Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jura 18.09.2013 Bude o víkendu lezitelno v Juře?
  Re: Jura 18.09.2013 Dám li?
  Re: Pojištění pro horolezce 17.09.2013 Podej dotaz na ČHS tam ti DOBŘE poradí :-)
    Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 Ale počítej s tím, že si účtují 400/h za odpověď.
  Re: Pojištění pro horolezce 17.09.2013 Nerad tomu delam reklamu, ale z ciste praktickych duvodu je zrejme dobre odvadet zdravotni dan, tzv.
    Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 To ale není životní a úrazové pojištění. Je to jen pojištění léčebných výloh, záchrany apod.
      Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 To ani netvrdím, že to je životní a úrazové pojištění. Ačkoliv u AV se můžeš úrazově připojistit.
        Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 ale jen pro zahraničí :)
  Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 Jestli to dobře chápu, tak autor se ptá na pojištění životní, ne krytí záchrany a úrazu přes AV.
    Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 Ahoj,
mám úrazový a životní pojištění u Kooperativy a horolezectví neřešej (nesmíš prý být re
      Re: Pojištění pro horolezce 18.09.2013 Tak to buď rád. Předpokládám, že tyto informace ti sdělil pouze prodejce pojistky. S kooperativou má
    Re: Pojištění pro horolezce 20.09.2013 AV myslíte alpenverein? Ano, dotaz měl být včetně životka i úrazového.
Yubra 15.09.2013 Nemáte někdo nějaké info o lezení na Yubra Himal?
Petzl Bug 14.09.2013 Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto batohem? Případně, máte někdo zkušenosti s nějakým jiným batohem tohoto typu, minimální velikosti, objemu a váhy? Např. něco od Arcteryxu... Do teď jsem používal Guida, ale na jednodenní trasy to není to pravý...
  Re: Petzl Bug 14.09.2013 Petzl Bug - ok pomerne vela roznych moznosti
Salewa 25 PURE SL - mam velmi dobre skus
    Re: Petzl Bug 14.09.2013 Díky.
    Re: Petzl Bug 15.09.2013 Deuter Pace 20 vyžaduje trošku toho rozmyslu při balení kvuli konstrukci se zipem nastojato. Proto j
    Re: Petzl Bug 16.09.2013 Petzl Bug je vybornej. S jinymi zkusenosti nemam, takze nemuzu srovnavat. Delaj urcite mnohem lehci.
  Re: Petzl Bug 16.09.2013 Na sportovni vicedelky se mi osvedcil vetsi CamelBak (MULE). Das do nej 2-3L vody, coz pro dva staci
    Re: Petzl Bug 16.09.2013 Bug vlastním...
Když mi přišel, tak jsem se vyděsil jak je malý (18 litrů - většina ostatních
      Re: Petzl Bug 16.09.2013 Tež ho mám a přesně jak píše výše uvedený.
      Re: Petzl Bug 16.09.2013 Přesně tak jak popisuješ se má i používat. Lano se dává zvenku pod batoh, cajky se věší zvenku, atd.
sedák 13.09.2013 Ocun Twist Basic sedák nebo SINGING ROCK ATTACK??
Nějaké zkušenosti nebo naopak trable?
Doporučte pls
  Re: sedák 13.09.2013 attack mam a je dobre vyzkouset, abys nemel na jedne strane posunaty materyalova poutka, nebo poleze
    Re: sedák 13.09.2013 98% venek
  Re: sedák 15.09.2013 Attack jde taky vycentrovat, ma posouvací polstrovani. A daji se pridelat karabiny porter na materi
Bouldermatka vlakem 13.09.2013 Zdravím, mam dotaz - máte někdo zkušenosti s přepravou bouldermatky (ocun moonwalk) vlakem - konkretně ČD. Vyhral jsem poukaz na vlak, tak bych rad zajel na Ostaš.
díky
  Re: Bouldermatka vlakem 13.09.2013 Hola hou, my jsme normálně jezdili na petráč s bouldrmatkam a to s moonwalkem a jednou menší a bylo
    Re: Bouldermatka vlakem 14.09.2013 No chystam se tam pres celou čr, tak uvidíme
  Re: Bouldermatka vlakem 13.09.2013 Reklama na Ocun a CD? :-)
    Re: Bouldermatka vlakem 14.09.2013 Auta stojí, vlaky jedou.
  Re: Bouldermatka vlakem 14.09.2013 Když nebudeš provokovat tím, že si ji položíš na protější sedačku, tak v pohodě. Nikdy jsem neměl pr
  Re: Bouldermatka vlakem 14.09.2013 V osobáku v pohodě. V rychlíku tě odkážou na balíkovou přepravu, nebo jak se to jmenuje. Asi i zálež
    Re: Bouldermatka vlakem 15.09.2013 Diky za info...tak ted jen pocasi aby se umoudrilo.:-)
  Re: Adam Ondra - dobra reportaz 17.09.2013 Super reportáž :D ? to snad ne...
Kalymnos ubytování 11.09.2013 Ahoj, nevíte někdo o ubytování na Kalymnosu do cca 10 eur/noc? Termín od 9. do 23. října. Bohužel mi vybuchlo ubytování, tak teď na poslední chvíli něco sháním. Klidně bych se i k někomu přidal, když by to byl stejný termín, jinak hledám pokoj pro dva. Dí
  Re: Kalymnos ubytování 12.09.2013 http://
  Re: Kalymnos ubytování 12.09.2013 Mrkni se do diskuze z 5.9.2013, ať se to tu pořád neopakuje.
1
...
487
488
489
490
491
492
493
494
495
496
497
498
499
500
501
502
503
504
505
506
...
2263
sedák Ocun Twist Basic sedák nebo SINGING ROCK ATTACK??
Nějaké zkušenosti nebo naopak trable?
Doporučte pls pipisekr 21:15:15 13.09.2013odpovědět
  Re: sedák attack mam a je dobre vyzkouset, abys nemel na jedne strane posunaty materyalova poutka, nebo polezes venku celorocne, pak bych volil urcite ten ocun, kde pujde dobre vycentrovat. d. 21:34:09 13.09.2013odpovědět
    Re: sedák 98% venek 22:16:39 13.09.2013odpovědět
  Re: sedák Attack jde taky vycentrovat, ma posouvací polstrovani. A daji se pridelat karabiny porter na materiál.
další skvelej sedak je edelrid jay. sara 16:28:11 15.09.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: