Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English skály u Hošťálkové 10.09.2013 ahoj, skály u Hošťálkové na vsetínsku- dá se to tam hodit na top rope? dík
  Re: skály u Hošťálkové 10.09.2013 Co si pamatuju, tak jo. V nejhorším si to prodloužíš smyčkou. Ale pořád to nemění nic na tom, že je
    Re: skály u Hošťálkové 10.09.2013 Toprope možná, skalky jsou to fajn :)
  Re: skály u Hošťálkové 11.09.2013 Moc ne. Vrcholovým jištěním je osazena jen horní skála. Zbytek se slézá. Jsou to mísní kvaky. Velká
    Re: skály u Hošťálkové 11.09.2013 Tak to není pravda, slaňáky jsou na Královi i Tulákovi. Nejsou na těch dvou malých věžičkách, kde al
      Re: skály u Hošťálkové 11.09.2013 Jistit shora jde na všech čtyřech věžích, tj. i na Panence (ta nejmenší), ale je to hnus velebnosti
        Re: skály u Hošťálkové 11.09.2013 Poslouchej, ty Jaryne, proc by si nekdo nemohl lezt TR na nejakem ultra zapadlem kvaku ala Tisovky.
          Re: skály u Hošťálkové 11.09.2013 Protože při rybaření lano dře o skálu a do písku dělá zářezy. Hlavně zatížený lano při spouštění (po
            Re: skály u Hošťálkové 12.09.2013 No vzhledem k materiálu na Hošťálkové bych tam moc nerybařil i s ohledem na vlastní lano. Některé ka
              Re: skály u Hošťálkové 12.09.2013 Nebo žádné z drzých diskutéru neposlouchat o všech možných i nemožných hodnotách a aspektech lezení,
                Re: skály u Hošťálkové 12.09.2013 O tom jsem psal v prvním komentu...
                  Re: skály u Hošťálkové 12.09.2013 Stále to nemění nic na tom, že dotaz byl, zda se dá hodit TR a ne o tom jak je to čisté či není. Při
                    Re: skály u Hošťálkové 12.09.2013 Proto jsem napsal v prvním komentu, že technicky to možné je (bez větší destrukce skály) pomocí prod
                    Re: skály u Hošťálkové 13.09.2013 A zase to samé: 1) Existuje v Česku i blízkém evropském příhraničí od Arka po Turdu spousta cest, kt
                      Re: skály u Hošťálkové 13.09.2013 Kubo, zajed se na Tisovky podivat. Tam driv nez cloveka potkas srnku. Ke skalam to mas 3km do kopca.
                        Re: skály u Hošťálkové 14.09.2013 Snad nedělají nic špatného, akorát to není horolezectví, ale hasičsko-gymnastické cvičení.
                          Re: skály u Hošťálkové 14.09.2013 no jasne ze to neni horolezectvi, o tom rec ani neni, na 5m vysoke skale expedici nezorganizujes :-)
                            Re: skály u Hošťálkové 15.09.2013 No já teda nevím. Dej si tam pár osmiček a pak říkej, že to není lezení :)
                              Re: skály u Hošťálkové 18.09.2013 cus, jeste sem se pro jistotu mrknul do mapicky ale myslim, ze tam zadnou 8 nenajdes ..nejvic tusim
                                Re: skály u Hošťálkové 18.09.2013 Co já vím, tak jsou tam dvě 8+, jedna 8/8+, 8- a taky vím o jedné 7+ a vypečeném sedmičkovém boulder
                                  Re: skály u Hošťálkové 18.09.2013 A v tom spěchu jsem zapomněl na jednu čistou osmičku :)
                          Re: skály u Hošťálkové 15.09.2013 Nekdo dela hasicko gymnasticke cviceni, nekdo (ty) zase mirne narocnejsi turistiku v horach. Kazdej
                            Re: skály u Hošťálkové 15.09.2013 Neopovrhuji. Já jen, aby bylo jasno.
          Re: skály u Hošťálkové 13.09.2013 sežral... a příště sežeru i tebe :-)
      Re: skály u Hošťálkové 11.09.2013 Aha, to tam ale nikdy nebylo. Nebyl důvod.
    Re: skály u Hošťálkové 13.09.2013 No, v Hošťálkové je to právě přesně opačně - velká cesta boulder se dnes leze jako jištěné cesty. Dř
volat horskou? 10.09.2013 Ahoj, potrebuju poradit jestli uz volat horzkou a nebo zatim zbytecne plasim. Pritel (Kulicka) je konferenci, ani jsem netusila kde, az dnes v 13.00 jsem mu volala a dozvedela se ze si udelal vylet a sedi na vrcholu Jastrabe veze. Kde vylezl uplne sam pry
  Re: volat horskou? 10.09.2013 omlouvam se ze je to tu 4x, davala jsem reload abych zjistila jestli uz nekdo neco napsal. Mam nervy
    Re: volat horskou? 10.09.2013 A co zavolat nějakému jinému účastníkovi konference? Omlouvám se za blbou radu ale ve stresu člověk
      Re: volat horskou? 10.09.2013 To nema smysl, ta konference na 100% nebude tak blizko aby se mohl vratit i kdyby bylo vsechno v poh
  Re: volat horskou? 10.09.2013 obecně tam bejval vždycky mizernej signál. a když je mizernej signál, tak to dohledávání vycucne bat
    Re: volat horskou? 10.09.2013 Ten telefonat byl o necem jinem a on tak mimochodem prohlasil jako ze sedi na vrcholu, asi tak jak b
  Re: volat horskou? 10.09.2013 Vse v pohode, je dole...
    Re: volat horskou? 10.09.2013 Ještě na doplnění: Při tom hovoru na vrchu mu došla baterka. Nepoužívejte telefonního operátora Odor
      Re: volat horskou? 10.09.2013 holt těžký úděl matek a žen :) kocourek je na moři a vona celý tejdny stojí na útesu a vyhlíží do bo
      Re: volat horskou? 10.09.2013 Ani se s tebou nerozloucil, hulvat;-) Nojo uz jste spolu taky nejakej ten patek. Sorac blbej for, hl
Hintergrathutte 10.09.2013 Ahojte. Neviete prosim nejaky iny kontakt na Hintergrathutte na Ortleri? Na cisle +390473613188 mi to dva dni (rano, poobede, vecer) nikto nezdviha a to druhe cislo do udolia (+390473613240) ani nezvoni. Potrebujem tam rezervovat noc na piatok pre 7 ludi.
  Re: Hintergrathutte 10.09.2013 Wau,. To je rychlost. Ste makaci hladaci :) Dakujem vam. Skusil som napisat maila a zaregistrovat sa
Makarská - HR - DWS 10.09.2013 Ahoj, kamarádi nelezci mě přemluvili k válecí dovolené v Chorvatsku na Makarské riviéře. Samozřejmě jim to hodlám trochu osladit a tak se ptám: nevíte někdo o něčem poblíž? Bohužel místo už neovlivním (tedy ne Hvar, Omiš..) Nějaké sportovky jsem už našel,
  Re: Makarská - HR - DWS 10.09.2013 Přímo ve svahu nad Makarskou je oblast Brella. DWS nevím
  Re: Makarská - HR - DWS 22.09.2013 Jentak pro doplnění, kdyby náhodou hledal něco podobného- přímo v Makarské, na poloostrově sv. Petra
čističové 09.09.2013 herrgott, čističové, nezlobte mě!
ne snad že bych měl něco principiálního proti vočistění stěny, notabene mechu, jehličí, semenáčků břízy a borovice, z pískovce v běžném hospodářském lese (a jestli mě paměť nešálí tak dokonce mimo chráněnku), ale
  Re: čističové 09.09.2013 A kam bys to prosímtě chtěl nosit? Na parkoviště, na louku nebo do hospody ? Příroda se postará. Po
    Re: čističové 09.09.2013 to si bělina říkal taky
    Re: čističové 09.09.2013 nenechat závěj. rozhrnout. zamaskovat.
      Re: čističové 09.09.2013 čili aby to nevypadalo jak v drážďanech v pětačtyřicátým. popleněnej vřes a vyrvaný semenáčky a plát
      Re: čističové 09.09.2013 Kdyz tam byl prisernej nastupovej boulder... Klasu jsme odhadli aspon na 4a a to fakt neslo.
  Re: edelrid mega jul 09.09.2013 Zkušenosti: 1. jištění prvolezce - funguje dobře s novými neochlupacenými lany, při zachycení pádu s
    Re: edelrid mega jul 09.09.2013 S novejma lanama Beal Ice line 8.1 samoblokovací mód nefunguje - lano docela svižně prokluzuje i v z
      Re: edelrid micro jul 09.09.2013 Na tom vetsim? Nedelaji uzsi specialne pro ty svoje ultratenky dvojcata? Nebo ten se neprodava?
  Re: edelrid mega jul 09.09.2013 Přijde mi to jako ,,napodobenina" smarta od Mammuta, ovšem v jiném provedení.
Každopádně
    Re: edelrid mega jul 10.09.2013 Ona to napodobenina taky nejspíš je. Kdosi z Mammutu mi říkal, že ten chlapík, co dělal Smarta, teď
    Re: edelrid mega jul 10.09.2013 nevim, kdo byl prvni, ale mozna mammut se smartem napodoboval wild country SRC, ktery se uz nedela.
    Re: edelrid mega jul 09.09.2013 Dá.
    Re: edelrid mega jul 09.09.2013 Diky za odpoved, v tom pripade se na nej dojdu mrknout do kramu, vypada to na super jistitko do hor
  Re: edelrid mega jul 09.09.2013 Vypadá to jako AlpineUp rozumný velikosti a ceny, tedy celkem zajímavě. Ale rozhodně to nebude autom
je complete shield k něčemu 09.09.2013 Zdar, chci se zeptat - je impregnace lana (complete shield) k něčemu dobrá i po pár kilometrech slaňování, mnohém nacucání a znovuvysušení, odírání atd., zkrátka po pár letech používání? Když bylo lano nový, byla to paráda (a věřím, že bez impregnace by n
  Re: je complete shield k něčemu 09.09.2013 No po pár letech používání je impregnace opletu už asi minulosti ale impregnace jádra je pořád v caj
    Re: je complete shield k něčemu 09.09.2013 Hmm po par letech a kilometrech hmm. Je to matros jako kadej jinej soft pouzivanim se opotrebovava a
      Re: je complete shield k něčemu 09.09.2013 To nečekam, ale řešim zda u novýho dvojčete se vyplatí kvuli tem par cestam zase jit do impregnace.
        Re: je complete shield k něčemu 10.09.2013 Rozhodně ano
průvodce v pdf 08.09.2013
Ahoj, nemáte někdo náhodou odkaz na Yosemitskýho průvodce v pdf?
  Re: průvodce v pdf 09.09.2013 napiš mi e-mail, něco mám a můžu poslat
    Re: průvodce v pdf 09.09.2013 Jakubkrecbach@email.cz Díky moc
1
...
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
507
...
2263
je complete shield k něčemu Zdar, chci se zeptat - je impregnace lana (complete shield) k něčemu dobrá i po pár kilometrech slaňování, mnohém nacucání a znovuvysušení, odírání atd., zkrátka po pár letech používání? Když bylo lano nový, byla to paráda (a věřím, že bez impregnace by na tom bylo podstatně hůř). Ale teď už cucá jako houba, ale třeba bez té impregnace by na tom bylo zas ještě hůř? honza 10:20:25 09.09.2013odpovědět
  Re: je complete shield k něčemu No po pár letech používání je impregnace opletu už asi minulosti ale impregnace jádra je pořád v cajku.
Pokud by jsi měl jen PROTECT SHIELD, tak už to máš úplně bez.
http://www.mytendon.cz/piktogramy Aldo 15:36:54 09.09.2013odpovědět
    Re: je complete shield k něčemu Hmm po par letech a kilometrech hmm. Je to matros jako kadej jinej soft pouzivanim se opotrebovava a pokud ocekavas ze ti vydrzi jako novej az nadosmrti tak jsi svoji sanci uz zaspal anebo radeji napisu odlezl. Stepan Ptacek 19:15:07 09.09.2013odpovědět
      Re: je complete shield k něčemu To nečekam, ale řešim zda u novýho dvojčete se vyplatí kvuli tem par cestam zase jit do impregnace. honza 23:19:12 09.09.2013odpovědět
        Re: je complete shield k něčemu Rozhodně ano Aldo 07:42:51 10.09.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: