeme
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 07.09.2013 Prosím tě, Petře, co má akce pro děti společného se sobectvím, pohrdáním zákony a marasmem této země
    Re: Na Ostasi se maguje? A repre? 07.09.2013 No, po pročtení této diskuze se nemůžu ubránit dojmu, že mnozí, zde píšící, jsou stejní jako někteří
Rax - feraty 05.09.2013 zdravím, na víkend se chystáme do raxu. Chtěli bychom si dát celodenní výlet přes tyhle dvě feraty:
Teufelsbad stubensteig
http://1url.cz/N2h
  Re: Rax - feraty 05.09.2013 Ahoj Zdenda!
Siel som len Teufelbandtubensteig (viackrát). Nie je tam vela úsekov kto
mg - diplomka 04.09.2013 Ahoj lezci!
Potřebovala bych pomoci s průzkumem pro diplomku, kterou píšu na katedře komparativní psychologie. Lezu jen příležitostně, ale místní diskuse na mě působí jako ideální prostor ke získání zajímavých dat. Chtěla bych od vás odpově
  Re: mg - diplomka 04.09.2013 Tak to je gól. Fakt. Když už jsi líná prohlédnout diskuse a kontaktovat lidi, o kterých budeš psát d
    Re: mg - diplomka 04.09.2013 Ale vlastní, Kubo :))
Jednou za čas se tu naštěstí objeví něco fakt vtipnýho.
Díky Ter
      Re: mg - diplomka 05.09.2013 To jsem jí na to fakt skočil? To jsem ale hňup :-) Asi se moc stýkám s vysokoškoláky humanitních obo
        Re: mg - diplomka 05.09.2013 Kubo, Viktor by doporučil jíst víc masa. :-):-):-) ale musím říct, že po prvních větách jsem to bral
      Re: mg - diplomka 05.09.2013 takhle to pokazit, to se dela? tyty
  Re: mg - diplomka 04.09.2013 Vždyť si dělá srandu.
  Re: mg - diplomka 04.09.2013 Jo já byhc taky potřeboval poradit ,nedržijou mi prsty lezu asi měsíc ale žádný vraždy a kamarádi mn
    Re: mg - diplomka 05.09.2013 Jasny, sypej si vic maga..
  Re: mg - diplomka 05.09.2013 Terko, gratuluju k hodnotnýmu úlovku. Mohlo jich být i víc, kdybys to P. namísto ráznýho utnutí naop
    Re: mg - diplomka 05.09.2013 No, moc se omlouvám, že jsem zkazil srandu.
Já tomu teda nerozuměl jako pasti, bavilo mě to s
      Re: mg - diplomka 05.09.2013 Zkus se někdy podívat na na témata diplomek z oborů gender, andragogika, mediální studia, sociální a
        Re: mg - diplomka 06.09.2013 Přeji dobrý den všem diskutujícím; prosím Vás, nejde o žádný vtip, já ta data opravdu potřebuji. Chá
          Re: mg - diplomka 06.09.2013 Uverim az ked napises, kolkokrat Kubo posledny rok sulozil :)))
            Re: mg - diplomka 09.09.2013 no naposled Kuba soulozil s kravou.. byly z toho i nejaky fotky...
taky ho jeste obca
          Re: mg - diplomka 06.09.2013 Terko, nejdriv pac a pusu a pak odpovim :)
          Re: mg - diplomka 09.09.2013 Studentky humanitních oborů mám v lásce velmi...:-)
Co za to?
click up 04.09.2013 prosím zkuste poradit, kdo jistíte clic upem, jde mi o to, zda se zablokuje při pádu prvolezce i tehdy, pokud nebude jistič držet lano pod jistítkem. myslím si, že ne. v tom je asi rozdíl proti gri gri a cinch.
díky.
  Re: click up 04.09.2013 Ano, zablokuje se. Ale u všech zmíněných jistítek, musíš "spodní" lano držet!
    Click up je JISTOTA. 04.09.2013 Presne tak, jistim s Click up-em jiz 2 roky a je v podstate temer dokonaly, ale drzet lano dole se m
      Re: Click up je JISTOTA. 04.09.2013 to teda cinch jistí i když ho nedržím, spolehlivě se zasekne, měl jsem za to že i gri gri to tak má.
        Re: Click up je JISTOTA. 04.09.2013 Click up opravdu NEDOPORUCUJU!!! Sam se rozhodne nesekne pokazdy a drzet spodni konec je nutnost. Do
          Re: Click up je JISTOTA. 04.09.2013 prima, tak doporučuješ gri gri. funguje ale opravdu tak, že chytí pád prvolezce, i když nedržíš spod
            Re: Click up je JISTOTA. 04.09.2013 To rozhodne ne, spodni konec je nutnost u vsech tehle samoblokantu. Ale zatimco u grigri ti opravdu
              Re: Click up je JISTOTA. 04.09.2013 V tom pripade mas asi jinej Clik Up nezli mam 2 roky uz ja, mozna ale ze si to jen pletes s Klik Kla
                JIstota je pouze dobrý jistič 04.09.2013 Dovolil bych si poznamenat, že jedinou jistotou je dobrý jistič znalý materiálu, kterým jistí.
                  Re: JIstota je pouze dobrý jistič 05.09.2013 Nicméně i tak je ClickUp nejlepší samoblokující jistítko na trhu. Jde založit i obráceně a přesto fu
                    Re: JIstota je pouze dobrý jistič 05.09.2013 Jde zalozit obracene a presto funguje!!!!
Boha jeho, tohle uz trochu smrdi navadenim k pruser
                      Re: JIstota je pouze dobrý jistič 05.09.2013 To vse se ale popisuje vyse. Ja jsem to jen doplnil.
                    Re: JIstota je pouze dobrý jistič 05.09.2013 Musim jenom dodat: Mammut SMART. Jednoducha manipulace, skvele se podava lano, blokuje sam, dava mir
  Re: click up 05.09.2013 Ty musis byt vyborny spolulezec a kamarad, kdyz i to drzeni lana pod jistitkem pri lezeni je Ti pril
Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta 03.09.2013 Ahoj, marně sháním průvodce na skalky v oblasti Sperlonga/Gaeta. K dispozici je jen průvodce na vícedélkové cesty. Neví někdo, kde sehnat nějaké TOPO na skalkaření u Sperlongy? Nebo aspoň kde to koupit na místě? Dík moc, Honza
  Re: Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta 03.09.2013 Ve Sperlonze v baru U Qida určite seženeš. Vyšel pěkný barevný, cesty zakresleny do fotografií. Bar
    Re: Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta 03.09.2013 dik moc, uz jsem to vygugloval, Ristoro da Guido, Via Flacca mezi Sperlongou a Gaetou, jestli se nep
  Re: Sháním průvodce na Sperlonga/Gaeta 03.09.2013 ahoj toho sprievodcu ani nekupuj tragédia mi sme sa orientovali podľa tohto a bolo to dalek
1
...
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
508
...
2263
Korsika Ahoj, nevíte kde by se dal stáhnout průvodce na korsiku (mimo corron.com)? Nechce se mi kupovat kvuli jednomu vyletu... Diky. M. M. 21:15:57 07.09.2013odpovědět
  Re: Korsika kup, stojí to za to. kudrnač 21:21:16 08.09.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: